Pletené detské kostýmy

Pletené detské kostýmy

Pletené veci zostávajú v trende mnoho desaťročí. To nie je prekvapujúce! Koniec koncov, to sú funkčné a krásne oblečenie. A pre ruskú krutú zimu je to jednoducho nenahraditeľné. Hovorme dnes o oblekoch pre tých najmenších, pretože, ako nikto iný, nepotrebujú pohodlie a teplo v chladnom období.

Deti mladšie ako 1 rok sú veľmi citlivé na zmeny teploty. Mamičky by mali byť veľmi opatrné a nezabudnite sa uistiť, že ich milované dieťa je vždy teplé. Aj ľahký ťah môže spôsobiť vážne ochorenie. Pletené predmety budú skvelým nápadom pre vaše dieťa.

Vlastnosti a výhody pleteného oblečenia:

 • Je dokonale priedušný, takže vaše dieťa bude poistené proti prehriatiu.
 • Pletené veci sa nerozťahujú, zachovávajú si tvar.
 • Je jednoduché, aby sa sami, ak máte základné zručnosti pletenie.
 • Rozsah vzorov a metód párenia je skutočne neobmedzený.
 • Vlna nespôsobuje alergické reakcie.
 • Vždy vyzerá výhodne.

Módne trendy

Dizajnové predstavy z vysokých pódií pomerne rýchlo zaberajú miesto v našom každodennom šatníku, aj keď mierne upravené. Módne domy prezentovali svoje zbierky, ktoré určovali hlavné trendy pletených výrobkov pre odchádzajúci a nový rok.

Praktickosť bola vyhlásená za hlavnú tému detskej zimy 2016. Dizajnéri sa snažili spojiť pohodlie a eleganciu, prekvapiť každého netradičnými farbami a kombináciami, ako aj novými nápadmi. Môžeme sledovať určitú pravidelnosť v modeloch oblečenia pre deti a rodičov: krásne veci nemajú vek.

Móda pre dievčatá

Dievčatá, dokonca aj v najmladšom veku, sú náročnejšie na vzhľad ako chlapci. Malé princezne plne ocenia štýl a pohodlie pletených oblekov. V zime sú svetlé farby a farby také dôležité. V tejto sezóne sú relevantné geometrické výtlačky, kvetinové vzory a národné motívy.

Novým rozhodnutím bude pôvodný dekor pletených odevov. Materiál na to je obmedzený len vašou predstavivosťou. Môžu to byť:

 • Perie.
 • Vložky z kože alebo kožušiny.
 • Čipky, guipure alebo saténové prvky.
 • Experimenty s tvarom výrobku.
 • Obruby, korálky alebo kamienky.

Pre novorodencov

Pletené obleky pre deti majú jednoduchý vzor, ​​ktorý je základom väčšiny modelov - to sú päť obdĺžnikov (chrbát, dve police, dva rukávy) a nohavice. Je dôležité si uvedomiť, že novorodenci majú jemnú pokožku, takže švy na oblečení sú vyrobené na prednej strane.

Pre deti sú k dispozícii dva druhy pletených predmetov:

 • Zimné - priadze vo veľkom percente obsahu vlny.
 • Leto - použitá priadza s prídavkom bavlny alebo hodvábu.

Takže, pre "zimné" novorodenca, obleky, obálky alebo kombinézy sú najčastejšie pletené, a pre "letné" deti dávajú prednosť separátne obleky: blúzku a nohavice samostatne. Samozrejme, ak si želáte, môžete si vybrať akýkoľvek štýl alebo sami prísť s kostýmovým modelom. V každom prípade existuje veľa pekných pletacích vzorov.

Najjednoduchšia a najpôvabnejšia cesta pre tie matky, ktoré práve začínajú ovládať vedu o pletení, bude pletená kombinéza pre dieťa. Ak chcete vytvoriť takýto zázrak, potrebujete malú priadzu a gombíky. Na výjazde dostávame práve taký nádherný model, ktorý spoľahlivo ochráni dieťa pred chladom a dá mu, ak je to možné, ešte krajší vzhľad.

Do 6 mesiacov

O šesť mesiacov sa dieťa stáva viac emocionálne, nepokojné a aktívne. Už začína robiť nejaké zvuky a reagovať na váš vzhľad.Je dôležité, aby oblečenie nebránilo jeho pohybom a bolo pohodlné. Nikto však nezakazuje, aby bol oblek nielen praktický, ale aj krásny. S pleteným oblečením to nie je ťažké.

Ako nájdete nápad haute couture? Klasické modely budú vždy v trende, bez ohľadu na módne trendy. Deti vyzerajú skvele v redukovaných kópiách dospelých vecí. Dávajte pozor na originálny sveter od Chanel, vyrobený v najlepších tradíciách jej módneho domu. Okolité osoby jednoducho obdivujú eleganciu a rafinovanosť vášho dieťaťa.

Každá dáma by mala mať v šatníku ružové malé šaty a topánky v tóne, najmä malú. Nerobiť bez nohavíc rovnakej farby. Samozrejme si môžete vybrať akúkoľvek farbu. Ak je čas a úsilie, potom diverzifikujte model s ďalším tónom. Tento oblek je vhodný na každodenné nosenie a na publikovanie.

Čo sa týka mladých pánov, vzory v bunke sa nikdy nebudú považovať za zastarané. Bunda s výstrihom bude vyzerať štýlovo a cool na budúceho obrancu. Všetky, bez výnimky, sa hodia do chladných farieb: modrá, sivá, biela. Avšak, svetlé odtiene tiež vyzerať reprezentatívne: bordová, žltá, tyrkysová.

Pre deti do jedného roka

Do roka vaše dieťa už intenzívne preskúma priestor vášho obytného priestoru. Nie každý má možnosť využiť vykurovanú podlahu doma a položenie kobercov všade nie je príliš moderné a nie je tak hygienické. Aby sa zabránilo prechladnutiu, stojí za zváženie praktické a teplé oblečenie oblečenie.

Jednoduchá sada blúzok a pletených nohavíc je vhodná pre trocha prvého ťahača. Pod blúzkou môžete páliť tenkú vestu, no nohy sú teplé ponožky. Takže vaše dieťa nikdy nezmrzne, hrať v detskom kútiku.

Prečo nie prísť s fantáziou na víkendové obleky? Elegantné šaty alebo svetlý originálny sveter vášho dieťaťa vám ukážu váš štýl. Nechajte svoje dieťa doslova v prelamovaní.

Dúfame, že budete chcieť vyzdvihnúť ihly a kravatu zaujímavý a praktický oblek pre vašu omrvinky. Nebojte sa experimentovať s farbami a tvarom výrobkov. Pre začiatok je samozrejme lepšie zvoliť jednoduché vzory a vzory. Môžete získať základné zručnosti tým, že požiadate, aby ste matke alebo sebe ukázali majstrovskú triedu. Všetko bude fungovať!

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky