Pánsky kostým Velveteen

Pánsky kostým Velveteen

Muž v manšestrovom obleku vždy vyzerá veľmi elegantne a odvážne. Táto tkanina je schopná urobiť obraz ušľachtilým, ale zároveň trochu jemným a jemným. Mnohí mladí ľudia radšej nosia tento produkt ako vrchné oblečenie na začiatku jesene alebo koncom jari. Na chladnom letnom alebo zimnom dni však táto zostava nebude vyzerať menej štýlovo a harmonicky.

Vlastnosti a výhody tkaniny

Velvet - bavlnená tkanina s nap, ktorá je rozdelená na viditeľné jazvy. Do tejto tkaniny sa často pridávajú viskóza a niekedy aj syntetické vlákna. To má pozitívny vplyv na zmršťovanie a vyzerá zaujímavejšie.

V prvom rade je tento materiál veľmi elastický. Aj napriek hustote sa dobre prispôsobuje postave. Okrem toho je veľmi trvanlivý a odolný voči opotrebeniu. Oblek Velveteen Vám bude slúžiť mnoho rokov.

Má pomerne nízku tepelnú vodivosť a dokonca aj mäkká tkanina nie je takmer pokrčená. Túto nuanciu možno pripísať významnej výhode, pretože nie veľa mužov miluje proces žehlenia. Okrem toho, toto plátno nie je tak ľahké farbiť.

Velvet je neuveriteľne príjemné pre telo a veľmi krásne. Dokonale sa kombinuje s mnohými materiálmi a dopĺňa ich. Avšak tmavé súpravy môžu zbierať prach, takže sa budú musieť čistiť pomerne často.

Módne trendy

Teraz nielen lakonické, ale aj vreckové obleky sú v móde. Táto správa jasne poteší mužov veľkej stavby, pretože hladká silueta je schopná vizuálne upraviť postavu.

Najmä štýlové bude vyzerať nohavice rovný strih a rovnaké bundy. Ramená by mali byť zreteľne na mieste a dĺžka hornej časti môže byť mierne pod boky. Ak budeme hovoriť o jazve, potom v tejto sezóne je viac ocenil nie tak objemný vzor. Pásy by mali byť sotva pozorovateľné a tkanina by mala mať vysoký vlas. Venujte pozornosť možnostiam mikrovelveta.

Čo sa týka odtieňov, tmavé farby vždy zdobia mužov. Tmavo modrá, tmavo zelená a čokoládová bude materiál ušľachtilejší a elegantnejší. Módne tóny horčice, svetlošedej a sivohnedej farby dodajú obrazu sviežosť.

Pokiaľ ide o výtlačky, velveteen sa im veľmi nepáči. Ak stále chcete mať šancu, potom dávajte pozor na trend bunky alebo pásu.

Ako si vybrať

Je potrebné rozhodnúť o farebnosti a forme. Oblek by nemal držať pohyby príliš krátke alebo dlhé. Bunda by mala byť úhľadná a perfektne sedieť na vás. Pri pokuse sa vždy snažte pohnúť, pretože tento produkt budete nosiť v budúcnosti.

Pokiaľ ide o farbu, mala by byť vhodná nielen pre váš vzhľad, ale aj pre mnohé veci šatníka. Premýšľajte o tom, či tento odtieň bude v kombinácii s väčšinou vašich košele alebo mikiny. To je veľmi dôležité, pretože potom sa kúpený produkt rozhodne stane univerzálnym.

Nezabudnite skontrolovať oblek na kvalitu krajčírstva. Švy by nemali ísť cez seba, a lepenie závity bude znamenať bezohľadný výrobca.

Je potrebné uprednostniť spoľahlivých a známych výrobcov. Je lepšie preplácať za niečo málo, než ho hodiť cez jednu sezónu.

Čo nosiť

Štýlový manšestrový oblek nevyzerá tak prísne a pompézne ako mnohé kancelárske možnosti. To nie je úplne v súlade s obchodným štýlom, takže to nebude fungovať pre serióznu prácu. Avšak, s košele, bude to vyzerať celkom harmonicky a štýlovo. Je lepšie dať prednosť bavlnené možnosti v jednom tóne. Kravata nie je vždy najlepší priateľ, ale veľa závisí od samotnej súpravy.

Veľmi pekná s manšestrovou bundou kombinuje mikiny a tričko s malým výstrihom.Môžu byť pletené alebo bavlnené. Ak chcete obrázok diverzifikovať, môžete pre tieto veci vybrať pruhovanú alebo kockovanú tlač.

Teplejšie spojenie môže urobiť kašmírový rolák. Bude zaujímavé prekrývať sa s mäkkým plátnom. V tejto sezóne sa táto kombinácia považuje za jednu z najviac trendových.

Ak hovoríme o vrchnom ošatení, velveteen nemá rád športové predmety. To znamená, že je najlepší kabát, trenčkot alebo módny kožený kabát.

Pokiaľ ide o topánky, veľký tandem bude robiť brogues alebo oxfords hlbokého tieňa. Ak je oblek dosť tenký, potom sa pozrite na mokasíny alebo semišové mokasíny. Experti sa môžu pokúsiť ozdobiť oblek z velvetu teniskami na rovnej plošine. Hlavná vec je, že tieto topánky sú len každodenné, nie školenia.

V chladnom období môžete nosiť púšte alebo chelsea. Prvá možnosť je vysoká a elegantná šnurovacia obuv a druhá má na boku malú gumičku.

Doplňte obrázok laconic bag. Teraz obzvlášť populárny model "messenger". Ak sa chystáte na obchodné stretnutie, potom malá aktovka z pravej kože bude vždy vyzerať štýlovo. Ak máte radi neštandardné kombinácie, môžete venovať pozornosť koženému batohu.

Pokiaľ ide o doplnky, oblek bude vždy dopĺňať vysoko kvalitné a drahé opasky a štýlové hodinky. Je lepšie si vybrať klobúk s úzkymi okrajmi z klobúkov a môže byť doplnená kašmírovým šatkom.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky