Dámsky velvet oblek

Dámsky velvet oblek

Velvet je tkanina s nezvyčajnou textúrou, ktorá bola obzvlášť obľúbená v 70. a 80. rokoch minulého storočia. Potom bolo oblečenie v štýlovej jazve považované za hlavný dôkaz bohatstva a bolo vybrané ženami všetkých vekových kategórií.

Po veľvetovom vzrušení z 80-tych rokov módni návrhári už nejaký čas nepamätali tento materiál, ale keďže móda je cyklická, v modernej interpretácii možno opäť vidieť mierne zabudnuté tendencie. V kolekciách jeseň-zima 2016 - 2017 existujú rôzne modely oblečenia, ale odborníci radia venovať osobitnú pozornosť zamatovým oblekom. Prečo?

Vlastnosti a výhody materiálu

Velvet je materiál, ktorý sme zvykli vidieť v zimných kolekciách formálneho oblečenia. To nie je divné, pretože je veľmi ťažké nájsť látku, ktorá by sa vyznačovala vyššou kvalitou, šľachtou, štýlom a teplom.

Oblečenie z zamatu vždy vyzerá drahšie a navyše je výborne kombinované s inými druhmi tkanín, čo znamená, že s ním môžete vytvoriť veľmi nezvyčajné a rozmanité obrazy. Okrem toho, bavlna je základom pre zamat, a to naznačuje, že materiál nespôsobuje nepríjemné pocity pri nosení.

Táto tkanina má však množstvo významných nevýhod. Takže vždy pridáva silu siluetu, čo znamená, že ju môžu nosiť iba dievčatá s jasným nedostatkom hmotnosti, Áno, a self-care, to vyžaduje zvláštne.

Pranie bielizne by sa malo vykonávať výhradne v studenej vode bez oplachu a žehlenie v niektorých prípadoch je všeobecne zakázané. Ak je materiál po umytí príliš pokrčený, môžete ho posúvať vertikálne.

Krejčovstvo zamatu bolo vždy drahé - tento materiál je pri spracovaní príliš rozmarný., Lacné velvet továrenské výrobky sa tiež nenachádzajú na modernom trhu, ale súhlasíte s tým, že nikdy nie je škoda platiť za kvalitu. V módnych kolekciách slávnych dizajnérov nájdete rôzne modely oblečenia vyrobeného zo zamatu, ale kostýmy z neho sú najneobvyklejšie a zaujímavé.

Módne trendy

V tejto sezóne sa sametové nohavice rozhodli potešiť mladé dámy mnohých slávnych dizajnérov. Niektoré z nich dávali prednosť vytváraniu modelov v klasickom štýle, čím sa vytvorila kombinácia strihovej bundy a lakonických nohavíc.

Roksalanda a Haider Ackermann sa rozhodli zmierniť situáciu. Bundy doplnili úprimnými strihmi a štýlovými goliermi, no nohavice sa zúžili.

Temperley London a Antonio Berardi sa rozhodli doplniť modely velvetového kostýmu klasickými sukňami - stredne dlhou ceruzkou. A v kolekciách Topshop Unique vo všeobecnosti môžete nájsť modely, ktoré majú svetlý vrch a tmavé dno.

A v kolekciách Topshop Unique vo všeobecnosti môžete nájsť modely, ktoré majú svetlý vrch a tmavé dno.

Ako dekor pre kostýmy, dizajnéri zvyčajne používajú výšivky., Ona zdobí bundy a sukne s nohavicami. V niektorých uskutočneniach sa často používajú perličky alebo kombinácia niekoľkých odtieňov. Najmodernejšie odtiene tejto sezóny sú čierna, biela, béžová, koralová, modrá a zelená.

Ako si vybrať

Výber obleku z hrubej zamatovej tkaniny, by ste mali v prvom rade brať do úvahy vlastnosti vašej siluety, Majitelia ideálnych foriem si môžu jednoducho vybrať vhodné modely oblekov s pevnými nohavicami alebo klasickými sukňami.

Pre dievčatá s hruškovým typom je lepšie vybrať si obleky s predĺženými bundami a „obráteným trojuholníkom“ - modely s rozšírenými nohavicami a sukňami. So starostlivosťou o zamatové kostýmy by sa mali vzťahovať na dievčatá s typom postavy "jablko", dobre, a "klasické obdĺžniky" zapadajú do akéhokoľvek kostýmu.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať vlastníkom akejkoľvek formy a odtieňov., Ľahké modely kostýmov si môžu vybrať len mladé dámy s dokonalými formami. Ak chcete opraviť akúkoľvek časť siluety, potom je lepšie venovať pozornosť modelom, ktoré kombinujú tmavé a svetlé odtiene. Obleky, ktoré kombinujú nielen zamat, ale aj iné látky, sú vhodné pre mimoriadne osobnosti a neformálne obrazy.

Čo nosiť

Módni experti to hovoria V tejto sezóne sa môžu sametové obleky nosiť nielen v kompletnej sade, Kombináciou klasických zamatových nohavíc alebo sukne s blúzkou môžete vytvoriť veľmi elegantný klasický vzhľad. Keď kombinujete bundu z velvetu s džínsy, môžete získať veľmi neobvyklú kombináciu. Košele a roláky sú vhodné pre velvet oblek, ak chcete vytvoriť vzhľad ulice.

Výber topánok pre velvetový oblek by sa mal považovať za najlepší zo všetkých, zvyčajne sa kombinuje s klasikou. Topánky s malými podpätkami alebo klinové sandále sú vhodné pre elegantný vzhľad a podnikové kombinácie.

Sametové kostýmy však môžu pozostávať nielen z klasických šatníkových prvkov, ale aj zo športu. Takéto modely oblekov sú dokonale kombinované s teniskami a teniskami.

Štýlové ženské obrázky

Doplnky boli vždy vrcholom každej ženskej snímky. V prípade veľvetového obleku môže byť taška takým vrcholom. Je zaujímavé, že v závislosti od obrazu si môžete vybrať aj beztvaré modely sáčkov a elegantné. Je žiaduce, aby vrecko malo hladkú textúru a harmonicky kombinované s oblečením vo farbe.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky