Večerný make-up

Večerný make-up

Správne a správne používanie kozmetiky je dosť komplikovaná záležitosť. Je potrebné správne vybrať všetky prvky a farby tak, aby boli navzájom kombinované a vyhovovali príležitosti. Večerný make-up je celkom odlišný od každodenného. Predpokladá jasné odtiene, kontrasty, zaujímavé kombinácie. Obvykle je dosť ťažké vybrať si štýl podujatia a vziať do úvahy všetky črty osoby, takže mnohé ženy sa radšej spoliehajú na skúsenosti profesionálov. Ale s dostatočnou praxou a túžbou vykonávať večerný make-up pod silou akejkoľvek dievčatá. Stačí nasledovať niekoľko jednoduchých pravidiel.

Čo je to večerný make-up?

Make-up ísť verejný a obyčajný denne sa veľmi líšia. Špeciálna akcia alebo večer zvyčajne predurčuje obraz dámy: mal by sa urobiť účes alebo styling, oblečenie by sa malo zvoliť správne. Mali by ste si vybrať topánky, doplnky a samozrejme vykonať špeciálny večerný make-up.

Ak chcete krásnu a správnu výbavu pre výnimočnú príležitosť, pripravte ju. Ak to chcete urobiť, môžete si prezerať fotografie v módnych časopisoch a na internete, vybrať pre vás vhodnú možnosť. Odporúča sa nájsť majstrovskú triedu pri jej tvorbe a lepšie - video s príkladom použitia všetkých kozmetických prípravkov. Samozrejme, toto všetko je potrebné, ak v tejto veci nemáte dostatok skúseností.

Dievča, ktoré sa chystá vytvoriť si večerný obraz, potrebuje pocit krásy. Nemôžete robiť bez pocitu úmernosti, je to tak jednoduché dostať sa do procesu a preťažiť svoju tvár jasnými odtieňmi. Je potrebné zvoliť správne odtiene tak, aby boli navzájom kombinované, ako aj v súlade s farbou kože, vlasov a očí, oblečenia a doplnkov.

Hlavná vec v tejto otázke - vyskúšajte novú verziu make-upu, vyskúšajte si to sami. Nezabudnite, že obraz modelu, ktorý sa vám páči, vytvorili profesionálni stylisti a vizážisti. Boli vzaté do úvahy všetky parametre jej tváre, typu farby a odtieňov pokožky, vlasov.

Nezabudnite na nasledujúce: čo sa hodí jedna osoba nemusí zapadať do druhého. Ideálnou možnosťou by bolo vyskúšať si make-up niekoľko dní pred plánovanou udalosťou. Takže sa môžete uistiť, že vám zvolená možnosť vyhovuje, a ak je to potrebné, opraviť niektoré časti, ktoré sa vám zdajú nie veľmi úspešné.

Vlastnosti a výhody

Pri vytváraní večerný vzhľad musíte vziať do úvahy niektoré funkcie make-upu pre zvláštne príležitosti.

Po prvé, na oslavu by mali byť použité len kvalitné a osvedčené kozmetiky. Platí to najmä pre základňu, pretože záleží na tom, ako dlho sa budú držať všetky ostatné prostriedky a ako sa budú správať v osobitných podmienkach (napríklad, ak začnete plakať zo šťastia na svadbe, ak je v deň silný teplo alebo prívalové dažde) , Osvedčený nástroj by mal byť spôsobený tým, že nikto nechce náhle nájsť červené škvrny alergie na vyžarovanej tvári pred odchodom von. Preto by sa mal výber kozmetických prípravkov robiť vopred, aby sa nedostali do nepríjemných situácií.

Dievčatá študujú svoju tvár a telo, naučia sa správne prezentovať svoje prednosti a skryť nedostatky. To platí aj pre umenie make-upu. Pomocou rôznych prostriedkov môžete upriamiť pozornosť na príjemné vlastnosti vzhľadu, a nie mimoriadne úspešný môže byť skrytý alebo skrytý.

Správne zvolený očný make-up môže byť väčší, výraznejší, dať im správny tvar, dokonca zvýšiť odtieň a celkovú atraktivitu tváre. Pomocou špeciálnych nástrojov, v prípade potreby, môžete upraviť tvar pier, lícnych kostí, nosa a kontúr tváre. Na trhu s kozmetickými výrobkami je teraz veľa produktov na opravu tváre a vytvorenie akéhokoľvek požadovaného efektu.

V každodennom obraze sa najčastejšie kladie dôraz na oči, čo z nich robí výraznejšie a atraktívnejšie. Pery sú často používané nahé odtiene rúž na zdôraznenie ženskosti a prirodzenosti.

Vo večerných hodinách môžete voľne experimentovať s farbami a kontrastmi. Stále je však potrebné dodržiavať známe pravidlo: vyberte si pery alebo oči. Výber jednej alebo inej možnosti, môžete urobiť konkrétnu časť tváre výraznejšie a atraktívnejšie. To neznamená, že druhá časť bude robiť bez make-upu, celý obraz by mal byť harmonický. Jednoducho povedané, tieto prvky vyniknú menej a upútajú oči.

Make-up umelci identifikujú niekoľko základných pravidiel pre vytvorenie špeciálneho obrázka:

Výsledok bol naj estetickejší a najatraktívnejší, pred použitím kozmetických prípravkov je potrebné pripraviť tvár. Toto pravidlo platí pre všetky typy make-upu. Povrch tváre musí byť dôkladne očistený od predchádzajúcej vrstvy kozmetiky a kožných žliaz.

Koža by mala byť hladká, pokúsiť sa urobiť povrch dokonalým. Na tento účel sa používajú špeciálne nástroje na pranie a lúpanie. Venujte pozornosť skutočnosti, že musia konať pomerne efektívne, ale zároveň - jemne. Koniec koncov, je potrebné odstrániť poškodenie epidermy a rôzne podráždenie, negatívne reakcie.

Po očistení a príprave pokožky sa začne používať tonálne výrobky. Tónovanie pokožky by sa nemalo opustiť, aj keď je epidermis blízko k dokonalosti. To pomôže aj tón cez tvár a skryť najmenšie nedostatky, takže povrch dokonale hladký a krásny.

Najmä musíte premýšľať o tónovanie tých, ktorí majú dermis náchylné k tuku. Hlavná vec je správne vybrať odtieň tonálnych prostriedkov, musí zodpovedať prirodzenej farbe kožného obalu. Naneste ju špeciálnou kefou alebo špongiou, opatrne zatienenú. V žiadnom prípade nemôžu byť viditeľné hranice tónu. To dá tvár nedbalý a vulgárny vzhľad. Prášok sa aplikuje na tvár, aby sa upevnila základňa a aby sa zabránilo nadmernému lesku. Prášok môže byť priehľadný, so svetlom (zodpovedajúcim farbe pleti) odtieňom alebo nenápadným leskom.

Nemôžeme zabudnúť na obočie. Očný make-up je nepochybne veľmi dôležitý pre vytvorenie kompletného obrazu. Nikdy však nebude vyzerať kompletne bez správne tvarovaného obočia. Bez ohľadu na to, ako dobre vyzerajú vo svojej prirodzenej forme, stále je potrebné ich čistiť, odstraňovať extra vlasy, opravovať a fixovať rúžom alebo gélom. Ak je to potrebné, môžete odtieň chĺpkov špeciálnou farbou alebo použiť špeciálnu ceruzku, očné tiene alebo gél na obočie.

Nezabudnite, že farba vlasov by sa nemala líšiť od odtieňa vlasov na hlave o viac ako dva odtiene.

Druhy make-upu

Make-up pre večerné východy sa môže líšiť v nálade a výkonnosti. K dispozícii sú nasledujúce možnosti:

 • klasický, Táto možnosť je univerzálna a je vhodná pre kultúrne divadelné alebo filmové premiéry, ako aj pre romantické večery.
 • klub, Tento druh je najodvážnejší, kontrastný a jasný. Použitie kozmetiky a kvetov v ňom by malo byť navrhnuté pre zlé svetelné podmienky. Môže byť vhodný na použitie na párty, v kluboch, na tematických stretnutiach.
 • pracovný, Niekedy spolu s kolegami pracujeme, ale aj sa bavíme.Strany na pracovisku vyžadujú osobitný druh večerného make-upu, ktorý bude odvážnejší a expresívnejší ako každý deň, ale neprekročí korporátnu etiku.
 • špeciálna, Tento pohľad sa používa na vytvorenie skutočne špeciálnych obrázkov - napríklad na svadbu alebo na podobné dôležité oslavy.

Môžete si vybrať jemný a jednoduchý doplnok pre tie dievčatá, ktoré nemajú lásku k jasu. Vyzerá to ako klasika, ale zároveň je táto možnosť ešte „vzdušnejšia“. To nemusí nutne používať tmavé farby, nemusíte zhrnúť šípky a jasne jasné obrysy. Je vhodné použiť trblietavý prášok, trblietky, trblietavé tiene a trblietky, rúže bohatých odtieňov na takomto obraze. Túto možnosť možno vykonať aj samostatne.

S ním môžete vytvoriť večerný letný nenápadný obraz, vhodný pre blondínky a brunetky.

Make-up pre špeciálne príležitosti by mal byť správne vybraný pre prirodzenú farbu očí. V tomto prípade to bude vyzerať vhodne, bude priaznivo zdôrazňovať prirodzenú krásu dievčaťa. Môžeme vyzdvihnúť tieto užitočné odporúčania:

 • Majitelia elegantných zelených očí si môžete vybrať farby pre večerný make-up z pomerne širokého sortimentu. Dokonca sa zmestia do jasných kontrastov a odtieňov - takže si môžete urobiť svoj obraz nezabudnuteľným a sexy. Hlavná vec - neopakujte vo farbách tieňa tieňa dúhovky. Ak je sivá, je lepšie sa vyhnúť množstvu sivých tieňov. Pre zelené oči je vhodný ľahký make-up, nezaťažený príliš veľkými alebo dvojitými šípkami. Kvôli takýmto očiam sa očné linky stanú úzkymi a matnými.

Zelenooké dámy sa neodporúčajú používať odtiene odtieňov ruže alebo broskyne. Môžete si vybrať viac nasýtených odtieňov červenej a fialovej. Modrá a zelená by sa mali používať opatrne, nemusia byť veľmi výhodné kombinovať s dúhovkou.

Nápady na vytvorenie večerného make-upu pre zelené oči možno získať z fotografií hviezd s takou farbou dúhovky: Angelina Jolie, Fergie, Mila Kunis, Catherine Middleton.

 • Hnedé oči dievčatá si môžu dovoliť používať v tieni takmer všetky farby. Možno by ste sa mali vyhnúť len ružovým a červeným odtieňom. Môžu vaše oči unavené a dohadovať, vzhľad prestane byť čerstvý. Zvyčajne sa používa tmavšia gama, ktorá tvorí túto farbu dúhovky, s výnimkou tých prípadov, keď potrebujete opticky rozšíriť očné časti.

Ideálne pre hnedé oči hnedé make-up. Takéto dievčatá sa vo všeobecnosti hodia do akejkoľvek techniky a takmer do celej škály farieb. Hlavná vec je šikovne kombinovať všetky odtiene používané s vlasmi, oblečením a kožou.

Pri výbere sa môžete sústrediť na obrázok vytvorený celebritami, prispôsobiť ho pre seba a konkrétnu cestu von. Takéto slávne dámy ako Audrey Hepburn, Jessica Alba, Natalie Portman, Megan Fox, Monica Bellucci majú hnedú dúhovku.

 • Šedé oči môže vyzerať v poriadku s správne vybranými tieňmi. V závislosti od odskoku dúhovky je potrebné zvoliť farbu make-upu. Ak šedý odtieň zmodrá, potom tieň tieňov by mal byť podobný, ale nie zhodný s dúhovkou, ale trochu jasnejší a bohatší. Fialové, ružové a zlaté farby sú tiež dobré pre sivé oči.

Zelenkastý odtieň šedej dúhovky podporí medené alebo zlaté odtiene, dodá mu teplo a hĺbku.

Perleťové odtiene budú tiež dobrým riešením pre sivohnedé dievčatá. Zdôrazňujú a kladú dôraz na oči.

Príkladom make-upu pre sivé oči možno vidieť vo výstupoch hviezd: Adriana Lima, Natalia Vodyanova, Amanda Seyfried.

Dôležité pri výbere odtieňov je farba kučier:

 • blondínky Je lepšie nepoužívať príliš svetlé a tmavé odtiene.Tiene môžu byť svetlé s perlami a oči môžu byť zatienené, napríklad hnedé so zlatými jiskrami. Očné linky môžu tiež vybrať hnedé tóny, takže nie sú v silnom kontraste s farbou pokožky a vlasov. Ale rúž si môže vybrať rôzne tóny pastelových, ružových alebo svetlých šarlátových. Jasná farba pier bude obraz nezapomenutelný a okamžitý.
 • brunety vyberte si paletu pre seba, pretože každý tón zvýrazní ich prirodzene svetlý vzhľad. Trblietavé tiene sa dobre hodia k ich očiam, zatiaľ čo môžete použiť len jeden odtieň alebo pretekať obyčajné tiene. Môžete experimentovať so šípkami. Farba môže byť obvyklá čierna aj nezvyčajná - fialová alebo zelená. Pre tmavovlasé dievčatá, bude rúž v chladných odtieňoch červenej bude robiť.
 • hnedé vlasy perfektný prechod tieňov od svetlých ružových tónov s perlou do fialovej a grafitovej čiernej v rohoch. Striebro bude tiež vyzerať dobre v hnedom vlasovom očný make-up. Rúž alebo lesk môžu byť zaujímavé tóny, pripomínajúce Bordeaux alebo mrkvu.

Ako si vybrať kozmetiku?

Mala by sa zvoliť kozmetika na večerný make-up so zameraním na mnohé faktory. Je potrebné vziať do úvahy typ farby vášho vzhľadu, odtiene očí, vlasov, pokožky, oblečenia a doplnkov.

Hlavná vec - kozmetika pre špeciálne príležitosti by mala byť tiež špeciálna. Pre ňu urobiť oveľa viac požiadaviek ako do dnešného dňa, Mal by byť veľmi vytrvalý a vysokokvalitný, nemal by klesať a nemeniť svoj vzhľad počas celého podujatia. Ak chcete vytvoriť slávnostný obrázok, môžete použiť profesionálne nástroje. Budú presne plniť svoju funkciu a budú trvať dlho. Často je lepšie používať vodotesné výrobky, najmä keď si urobíte oči. Môžete si vybrať sami pre seba kozmetiku a bežné masové výrobky, ale v každom prípade by mali byť vysoko kvalitné a overené.

Ak chcete vybrať konkrétne kozmetické výrobky pre seba, je lepšie hľadať online alebo v časopisoch pre príklady tvorby make-up možnosti, ktoré vám vyhovujú. Internet môže často nájsť plnú výučbu, ktorá nielenže predstavuje všetky potrebné nástroje, ale aj výučbu, ako ich správne používať.

Pri výbere tieňov, očných liniek a riaseniek nezabudnite zvážiť prirodzenú farbu dúhovky, Niektoré farby to môžu zvýrazniť a urobiť ju výraznejšou. A iní urobia vyblednutie, urobia zrak užší a vzhľad - vyblednutý a neatraktívny.

Správne vyberte základ pre make-up. Z jeho kvality bude závisieť, ako bude obraz trvať počas celej udalosti. Uistite sa, že si vyberiete tonálny základ, ktorý sa dobre hodí na tón pleti. V prípade potreby sa postarajte o paletu pre tvárové sochárstvo. To pomôže skryť nedostatky formulára a napraviť nedostatky, ako aj zdôrazniť a zdôrazniť výhody.

Nezabudnite na obočie. Je potrebné nielen, aby bol ich tvar dokonalý a vhodný pre tvar tváre, ale aj v prípade potreby odtieň. Ak sa chystáte na párty, môžete ich označiť v jasnejšej a sýtejšej farbe ako vo dne. V opačnom prípade sa môžu stratiť (v porovnaní s bohatým dizajnom očí a pier).

Červenanie zvýrazní lícne kosti a dodá obraz sviežosti a úplnosti. Musíte si vybrať farbu pod hlavným kľúčom celého make-upu. Ak používate odtiene studených odtieňov (modrá, sivá alebo fialová), a rúž je farba ruže, čerešne alebo maliny, mali by ste venovať pozornosť studenej ružovej červenať. Ak je základný tón teplý, môžete si vybrať tehly alebo broskyňové tóny. Budú dokonale kombinované s odtieňmi hnedej a zlatej gama, s rúžom farby koralu, tehál, rovnako ako béžová a zlatá.

Rúž alebo lesk je lepšie zvoliť v závislosti na základnej farbe make-upu, oblečenia a vlasov. Pre "studené" brunetky fit rúže odtiene čerešňa, tmavo červená alebo víno-farebné.Blondínky môžu používať buď jemné ružové a nahé tóny, alebo svetlé a bohaté šarlátové.

Ako sa prihlásiť?

Vzhľadom na vynikajúcu kvalitu dnes vyrábaných kozmetických prípravkov a dostupnosť profesionálnych výrobkov si každá dáma môže urobiť krásny večerný make-up pre seba.

Ak chcete urobiť všetko správne a presne, uistite sa, že prax. A to je dôležité nielen pre prvý krát, ale aj pre každý nový obrázok. Môžete nájsť možnosti na vytvorenie jedného obrázka alebo iného online. Na video hosting stránky a rôzne stránky existuje veľa inštrukcií, ktoré vysvetľujú, ako krok za krokom vykonať všetky kroky na vytvorenie dokonalého obrazu.

Stojí za to zvážiť základné pravidlá, ktoré je potrebné zvážiť pri vytváraní večerného make-upu. Najprv je potrebné pripraviť tvár a vytvoriť základ pre aplikáciu kozmetiky:

 • Pokožka sa musí najprv dôkladne vyčistiť. Môžete to urobiť pomocou vhodných lotionov, gélov alebo pien. Ak je to potrebné, môžete použiť jemný peeling alebo peeling, aby ste maximalizovali pokožku a urobili ju dokonale hladkou a čistou.
 • Na vyčistené epidermis je potrebné použiť základ pre make-up. Predtým môžete použiť opatrovateľa (ak je to potrebné). Starostlivo sa uistite, že sú navzájom dobre kombinované a nie sú v konflikte.
 • Nadácia pomôže napraviť možné nedokonalosti kože a rovnomerného tónu. Je lepšie ho aplikovať špeciálnou kefou alebo špongiou, s jemnými pohybmi. Nezabudnite na opatrné tieňovanie, hranice tónu by nemali byť viditeľné. Na podliatiny pod očami alebo výrazné pupienky a zápaly použite korektor. Takže tvár bude dokonalá.
 • Prášok môže byť aplikovaný na vrch, a potom červenať. Všetky výrobky sa nanášajú veľkou mäkkou kefou.
 • Špeciálna príležitosť make-up umožňuje použitie špeciálnych tonálnych prostriedkov, ktoré dodávajú pleti mäkký lesk. Môžete tiež použiť chimers a zvýrazňovače - hlavná vec je, že potrebujete opatrenie vo všetkom.

Štádium dizajnu očí, možno najťažšie v celej tvorbe obrazu. Vyžaduje si to presnosť a určitú zručnosť, ktorú možno získať len so skúsenosťami. Zahŕňa správny výber odtieňov tieňov, očných liniek a maskary, výber vhodného typu pre veľkosť a tvar očí. Všetky vybrané farby by mali byť navzájom kombinované, rovnako ako tieň clony a šaty. Nájdete veľa možností, ako urobiť očný make-up pre večerné krok za krokom.

Najprv je potrebné kresliť obočie. Bez toho bude dokonale vyzerať aj nedokonalý vzhľad. Zvážte nasledujúce pokyny:

 • Linka obočia musí byť dokonaláPrebytočné vlasy by sa mali odstrániť pinzetou.
 • V prípade potreby je obočie príliš svetlé Môžete odtieň ceruzkou alebo špeciálnymi tieňmi. Farba obočia by mala zodpovedať tónu hlavy, prípustné sú rozdiely jedného alebo dvoch odtieňov.
 • Uistite sa, že si vlasy rozčesávajú a fixujú sa gélom, Takže sa budú počas dňa držať vo forme. Gél pomôže dodať vlasom dobre upravený vzhľad a zdravý lesk.

Pre rôzne farby očí musíte použiť vhodné odtiene vo vizáži.

 • Šedé oči vhodné odtiene sivej, modrej, ružovej. Ale červené tóny sú schopné dodať im slzný a unavený vzhľad. Môžete použiť očné linky a kresliť šípky, takže vzhľad bude výraznejší. Verzia ultrablack však môže vizuálne zmenšiť veľkosť očí.
 • Hnedé oči dievčatá hnedé, čokoládové, zlaté a ružovo-odtiene tieňov sa priblížia. Ale modrá stupnica nebude vyzerať veľmi dobre. Modré a modrozelené odtiene môžu urobiť vizáž nedbalým. Fialové a tmavo sivé tóny môžu byť tiež veľmi zaujímavé v kombinácii s hnedými očami, najmä vo variante dymových očí.Táto farba iris dobre hodí čierne očné linky a maskary.
 • Zelené oči majú špeciálne odvolanie, ale musíte veľmi starostlivo vybrať tieň tieňov. Fialový a lila oblek s farbou vlasov zelenooké. Palety zo zlata, broskyne a bronzu budú tiež vyzerať veľmi vhodne. Pri tejto voľbe je lepšie dať prednosť hnedej vložke a kostre. Zelený odtieň tieňov bude vyzerať správne so správnym výberom.

Ako vykonať večer si svoj vlastný pohľad na ďalšie video.

Tajomstvo umelcov

Ak chcete vytvoriť večerný obraz domu, musíte byť trpezliví. Obraz by sa mal určite pokúsiť - objasniť a opraviť nuansy. Každá dáma je schopná vykonať vynikajúci make-up vlastnými rukami, ak vezme do úvahy odporúčania odborníkov a popis ich práce:

 • Ak chcete opakovať profesionálny make-up, je dôležité zvoliť správny tónový základ. Mala by byť starostlivo vybraná pod prirodzeným tónom pleti. Náradie musí mať vysokú kvalitu, nesmie upchávať póry, nevhadzovať sa a odolávať účinkom vonkajších faktorov. Svetlo fialové pigmenty v tóne bojujú proti unavenému vzhľadu a žltosti a zelenej - s červenými erupciami. Na korekciu nedokonalostí pokožky (akné, akné, zápal, tmavé kruhy pod očami) sa používajú korektory, ktoré by sa mali používať pred tonálnymi prostriedkami. Tón sa aplikuje v jemnom, vstavanom pohybe. Odborníci radia použitie mokrej špongie - pre čo najrovnomernejšie použitie a nedostatok efektu masky.
 • Výber tónu tonálneho nástroja sa zameria na miesto konania. Ak je miestnosť tmavá (napríklad večera pri sviečkach alebo klubová párty), mali by ste si vybrať nástroj, ktorý bude jasnejší ako obvykle. Pri jasnom svetle, blikaní alebo svetlách môžete použiť tmavší tón.
 • Kontúrovanie stelesňuje hlavné módne trendy. To vám umožní dať vašej tvári dokonalý tvar, skryť nedostatky. Oválny tvar tváre je považovaný za ideálny. S pomocou tmavších tónov je nevyhnutné, aby časti, ktoré vyčnievajú za hranice ideálu, boli menej viditeľné.
 • Uvedenie prášku na vrch tón bude opravovať make-up aby pokožka zamatová a odstránila mastný lesk. Osobitná pozornosť by sa mala venovať T-zóne, ktorá zvyčajne trpí nadmernou sekréciou mazu. Naneste prášok na širokú mäkkú kefku s použitím malého množstva finančných prostriedkov. Crumbly verzia aplikuje tenšiu vrstvu. Odborníci odporúčajú použiť prášok o niečo ľahší, so zlatými odrazmi.
 • Uistite sa, že obočie dokončíte a opravíte. Očné tiene by sa mali aplikovať na základňu na make-up alebo tonálne prostriedky a prášok. Vo večernom obraze je povolené používať všetky variácie tieňov: blikanie, perleť, svetlé odtiene.
 • Predpokladá sa, že na vytvorenie špeciálneho obrazu použije očné linky. Môže však byť kvapalná alebo tuhá. Môžete experimentovať s rôznymi farbami. Pre svetlý make-up môžete použiť neónové farby.
 • Mascara aplikovaná na samom konci, Tento proces by sa mal vykonávať obzvlášť opatrne. Ak chcete pridať extra objem, pred aplikáciou riasenky jemne naprášte riasy. Odporúča sa použiť štruktúru s pomalými a presnými pohybmi. Na dosiahnutie požadovaného efektu môžete použiť špeciálnu maskaru na vytvorenie efektu falošných rias. Môžete tiež použiť niekoľko vrstiev produktu - pre špeciálnu expresivitu a svetlé farby.
 • V rohoch očí alebo na celej línii rán môžete použiť režijné možnosti.
 • Rúž sa vyberá v závislosti od celkového obrazu. Dôraz sa musí klásť na oči alebo pery. S jasným očný make-up, môžete použiť nahé rúže alebo trblietky. So zameraním na pery sa aplikuje jasná a chytľavá rúž. Pre sýtejšiu farbu sa môže aplikovať v dvoch vrstvách.
 • Červenať, aby sa tvár viac čerstvé, a make-up - hotové.Používajte ich v súlade so všeobecným tónom vizáže, ako aj kože a vlasov.

Bežné chyby

Dievčatá a ženy riskujú, že urobia chyby, ktoré spôsobia, že obraz bude vulgárny alebo banálny. Ak chcete vytvoriť naozaj elegantný make-up, zvážte najčastejšie chyby:

 • Nie je potrebné zdvíhať tiene tesne pod oblečením. Je to nudné a nesprávne, v prvom rade musia zodpovedať typu tváre a farby.
 • Príliš pevný a ťažký make-up nie je v móde, dokonca aj na večer, je obyčajné vytvoriť jednoduchý obraz.
 • Tesné hranice v očiach povolené len pri vytváraní šípov, zvyšok by mal byť zatienený.
 • Nepoužívajte Veľký počet tieňov z perál (obzvlášť nasýtených iskrami), malé množstvo saténovej textúry v polovici storočia je dosť.
 • Zvýraznite na obrázku - alebo oči, alebo pery, ale nie všetky dohromady.
 • Červenanie by malo byť aplikované mierne, a obočie by nemalo vyniknúť príliš veľa.

Tipy make-up umelca na techniku ​​použitia večerného make-upu, pozri video nižšie.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky