Van Cliff kostým

Van Cliff kostým

O značke

Spoločnosť Van Cliff sa zaoberá výrobou širokého sortimentu oblečenia pre mužov a chlapcov.

Značka Van Cliff sa datuje do roku 1921 v Amsterdame, keď talentovaný krajčír Alfred Van Cleef založil svoju dielňu. Bol to on, kto si vytvoril dokonalý obraz svojej spoločnosti - kombinoval vynikajúcu kvalitu a dokonalý štýl. Veľa si získal popularitu nielen medzi obyčajnými ľuďmi, ale aj medzi miestnou elitou.

V Rusku sa značka Van Cliff prvýkrát objavila v roku 1997, pričom sa zachovali najlepšie tradície výroby - vynikajúca kvalita, moderné výrobné metódy a dokonalý štýl vecí.

Pod touto značkou sa v Rusku vyrábajú klasické pánske obleky, nohavice, saká, vesty, ako aj úplety, vrchné odevy a doplnky (opasky, kravaty, motýliky, šatky atď.).

Najlepší európski a ruskí dizajnéri pracujú na tvorbe módnych kolekcií pánskeho oblečenia Van Cliff. Spoločnosť má podniky, ktoré vyrábajú oblečenie, ako aj veľkú sieť maloobchodných predajní.

Van Cliff vyrába oblečenie pre takmer všetky príležitosti - pre každodenné nosenie, pre obchodné stretnutia a kancelárie, pre špeciálne príležitosti.

Vlastnosti a výhody produktov

V Rusku je táto značka pánskeho oblečenia veľmi populárna a veľmi žiadaná. A to nie je náhoda. Oblečenie značky Van Cliff - to je vždy módne a štýlové veci, najvyššia kvalita, obrovský výber modelov a dokonalé prispôsobenie sa na obrázku.

Spoločnosť Van Cliff pri tvorbe svojich zbierok využíva len tie najlepšie a vysoko kvalitné materiály od známych textilných firiem, pričom sa uprednostňuje použitie vlny a vlnených materiálov.

Ceny produktov sú príjemne príjemné, najmä v porovnaní s cenami od zahraničných výrobcov, ale kvalita krajčírstva od Van Cliffa nie je nižšia ako kvalita vecí zahraničných kolegov.

Ďalšou výhodou je veľký rozsah veľkostí. Nájdete tu oblečenie od veľkosti 44 až po veľkosť 72!

Štýlové a módne oblečenie Van Cliff umožní každému človeku, aby sa cítil sebaisto, zdôraznil svoju individualitu, skvelú chuť a dokonalý štýl.

Prehľad modelu

Značka Van Cliff vyrába pánske oblečenie v rôznych smeroch. Hlavným z nich je oblek pre každodenné nosenie. Takéto obleky sú čo najpohodlnejšie a najpohodlnejšie. V kolekciách nájdete rôzne modely - klasické aj módne superslim. Vďaka tejto širokej ponuke modelov získala značka značky Van Cliff lásku zákazníkov.

Bude potešiť kupujúcich a široký výber módnych pánskych bundy. Ich rozsah je tiež skvelý, existujú prísne klasické modely a moderné možnosti pre mládež, doplnené štýlovými detailmi a prvkami.

Ďalším trendom značky Van Cliff je ležérny štýl, ktorý je dnes už široko používaný v podnikaní. Elegantné ležérne kolekcie Van Cliff sú vyrobené z vysoko kvalitných prírodných tkanín (bavlna, ľan). Oblečenie v tomto štýle je ideálne pre kancelársku aj neformálnu atmosféru.

Samostatnou dôležitou oblasťou činnosti spoločnosti Van Cliff je výroba luxusných spoločenských šiat na najčastejšie príležitosti, ako sú svadby.

Tiež pod značkou Van Cliff vyrába pánske vrchné oblečenie - bundy a kabáty.

V ponuke zbierok Van Cliff nájdete aj veľký výber oblečenia pre deti - chlapcov a tínedžerov od 7 do 17 rokov. Oblečenie pre chlapcov predstavuje kolekcia Van Cliff Junior.

Kolekciu pre deti a dorast predstavujú rôzne modely mládeže pánskych oblekov (s vestami a chudými nohavicami), štýlové vesty, bezšvové vesty a svetre.Rovnakú líniu Van Cliff Junior reprezentuje kolekcia vrchného oblečenia.

Hlavnými materiálmi pre výrobu detských odevných línií boli bavlnené materiály, vlna a polyviscose. Všetky odevy sú navrhnuté podľa technológie dospelého mužského oblečenia, majú vysokú kvalitu a moderný štýl.

recenzia

Na internete, užívatelia takmer jednohlasne opustiť vysoké známky a dobré recenzie o oblečenie Van Cliff.

Kupujúci poznamenať, že kostýmy sú prešité s vysokou kvalitou, majú vynikajúce módne strih. Zvlášť ako mnohí muži štýlové bundy slim-fit siluety. Zákazníci spoločnosti Van Cliff sú spokojní s vysokokvalitnými materiálmi oblečenia - sú príjemné pre telo, pohodlné a praktické, pri nosení sa nerozkladajú.

Podľa zákazníkov, všetky kostýmy vyzerajú štýlovo a drahé, vytvára luxusný vzhľad pre ich majiteľov. Dokonale sa podobajú štýlu podnikateľov.

Štýlové obrázky

Ponúkame Vám niekoľko štýlových obrázkov od Van Cliffa:

  • Trendy pre sivé ležérne sako a modré džínsy. Obraz je doplnený hnedým pásom a šatkou.
  • Klasický módny čierny oblek s motýlikom je skvelou voľbou pre špeciálne príležitosti.
  • Prísny príležitostný oblek z tmavosivej kravaty je nádhernou variantou ležérneho biznis štýlu.
Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky