Detský maskovací oblek

Detský maskovací oblek

Vlastnosti a výhody

Čo je kamufláž? Termín skrýva typ sfarbenia, ktorý umožňuje zamaskovanie vo voľnej prírode a v životnom prostredí. Široko používaný v armáde.

Oblečenie špecifickej farby sa páčilo nielen armáde, ale aj prívržencom aktívneho rekreácie, geológom. To vám umožní spojiť sa s prírodou na lov, pri rybolove, turistiku. Je teplý, nebojí sa vetra a zlého počasia.

Nedávno, kamufláž začala dobývať trh pre detské oblečenie. Okrem nepopierateľných výhod vo forme ochranných vlastností umožňuje deťom cítiť sa vyspelejšie, sebaistejšie. Často chcú napodobňovať svojich rodičov a na tento účel sa dokonale hodí oblek „ako otec“.

druh

Maskovanie sa líši v závislosti od sezónnych podmienok, terénu a krajiny.

Najprv kamuflážne farby znamenali výlučne khaki, čo sa od perzštiny prekladá ako „špina“. Neskôr sa farebná schéma rozšírila na niekoľko hlavných odrôd, vrátane maskovania púšte, lesa, džungle, zimnej krajiny, safari, použiteľného výlučne v Južnej Afrike, ako aj tzv. Farbenie "Birch" spočiatku obsahovalo tri farebné segmenty a bolo nazvané "Palm". Neskôr sa zmodernizovala, počet kvetov sa zmenšil na dva, aby sa znížila cena, v každodennom živote sa nazýva „Birch“ a ideálne sa hodí pre strednú kapelu.

Pokiaľ ide o materiál, na šitie sa často používa dažďová tkanina, fleece, tkanina s vysokým obsahom polyesterového vlákna s názvom „Oxford“ a syntetická kombinovaná tkanina rip-stop.

Pláštenka - to je pomerne hospodárna možnosť. Zimné modely sú vybavené izoláciou. Môžu sa prať v práčke a vyfukovať pri vysokých rýchlostiach. Látka je dobrá, pretože po praní nepotrebuje žehlenie.

Fleece má vďaka svojej štruktúre vysokú tepelnoizolačnú kvalitu, nezmizne ani sa nerozpadne.

Oxford je vysoko pevný materiál. Produkt vyrobený z tejto tkaniny bude slúžiť mnoho rokov a bude sa pohybovať od starších detí k mladším. Z minusov - umývanie rúk.

Rip-stop je unikátna tkanina. Nepodlieha deformácii, nedrží sa, nevybledne. Vhodné na pranie v práčke.

Ako si vybrať

Pri výbere obleku na detské maskovanie sa odporúča venovať pozornosť predovšetkým kompletnému setu. Uistite sa, že máte vrecká a pútka na opasok alebo opasok, dobrý zámok, závesy na montáž kempingového vybavenia. V ideálnom prípade je tkanina, z ktorej je výrobok šitý, impregnovaná kompozíciou, ktorá ju robí vodotesnou a vodoodpudivou.

Pozrite sa na oblečenie značky. Súhlasím, ak oblek nie je možné prať v práčke a vyžaduje len suché čistenie, nie je to veľmi vhodné na použitie. Deti sa často špinia a po určitom čase aj neznačkujúce kamuflážne farby situáciu neuložia.

Pri nákupe veľkosti obleku do veľkosti, pripravte sa, že za rok dieťa bude rásť a pás, s ktorým je model dodaný bude v oblasti hrudníka. Je lepšie vziať si trochu s rezervou. Dĺžka je ľahko nastaviteľná, ťahaním pásu v páse.

Ak je maskovací oblek zakúpený na použitie na určený účel, a to na maskovanie, potom skontrolujte, či farba vyhovuje prirodzeným poveternostným podmienkam a pokúste sa dotknúť. Je vhodnejšie, ak textília počas pohybu nevytvára šustenie.

Štýlové obrázky

Najčastejšie môžete nájsť maskovacie obleky určené pre teplú sezónu, ale môžete nájsť modely určené pre mimo sezónu a zimu.

Stylisti ponúkajú deťom pocit, že budú budúcimi obrancami vlasti, reinkarnujú sa vo vážnych výsadkároch, oblečených v bunde, vybavenej kapucňou, izolovanými nohavicami a plsteným modrým baretom.

Dievčatá budú vyzerať nezávisle, štýlovo a zároveň sa budú cítiť pohodlne v mäkkom fleecovom obleku. Ak chcete vytvoriť plnohodnotný luk sebavedomého dievčaťa, môžete odporučiť, aby ste si vybrali tričko podobné farby a dopĺňali obraz prasličky po celý čas a vybrali si kamufláž ako doplnok.

Má dieťa sen stať sa skautom? Je potrebné začať s prípravou už od detstva! Po výbere kombinézy „Berezka“ nie je pochýb o tom, že účasť na aktívnych hrách, ako je „Zarnitsa“, sa dieťa bude cítiť pohodlne, bude sa môcť ľahko zamaskovať v prirodzených podmienkach miestneho lesného pásu a oblečenie dokonale ochráni pred uhryznutím kliešťami. A koľko závistlivých očí kamarátov sa obráti na seba - a nepočíta sa. Camouflage kombinéza bude darom pre týchto chlapcov!

Výber teplý oblek, mali by ste sa pozrieť na model maskovacích farieb "Winter". Kombinézy vám umožnia zostať suché po dlhú dobu, pretože sneh sa jednoducho nikde nedá zatĺkať. Bunda na vrchole bude slúžiť ako dodatočná záruka pohodlného pobytu v chlade. Obojok Tsigeykovy má vynikajúce odpudzujúce vlastnosti, sneh sa na ňom nelepí počas hry na dvore a posledný dotyk môže byť klobúk s ušami rovnakej farby.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky