Obchodné pánske obleky

Obchodné pánske obleky

Kostým je jedna z najatraktívnejších a najelegantnejších vecí pánskej šatníkovej skrine. Je to kvalitný oblek, ktorý dáva slušnému človeku, ktorý vie, ako všetko vziať zo života.

etiketa

Spravidla muži nosia oblek, ktorý nie je v každodennom živote, ale pri zvláštnych príležitostiach. Ale bez ohľadu na to, ako často nosíte oficiálne oblečenie, malo by to vyzerať slušne a dokonale sedieť.

V príliš úzkom obleku s krátkymi rukávmi, aj zrelý muž bude vyzerať smiešne. Ale zároveň, oblečenie by nemalo byť baggy. Pamätajte si, že v správnom obleku sa človek bude cítiť sebaisto a ovládať všetky svoje pohyby.

Vyberte si oblek vo veľkosti, aby čo najviac dobrý dojem na svojho partnera. V ideálnom prípade je kostým najlepšie šitý podľa jednotlivých parametrov. Takýto outfit bude stáť oveľa viac, ale tiež vám dodá pevnosť a dôveru.

Módne štýly a modely

Pre mužov existuje široká škála kostýmov. Obaja klasické oblečenie a ďalšie originálne výtvory z moderných dizajnérov sú populárne.

klasický

Win-win je klasický dvojdielny oblek s bohatou tmavou farbou. Tento oblek je obľúbený medzi podnikateľmi. Tieto oblečenie sú často vyberané na ples alebo svadbu.

Vojenský muž

Táto sezóna v trendovom štýlovom obleku vyhovuje vojenskému štýlu. Toto oblečenie robí obraz viac mužným, zdôrazňujúcim tónovanú postavu jeho majiteľa.

Dvojlôžková breasted

Obchodné muži oblek štýlový dvojradový oblek. Vyrobené v klasickom anglickom štýle, dodá obraz reprezentatívnosti a elegancie. Vybavená bunda s dlhými klopami tesne pod pásom pomáha zdôrazniť dôstojnosť postavy a dokonca ju vizuálne natiahne. Preto oblek s dvojradovou bundou vyhovuje malým mužom.

"Trojka"

Večnú klasiku možno nazvať klasickým oblekom, ktorý sa skladá z vesty, rovných strih nohavíc a bundy. Oblek "Troika" vyzerá dobre na každého muža.

farby

čierna

Klasický čierny oblek je vždy módny medzi mužmi. V tejto sezóne módne tmavé obleky bez farebných alebo bielych vložiek. Tienidlo látky je lepšie zvoliť matný, pretože taký oblek bude vyzerať štýlovejšie.

antracit

Ďalšia univerzálna možnosť - farba antracitového obleku. To sa zmestí do akéhokoľvek šatníka v klasickom štýle a je vhodný pre výlety do divadla alebo kancelárie. Popri kostýmoch v čiernej a tmavo modrej farbe sú antracitové oblečenie považované za najobľúbenejšie.

modrý

V súčasnosti sa namiesto čiernych oblekov používajú tmavomodré modely. Hlboká modrá je teraz na vrchole popularity. Rovnako ako čierna, to sa hodí všetko bez výnimky a je kombinovaný s košele a kravaty rôznych odtieňov.

biela

Oblek bielej farby vyzerá elegantne a elegantne. Toto vybavenie bude v každodennom živote veľmi nepraktické, ale pre výnimočné príležitosti je to celkom vhodné. Biely oblek je možné kombinovať s kontrastnou čiernou košeľou, aby sa dosiahol zaujímavý efekt.

šedá

Šedý oblek bude vyzerať viac rezervovane. Vyzerá veľmi elegantne a zároveň diskrétne. V trende v poslednej dobe teraz a kombinácia šedej s čiernou. Napríklad šedý vrch s čiernym dnom alebo sivý oblek s čiernou košeľou.

Pamätajte si, že s nevhodne zvoleným príslušenstvom bude šedý oblek vyzerať dosť matne a monotónne. Stylisti odporúčajú pridať takýto outfit s kravatou nezvyčajného tieňa alebo zdobeného potlačou.

modrý

Kostýmy modrej a zelenej farby sú atraktívne. Tieto odtiene sú v móde, pre ktoré obdobie v rade Stylisti odporúčajú kombinovať kostýmy takých studených tónov s svetlými košele, aby sa dosiahol zaujímavý efekt a získal naozaj atraktívny vzhľad.

červená

Ak chcete pritiahnuť pozornosť, môžete si kúpiť červený oblek. Najlepšia možnosť by nebola šarlátová konfekcia, ale oblek z tmavočerveného nasýteného materiálu.

materiály

vlna

Jedným z najobľúbenejších materiálov pre obchodné obleky je vlna. Tento materiál je dobrý, pretože si zachováva svoj tvar. Je veľmi jemný na dotyk, aj keď vyzerá drsne.

menčester

Kostýmy z mäkkého manšestru vyzerajú atraktívne. Takéto oblečenie vám nepridá pevnosť a prísnosť. Vyzerá to celkom športovo, hlavne v jasných farbách. Tento oblek nie je vhodný pre inštitúcie s prísnym oblečením.

bavlna

Pre letnú sezónu si muži často vyberajú bavlnené kostýmy. Tento materiál je priedušný a neumožňuje telu potiť sa.

Ako si vybrať

Správny oblek vám umožní urobiť správny dojem na iných. Preto by sa s jeho výberom malo zaobchádzať zodpovedne.

Prvým krokom je vybrať si dobre padnúcu bundu. Je to spôsob, akým bunda sedí na ramenách, čo určuje jej príťažlivosť. V tejto zóne by nemal byť príliš voľný, ani príliš tesný. Ak je bunda sedí na vás ako rukavice, potom si model zaslúži miesto vo vašom šatníku.

Ale neponáhľajte k nákupu. Pozrite sa na golier, aby sa jemne položil na plecia, a na zadnej strane nie sú žiadne vrásky ani záhyby.

Ďalej by ste mali venovať pozornosť dĺžke rukávov. Mal by zakrývať kefu, len čiastočne zatvárať zápästie. Tričko, oblečené ako oblek, by malo vyčnievať z okraja rukávového rukávu o pol centimetra. Aby ste si overili, či je bunda na vás dobre, zdvihnite a spustite ruky, kontrolujte slobodu pohybu. Pokiaľ ide o dĺžku samotného plášťa, musí čiastočne zakrývať zadok, aby nedošlo k vizuálnemu odrezaniu výšky muža.

Nohavice z obleku by sa mali hodiť aj na výšku. Ideálna dĺžka je tá, ktorá pokrýva hornú časť topánok. Na kroku by nemali byť viditeľné ponožky. Nohavice môžu byť buď mierne zúžené alebo rovné alebo mierne rozšírené. Ideálna voľba - nohavice s rovnými šípkami.

Čo nosiť

Aby bol kostým čo najštýlovejší, musí byť doplnený vhodne zvoleným doplnkom a obuvou. Farebná košeľa by mala byť v súlade s oblekom, ako aj zvolenou kravatu. Topánky nemusia byť klasické čierne - vyberte si tieň, ktorý ide s látkou obleku.

Novinky značky

Móda sa nezastaví a dokonca aj klasické veci sa neustále menia a zlepšujú. V tejto sezóne v trendových oblekoch s vybavenou bundou a štýlovo zúženými nohavicami, napríklad od Hugo Bossa. Tento kostým bude vyzerať mlado a moderne.

Kostýmy vo vojenskom štýle s klopami, originálnymi gombíkmi a nohavicami so šípkami sú tiež relevantné.

Štýlové obrázky

Moderný mladý muž bude vyhovovať štýlový smaragdovo zelený oblek. Klasická biela košeľa, tak dobre, ako je to možné, sa dostane pod tento oblek. Doplňte tento vzhľad úzkou kravatu a tmavo šedý vlnený šál.

Kostým bude vyzerať štýlovo v šedo-hnedej klietke. Kompletné s klasickou bielu košeľu a polka dot tie. Tento luk nie je vhodný pre každého, ale harmonická kombinácia farieb osloví každého, kto miluje štýlové veci.

Pánsky oblek je skvelou príležitosťou ukázať ľuďom okolo vás prítomnosť dobrého vkusu a vysokého príjmu.Aby ste vždy vyzerali ako úspešný človek, kúpte si kvalitný drahý oblek.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky