Pajama Obleky

Pajama Obleky

Módny dom Dolce & Gabbana miluje šokovať každého svojím odvážnym nápadom. Ďalšou novinkou roka 2016 sa stala novinka: pančuchové nohavicové obleky. Po odvážnej demonštrácii tohto obrazu na lávkach sa tento štýl dostal do každodenného života. Stále zostáva dosť nejednoznačný a skôr škandalózny, hoci ani odporcovia pyžamového štýlu nemôžu poprieť jeho zvláštnu extravaganciu.

Nechajte oblečenie na spanie vyzerať originálne na spoločenských akciách a na červenom koberci, ale pre našu konzervatívnu spoločnosť to bude trochu vzdorujúce. Musíte byť veľmi odvážna žena, aby na pyžamo na verejnom mieste. Je pravda, že treba poznamenať, že v tomto obleku určite nezostanete zbavení pozornosti.

Vlastnosti a výhody

Moderné dámy sú uvoľnenejšie ako ich babičky, čas od času sa občas hodia do osifikovaných kritikov, aby si mohli trieť svoje jazyky a diskutovať o neštandardnom vzhľade. Avšak výber pyžamového obleku pre seba stojí za to pripomenúť, ako nosiť takéto veci:

 • Aby nedošlo k preťaženiu obrázka, Najlepšie je striedať vrch alebo spodok s klasickým oblečením, Takže, výber pyžamové nohavice, vybrať im širokú blúzku a naopak.
 • Nezabudnite na krásny štýl a make-up, Nedbanlivosť je relevantná len vtedy, ak idete do postele a nie na prechádzku.
 • Pre nohavice si vyberte topánky s podpätkami a na nočné šaty by mali byť tenisky. Môžete tiež experimentovať, takže vyskúšajte svoje možnosti.

Výhody pyžamových oblekov:

 • je dnes módne v trende;
 • zaujímavý strih;
 • pohodlia;
 • tkaniny z prírodného, ​​príjemného na telo, materiály.

Medzi vlastnosti týchto odevov patria:

 1. materiálz ktorých sa výrobky vyrábajú. Najčastejšie je to prírodný hodváb alebo bavlna.
 2. Rozpoznateľná tlač, Hlavnými klasickými farbami pyžamových kostýmov sú: hrášok, pruhy, kvetinové dekorácie, bunky. Výtlačky však môžu byť absolútne akékoľvek.
 3. Kostým, Historicky vzaté nohavice oblek, zabaliť s vôňou, šaty ako košele, šortky.

Módne trendy

"Pajama party" sa konajú po celom svete počas týždňa módy v Taliansku, Anglicku, Francúzsku a ďalších krajinách. Oblek a pyžamá sa stávajú jedno a predstavujú nezvyčajnú čerstvú cibuľu.

Ak sa obrátime na modely Givenchy, potom si všimneme, že prototyp dizajnérov urobil z tradičných pánskych "dvoch" s predĺženou bundou. Vzali na materiál tenkú ľahkú tkaninu a pás na bunde a popruhy nás organicky vedie k premýšľaniu o slabých ženských pyžamách.

Niektorí dizajnéri sa dištancovali od klasických výtlačkov a ako hlavná téma urobili malé štylizované obrazy zvierat a vtákov alebo etnické vzory. Základné princípy oblečenia stále zostali voľné, čo nebráni pohybu.

Možno, že tieto oblečenie zostalo útulné, ale získal dotyk elegancie, nie je typické pre bežné pyžamá. Hlavnou vecou je prevziať zodpovedný prístup k vytváraniu vlastného obrazu..

Vidíme teda, že štandard sa javí ako šedobiela veľká bunka, výhodne porazená. Tento kostým sa ľahko nazýva večná klasika. V rovnakej dobe, svetlé fantastické vtáky priťahujú pozornosť na čiernu tkaninu, a na sivom hodvábu vyzerajú skvelé bronz-béžová tiger ornament.

Nezabúdajme na veľmi populárne šaty, ktoré si nevedomý človek môže vziať na nočnú košeli. No, on bude rýchlo vyvedený z ilúzie.V roku 2016 vzniklo mnoho línií ľanových šiat, zdobených nádhernými dekoratívnymi prvkami.

Väčšina z nich má otvorené ramená, V-krk a dĺžku pod kolenom. Calvin Clein dokonca prezentoval nedbanlivú svadobnú kolekciu.

Medzitým, hit bol luku Louis Vuitton. Čipom tohto outfitu bol výnimočný leopardí výtlačok zaujímavej farby: modrej a modrej. Ak by dizajnéri zaujali štandardnú farbu leoparda, potom by sa takýto kostým našiel vulgárny a dokonca vulgárny. Modrá paleta vyzerá veľmi sofistikovane.

Ako si vybrať

Vyberieme štýlový pyžamový kostým podľa nasledujúcich kritérií:

 • Kostým strih, Bunda by sa mala stať vrchom, ktorý sa nerozširuje na dno a nevyzerá ako pánske oblečenie veľkej veľkosti. Nohavice sa skrátili a zúžili.
 • Skombinujte jednoduchosť tohto obleku s chic: zlato, šperky, kožušiny. Čím väčšie a výraznejšie sú dekorácie, tým lepšie. Vyzerajte skvele veľké svetlé kamene, dlhé reťaze a objemné náušnice.
 • Pamätajte na to je potrebné riediť oblečenie a bežné oblečenietak, že to nevyzerá smiešne.
 • Určite si, ktorá tlač a štýl vám najviac vyhovujea pokračovať z týchto parametrov.
 • Je dôležité, aby ste sa v týchto šatách a psychologicky cítili pohodlne, Preto by ste nemali brať úprimne bielizeň šaty, ak ste plachý jeho otvorenosť a tvar-montáž materiálu. Bude lepšie zastaviť sa na variante nohavíc.

Čo nosiť

Pajama obleky majú veľmi špecifické požiadavky na tie doplnky a topánky, ktoré vyzerajú najlepšie s nimi.

Mali by ste zvážiť všetky vlastnosti tohto štýlu, aby vyzerali harmonicky a vhodne. V opačnom prípade všetko kúzlo tohto oblečenia zmizne a nebudete sa tešiť z jeho nákupu.

 1. Uzavretá obuv alebo sandále so zaujímavým tkaním s vysokými podpätkami sú považované za ideálnu obuv pre nohavicové obleky. Nasýtené svetlé farby sú vítané, dôraz je kladený na skutočnosť, že sa jedná o outdoorové topánky.
 2. Kabelky sú najvhodnejšie pre malé rozmery: iný typ spojky alebo zosmiešňovania.
 3. Ako čelenka, návrhári radia, aby sa pekný klobúk alebo turban.
 4. S pyžamovým štýlom, krútené tesné kučery alebo voľné vlasy vyzerajú výhodné.

V prípade, že máte stále pochybnosti o tom, že pyžamové kostýmy sa stanú všadeprítomným oblečením, odporúčame, aby ste si toto oblečenie vyskúšali sami. pravdepodobne Nepokúšajte sa o niečo veľmi šokujúce, Ak chcete začať s, výlet do kaviarne alebo hostia v štýlovej nočnej blúzke s krásnymi dekoráciami je dosť pre každého, aby pochopili, že ste to urobili na účel. Ak sa vám a vášmu prostrediu páči, môžete neskôr experimentovať s farbami a štýlmi.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky