Pančuchové nohavice s pálením

Pančuchové nohavice s pálením

Praví fashionisti si už dlho uvedomili, že s pomocou správne vybraných odevov, môžete opraviť aj tie neprimerané postavy, a nie len tak, ale je to perfektné. Moderné dizajnéri majú pre túto úpravu veľa tajomstiev.

Hra s odtieňmi a vzormi, textúrami a doplnkami umožňuje vizuálne zväčšiť alebo zúžiť siluetu. Najjednoduchším riešením na zvýšenie objemu v bokoch je Basque. Malý kúsok látky je často šitý na sukne a šaty, ale v tejto sezóne sa návrhári rozhodli doplniť ich o nohavicové obleky. Čo tento dodatok dáva módy?

Vlastnosti a výhody

V nohavičke s baskickou ženou vyzerá elegantnejšie a elegantnejšie, a to všetko preto, že tento tkaninový prvok je podvedome spojený s francúzskym štýlom. Práve francúzske ženy začali prvýkrát tento šitý kus látky šiť na plášte a plášte a vedia veľa o pravej ženskej kráse.

Ale záležitosť nie je ani tak v asociáciách ako vo vizuálnom vnímaní siluety oblečenej v takom obleku.

Baška sa zošíva obyčajne na úrovni bokov, čo na jednej strane zvyšuje objemy v tejto oblasti a na druhej strane ich znižuje o niečo vyššie v oblasti pásu. Takto sa vytvára silueta presýpacích hodín, ktorá je štandardom krásy v našich dňoch.

Módne trendy

Baskičtina nie je v súčasnosti jedinou výhodou módnych nohavíc, pretože dizajnéri experimentujú s tkaninami, odtieňmi a krajčírskymi funkciami, čo vám umožňuje vytvárať viac a viac nových modelov oblekov, ktoré sú jedinečné vo svojej podstate. Najtrendantnejšia v tejto sezóne sú kostýmy v nízkych farbách - modrá, béžová, čierna, piesok, mlieko, zelená, vínová. Tieto kostýmy sú zvyčajne šité z jednofarebnej tkaniny, ale často doplnené o štýlové výtlačky.

Must-hev tejto sezóny sú kostýmy s floristickými, ale aj abstraktnými a geometrickými motívmi., Priamo nahnevaný môže byť doplnený nohavicami a bundami.

Je zaujímavé, že obchodné a ležérne obleky sa zvyčajne vyznačujú pevným strihom, zatiaľ čo tie, ktoré sú určené na večerný vzhľad, nie sú tak obmedzené. Môžu sa líšiť flare nohavice alebo voľné bundy, ale sú vždy vyrobené z kvalitných tkanín - satén, zamat, hodváb, guipure. Obchodné obleky sú zvyčajne šité z kostýmovej tkaniny a tvídu.

Ako si vybrať

Oblek s basky oblek dievčatá s takmer akýkoľvek typ postavy, ale mali by ste pamätať na niekoľko dôležitých pravidiel:

  1. Pre štíhle dievčatá s obdĺžnikovým tvarom je lepšie zvoliť obleky s baskičtinou, ktorá má výrazné rozšírenie v bokoch. Takže môžete pridať objem v najužšom mieste siluety a vizuálne zúžiť pás.
  2. Dievčatá s obrázkom "obrátený trojuholník" sú zobrazené obleky so sukňou a spálenými nohavicami. Dodatok vo forme Baskov s touto kombináciou čo najbližšie k číslu siluety presýpacích hodín.
  3. Dievčatá s typom "jablka" môžu tiež nosiť obleky s baskami. Je pravda, že v prípade absencie pása, je lepšie zvoliť si rovný model obleku a basque nie je príliš objemný. Najlepšie zo všetkých šišky vyzerajú v oblekoch, doplnené sukňou.

Starostlivo s modelkami baskických kostýmov by sa malo pripisovať majiteľom siluety "hrušky". Boky týchto dievčat nepotrebujú vizuálnu expanziu, takže je lepšie zvoliť si model kostýmu s rúškom v oblasti hrudníka. Majitelia dokonalej siluety by nemali skrývať svoje harmonické línie za baskičtinou.

Čo nosiť

Obleky s baskičtinou sa zvyčajne nosia v zapnutej forme, preto by nemali byť doplnené bundami, blúzkami, tričkami a rolákmi., Takže jedinými prvkami, ktoré by sa mali naučiť, aby sa zmestili do takéhoto obleku, sú topánky a doplnky. Vzhľadom k tomu, že každý oblek z nohavíc patrí k oblečeniu z klasickej kategórie obuvi, je tiež lepšie vybrať si klasické. Topánky - topánky na malej päte alebo ihlové, rovnako ako čisté sandále budú tou najlepšou voľbou.

Vrecko by sa malo zvoliť v závislosti od celkového štýlu obrazu a nadchádzajúcej udalosti. Ak chcete vytvoriť dojem obchodníka, doplňte obraz malými kabelkami jasnej formy. V ležérnom pohľade by bola vhodná kabelka cez rameno a večer - štýlová a elegantná spojka.

Štýlové obrázky

Šperky vždy pomáhajú, aby bol obraz viac štýlový, V prípade nohavičiek môžete experimentovať s elegantnými príveskami, náramkami, náušnicami a krúžkami, ale nepreháňajte to. Aj z masívnych šperkov by sa malo upustiť, pretože môžu vážiť obraz.

Pri výbere vhodného príslušenstva by sa mal zamerať na vzhľad samotného obleku. Ak je svetlá, doplnená o rôzne dekoratívne prvky a vzory, potom dekorácie by mali byť na minime. Nadmerne prísny, ten istý obraz môže byť nariedený dekoráciami, ktoré budú v súlade s odtieňom hlavných odevov.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky