Svadobné šaty s korzetom

Svadobné šaty s korzetom

Bez ohľadu na to, ako sa mení móda, bez ohľadu na to, ako sa mení štýl a dizajn, korzet zostáva základným prvkom svadobných šiat. Aj keď nie je nemožné si všimnúť, že niektoré svadobné šaty dnes sú šité bez nej. A predsa, ani jeden módny dom nikdy nepredložil svoju zbierku šiat bez modelu bez korzetu.

Módne couturiers a dizajnéri, a naozaj celá ženská polovica sú vďační tvorcovi korzetu, pretože umožňuje žene opraviť non-ideálne postavu, zdôrazniť jej prsia a pás, rovnako ako dať milosť a ženskosť. Ak v 18. storočí bol všade vidieť korzet so sukňou na prstene, potom v modernom svete je takýto odev skôr spojený so svadobnými šatami.

Svadobné šaty s korzetom vždy vyzerajú elegantne, jemne a štýlovo. V takých šatách, každá nevesta sa cíti ako princezná Disney, rovnako ako v rozprávke, o ktorej snívala už od detstva. Nádherné biele šaty a princ na bielom koni sú, samozrejme, dlho existujúcim modelom každého dievčenského sna. Napriek tomu, že dnes bol biely kôň nahradený bielym Mercedesom, stále sú relevantné bujné biele šaty s vyšívaným korzetom.

Hlavné vlastnosti

  1. Zdôrazňuje pás;
  2. Skryje a upravuje objem bokov a nôh;
  3. Umožňuje vizuálne zväčšiť hrudník;
  4. Poskytuje hladký a dokonale pôvabný postoj;
  5. Lacing vám umožňuje meniť veľkosť a objem;
  6. Dáva obraz ženskosti.

Dnes existujú tri varianty svadobných šiat s korzetom:

  1. Kusový model (korzet a sukňa šitá spolu);
  2. S korzetom a sukňou (dve časti existujú oddelene od seba);
  3. S predĺženým korzetom (taký korzet má len dekoratívnu funkciu).

Modely svadobných šiat s korzetmi

bujný

Ide o tradičný svadobný odev, ktorý sa najčastejšie volí v Rusku. Tieto šaty môžu byť v tvare A aj klasickom tanečnom sále. V tomto prípade má šaty v tvare A svoj objem vďaka niekoľkým vrstvám sukní, tzv. Spodničkám pre objem a guľu najčastejšie na prsteň. V tomto prípade si tieto šaty môžu vybrať rôzne korzety: s transparentným korzetom, s čipkou, s kamienkami, s flitrami, atď. Korzet v takých modeloch oblečenia môže mať šnurovanie za sebou, a dva na oboch stranách, a tiež to môže byť ako na háčiky, tak aj na blesky.

morská panna

Svadobné šaty štýl "Morská panna" je veľmi populárny na Západe. On je vybraný celebritami celebrít, kráľovské osobnosti, a obyčajné dievčatá, podľa módnych trendov. Avšak, s takými šaty musíte byť veľmi opatrní, pretože ako žiadne iné šaty to bude klásť dôraz na všetky výhody a nevýhody (ak existujú) vašej postavy. Mala by existovať jasná kontúra hrudníka a pásu. Preto, výber taký model, nespadajú do neporiadku, pretože každá dievčina chce pozrieť na svoje vlastné svadobné najviac očarujúce a atraktívne. Ak spĺňate parametre plus / mínus 90/60/90, potom si môžete vybrať túto výbavu a nestratíte.

S nízkym korzetom

Šaty so zníženým korzetom sú už dlho populárne medzi nevestami v Rusku i na celom svete. Takéto šaty ako šaty "morská panna" bude opasok vaše postava, opakovať všetky krivky a hrbole vďaka korzetu. Je to veľmi sexy, takže mnohí slabší sex si vyberú svoju voľbu. Tento model sa dá len ťažko stretnúť s transparentným korzetom kvôli tomu, že korzet je tu predĺžený a pokrýva boky.To však nemá vplyv na bohatosť výberu, pretože pretiahnuté korzety možno nájsť v rôznych štýloch a s rôznymi dekoráciami: s flitrami, čipkou, výšivkou, sklenenými korálkami a dokonca aj Swarovski kameňmi.

krátky

Nedá sa povedať, že takýto model svadobných šiat je v našej krajine obľúbený, ale má právo na existenciu, len preto, že niektoré mladé dámy dávajú prednosť práve takému modelu oblečenia. Vzhľadom na súčasný trend "byť nie ako všetci ostatní", môže byť takéto šaty presne podľa vášho výberu. Váš svadobný vzhľad sa môže bezpečne zmeniť na retro štýl - sukňu, krásny korzet, opasok.

Výber korzetu

Pri výbere korzetu musíte byť veľmi opatrní. Ak sa nevesta vo svojom živote nikdy nesnažila nosiť korzet, potom si musí pamätať, že mení svoju pozíciu a robí ju ešte vyrovnanejšou a pôvabnejšou. Pri výbere korzetu, musíte mať presne svoju veľkosť, nepočítajúc s tým, že schudnete. A ak ste už požiadali o úlohu schudnúť na svadbu, je lepšie schudnúť ako prvý, a potom si kúpiť korzet.

Ako krajky korzet

Vyzdvihnutím otázky, ako sa šnurovať korzetom, si hneď spomeniem na scénu, kde opatrovateľka priviazala korzet mladej Scarlett O'Hary (film „Gone With the Wind“), alebo zároveň vo filme „Titanic“ (kde Rosinina matka pomohla utiahnuť šnúrky na korzete). Tak, ako si ešte potrebujete správne šnurovať korzet.

Je potrebné pripomenúť, že pokus o utiahnutie nití čo najtesnejšie sa môže zmeniť na úplnú nočnú moru pre nevestu, pretože bude musieť stráviť celý večer alebo dokonca deň v týchto šatách. Na svadobný deň je veľa momentov, ktoré môžu spôsobiť rôzne emócie až po sentiment. Preto, ak v okamihu sprísnenia korzetu nevesta stojí stále a zhlboka sa nadýchla, potom počas svadby sa môže báť. A to znamená, že zažije rýchle dýchanie, ktoré s veľmi úzkym korzetom dodá neveste obrovské nepohodlie. Je to pre tieto účely, odborníci radia rozšíriť korzet pred svadbou najmenej 3-4 dni, takže nevesta môže pochopiť, v akom objeme je najviac pohodlné a dobre.

Po druhé, utiahnite čipku na korzete začať v hornej časti. Po zaistení prvého kríža šnurovania uzlom je poloha hrudníka fixovaná. Potom pôjdete dolu dole, musíte dotiahnuť oblasť pásu a až potom sa v poslednom kole urobte luk.

Ak sa šnurovanie na zadnej strane je všetko viac či menej nie je ťažké, potom sa šnurovanie na stranách budete potrebovať určitú zručnosť. Komplikovanosť tohto šnurovania spočíva v tom, že musí byť rovnomerne utiahnutá tak, aby bola silueta oblečenia rovnomerná a nebola šikmá.

značky

Súdiac podľa najnovších trendov vo svete módy, modely svadobných šiat s korzety získavajú na sile. V posledných týždňoch módy v Miláne, Paríži av New Yorku boli takéto modely nájdené v zbierkach Tonyho Warda, Jeana Paula Gaultiera, Carolina Harrery a Oscara de la Renta. Zákonodarcovia vo svete svadobnej módy nie sú výnimkou - Vera Wang, Elie Saab a Zuhair Murad. Mimochodom, posledne použité korzety v každej druhej šaty, zdobenie je s každým možným dekorom a výberom najrôznejších odtieňov - od klasickej bielej až po bohaté zlato. To nie je prekvapujúce, pretože s korzetom šaty vyzerajú oveľa výhodnejšie, čo dáva číslu mimoriadnu milosť a sofistikovanosť. Korzet je podčiarknutím siluety štíhly a zobrazuje postavu v najlepších uhloch.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky