Pánske polo - štýlové a praktické oblečenie

Pánske polo - štýlové a praktické oblečenie

Polo je ideálnym výberom oblečenia pre mužov v jarno-letnej sezóne, tento výrobok absorbuje kvalitu tričiek a tričiek. Prezentácia polokošeľa svetu, ako sa predpokladalo, patrila známemu francúzskemu tenistovi a tvorcovi značky Lacoste - Rene Lacoste.

Verilo sa, že v roku 1933 mal v úmysle skombinovať tričko a košeľu do úplne nového produktu, aby poskytol pohodlie v športe a navyše slušný vzhľad pre mužov. Ako sa však ukázalo neskôr, tričko polokošele sa objavilo oveľa skôr, než sa narodil samotný Rene Lacoste. Tento produkt nahradil klasickú košeľu, ktorá sa rozhodla hrať polo a golf.

Po prvé, polokošele boli väčšinou biele, ale dnes môžete tento výrobok nájsť v rôznych farbách a so všetkými druhmi výtlačkov. Rôzne polokošele dnes zahŕňajú model s dlhými rukávmi.

rysy

Hlavným charakteristickým znakom pánskeho polo oblečenia z obyčajného trička je prítomnosť goliera a špeciálny strih rukávov produktu. Ďalším dôležitým detailom je materiál, z ktorého sa vyrába polo. Vzhľadom k tomu, že táto košeľa je navrhnutá pre teplé obdobie, najlepšou voľbou pre tento produkt sú prírodné materiály. Môže to byť bavlna alebo ľan, ale môžu sa pridať syntetické materiály, ale nie vo veľkých množstvách. To výrazne zvyšuje odolnosť výrobku voči opotrebeniu.

Ale ak si spomeniete na klasickú originálnu polokošele, potom bola vyrobená z takého materiálu ako bavlna-ihrisko. Táto tkanina je hustšia ako obyčajná bavlna, ale je priedušná a vyzerá veľmi atraktívne. Peke je bavlnená tkanina s nenápadnou väzbou, ktorá tvorí vzor v podobe kosoštvorcov. Je to práve tento materiál, ktorý je hlavným materiálom na vytvorenie pólu, slávne svetové značky pre mužov (Marc O'Polo, Lacoste, Polo Ralph Lauren) vyrábajú pólo hlavne z tohto materiálu.

Hlavné charakteristické črty póla:

  1. Obojok.
  2. Prítomnosť 2-3 tlačidlá.
  3. Prísny vzor.
  4. Fringing na golieri a manžety.

Ako si vybrať

Spočiatku, nakupovanie, by ste mali starostlivo zvážiť: s čím a kde sa plánuje nosiť výrobok. Pre vzhľad v kancelárii je lepšie zvoliť klasické, väčšinou monochromatické modely. Ak je pólo zakúpené pre šport, neformálne stretnutia alebo len prechádzky v parku - potom nemôžete obmedziť svoj výber a zvážiť akékoľvek modely, ktoré sa vám páčia.

Veľmi dôležitým kritériom pri výbere polokošele je veľkosť výrobku. Nepomerne zvolený produkt môže zničiť celý vzhľad a zmeniť štýlové tričko na niečo absurdné. Preto, výber pólo, je potrebné pripomenúť, že najoptimálnejšie bude, že košele, ktorá nie je príliš tesne na tele, ale nie visí dole. Jednoducho povedané, mierne prispôsobený výrobok je tou správnou voľbou.

Výrobok sa líši od spoločnosti prítomnosťou perlových gombíkov namiesto bežných plastových. Tento malý detail je veľmi dôležitý, pretože hovorí o elegancii a vysokých nákladoch na výrobok.

Hlavným kritériom pri výbere póla sú samozrejme hladké švy bez vyčnievajúcich nití! Než si kúpite svoj obľúbený model by mal byť vyšetrený na prítomnosť tohto "nepríjemného prekvapenia." Stojí za to venovať pozornosť gombíkovým dierkam, musia byť hladké a úhľadne spracované.

Výber póla nezabudnite na dĺžku výrobku. Po vyskúšaní na košeli by ste mali venovať pozornosť skutočnosti, že dĺžka výrobku nie je menšia ako jeden centimeter od vreciek nohavíc.To je veľmi dôležitý bod, pretože mnoho mužov nosí polo ako pre uvoľnenie a zastrčený do nohavíc. Táto dĺžka sa považuje za najoptimálnejšiu a je ideálna pre univerzálne nosenie.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky