Značkové pánske obleky

Značkové pánske obleky

Vlastnosti a výhody značkových oblekov

Väčšina mužov je trochu odmietavá nakupovanie vybrať oblečenie. Dlhodobé nákupy určite nie sú najobľúbenejšie mužské povolania. Hlavnou vecou pre pánske oblečenie je podľa názoru mužov kvalita a pohodlie pri nosení. Ale napriek tomu, móda dosiahla mužskú šatníkovú skriňu.

Vo všetkých pánskych značkách je hlavným predmetom zbierok kostým. Koniec koncov, tento prvok oblečenia je schopný prezentovať každého človeka v najpriaznivejšom svetle. Na sebe oblek, človek nadobúda vzhľad úspešného obchodníka, najmä ak oblek patrí do kolekcie známej svetovej značky.

Top značky

Značky pre mužov z Talianska

1. Canali. Táto spoločnosť vznikla v roku 1934, ale tento názov sa širokej verejnosti stal známym až v päťdesiatych rokoch.

V súčasnosti spoločnosť vyrába klasické rezané výrobky s použitím rôznych výtlačkov. Farebná škála výrobkov závisí od ročného obdobia, v ktorom bola táto kolekcia uvoľnená. V zime sú to tmavé odtiene, na jar sa objavujú jemné farby.

2. Giorgio Armani. Prvá zbierka, prezentovaná verejnosti, bola vydaná v roku 1974.

Značka produkuje nielen prvotriedne oblečenie vrátane kostýmov, ale aj hodinky, parfumy, doplnky, hodinky a topánky. Produkty Giorgio Armani sú veľmi obľúbené u hviezd ako Julia Roberts, Robert de Niro, George Clooney a ďalší.

3. Dolce & Gabbana. Značka vznikla v roku 1985. Popularita značky priniesla Madonnu, ktorá sa objavila na festivale v Cannes v produkte Dolce & Gabbana. Potom, po dobu dvoch mesiacov, ručne pre speváka šili 1 500 kostýmov.

Dnes má Dolce & Gabbana obrovskú celosvetovú popularitu. Sortiment je pomerne široký, je to oblečenie pre mužov, ženy a deti, obuv, doplnky, hodinky a tašky.

4. Brioni. Patrí medzi najdrahšie a najznámejšie pánske značky. Ochranná známka vznikla v roku 1945. Hollywoodski herci v šesťdesiatych rokoch priniesli svetu slávu.

Dnes je väčšina výrobkov Brioni vyrábaná na zákazku. Predtým značka vyrábala len pánske oblečenie, ale dnes je oblečenie tejto značky prezentované pre ženy.

Značky pre mužov z Dánska

1. Vybraný Homme. V roku 1997 bola založená relatívne mladá spoločnosť. Hlavné zameranie na tvorbu vecí - je to odvážna kombinácia farieb a textúr. Áno, a navyše celý produkt bude lacný.

2. Minimum. Oblečenie trochu nie je klasický klasický štýl. Hlavným prvkom tejto značky sú štýlové svetre bohatých farieb. Napriek tomu v kolekcii môžete stretnúť nohavice a bundy.

Značky pre mužov zo Španielska

1. Bershka. Zaoberá sa lacnými značkami, ale Bershka môže ponúknuť niečo na chuť každého človeka. Mladý muž si ľahko nájde vlastný oblek pre seba.

2. Armand Basi. Hlavnou myšlienkou pri tvorbe kostýmov je kombinácia štýlu biznis kancelárie a ležérneho štýlu. Prísne klasické línie dopĺňajú rôzne prvky, ako sú kovové spony.

3. Massimo Dutti. Obchodná značka neobetuje ani kvalitu výrobku ani vzhľad. Pri šití krajčírskych farieb. Hlavným zameraním výrobkov je klasický strih. Massimo Dutti je štýlový, vysoko kvalitný tovar s priemernou hodnotou.

Hodnotenie najdrahších značiek pre mužov

Top - 10 drahých výrobkov

10. Issey Miyake. Japonský módny dom, charakterizovaný prevažne modernou technológiou.Spoločnosť vznikla v roku 1970 pod názvom Miyake Design Studio. Dnes značka spája niekoľko línií a značiek.

Cena obleku pre dnešok je 2,800 dolárov.

9. Jay Kos. Dizajnér z New Yorku, známy svojimi farebnými riešeniami a schopnosťou kombinovať módne trendy s menšími prvkami vintage štýlu.

To priťahuje zákazníkov, ktorí hľadajú niečo neobvyklé.

Cena obleku je okolo 2800 dolárov.

8. Oxxford Oblečenie. Spoločnosť bola založená v roku 1916. Odvtedy Oxxford Clothes vytvoril štýlové smokingy a obleky. V roku 2007 časopis Robb Report označil produkt spoločnosti za najlepší kostým.

Cena produktu je 3000 USD.

7. Anderson & Sheppard. Spoločnosť sa objavila v roku 1906 a predstavila oblek s rukávmi, ktoré nedrží pohyby. Zoznam klientov spoločnosti zahŕňa ľudí ako Fred Aster, Gary Cooper, Lawrence Olivier, Ralph Fiennes a Prince Charles. Dokonca aj Tom Ford bol zákazník Anderson & Sheppard.

Cena kostýmu - 3100 USD.

6. Ralph Lauren. Módny návrhár Ralph Lauren je považovaný za jedného z najbohatších ľudí na svete s čistým ziskom 6,5 miliardy dolárov a jeho pánske oblečenie získalo ocenenie na prestížnych oceneniach ako Coty Awards.

Cena produktu - 3295 USD.

5. Giorgio Armani. Módny návrhár z Talianska, ktorého projekty sú známe a milované vďaka čistým a prispôsobeným líniám.

Náklady na kostým je 3595 dolárov.

4. Bottega Veneta. Spoločnosť bola založená v Taliansku a v roku 2001 ju kúpila skupina Gucci, ktorá je zase súčasťou francúzskej spoločnosti. Jej produkty sú distribuované po celom svete prostredníctvom vlastných butikov alebo vo vybraných špecializovaných a všeobecných obchodoch. Spoločnosť má pobočky v Severnej Amerike, Európe, Ázii a Južnej Amerike.

Cena produktu - $ 3800.

3. Canali. Canali je odevná spoločnosť so sídlom v Taliansku, ktorá sa špecializuje na pánske oblečenie. Do roku 1980 polovica jej predaja pochádzala od zahraničných zákazníkov. Produkcia dosiahla každý deň okolo 1 400 oblekov, spolu s 1 600 pármi nohavíc. Má obchody v Hongkongu, New Yorku, Malajzii, Indii a Austrálii.

Cena kostýmu - 4200 USD.

2. Brioni. Brioni sa špecializuje na ručné obleky. Spoločnosť má okolo 25 000 elitných zákazníkov, ktorí alokujú štvrtinu všetkých svojich produktov. Cenové rozpätie je od 6 500 USD do 47 500 USD, najdrahším prvkom sú pruhované kostýmy vyrobené z drahej vlny vzácneho juhoamerického zvieraťa. Linka kostýmu je vyrobená z bieleho zlata.

Tento kostým stojí 48.000 dolárov.

1. Kiton. Spoločnosť, ktorá sa zameriava na špeciálne navrhnuté obleky a smokingy. Spoločnosť bola založená v roku 1956 v Neapole v Taliansku. Spoločnosť má klasickú radu oblekov pripravených na nosenie, ktoré stoja približne 8 000 USD, ale existujú výrobky na mieru, ktorých cena ďaleko presahuje túto hodnotu. Obchody sa nachádzajú v pätnástich krajinách po celom svete.

Cena produktu je 50 000 USD.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky