Dámsky oblek pre kanceláriu

Dámsky oblek pre kanceláriu

Vlastnosti a výhody

Ak sa pozriete do dámskej základnej šatníkovej skrine, potom určite nájdete sako, sukňu na ceruzky, klasické nohavice alebo šaty na šaty, ktoré žena nosí denne na prácu.

Sú to buď jednotlivé veci alebo prvky „dvoch“ alebo „troch“ kostýmov, ktoré sa vyznačujú eleganciou tvarovaných línií, absenciou dekoratívnych prvkov a obmedzenou farebnou paletou. Dámske obleky môžu byť zahrnuté v štýlovej alebo módnej šatníkovej skupine a byť samostatnou jednotkou pri formovaní moderného kancelárskeho luku.

Správne zvolený oblek je schopný vyzdvihnúť dôstojnosť postavy, urobiť obraz ženský, elegantný, reprezentatívny. Prísny oblek kladie dôraz na obchodné vlastnosti jeho majiteľa, spôsobuje spolky so spoľahlivosťou, pragmatizmom, profesionalitou a partnerstvom.

Mladé dievčatá v obleku sú vnímané ako serióznejšie a skúsenejšie. Žena v kancelárii, ktorá dodržiava prísne pravidlá obliekania, môže dosiahnuť skvelé výsledky v práci.

Módne trendy

Podnikateľský oblek sa časom nemení drasticky. Hlavnými trendmi módy zostávajú prísnosti línií, tradičných farieb a obmedzení odtieňov.

Klasické obrazy sú vytvorené na základe nohavíc, sukní, sak, vesty, čiernobielych farieb a doplnených pastelovými blúzkami. Vo viac ležérne luky používajú bohaté modré a smaragdové farby, tlmené odtiene červenej. Živý spôsob vytvárania obleku je kombináciou dvoch rôznych tkanín, kontrastujúcich s farbou alebo textúrou.

V obchodnom štýle sú všetky typy dámskych oblekov pevne zakorenené: bunda a sukňa, sako a šaty, sako a nohavice. Prvky základného šatníka sú perfektne kombinované s rôznymi blúzkami a rolákmi, ktoré tvoria základ každodenných lukov.

V súčasnosti sú obzvlášť dôležité obchodné obleky, ktoré umožňujú kombináciu s inými štýlmi štýlu.

Podnikateľský oblek s prvkami romantického štýlu je demokratickejší, vhodný na vytváranie každodenných obrazov obchodnej ženy, zdôrazňuje rafinovanosť, ženskosť a krehkosť ženy. Takéto kostýmy umožňujú súpravy skladajúce sa z oblečenia a bundy, bundy v štýle Chanel, použitie textúrovaných textílií (tvíd, boucle), dekoratívne prvky (Basky, náplasťové vrecká, zipsy).

Obchodné obleky s prvkami športového štýlu vyzerajú originálne. Dizajn je spravidla požičiavaný z vojenského alebo námorného štýlu. Jedná sa o kovové kovanie, náplasťové vrecká, stojace obojky, dvojradové modely, kontrastné klopy a dokončovacie čiary, lemovanie a ďalšie detaily.

Klasický štýl obleku je vždy v trende - to je najviac konzervatívny, schopný zdôrazniť stav. V tomto obleku sa venuje veľká pozornosť detailom: konfigurácia tratí, dokončovacie prvky, tkaniny, doplnky. Kovanie zodpovedá farbe a tkanine obleku, nie sú tam žiadne kontrastné prvky, konečná čiara na klopách a reliéfne švy sú tiež možné vo farbe tkaniny.

Ako si vybrať

V rôznych štýloch, farbách a štýloch môže každá žena nájsť svoj vlastný kostým. V prvom rade je potrebné zvoliť ho podľa typu a vlastností obrázku. Ak je žena vysoká, bude vybavená predĺženými bundami a orezanými nohavicami, zatiaľ čo krátke dámy si musia vybrať orezané bundy, nohavice klasickej dĺžky a sukne nad kolenami.

Ženy s širokými boky lepšie zvoliť sukne a nohavice s rovnou siluetou, mierne zúžené na dno, a viac pozornosti venovaná bunda.Mala by byť s ramennými vypchávkami, ktoré opticky zväčšujú líniu a vyvážia siluetu postavy. Bundy široké alebo kučeravé klopy tiež presunú pozornosť na seba.

Aj ženy s týmto typom postavy by si mali vybrať skrátenú bundu, ktorej dĺžka nespadne na najširšiu vodorovnú čiaru postavy - líniu bokov.

Ženy s úzkymi boky by si mali v páse vybrať nohavice s rovnými nohavicami alebo záhybmi. Silueta so širokým ramenným opaskom vizuálne predlžuje siluetu hlbokého plášťa V-neck a malých klopov.

Svieže ženy potrebujú, aby sa zabránilo low-vzostup nohavice a sukne a vybrať si výrobky s prirodzenou polohou v páse. Bunda by mala byť polopriebežná silueta, dĺžka k bedrovej línii alebo mierne nižšia, v závislosti na raste a zaoblenosti brucha, s výstrihom do hrudnej línie, malými klopami, geometrickým tvarom.

Dôležitou úlohou pri výbere obleku je farba. Príslušný tón je určený typom farby ženy. Klasické farby sú čierne, sivé, hnedé a tmavo modré. Môžu byť vhodne zatienené blúzkou pastelových odtieňov alebo nasýtených farieb, čo zodpovedá typu farby, monofónnemu alebo malému vzoru. Tiež kostým môže byť vykonaná vo farbách módnej palety, ak to nie je v rozpore s šaty. Povolené obrázky na tkanine vo forme malých pásikov, klietok, husacích nôh alebo vianočných stromčekov.

Plump dámy by sa mali vyvarovať čiernych oblekov, aby sa nezdali veľké tmavé škvrny, rovnako ako béžová farba, ktorá je schopná vizuálne zvýšiť hlasitosť. Je lepšie zvoliť modré a kávové farby, v jednej farbe, aby bunda a spodná časť obleku nerozdeľovali postavu na polovicu, nevytvárajte vodorovné čiary.

Ženy po 40 rokoch tiež musia starostlivo pristupovať k výberu farby obleku. Čierna a všetky tmavé farby (hnedá, bordová, olivová) len pridať k dámy veku, takže by ste mali venovať pozornosť svetlejšie odtiene.

Výber obleku v kancelárii, musíte venovať pozornosť materiálu, z ktorého je vyrobený.

Je lepšie dávať prednosť prírodným materiálom (vlna, bavlna, ľan) s minimálnou investíciou syntetických vlákien. Po prvé, obchodný oblek zdôrazňuje stav a mal by vyzerať drahý a ušľachtilý v každom detaile. Po druhé, žena je v kancelárii už dlho a oblek by mal byť praktický a pohodlný.

Čo nosiť

S obchodný oblek, stylisti často odporúčajú nosiť blúzku, rolák alebo hodvábne top, v závislosti na tom, čo situácia vyžaduje, alebo obliekanie. Modely s jabotom, volánkami alebo golierom goliera vytvoria obraz v romantickom štýle, dodajú rafinovanému šľachtickému vzhľadu.

Čierny oblek je výhodný s blúzkami svetlých neutrálnych farieb: biela, mliečna, šedo-modrá, béžová, prášková.

Extravagantné dámy si môžu vybrať svetlejšie hlbšie farby pre blúzku - elektrickú modrú, fuchsiovú alebo vápennú. Čierny oblek neodmieta blúzky s jemnou neutrálnou potlačou.

Šedý oblek môže byť doplnený blúzkami ružovej, modrej alebo fialovej farby studených alebo teplých farieb v závislosti od farby obleku. Modrý oblek ide dobre s bielou blúzkou alebo iným vhodným odtieňom modrej farby.

Béžový oblek harmonicky vyzerá s blúzkami neutrálnych farieb - čierna, biela, odtiene kávy.

Pri výbere doplnkov dodržiavajte pravidlá minimalizmu, zdržanlivosti a stručnosti.

Obraz môže byť doplnený o hodvábnu šatku alebo tenký pás s malou prackou.

Topánky prednostne volia farbu obleku. Klasické kancelárske topánky s uzavretou špičkou a nízkymi podpätkami sú ideálne pre kanceláriu. V jesennom a zimnom období ich nahradia klasické topánky a topánky s vysokou dĺžkou kolena.

Štýlové obrázky

Klasickú verziu kancelárskeho oblečenia možno považovať za čierny oblek doplnený bielou blúzkou.Šedý sukňový oblek s vybavenou bundou v kombinácii s prísnou bielou blúzkou vyzerá veľmi elegantne. Obraz môže ľahko dopĺňať tenký svetlý popruh a malú koženú spojku vo farbe ihlových podpätkov.

Oblek nohavíc sa vyznačuje ženskou siluetou, zdôrazňuje dôstojnosť postavy a veľmi úspešne skrýva nedostatky. Kostýmy v hlbokých modrých farbách sa tento rok stali veľmi populárnymi. Dekoratívne prvky tohto kostýmu môžu byť postavené klopou, vreckami v ráme alebo klapkami.

Sandále, aby zodpovedali oblek, biely objem vrece a rovnaké dekorácie môžu účinne pridať obrázok.

Zástupcovia módneho priemyslu a show biznisu uprednostňujú odvážnejšie rozhodnutia pri výbere obleku. Módne a obchodné, priťahujú zvýšenú pozornosť druhých.

Výrazný dizajn sa prejavuje vo všetkom: bunda výrez, klopa konfigurácie alebo nedostatok, tcks, podrezania a ďalšie dekoratívne prvky. Súpravy sa môžu skladať z podlhovastých bund, pevne pletených alebo rovných širokých nohavíc, šortiek, sukní alebo minisukní.

Kostým môže byť klasický čierny, svetlý nasýtený módny odtieň alebo s potlačou. Módne kostýmy sú doplnené blúzkami zo základného šatníka alebo sú doplnené topmi, ktoré sú štýlovo jednotné.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky