Pánske obleky z továrne "Bolshevichka" \ t

Pánske obleky z továrne Bolševichka

O továrni

Továreň Bolševichka sa špecializuje na výrobu oblekov pre mužov (rovnako ako nohavice a bundy) a vrchné odevy.

Hlavnou úlohou spoločnosti je vytvorenie štýlového mužského šatníka, ktorý je zase neoddeliteľnou súčasťou budovania úspešnej kariéry a osobného života a jednoducho robí muža štýlovým a sebavedomým.

Vlastnosti a výhody produktov

Spoločnosť "Bolševichka" spolupracuje so svetoznámymi dodávateľmi materiálov a doplnkov (Ermenegildo Zegna, Loro Piano, Cerrutti a ďalšie). Továrni dizajnéri v spolupráci s talianskymi dizajnérmi vyvíjajú svoje neprekonateľné zbierky najnovšej módy.

Špecialisti spoločnosti zlepšujú modely pánskych oblekov v každom ročnom období - vzory sú upravené, rozmerová mriežka pre každú novú kolekciu je rafinovaná - všetko tak, aby obleky dokonale zapadali do postavy.

Zvláštnou výhodou kostýmov je možnosť vybrať si oblek podľa typu tela, teda úplnosti. To vám umožní vybrať si modely oblekov, ktoré sú ideálne pre mužov s rôznymi typmi tvarov. Väčšina ostatných výrobcov poskytuje iba informácie o veľkosti a výške a tieto údaje často nestačia na výber dokonalého obleku.

A čo je najdôležitejšie, v továrni na bolševichku sú pánske obleky vyrobené z veľkostí 44 až 70! Preto je zaručené, každý človek si vyberie tu pre seba štýlové a kvalitné oblečenie! Ale aj keď nemôžete nájsť vhodný model pre vás z obrovskej dostupnosti, špecialisti z továrne vám pripravia oblek na objednávku.

Prehľad modelu

Vytváranie vlastných kostýmov, odborníci sa snažia brať do úvahy všetky módne trendy a kombinovať ich s klasickými tradíciami.

Návrhári vyvíjajú kostýmové modely na akýkoľvek účel:

  • prísne obchodné obleky pre prácu, ktorú možno preniesť do kancelárie, ísť na obchodné stretnutie v nej, atď.
  • elegantné štýlové kostýmy pre rôzne oslavy - vytvoria elegantný obraz pre muža na svadobný deň, alebo na slávnostné recepcie a iné akcie.

Kolekciu pánskych oblekov zastupujú tieto značky:

  • Nestor melagne - vynikajúce pánske obleky z najkvalitnejších tkanín od známych značiek. Kostýmy tejto značky dokonale kombinujú klasické prvky strihu s najnovšími módnymi trendmi. Pri výrobe kostýmov sa používajú špeciálne krajčírske technológie, ktoré umožňujú dosiahnuť dokonalé prispôsobenie a udržanie tvaru obleku v procese nosenia.
  • clubber - viac mládežníckych mužských zbierok. Vyrobené z prírodných materiálov najvyššej kvality. Kostýmy majú modernú štíhlu siluetu.
  • Bolshevichka.ru - kolekcia elegantných oblekov. Pri šití sa používajú iba prírodné tkaniny vynikajúcej kvality.
  • Ned - Kolekcia štýlových ležérnych oblekov. Mládež model kostýmy z vlny zmes materiálov.
  • J.Poker - kolekcia oblekov pre každú ekonomickú triedu.

Okrem pánskych oblekov sa továreň špecializuje na výrobu vlnených a kašmírových pánskych plášťov a krátkych kabátov. Pri šití aplikujte iba vysoko kvalitné prírodné materiály.

Aj v obchodoch z továrne "Bolševichka" je veľký výber príslušenstva vlastnej výroby - štýlové kravaty a motýliky, kožené opasky, nezvyčajné tvarované traky a mnoho ďalších drobností, ktoré doplnia obraz obchodníka a urobia ho kompletným.

recenzia

Samozrejme, najdôležitejšie kritériá pre kvalitu tovaru sú vždy skutočné hodnotenia od kupujúcich.

Majitelia kostýmov z továrne "Bolševichka" jednomyseľne dávajú najpozitívnejšie recenzie na internete.

Kupujúci sú spokojní so širokým výberom modelov a najvyššou kvalitou oblekov. Veľmi spokojný so širokým cenovým rozpätím - ako sa hovorí "na každom vrecku".

Majitelia oblekov sú veľmi spokojní s možnosťou montáže výrobkov do jednotlivých veľkostí - to je dôležité najmä pre majiteľov neobvyklého štandardu. Kupujúci poznamenať, že všetky kostýmy sú veľmi štýlové a krásne, vyzerajú nádherne, a sú nosené na dlhú dobu - nie jednu sezónu v rade.

Zákazníci sú tiež povzbudzovaní pravidelnými propagačnými akciami, ktoré sa často konajú v obchodoch Bolševichky. Pri pohľade do obchodov počas pravidelných propagačných akcií a predajov si mnohí kupujúci kúpili elegantné kostýmy s veľkými zľavami.

Takmer každý, kto niekedy navštívil obchody tejto značky, bol so službou spokojný. V obchodoch ste vždy vítaní konzultantmi, ktorí sú ochotní venovať pozornosť každému zákazníkovi a sú vždy pripravení pomôcť s výberom. A pre pohodlie nakupovania v obchodnom poschodí sú mäkké pohodlné pohovky, kde si môžete oddýchnuť.

Štýlové obrázky

A nakoniec vám ponúkame niekoľko módnych mužských obrázkov:

Svetlé nohavice a štýlová, moderná bunda.

Klasický pánsky šedý oblek je módny a relevantný po celú dobu.

Prísny štýlový pánsky oblek - ideálny pre obchodné rokovania a dôležité rokovania.

Výrazný mladistvý vzhľad je svetlohnedá bunda, tmavé nohavice, červeno overené tričko a tmavo hnedý motýľ.

Prísny čierny kancelársky oblek je vynikajúcou voľbou pre ležérny vzhľad.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky