Suit deuce

Suit deuce

Pri slovnom obleku sa zdá, že mnohí ľudia majú prísnu súpravu, ktorú tvoria nohavice a sako, ktoré si obliekajú v práci, v kancelárii alebo na slávnostných akciách. Dvojdielny oblek však môže byť nielen prísny a čisto obchodný. So správnou voľbou pomáha vytvárať štýlový vzhľad a dáva väčšiu dôveru v seba samého.

Čo to je?

V klasickej verzii dvojdielneho obleku je bunda a nohavice z rovnakej tkaniny. U žien je to najčastejšie bunda a sukňa alebo sukňa. Ak nemáte čas premýšľať o svojom obraze, môžete si rýchlo obliecť takýto oblek a zodpovedať imidžu obchodníka. Ak chcete ísť do práce, na obchodné stretnutie, do banky, vládnych agentúr, na pohovor, na skúšku.

Vlastnosti a výhody modelu

Takéto kostýmy sú univerzálne. Nemusíte premýšľať o kombinácii vecí, obliekať si dvojdielny oblek, ale zároveň môžete zlomiť súpravu, prísť s novými kombináciami s inými vecami. Bunda môže byť kombinovaná s džínsy alebo inými nohavicami. Kravatu s oblekom, budete mať viac formálny vzhľad, a bez neho môžete už ísť na neformálne akcie - napríklad do nočného klubu alebo do baru.

Ženy môžu tiež kombinovať rôzne možnosti: namiesto nohavíc, nosiť sukňu s bundu alebo sako v kombinácii s šaty, nohavice s sveter, blúzku alebo košele.

Hľadanie príslušenstva trvá omnoho menej času, pretože základňa je už tam a stačí len zdvihnúť pár vecí na dokončenie obrazu.

Módne trendy

Pre ženy, dizajnéri ponúkajú na výber svetlé kostýmy, je možné použiť kontrastný pruh vo farbe. Nohavice môžu byť rozšírené až na dno alebo pripomenúť priateľ nohavice. Dôraz na páse ponúka aj sako alebo bunda. Veľmi populárne rovné nohavice skrátené strih.

Ako si vybrať

Pri výbere obleku sa musíte rozhodnúť, na aké účely ho potrebujete. Môže to byť súbor určený len pre prácu, obchodné stretnutia alebo výlety na špeciálne podujatia.

Oblek by mal sedieť tak dobre, ako je to možné, aby neexistovali žiadne ďalšie záhyby alebo obmedzenia pri chôdzi. Mali by ste byť pohodlné a pohodlné v obleku, nohavice by nemali byť stlačené, bunda by mala byť upevnená voľne. V tomto prípade by oblek nemal visieť na vás. Pri štíhlej stavbe je lepšie zvoliť si bundu s nasadenou siluetou. Nohavice, vyberte si rovný alebo mierne zúžený strih, čím sa eliminuje rozšírená verzia.

Je lepšie si oblek z kvalitného materiálu - vlna s bavlnou, ľan alebo vlákna z hodvábu by bolo vynikajúcou voľbou pre výrobu obleku. Takáto kompozícia umožní, aby veci dobre sedeli na osobe, a prírodné látky umožnia pokožke dýchať. Oblek z vlny je pomerne trvanlivý, praktický a pohodlný.

Obleky zo syntetickej tkaniny sa opotrebovávajú oveľa rýchlejšie v miestach ohybov končatín a vyzerajú lacnejšie. Syntetické tkaniny dobre neprejdú vzduchom a nenarušia normálny prenos tepla. V tomto obleku môžete byť horúci, alebo naopak studený.

Uprednostnite tlmené farby a svetlé akcenty s doplnkami. Môže to byť modré, sivé, hnedé odtiene. Čierny oblek je vhodnejší na smútok, alebo sa musí zriediť svetelnými detailmi - košele, kravaty a kontrastné doplnky.

Pre ženu, bude ceruzka sukňa a blúzka z rovnakej látky bude veľký oblek pre kanceláriu. S nie veľmi venovaným pásom, môžete použiť vysokoodolné sukne a kratšie bundy. Večerný vzhľad je jednoduché vytvoriť s šaty s bolero.

Čo nosiť

Môžete kombinovať mužský dvojdielny oblek s rôznymi tričkami. Môže to byť klasické čiernobiele alebo košele v klietke, pásik a dokonca aj puntíky.Ak navštevujete neformálne podujatia, môžete kombinovať oblek s tričkom, sveterom alebo rolákom. Hlavná vec - správne kombinovať odtiene. Je lepšie nosiť topánky alebo topánky na nohy.

Ženy pod bundou môžu nosiť blúzku, košeľu, rolák. V lete je vynikajúcou voľbou svetlé top alebo tričko. Topánky môžu byť iba klasické. Pre kanceláriu vhodnejšia obuv s malou pätou. Nebojte sa experimentovať a vytvoriť si vlastný jedinečný obraz.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky