Brioni Suit

Brioni Suit

O značke

V roku 1945 sa Nazareno Fontikoli, jeden z najslávnejších krejčov v Ríme, spolu so svojím obchodným partnerom Gaetano Savini rozhodol otvoriť obchod s pánskym oblečením v talianskom hlavnom meste s možnosťou individuálneho krajčírstva. Nazareno Fontikoli bol fanúšikom dokonalého strihu, takže zostavil tím skúsených miestnych krajčírov a začal pracovať. Tak sa objavila značka Brioni.

Značka pochádza z elitného európskeho strediska nachádzajúceho sa na ostrovoch Jadranského mora - Brijuny. Pre Talianov, unavených vojnou a diktátorským režimom Mussoliniho, sa stal synonymom bohatstva a prosperity, ktorá existovala pred nepriateľstvom.

1952 bol poznačený prvou svetovou módnou prehliadkou pre muža Brijuniho, ktorá sa konala vo Florencii, ao dva roky neskôr sa konali výstavy v New Yorku a ďalších mestách. Vďaka nim značka získala zákazníkov po celom svete. O šesť rokov neskôr, Brioni Fashion House dosiahol neuveriteľnú prestíž a jeho zbierky boli uznané ako nový trend.

Úspech značky Brioni sa skladal z niekoľkých komponentov - ručne vyrobených, presných vzorov, výnimočného dizajnu a osobného prístupu ku kupujúcemu.

V roku 1990 Brioni nastúpila do vývoja dámskeho oblečenia, ktoré existovalo asi 20 rokov, ale potom sa značka opäť zamerala na vytvorenie výlučne mužskej línie.

Do roku 2007 značka Brioni zahŕňa 25 predajní, z ktorých 6 je v Amerike. Showroom je otvorený v New Yorku, značka naďalej rastie a pokrýva všetky nové územia po celom svete.

Dnes je Brioni najlepším oblečením v Európe. Neustále zákazníci sú muži, ktorí nepotrebujú predstavenie: James Belushi, Al Pacino, Pierce Brosnan, Daniel Craig, George W. Bush, Ramzan Kadyrov, Vladimir Putin, Dmitrij Medvedev.

Vlastnosti a výhody produktov

Charakteristickým znakom značky Brioni je dokonalé remeselné spracovanie na mieru, vysoká úroveň profesionality, unikátne výrobné techniky a inovatívny prístup k vytváraniu oblečenia.

Vyrobiť si kostým z Brioni trvá viac ako 22 hodín. Každý zamestnanec vykonáva jednu úlohu a väčšina práce sa vykonáva manuálne. Napríklad výroba bundy obsahuje viac ako 6 tisíc ručných stehov. Všetky švy sa postupne vyhladia a produkt sa nechá vychladnúť, aby sa zabránilo zmršteniu tkaniny. Každý hotový odev sa párkrát napaľuje, aby sa dokonale hodil.

Všetky fázy tvorby výrobku podliehajú prísnej kontrole, či už je to výber tkaniny alebo konštrukcia vzoru, chyby sú okamžite odstránené.

Ak hovoríme o obleku alebo vrchnom ošatení, pre vybranú hlavnú tkaninu sa vyberie viac ako 50 druhov podšívkovej textílie, aby sme si vybrali ten, ktorý je najvhodnejší pre tento produkt a geografickú polohu klienta. Okrem neuveriteľného pohodlia pri nosení poskytuje tento prístup každému výrobku jedinečný štýl.

Kostýmy sú vyrobené z najvzácnejších materiálov na svete, napríklad z drahej vlny vicunia. Okrem materiálov má zákazník možnosť vybrať si také prvky obleku ako klopy, sloty a gombíky. Na vybudovanie dokonalého vzoru, špecialista študuje fyzické vlastnosti klienta, jeho návyky, spôsob jeho pohybu, životný štýl a estetické preferencie.

Okrem kostýmov je zabezpečená aj individuálna výroba ostatných odevov, košele, vrchného ošatenia a športového oblečenia.

Brioni ponúka zákazníkovi množstvo služieb na mieru, bez ohľadu na jeho umiestnenie - perfektne vyrobený kostým sa dodáva kamkoľvek na svete. Takýto dôkladný prístup ku všetkým stupňom výrobných produktov poskytuje úroveň kvality, ktorá odlišuje značku od mnohých iných.

Prehľad modelu

Brioni je dnes najviac legendárny módny dom v Taliansku, ktorý sa špecializuje na výrobu módnych pánskych odevov. Medzi veci, ktoré spoločnosť vytvorila, sú pánske obleky bezchybného strihu, štýlové košele, úžasné kravaty, vrchné oblečenie, mikiny, kožené opasky a vysoko kvalitné topánky, tašky, doplnky a dokonca parfuméria. Okrem toho sa Brioni zaoberá výrobou športového oblečenia.

Každoročne dizajnéri vytvárajú náčrty 30 tisíc typov saka a bundy, z ktorých len 800 úprav je súčasťou kolekcie.

Oblečenie Brioni je elegantné, kvalitné a pohodlné, je mimo času a sezóny, jeho kvalita je vždy prvotriedna a dizajn je jedinečný.

Koľko je

Cena oblečenia Brioni v Rusku je vyššia ako v Taliansku: košele - od 500 eur, obleky - od 3 000 eur, spodná bielizeň a doplnky - od 300 eur, vrchné oblečenie - od 4 tisíc eur.

Cena oblečenia Brioni v Taliansku je nasledovná: oblek - od 2 000 eur, košeľa - od 130 eur, bunda - od 750 eur.

Politika značky Brioni je taká, že to nie je veľkoobchod. Majstri šijú obmedzené množstvo oblečenia, ktoré ide do exkluzívnych obchodov so značkami. Veci, ktoré sa v nich nepredávali, sa posielajú do predajne a predávajú sa so zľavou.

Značka Brioni sa už niekoľko desaťročí považuje za neprekonateľnú kombináciu úctyhodnosti a jedinečnosti. Sú to oblečenie popredných top manažérov, politikov, populárnych hercov.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky