Šaty s tulipánovou sukňou - duchom prírody

Šaty s tulipánovou sukňou - duchom prírody

Aký prvok ženského šatníka ideálne zdôrazňuje krehkosť siluety, bez ohľadu na pleť? Šaty so sukňou-tulipán - duch prírody a skutočný nález pre tých, ktorí chcú vyzerať žensky.

Strih sukne tohto oblečenia je veľmi nezvyčajný: v páse je pomerne úzky, v bokoch sa rozširuje a bližšie k lemu sa zužuje. Z vizuálneho hľadiska je to veľmi pripomínajúce obrátený púč tulipánu, odkiaľ pochádza názov. Napriek tomu, že štýl oblečenia, alebo skôr jeho sukňa, bol vynájdený Francúzmi pred viac ako 50 rokmi, je stále populárny a to je kvôli špecifikám strihu.

rysy

Charakteristickým rysom šaty - tulipán je v jeho vynikajúce dno. Aby sa sukni dodal objem, tkanina v páse sa zhromaždí zmontovaním, orámovaním ozdobných detailov a prvkov, na boky sa prišitia ďalšie vrstvy ľahkej tkaniny. Väčšina modelov, vďaka vlastnostiam rezu, má lem v tvare V. Horná časť oblečenia môže byť úplne odlišná, rovnako ako dĺžka.

Do obleku

Šaty tulipánu svojím vzhľadom svojím charakterom stelesňujú čistotu jari, preto sa odporúča nosiť ho výlučne mladým a mladým dievčatám. Čo sa týka vlastností postavy, hodí sa takmer všetko:

  1. Ak má dievča dosť širokých ramien, sukňa pridá objem do bokov a proporciu proporcie.
  2. Dievčatá s typom hrušky budú môcť priviesť svoju siluetu bližšie k presýpacím hodinám, ak si vyberú model s objemovými rukávmi alebo volánikmi v výstrihu.
  3. Príliš štíhle dievčatá urobia malú nevýhodu veľkú výhodu, ak si vyberú model oblečenia s výstrihom do V.

Ale komu by sa takýto štýl mal určite vyhnúť, sú dievčatá príliš krátke. Takéto šaty vizuálne „roztrhnú“ siluetu na časti a skrátia nohy. Jedinou spásou v tomto prípade môžu byť topánky s podpätkami alebo bodce.

Mnohí veria, že tulipán šaty nie sú vhodné pre dievčatá s ladne, ale to nie je úplne pravda. Zoberme si pár tipov.

Pre plné

Ideálnym modelom pre dievčatá s vynikajúcimi formami je balenie okolo tulipánov. Najlepšie zo všetkého je, že takéto oblečenie bude vyzerať s topánkami na vysokom podpätku. Odporúča sa zvoliť si kópie takýchto šiat s dlhými rukávmi a stredne dlhými rukávmi. Tiež nezabudnite na výber pásu kontrast pásu. Ale ak má dievča príliš nápadné bruško, tento model by sa mal opustiť, inak účinok „tulipánu“ jednoducho zmizne.

Módne trendy

Klasické tulipánové šaty sa vyznačujú výlučne svojou sukňou, no v poslednej dobe módni návrhári začali dopĺňať aj hornú časť originálnymi prvkami. Módne teraz sú šaty so závesy, rovnako ako s elegantným živôtikom bez popruhu.

model

Popri najobľúbenejších modeloch s vôňou a výstrihom v tvare V sa nachádzajú šaty - tulipán s obdĺžnikovým, okrúhlym oválnym výstrihom. Obaja šaty s dlhými rukávmi a popruhy sú považované za módne. Tam sú tiež modely s volánikmi na ramenách, rovnako ako úzke rukávy a potiahnutie. Modely s postrannými vreckami sú veľmi obľúbené, pretože umožňujú pridať hlasitosť do bokov.

materiály

Letné modely tulipánových šiat pre každodenné nosenie sú šité z bavlny, chintzu a šifónu. Pre prispôsobenie viac teplých kópií používajte hustý úplet a vlnu. Ak chcete urobiť viac slávnostný vzhľad vedľa, môžu použiť satén, zamat, hodváb a ďalšie.

dĺžka

Dievčatá stredného a malého vzrastu si vyberú tulipánové tulipánové šaty.Šaty s sukňou tesne pod kolenom vyzerajú skvele na vysokých dievčatách. Dlhé šaty sa zvyčajne dostanú do stredu členkov a používajú sa ako večerné šaty.

Farby a výtlačky

Čierny model tulipánových šiat je ideálny pre kancelársky štýl aj pre večerné nosenie, aj keď v druhom prípade by mal byť doplnený o dekoratívne prvky, ako sú čipky, flitre atď Modely modrých šiat môžu byť v rôznych odtieňoch, ale vždy vyzerajú elegantne , Biely tulipán šaty vyzerajú tak slávnostne, že sa často nosí na svadbe. Béžový tulipán šaty sú synonymom každodenného života a jednoduchosti, a červená je romantika a slávnosť.

Čo nosiť

Najlepší doplnok k šaty-tulipán sú doplnky. Pre modely s výstrihom do V sú masívne brošne a šály na krk perfektné a na obdĺžnikové, oválne a okrúhle upravené reťaze s príveskami. Pásy by sa tiež mali vybrať správne. Ak máte pomerne tenký pás, vyberte široký pás, a ak nie - úzky. Ako tašku je lepšie zvoliť si elegantnú spojku alebo kabelku na retiazke.

O vysokých topánkach už bolo povedané, ale všimnite si, že čím dlhšie sú šaty, tým širšia a vyššia by mala byť päta. Pri modeloch strednej dĺžky je lepšie zvoliť topánky s podpätkami.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky