Make-up pre úzke oči

Make-up pre úzke oči

Ak nie ste spokojní s tvarom a veľkosťou očí, potom možno jednoducho neviete, ako správne zdôrazniť svoju krásu make-upom. Moderný kozmetický priemysel poskytuje zákazníkom sortiment kozmetiky pre každý vkus. Správny make-up pre úzke oči vám pomôžu dostať to, čo chcete, pričom ste dosiahli požadovaný účinok.

Tipy a hlavné pravidlá

Skôr ako urobíte správny make-up vhodný pre úzke oči, musíte sa postarať o pokožku. Koniec koncov, neudržiavané a opuchnuté viečka nemožno skryť žiadne kozmetické. Aby bolo možné zmäkčiť a vyživiť pokožku očných viečok, najmä po náročnom dni, je potrebné ich ošetriť zvlhčujúcim prostriedkom pre očné viečka. Uistite sa, že potrebujete krém vhodný pre vašu vekovú skupinu.

V prvom rade treba poznamenať, že úzke oči vyžadujú osobitný prístup v make-upu. To znamená, že nie sú vhodné pre štandardné techniky. Obrátia vaše oči do štrbín. Úzke oči neznamenajú vždy ázijský pôvod. Veľmi často sa takéto znamenie nachádza v Európanoch. Predpokladá sa, že riasenka a očné linky poškodzujú iba obraz, takže oči sú ešte menšie, než v skutočnosti sú. To však nie je pravda. V skutočnosti, s pomocou maskary a očné linky, môžete úplne zmeniť vzhľad, aby bolo tajomné, malátne, vizuálne zväčšiť očné sekcie. Na to je potrebné vedieť, ako ich používať.

Čierna farba to neprináša dobre - len to bolí majiteľov ázijských očí. To platí najmä pre hrubú čiernu vložku. Je lepšie zmeniť čiernu na sivú alebo hnedú. Môžete tiež použiť inú farbu. Musíte maľovať o niečo vyššie ako rast rias, a tiež stojí za to rozšíriť šípku za vonkajším rohom oka.

Tiene zvýrazňujú vaše oči. Jasný make-up je to, čo váš vzhľad potrebuje. Avšak, nemali by ste používať veľa ružovej a modrej farby, pridajú účinok únavy. Svetlé odtiene pomôžu vizuálne zväčšiť oči, zatiaľ čo tmavé sú vhodnejšie na večerný večer.

Nevytvárajte jasné šípky - znížia iba incíziu vašich očí. Je potrebné mierne zatieniť šípku smerom k vonkajšiemu rohu. Ak naozaj chcete urobiť šípku, musíte si zapamätať základné pravidlo - malo by byť hladké.

Nezdôrazňujte dolné viečko čierne - z toho nebude mať žiadny úžitok. Ak ste fanúšik čiernej očné linky, potom by ste mali zatieniť spodnom riadku storočia.

Oči sa veľmi ľahko rozširujú s make-upom. Nemali by sme však zabúdať, že všetko závisí nielen od nich. Mnoho umelcov make-up verí, že vzhľad priamo závisí na tvare obočia si vyberiete. Je potrebné sa o ne starať, aby sa zachoval ich čistý tvar, aby tvár vyzerala dobre upravená. Obočie je potrebné česať tak, aby všetky chĺpky ležali naplocho. Váš názor závisí od toho.

Čím širšie je obočie, tým menšie sú oči. Majitelia úzkych očí určite nespadnú do dnešného módneho obočia. Make-up umelci radia dievčatá s úzkymi očami, aby boli tenšie, to bude vizuálne zväčšiť oči a urobiť ich výraznejšie. Široké obočie bude zatieňovať úzke oči.

Treba však pripomenúť, že ani obočie nebude mať krásu tváre. Tiene a ceruzky vám pomôžu sústrediť sa na obočie.

Pravidlá dňa tvoria

Perfektný trblietavý odtieň je ideálny pre denný make-up. Na horné viečko aplikujte svetlý odtieň tieňov. Čierna riasenka nebude fungovať, môžete si vziať modrú, sivú alebo hnedú. Pre-twist pinzety cilia dosiahnuť efekt bábkového vzhľadu.

Zvýraznite rohy očí zvýrazňovačom, najlepšie v jasných farbách. To vám pomôže, aby vaše oči boli výraznejšie. Môže byť aplikovaný aj pod obočím. Hnedé očné linky sú najvhodnejšie, zvýraznite horné viečko.

Najlepšie maskara

Samozrejme, že každé dievča s úzkymi očami hľadá maskaru, ktorá má za následok rozšírenie očí, ale určite nepridáva objem. V prípade úzkych rezov je hustota mihalníc kontraindikovaná. Bude výhodné pozrieť sa len na veľké oči.

Môžete si vybrať ľubovoľnú farbu podľa vlastného uváženia. Je potrebné pripomenúť, že čierna riasenka nie je najlepšou voľbou, ale nie je zakázaná. Najlepšia je farebná riasenka. Nemali by ste ho aplikovať bez použitia pinziet. Aby ste nepoškodili vaše riasy neustálym curlingom, pravidelne ich ošetrujte ricínovým olejom.

Pravidlá pre večer

Úlohou večerného make-upu je zdôrazniť všetky vaše najlepšie rysy tváre, zvýrazniť oči a pery.

Tónový nástroj je potrebný na zarovnanie tónu. Snažte sa to nepreháňať. Tonálne nástroje by mali byť aplikované špongiou. Korektor alebo korektor vám pomôže skryť tašky pod očami. To pomôže urobiť výraz výraznejší, pretože únava je skrytá.

Vezmite ľahké lila alebo svetlo zelené tiene, vždy s efektom blikania. Na horné pohyblivé očné viečko aplikujte svetlý odtieň. Vnútorný kútik očí tiež zvýrazňuje svetlý tieň, tieň alebo zvýrazňovač sa môže objaviť. A vonkajší roh musí byť zvýraznený tmavo.

Možnosti makeupu

Očné linky vyberte sivé alebo hnedé. Nakreslite šípku mierne vyššie ako rast rias. Nezabudnite trochu splynúť. Dolné viečko je možné kresliť farebnou ceruzkou, farba závisí od celkovej palety.

Aby ste dosiahli efekt rozšírenia očí, musíte zvoliť správnu paletu farieb. Je lepšie zvoliť farby, ktoré sú ľahké, svetlé, trblietavé a opatrne sa vyhýbať čiernej. Nasleduje technika, ako vytvoriť krok za krokom.

Spôsob 1

 • Najprv pokožku navlhčite špeciálny krém. Očná pokožka sa tiež musí navlhčiť, ale vyhnúť sa požitiu. Môžete použiť špeciálny očný krém.
 • Dokonca aj tón tváre so základom. Korektor zamaskuje kruhy pod očami, korektor pomôže skryť začervenanie.
 • Prineste dolné viečko. Na tento účel je potrebné použiť blikajúci odtieň. Všetko závisí od farebnej schémy, ktorá sa vám páči. Pre milovníkov obchodného make-upu perlový oblek, a na večer by ste mali vybrať farby jasnejšie - fialová, zelená, hnedá. Ďalej je potrebné výrobok zatieniť. Rovnaký postup by sa mal vykonať s horným viečkom.
 • Pod obočím aplikujte svetlý odtieň očných tieňov. Je žiaduce, aby tam bol Shimmer. Tým sa vaše oči dokorán otvoria.
 • Na záhybe a pohyblivom viečku aplikujte tmavší odtieň a zvýraznite vnútorný roh svetla. Aby sa dosiahol hladký prechod medzi odtieňmi, všetko musí byť zatienené.
 • Pinzety stáčajú riasy a maľujú maskarou. Ak sú riasy tenké a nenápadné, nepreháňajte ich maskarou. Tým sa vytvorí efekt pavúčej nohy. Lepšie používať falošné riasy.

Metóda 2

 • Nasaďte si na tvár tonálne prostriedky - nadácia, korektor, korektor.
 • Zvýraznite obočie ceruzkou, očné tiene. Môžete použiť nástroj, ktorý vám vyhovuje. Správny výber obočia - jedna z najdôležitejších zložiek pri zvyšovaní incízie oka.
 • Na viečko aplikujte svetlé tiene - môže to byť perla, žltá, piesková alebo zlatá. Pohyblivé očné viečko je najlepšie odlíšené bronzové alebo hnedé.
 • Hnedá ceruzka kresliť šípkou mierne vyšší ako rast rias. Uistite sa, že tieň trochu. Dolné očné viečko je tiež potrebné priniesť a tieň.
 • Hromadná maskara, Ako bolo uvedené vyššie, najhorší prostriedok pre ázijské oči, spolu s čiernou olejovou vložkou. Predĺženie alebo rozdelenie maskary bude robiť.Natrite riasy, predopnite ich. Ak vám to nestačí, použite falošné riasy. Nemali by byť natreté atramentom.
 • Zvýraznite pery. Ak je váš make-up je večer, stojí za to zvoliť ľahké upokojujúce odtiene. Jasné farby sú ideálne pre denný make-up.

Metóda 3

Vaša pozornosť je tiež prezentovaná verzia večerného make-upu pre úzke oči. Je potrebné pripomenúť, že takýto make-up nie je vhodný na každodenné použitie.

 • Pokožku navlhčite. Make-up bude veľa, bude to ťažké, čo znamená, že vaša pokožka nebude ľahká.
 • Naneste na základ pokožky. Odstráňte všetky chyby pomocou korektora alebo korektora. Prášok tváre na zabezpečenie tonálnej vrstvy.
 • Svetlý odtieň očného viečka. Aplikujte tmavé tiene na pohyblivú časť, ale mali by ste sa vyhýbať nasýteným farbám.
 • Je potrebné zdôrazniť vzhľad. K tomu sa zamerajte na vonkajší kútik oka. Mala by byť tmavo nasýtená farba.
 • Prineste si oči. Šípka musí začínať z vnútorného rohu očí a expandovať smerom k vonkajšej strane. Predĺžte čiaru za vonkajší roh očí. Dĺžka závisí od vašich individuálnych preferencií.
 • Očné linky musia tieniť. Urob to tmavé nasýtené tiene. To bude vyzerať otvorene a expresívne.
 • Otočte riasy. Natrite cez maskaru alebo použite falošné riasy.

Niekoľko tajomstiev

 • Za účelom vizuálneho zväčšenia sekcie oka, Je tiež potrebné použiť rouge. Osviežia vašu tvár, dodajú jej prirodzenosť a otvorenosť. Je lepšie používať prírodné ružové alebo broskyňové odtiene. Môžete tiež zvýrazniť lícne kosti. Bronzer je ideálny na to, stojí za to vybrať si farbu pleti.
 • Silné a čierne šípky nie sú pre vás. Najlepšie sa hodí tenká a hladká línia. Namiesto očných liniek môžete použiť ceruzku. Farba je povolená okrem čiernej. Šípka musí byť ťahaná z vnútorného rohu smerom von. Ak chcete vizuálne zväčšiť oči, je potrebné rozšíriť šípku za vonkajší roh, ale nemali by ste to preháňať. Veľmi dlhé šípky budú vyzerať vulgárne.
 • Ak chcete vizuálne zväčšiť oči, kresliť na hornom ohybe. Vizuálne vzrastie a oko sa už nebude javiť ako polovične uzavreté.
 • Prebytočná maskara na riasach bude vaše oči menšie. Ak nemôžete urobiť riasy viac, a naozaj chcete - použite falošné náprotivky. Posilnite svoj vlastný ricínový olej. Riasy budú dlhšie.
 • Ak je to možné, urobte horné a dolné viečka ľahšie. Je známe, že svetlé odtiene opticky zväčšujú oči. V tomto prípade tiene vytvoria práve taký efekt.
 • Perlové farby a ceruzky sú hlavnými pomocníkmi. Nielenže dodajú vašej tvári jas, ale aj vizuálne otvorené oči. Treba však pripomenúť, že Shimmer môže zvýrazniť opuchy. Preto, ak sú vaše viečka mierne opuchnuté, je lepšie sa na chvíľu vzdať perlete.

V skutočnosti, úzky strih očí nie je problém vôbec, pretože ak urobíte to správny make-up, môžete získať nádherný a víťazný obrázok. Hlavná vec - zapamätať si základné pravidlá, nesnažte sa vážiť názor s množstvom kozmetiky alebo niekoľkých vrstiev maskary. Všetko by malo byť moderné a krásne.

Make-up pre úzke oči - v ďalšom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky