Šaty s korzetom - ženský a elegantný

Šaty s korzetom - ženský a elegantný

Šaty s korzetmi boli populárne medzi ženskou polovicou populácie viac ako jedno storočie. Takýto outfit môže vizuálne tenší pás a hruď - nádhernejšia. To je dôvod, prečo ani moderné dizajnéri neodmietajú takýto detail oblečenia.

Vlastnosti a výhody

Korzet získal svoju popularitu v devätnástom storočí. Tento kúsok oblečenia pomohol dievčatám s akýmkoľvek typom postavy, aby si získal pás vosu. Ale mal svoje nedostatky. Pravidlom je, že dievčenský korzet sa natiahol tak tvrdo, že bolo pre nich ťažké dýchať. Okrem toho, príliš tesný korzet stisol rebrá dievčat, narušenie normálneho fungovania vnútorných orgánov.

V tých dňoch, tenký pás, pripútaný korzet, bol považovaný za ideál ženskej krásy. K dnešnému dňu sú tieto proporcie stále považované za veľmi sexy. Ale dievčatá už nie sú pripravené robiť takéto obete, sprísňujúc si svoje pásy. Preto sú moderné korzety oveľa šetrnejšie a mäkšie. Nekopávajú sa do tela tvrdými kosťami a nerušia normálne dýchanie.

Moderný korzet, rovnako ako jeho predchodcovia, je široký pás, ktorý pomáha, aby bol pás užší a elegantnejší. Často je doplnená o elastické dosky a šnurovanie na zadnej strane. Niekedy je horná časť korzetu doplnená kosťami, ktoré podopierajú prsník a upevňujú ho v požadovanej polohe.

Pravidelné nosenie korzetu tak pomáha nielen k tomu, aby bol pás tenší a elegantnejší, ale aj koriguje držanie tela. Za zmienku stojí aj to, že šaty s korzetom podporujú hrudník a nedovoľujú mu stratiť tvar. Tieto oblečenie je možné nosiť aj bez podprsenky.

Po výbere vhodného oblečenia s korzetom pre seba, budete vaše postava viac sexy a efektívne v priebehu niekoľkých sekúnd. Táto skriňa položka vám pomôže zdvihnúť hrudník a žalúdka viac bytu.

Šaty s korzetom možno položiť na akúkoľvek špeciálnu príležitosť, či už je to párty, promócie alebo svadba. Pre tie situácie, keď dievča potrebuje vyzerať perfektne, šaty zdobené korzetom sú perfektné. V takýchto šatách budete vždy vyzerať ako ženský a pôvabný.

Okrem toho, jednoduché šaty, zdobené dekoratívnym korzetom, sú vhodné aj na vytváranie zaujímavých každodenných alebo obchodných lúk. Kancelársky šatník, ozdobený korzetom, modelujúci siluetu, je vhodný na vytvorenie dokonalého obrazu obchodnej dámy.

Aj tieto šaty sú ideálne pre koktejlové párty. Krátke šaty s korzetom a úplnou sukňou vyzerajú veľmi pôsobivo.

Ďalšou zjavnou výhodou šiat s korzetom je, že vyhovujú takmer každému. Korzet robí akúkoľvek postavu čo najbližšie k ideálu. Preto si každé dievča, bez ohľadu na svoju fyzickú podobu, môže vybrať pre seba vhodný odev s korzetom.

To je dôvod, prečo mnohí dizajnéri dopĺňajú svoje oblečenie takými detailmi. Moderné šaty s korzetom nie vždy pripomínajú klasické modely s našuchorenou dlhou sukňou. Odroda sa robí nielen výberom nezvyčajných farieb a materiálov, ale aj zmenou štýlu oblečenia.

Módne modely

O modeloch oblečenia s korzetmi by sa malo hovoriť samostatne. Teraz je ich obrovské množstvo, takže každé dievča môže vyzdvihnúť také veľkolepé oblečenie pre takmer každú situáciu.

dlho

Šaty na podlahe s korzetom vyzerá veľmi slávnostne. Od detstva sú tieto odevy spojené s princeznami a kráľovnami.V takýchto šatách pritiahnete maximálnu pozornosť. Moderné návrhári ponúkajú najrôznejšie šaty od šifónu a hodvábu, až po rafinovanejšie, zdobené čipkou alebo guipure na leme.

Často sa oblieka do podlahy s korzetom a vyberá si svadobnú oslavu. To môže byť klasické našuchorené šaty, doplnené tesným korzetom, ktorý robí pás užším a jednoduchým, vybaveným. Nedávno sú populárne aj šaty s krátkou prednou časťou a dlhým vlakom.

krátky

Krátke šaty s korzetom tiež pôsobivé. Ak máte štíhle nohy, potom len také šaty vám umožní ukázať im ostatným. Krátke šaty možno pridať ako plnú sukňu, úzky, tesný pás a boky.

bujný

Šaty s korzetom a úplnou sukňou sú skvelým oblečením pre dievčatá, ktoré snívajú o obraze princeznej. Doska s našuchorenou priesvitnou sukňou vyzerá veľmi impozantne a je vhodná ako pre mladé dievčatá, tak pre dospelé ženy.

S čipkami korzety

Ďalšou možnosťou pre rafinované šaty je model s korzetom čipky. Priesvitný korzet vyzerá obzvlášť impozantne v šatách s nadýchaným dnom. Tento odev je vhodný aj na svadbu.

S priehľadným korzetom

Odvážne dievčatá si môžu vybrať aj extravagantné šaty s transparentným korzetom. Tento detail prispieva k obrazu sexuality, ale táto výstroj sa hodí len pre uvoľnené dievčatá, a dokonca potom nemôžete nosiť vo všetkých situáciách.

S rozšíreným korzetom

Popri klasických korzetoch sú populárne aj neštandardné modely. Dlhé korzety sú skvelé pre vysoké dievčatá. Originálny pohľad na šaty so zníženým korzetom.

S vlakom

Ak hľadáte formálne oblečenie pre svadobnú alebo večernú akciu, dávajte pozor na šaty s korzetom, doplnené dlhým leteckým vlakom. Vlak je zvyčajne vyrobený z vzdušných materiálov, ako je tyl alebo šifón.

farby

Moderné šaty s korzetom môžu byť monofónne a zdobené rôznymi nádhernými vzormi.

Ľahké šaty sú ideálne pre vytvorenie svadobného vzhľadu. Biele, smotanové, béžové alebo bledoružové oblečenie ideálne zvýrazňuje obraz nevesty, čím sa stáva najjemnejším a najjemnejším.

Vždy v trende klasických monochromatických základných farieb. Čierne, biele alebo béžové šaty sú ideálne pre všetky dievčatá. Ale ak sa pre vás takýto outfit zdá príliš jednoduchý, potom si môžete vybrať niečo jasnejšie.

Vyberte si svetlomodré, ružové alebo červené šaty zdobené korzetom, aby ste vytvorili veľkolepý pohľad na párty alebo ples.

materiály

Na šitie šiat s korzetom používali rôzne materiály. Populárne sú saténové a hodvábne šaty. Drahé materiály, aby oblečenie viac veľkolepé.

A kúzlo vášho obrazu dodá oblečenie čipky. Tento materiál môže ozdobiť korzet sám alebo celé šaty. Zaujímavé sú aj šaty s čipkou.

Ako si vybrať

Šaty s korzetom nie je veľmi ťažké vybrať. Po prvé, pretože korzet môže priniesť akúkoľvek postavu bližšie k ideálu. Vyberte si model, ktorý vyhovuje vašej veľkosti. Nie je nutné, aby korzet pevne omotal pás a prilepil sa do kože. To by malo byť iba vizuálne tenšie.

Pamätajte tiež, že korzet môže zdvihnúť hrudník. To je využiť dievčatá s nádherným poprsie, ktorí chcú, aby bolo ešte viac sexy.

Ako uviazať

Po zakúpení šaty s korzetom, je veľmi dôležité naučiť sa, ako sa krajky správne. Začnite ťahať pásku alebo šnúrky odspodu. Len v tomto prípade nebude šnurovanie klesať. Korzet dotiahnite rovnomerne a nie príliš tvrdo, aby nezasahoval do normálneho dýchania.

Čo nosiť

Šaty s korzetom vyzerajú veľmi pôsobivo a nepotrebujú prakticky žiadne ďalšie doplnky.Aby bol obraz kompletný, stačí urobiť správny štýl a vybrať správne dekorácie pre outfit.

V prípade chladného prasknutia na šaty to nie je na škodu vybrať si vhodnú mys alebo bolero. Hore prispôsobená farbou a textúrou urobí váš vzhľad úplným.

Novinky značky

Ak hľadáte veľkolepé a kvalitné šaty, dávajte pozor na nové predmety z moderných značiek. Značka "Eva" ponúka obrovskú škálu veľkolepých šiat pre nevesty a nie len. Venujte pozornosť modelom A-silueta, ktoré vyzerajú veľmi elegantne.

Dievčatá, ktoré si chcú kúpiť očarujúce šaty z čipky, by mali venovať pozornosť oblečeniu tureckých a francúzskych značiek, ktoré vo svojich odevoch používajú len tie najkvalitnejšie čipky.

Štýlové obrázky

Šaty s korzetom sú veľmi populárne medzi nevesty. Na tento špeciálny deň sa mnoho dievčat snaží vyzerať čo najjemnejšie a najtenšie, čo je dôvod, prečo si takéto oblečenie často vyberajú.

Veľkolepé zlaté béžové šaty s vyšívaným korzetom, ktorý dokonale dotiahne celú sukňu s výšivkou, ktorá zodpovedá okrajom hrán. Prídavný prvok, ak je to žiaduce, môže slúžiť ako závoj z tenkého priesvitného materiálu, zdobeného rovnakou výšivkou ako samotné šaty.

Na vytvorenie veľkolepého vzhľadu v gotickom štýle sa hodia krátke sivé šaty zdobené čiernou čipkou. Doplnením o neobyčajné čierne doplnky a tesné pančuchy vám viktoriánsky vzhľad.

Šaty s korzetom nemožno nazvať reliktom minulosti. Toto príslušenstvo, hoci v upravenej forme, sa perfektne dostáva do kolekcií moderných dizajnérov.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky