Módne kostýmy 2019

Módne kostýmy 2019

Nedávno boli klasické kostýmy považované výlučne za obchodné oblečenie a nosili sa len pri zvláštnych príležitostiach.

Dnes, keď je v módnom priemysle jasná zmes štýlov, kostýmy už nie sú tak jednoznačné. Dopĺňajú ich nielen obchodné a slávnostné obrazy, ale používajú sa aj ako hlavný štylistický prvok v obraze každodenného života.

Niet divu, že sa módni návrhári aktívne snažia diverzifikovať moderný sortiment kostýmov a doplniť ho o mimoriadne výnimočné kombinácie. Aké štýly oblekov potešili dizajnérov módnej spoločnosti v tejto sezóne a čo je jasnou výhodou týchto odevov?

Vlastnosti a výhody

Hlavnou výhodou moderných modelov klasických oblekov je, že kombinujú niekoľko dôležitých funkcií naraz. Takže, bez ohľadu na štýl a strih, oni vždy praktické, pretože práve táto charakteristika je predurčená klasikou. Takýto outfit poskytuje akúkoľvek eleganciu a sofistikovanosť obrazu a tieto vlastnosti boli človekom neustále oceňované. Okrem toho Tento outfit je vhodný pre každého, hlavná vec je vybrať správny štýl a veľkosť.

Áno a Rozsah kostýmov je teraz tak rôznorodý.že si môžete vybrať štýly, ktoré nielenže dokonale zdôraznia dôstojnosť postavy, ale aj plne vyhovujú najnovším módnym trendom. Rozmanitosť farieb poteší konzervatívcov monotónnych a výnimočných osobností - jas a hojnosť výtlačkov.

Tiež si vyberte Môžete absolútne akúkoľvek kombináciu, od nohavíc s bundami až po topy so sukňou, Vzhľadom na vyššie uvedené nie je vôbec divné, že v nedávnej dobe začali byť klasické kostýmy veľmi populárne. Ktoré modely expertov na kostýmy odporúčajú venovať osobitnú pozornosť tejto sezóne?

Módne trendy

Obzvlášť populárne v tejto sezóne sú modely klasických oblekov v športovom štýle., Vyznačujú sa okrem iných malých vložiek na rukávoch, ktoré sa líšia textúrou a kontrastom so všeobecným pozadím výrobku.

Takéto modely možno nájsť v zbierkach Marco de Vinchenzo a DKNY. Ale slávni dizajnéri Oscar de la Renta, Dolce & Gabbana a Roland Mouret sa rozhodli znížiť závažnosť svojich kostýmov štýlovými dekoratívnymi prvkami v podobe zipsov.

Pre krajčírstvo sa dizajnéri rozhodli použiť rôzne materiály, od úpletu a kostýmovej látky až po zamat, džínsy, guipure a kožu. Najobľúbenejšie odtiene v klasickej farebnej schéme sú čierna, modrá, biela a hnedá av jasnej a výnimočnej farbe - červená, žltá, ružová, oranžová a zelená. Aké funkcie sú rôzne kostýmy určené pre rôzne obrázky?

obchodné

zvyčajne takéto modely sa skladajú z rovných nohavíc so šípkou alebo bez a sakoma. Namiesto nohavíc môže byť sada doplnená klasickou sukňou strednej dĺžky. Dekoratívne prvky na takých modeloch kostýmov sú buď úplne chýbajúce, alebo sú prítomné minimálne v podobe brošne, gombíkov a plytkých strihov. Farebná schéma je zvyčajne neutrálna, pastelová alebo tmavá.

Pre dievčatá a ženy

Pre každodenné ženské návrhárky systematicky vyvíjajú originálne modely kostýmov. V tejto sezóne sú najobľúbenejšími kombináciami textúrované kombinácie zložené z niekoľkých druhov tkanín - kožušiny a kože, džínsy a textil, zamat a guipure, bavlna a tvíd.Samotné kostýmové prvky sa vyznačujú originalitou, nielen textúrou, ale aj strihom. Najobľúbenejšie sú teraz kostýmové modely s asymetrickými sukňami a krátkymi sakami, ako aj orezané nohavice a dlhé saká.

Pre mládež

Dokonca aj klasické teen kostým modely. iný moderný strih, Môžu byť namontované a tesné, pretože najčastejšie postava teenagera vám umožní nosiť len také modely a vzory sú častejšie doplnené dospelými modelmi. Reťaze a kožené vložky na lakte a rukávoch môžu slúžiť ako dekor. Farebná schéma je zvyčajne svetlá, aj keď nie sú vylúčené klasické odtiene.

Ako si vybrať

Pri výbere kostýmu radia experti na módu predovšetkým zamerať sa na vlastnosti ich tvaru a vzhľadu:

1. Vysoké dievčatá je lepšie vizuálne rozdeliť siluetu na polovicu pomocou predĺženej bundy a nohavíc alebo sukne do stredu kolena.

2. Dievčatá krátka postava Je lepšie vybrať si obleky so skrátenými sakami a sukňami s kolenami alebo pevnými nohavicami.

3. Dámy s veľkými boky Je lepšie zvoliť si obleky s bundou do polovice stehien a sukňou alebo rovnými nohavicami.

4. Dievčatá s nádhernou bustou Vhodné sú modely oblekov s bundou - Basque.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať šírke a dĺžke rukávu., Ak sa nemôžete pochváliť pevnými rukami, vyberte si modely s dlhými a rovnými rukávmi, ale vyhnite sa kratším rukávom. Pamätajte si, že miniatúrny obojok vždy robí číslo presnejšie.

Ak si vyberiete teplý model obleku s podšívkou, upozorňujeme vás, že by sa mal voľne zmestiť na hlavný produkt. V opačnom prípade riskujete rýchle rozbitie obloženia.

Čo nosiť

A tu kombinovať klasické kostýmy návrhári radia s inými klasickými oblečenie, V obchodnom štýle by bola vhodná blúzka alebo štýlová košeľa, v harmónii vo farbe so súpravou. Ako topánky sú ideálne klasické topánky - člny.

V obraze každodenného života nie je nutné nosiť kompletný oblek, Bundu je možné kombinovať s džínsy a tričkami, nohavicami alebo sukňami - s rolákmi a svetrami. Výber topánky závisí od celkového štýlu obrazu.

Štýlové obrázky

Harmónia v každom obraze vždy pomôže vytvoriť príslušenstvo, Pre slávnostný obraz je lepšie vybrať najelegantnejšiu a štýlovú tašku - spojku. Tradičné dámske kabelky budú vyhovovať príležitostnému a obchodnému štýlu. Šperky je lepšie vyzdvihnúť na klasický kostým nie je príliš chytľavé. Mali by sa stať len ziskovým doplnkom k obrazu a nie „úplne“.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky