Pánske obleky Sir

Pánske obleky Sir

O značke

Sieť predajní Sudar sa na ruskom trhu objavila pred viac ako 20 rokmi. Pre spoločnosť je charakteristický vývoj a stabilný rast spotrebiteľského dopytu, čo jej umožnilo otvoriť nové obzory a uspokojiť dopyt najnáročnejších zákazníkov.

Môžete nájsť veľký sortiment pánskeho oblečenia v obchodoch „Sudar“ - od tričiek až po bundy a pláštenky.

Mladá značka sa stala obzvlášť známou vďaka obrovskému výberu pánskych oblekov - existuje viac ako 2000 položiek. Okrem toho tu budete vždy ponúkaný krásny oblek veľa módnych košele a kravaty, manžetové gombíky, kravaty a ďalšie doplnky.

Výrobky zakúpené v sieti "Sudar" je možné odovzdať do čistiarne na území obchodu zadarmo alebo na miesto v ateliéri nachádzajúcom sa tu. Pre svoje značkové obleky vyrába ekologické ekologické balenie špeciálneho plne recyklovateľného polyetylénu.

Vlastnosti a výhody produktov

Popularita "pán" obleky je do značnej miery kvôli flexibilnej cenovej politiky spoločnosti. Každý kupujúci tu nájde vhodný model pre seba a ceny začínajú na 6000 rubľov. Okrem toho existujú špeciálne ponuky a systém zliav, ktoré veľké spoločnosti využívajú pri nákupe firemného oblečenia pre svojich zamestnancov.

Ak hľadáte model elitnej obchodnej triedy, spoločnosť pre svojich zákazníkov pripravila rozsiahlu škálu takýchto oblekov, elegantnú a ostro módnu. Nie sú pod nimi v elegantných a elegantných výrobkoch pre návštevy svadieb a iných slávnostných akcií.

Prehľad modelu

Kolekcia kostýmov "Sir" je prezentovaná s jednovrstvovými a dvojradovými výrobkami. Trojdielne modely pozostávajúce z bundy, vesty a nohavíc sú ponúkané ako oblek.

Trojdielny oblek sa vzťahuje na klasiku pánskej módy. Všetky prvky sú zošité z rovnakého materiálu. Takýto veľkolepý model je vhodný nielen ako jasný predstaviteľ modernej obchodnej línie.

Tri svadobné šaty s krásnou vestou sú nevyhnutné ako svadobné šaty ženícha.

Pravidlom je, že dvojité prsia vybavené bundy sú vhodnejšie pre štíhle mužov, a zúžený chrbát bude klásť dôraz na široké ramená. Obraz človeka v takejto bunde sa stáva štýlovým a odvážnym.

Rôzne štýly a farby vám umožnia vybrať si dokonalý strih pre akýkoľvek typ postavy. Pre mužov s malou plnosťou, spoločnosť vyrába bundy voľného strihu, so sponou na jednom alebo dvoch tlačidiel. Takýto štýl otvára elegantnú košeľu a vizuálne robí siluetu oveľa štíhlejšou. Správne zvolený kostým štýl bude zdobiť postavu a zručne zdôrazniť jeho dôstojnosť.

Dvojdielne obleky "Sir", pozostávajúce z bundy a nohavíc, sú univerzálne a prekvapia vás širokým výberom modelov. Pohodlné a demokratické, tieto štýly odkazujú na ležérny štýl. Môžu sa nosiť s otvoreným golierom, bez kravaty. Jednobarevný oblek bude dobrým riešením pre každodenné nosenie. Bunda a nohavice z dvojdielneho obleku sa môžu šiť nielen z jedného materiálu, ale aj z rôznych tkanín, ktoré sú prispôsobené farbe a štruktúre dizajnérov spoločnosti.

Obleky Dabi sú všestranné a odolné tria, v ktorých sú do bundy ponúkané dva páry nohavíc. Je známe, že nohavice sú vystavené oveľa rýchlejšiemu opotrebeniu ako bunda.

Vo firme "Sir" sa takéto súpravy predávajú za cenu nepresahujúcu náklady na bežný oblek, ktorý sa skladá z bundy a jedného nohavíc.Výnimočne praktické súpravy Dabi sú k dispozícii v rôznych farbách, vrátane jednoduchých modelov a oblekov vyrobených z tkanín v malej a väčšej bunke, ako aj módnych tandemov z kockovanej bundy a dvoch párov nohavíc.

Materiály a farby

Materiál, ktorý sa používa na šitie obleku, ovplyvňuje cenu výrobku. Klasické kostýmy sú vyrobené zo 100% vlny. Prírodné látky, ako je ľan a bavlna, sú prítomné v letných a jarných modeloch.

Pre hrubé obleky určené na jeseň a zimu sa používa nielen vlna, ale aj tkaniny s umelými prísadami. Praktické zmiešané materiály zahŕňajú viskózu a polyester, ako aj malé percento elastanu. Kostýmy z nich majú nižšiu cenu ako tie, ktoré sú vyrobené výlučne z prírodných materiálov.

Kroje prezentované v zbierke sú väčšinou z hladkých a matných tkanín, niektoré z najslávnejších modelov sú vyrobené z materiálov s miernym leskom. Modré a sivé farebné palety sú široko zastúpené v takých odtieňoch ako je asfalt a tmavo sivá, tmavo modrá a šedo-modrá. Tiež v kolekcii sú tradičné čierne elegantné obleky v obchodnom štýle aj pre zvláštne príležitosti.

Pre dvojradové modely bundy sa používajú hlavne látky z tmavých farieb, ako aj vo svetlej, sotva viditeľnej klietke.

Čo nosiť

Spoločnosť "Sudar" pripravila pre svojich zákazníkov veľa príjemných prekvapení. Pre tých mužov, ktorí chcú kompletne vyzdvihnúť všetky potrebné veci pre harmonický set s oblekom, sú na predaj tričká a kravaty, motýle a ďalšie doplnky vo forme klipov, opaskov a manžetových gombíkov.

Vždy môžete využiť rady dizajnéra a získať tričko a modernú kravatu, ktorá najlepšie vyhovuje štruktúre a farbe nového obleku. Košele na obleky "Sir" sú rozmanité a zaujímavé, z rozsahu spoločnosti predstavovali viac ako 600 druhov.

Je ľahké si vybrať košele pre obleky nielen vo svetlých odtieňoch, bielej a modrej, ale aj v neutrálnom páse, rovnako ako šedej a čiernej. Košele sú vyrobené z bavlny a jej zmesi s polyesterom.

Kravata by mala byť podľa pravidiel etikety tmavšia ako oblek a tričko. Okrem svadby, ktorá sa zvyčajne kladie na čiernu kravatu, v ostatných prípadoch závisí výber na situácii.

Kravata pre obchodné rokovania, spravidla monofónne alebo nenápadné pruhy. Pod prísnym oblekom, ktorého odrody sú široko ponúkané spoločnosťou "Sudar", je vhodné nosiť modrú alebo tmavosivú kravatu, výrobok s jemným elegantným vzorom.

Ak ste kráľom strán a milujete spoločenskú zábavu, pre vás sú prezentované jasné vzory so vzormi, červenými, zelenými a ružovými rovnými väzbami. V nich budete vyzerať kreatívne a originálne, najmä ak módna kravata zodpovedá farbe vašich očí.

Štýlové obrázky

  • Oblek je svetlomodrý s jednodielnou bundou. Nohavice sa zúžili na dno, so šípkami, nízko posadenými. Súbor je doplnený o ľahkú košeľu a puntíkovanú kravatu.
  • Model pre mládež zo svetlošedej tkaniny s trblietkami. Elegantná bunda s nasadenou siluetou, jednoprstou, zapína sa dvoma gombíkmi. Pre tento oblek sú vybrané tenké tričko a bordó kravata.
  • Farba kostýmu holuba krídla z miešaného materiálu. Jednovrstvová voľná bunda s vreckami. Model je doplnený o ružovú košeľu a širokú modrú kravatu s malým vzorom.

recenzia

Kupujúci kostýmov „Sir“ si všimnú vysokú kvalitu služieb v obchodných reťazcoch. Výrobok je plne v súlade so špecifikovanou veľkosťou, švy sú čisté, nie sú tam žiadne vlákna, tlačidlá sú šité kvalitatívne, slučky sú dobre zametané.

Kupujúci sú jednomyseľní v názore, že kostýmy „Sir“ sú šité na módnych vzoroch, majú atraktívny a moderný vzhľad.

Voľba je slušná a široká, čo pritiahlo pozornosť respondentov do predajní obchodu „Sir“.

Spokojný s mužmi a vysoko kvalitnými tkaninami, najmä v modeloch business class. Tiež, kupujúci jednomyseľne oslavovať široký výber trojice pre špeciálne príležitosti a svadby. Pre mnohých zákazníkov bolo obzvlášť príjemné, že boli ponúknuté dva páry nohavíc na jeden kabát.

Obleky obleky, a to ako drahé a priemerné ceny - od 8 tisíc rubľov - odôvodniť svoje náklady. Zľava systém je pomerne flexibilný, takže každý kupujúci môže nájsť lacný model pre seba.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky