Pánske obleky pre mládež

Pánske obleky pre mládež

Každú sezónu módni návrhári ponúkajú mužom viac a viac nových kostýmov. Čím viac sa rozsah rozšíri, tým ľahšie sa nájde váš vlastný štýl, ktorý sa odlíši od davu. Dobrá chuť, ktorá bude okamžite viditeľná vďaka vynikajúcemu obleku, sa stane Vašou vizitkou a zanechá ďaleko za konkurentmi.

Vlastnosti a výhody

Každý človek bude v dobrom obleku vyzerať solídne a vážne. Správne zvolené telo, veľmi ozdobí a bude jednoducho nemožné odvrátiť sa od vás. Obchodné stretnutie, promócia, slávnostná udalosť - v každom prípade bude nenahraditeľný. Správny strih a dokonale zladená veľkosť vám nedáva pocit nepohodlia a nepríjemností pri nosení nohavíc a bundy.

Módne trendy

Ak chcete vyzerať módne, musíte venovať osobitnú pozornosť farbám a štýlom oblekov. Aktuálne trendy určujú nasledujúce pravidlá:

  • golier by nemal byť širší ako 5-7 cm;
  • rukávy košele môžu nahliadnuť na 1 cm od spodnej časti bundy;
  • na zadnej strane obleku sú povolené strihy na oboch stranách;
  • Ideálnym variantom je bunda s dvoma gombíkmi (umožňujú tri).

Moderné obleky sú zdobené pruhmi alebo kockovanými vzormi. Sú vhodné najmä na oblek určený na pracovné alebo maturitné oblečenie. Abstraktné vzory sú populárne, často pomocou geometrických tvarov. Sú vyrobené vo fialovej alebo šedo-modrej farbe. Vyznačuje sa originálnou novinkou. Napriek tomu, že hovoríme o mužskom obleku, používa sa tu kvetinová potlač a vyšívané kresby.

Lakte sú povolené aj na zdobenie oblekov. Môžu mať rôzne tvary s prídavnými vložkami. Pre náplasti používa koža, semiš a iné materiály. Jedným z trendov je kombinácia vzoru na náplasti a vreckách.

Odstupňovaný oblek sa vyznačuje striktným strihom, presným prispôsobením na obrázku. Najpopulárnejšie dnes sú vybavené nohavice, ktoré sú zúžené dole. Priamy strih nevychádza z módy.

Vybavené modely sú perfektne kombinované s akýmkoľvek štýlovým plášťom a mali by zastaviť svoj výber. Robia štíhlejšiu postavu vyzerajú elegantne.

Vybavené obleky sú dobre kombinované s bundami, dĺžkou pásu. Klasická dĺžka sa hodí najlepšie. Lepšie sa vyhnúť hrubším formám. Vyzerajú nešikovne a nie moderne.

Štýl mládeže ponúka vybrať si maturitný oblek s predĺženými klopami na košeli. Osobitná pozornosť je venovaná koncovým vreckám.

Skutočné farby

Dnes dominujú slnečné odtiene, nezvyčajné pre pánske šaty. Je to horčica, koralová, fialová. Len niekoľko farieb môže zodpovedať obleku tri.

Ďalšie svetlé farby sú tiež populárne - modrá, zelená a všetky ich odtiene. Tieto farby môžu byť vybrané pre svadobné aj promócie oblečenie. Hlboká modrá farba je bohatá a luxusná. A zdobené geometrickou potlačou, bude to vyzerať dvojnásobne pôsobivé.

Obľúbeným prvkom kostýmu akejkoľvek farby je vesta v klietke. To môže byť vykonané v pastelových farbách, aj keď ostatné položky kostýmu sú celkom jasné. Módne oblečenie pod oblekom nie je tradičná biela a džínsová košeľa. V tomto prípade, ak potrebujete hľadať biznis, kravata dá potrebné vážne poznámky.

Ak dávate prednosť čiernej farbe, potom je príjemné kombinovať ju so sivou farbou. V takomto súbore nebude rušiť kravata s kvetinovým vzorom alebo šampanské farebné tričko.Pamätajte si, že šedý oblek sám o sebe je dosť nudné, a len správne vybrané príslušenstvo bude "hrať". A celý váš obraz pritiahne pozornosť.

Ak sa rozhodnete pre zelený oblek, potom sa zmestí kravata so vzorom vo forme diamantov alebo pruhov. Košeľa by mala byť ľahká, ale nie zelená. Modrá je dokonale kombinovaná s hnedými detailmi, napríklad s kravatou a vestou.

Ako si vybrať

Pri výbere kostýmu by ste mali dodržiavať niekoľko pravidiel:

  • Najdôležitejšia vec je veľkosť. Dokonca aj najdrahší kostým stratí všetku svoju krásu, ak visí vo vrecku alebo žmýka príliš veľa. Preto stojí za zváženie možnosť prispôsobiť oblek na objednávku. Takéto modely z diaľky sú nápadné svojím ideálnym strihom, ktorý dokonale opakuje obrázok.
  • Vyberte si tkanivo v závislosti na tom, ako často budete nosiť oblek. Ak je určený na každodenné nosenie, je lepšie zvoliť trvanlivú vlnu.
  • Nebojte sa trojdielneho obleku. Vesta, ktorá dobre sedí a pevne na obrázku, sa nezdá byť ani nadbytočná ani nadmerne ťažká.
  • Busting príslušenstvo je chyba. Stačí vybrať dva typy, napríklad klip na kravatu + šatku alebo klip + manžetové gombíky.
  • Spona na kravatu by nemala byť širšia ako samotná kravata.
  • Ak je váš kostým svetlý, ozdobte ho tmavým šatkom. To bude zastierať celý outfit a robiť obraz viac veľkolepé.

Čo nosiť

Ak je váš oblek hnedý, položte pod neho kostkovanú alebo ľahkú košeľu. S topánkami špeciálne experimenty nemôžu tráviť. Najlepšie je vybrať mokasíny akéhokoľvek odtieňa hnedej.

Modrá bunda umožňuje nohavice úplne odlišné farby. Budete vyzerať skvele v modrom saku s béžovými nohavicami, rovnako ako modrá, biela a dokonca bordová. A ak je obraz nudný s rovnakými modrými nohavicami, potom odporúčame nosiť čiernu vestu a čiernu kravatu.

Pre kanceláriu je najvhodnejší striktný oblek v šedých odtieňoch. Ak chcete obrázok diverzifikovať, kombinujte ho s nohavicami z iného obleku, napríklad bielej alebo čiernej farby. Pod sivým oblekom dokonale zapadajú do modrej a bielej košele. Ak chcete diverzifikovať luku, urobte to pomocou hnedého šatku ako hlavného doplnku a tej istej peňaženky. Ideálna kombinácia pre kombináciu je ľahká bunda. Dá sa perfektne kombinovať s hnedými alebo čiernymi nohavicami, bielymi alebo béžovými košele.

Velveteen bunda - samostatný príbeh. Niekoľko mužov verí, že sa dlho stal nemoderným, zvyšok sa s ním opovrhujú. A márne. Ak chcete, aby váš obraz pevný vzhľad, vyberte manšestrový sako. Motýľ a tmavé nohavice sú pre neho ideálne.

Bunda a nohavice v klietke - jedna z najpopulárnejších. Okrem toho vždy zdôrazňujú individualitu mužov. Najlepšie zo všetkého je biela klasická košeľa. Ale s topánkami môžete vykonávať experimenty.

Aké doplnky a topánky sú vhodné?

Sada zodpovedajúcich šperkov je známkou dobrého vkusu. Povinné set - dobrý oblek a slávne hodinky značky. To je najviac prezentovateľné príslušenstvo muž.

Ak dávate prednosť nosiť klasický oblek, vyberte si hodinky na koženom remienku s rukami, Tí, ktorí uprednostňujú manžetové gombíky, by si mali pamätať, že sú povinní prekrývať sa s kravatu. Formulár - zdržanlivý. Je to symbol elegancie. Dobré manžetové gombíky vám pomôžu dodať konečný nádych.

peňaženka - aj príslušenstvo. Kožené výrobky sú veľmi vítané. Peňaženka musí vyzdvihnúť na aktovku, opasok alebo topánky. Ale v posledných dvoch prípadoch bude problematické zachovať tieto kombinácie.

Kravata. Pravý bude vyzerať perfektne a zle to bude pokaziť celý dojem z kostýmu. Existuje niekoľko jednoduchých pravidiel pre výber kravaty. Ak je tričko so vzorom, s klietkou alebo prúžok, potom vyberte pevnú kravatu. A naopak.

Ak je oblek a tričko tmavé, kravata by mala byť ľahšia.Tmavý oblek a svetlé tričko sú povinné nosiť tmavú kravatu. Biele tričko a čierny oblek navrhujú kravatu so vzorom. Tmavá košeľa a svetlý oblek - vyberáme kravatu tak, aby zodpovedala obleku, čo je tiež ľahké. Ak sú všetky veci ľahké, vyberte kravatu rovnakého odtieňa ako košele.

Spona na kravatu by nemalo kričať. Glitter falošné zlato nie je vítané. Obvykle by klip nemal byť viditeľný, keď je bunda zapnutá, ale ak slúži ako ozdoba, nechajte ju na „slobode“. Brošne na kravatu sú dnes obľúbenejšie. Neváhajte a choďte k nim.

Pokiaľ ide o topánky, potom je všetko jednoduché. Čierne a sivé obleky ako rovnaké čierne topánky. Pod modrým oblekom je módne nosiť tmavo hnedé alebo čierne topánky. Hnedý oblek má rád rovnaké hnedé topánky.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky