Krásne ceruzky šaty

Krásne ceruzky šaty

Moderné ženy módy sa čoraz častejšie vracajú do šiat a v poslednej dobe v našej krajine najobľúbenejšie oblečenie medzi ženami boli nohavice alebo džínsy. Jeden z najviac win-win možnosti, ktoré by bolo vhodné v takmer každej situácii je krásne ceruzky šaty.

rysy

Vzhľadom k tomu, štýl sa narodil v povojnovom období, jeho najdôležitejšou črtou je stručnosť. Šaty, vo svojej klasickej podobe, by sa mali zmestiť na postavu, mali plytký výstrih a bez rukávov. Dĺžka, zvyčajne na kolená, so sukňou sa zužuje.

Do obleku

To je prípad, ktorý ide úplne každý, hlavná vec je vedieť, čo hľadať. Štíhle dievčatá si môžu vybrať akékoľvek šaty, ak je postava veľmi krehká, je lepšie zostať na tkanine pevnejšie. Dĺžka kolena je vhodná pre vysokú ženu, na miniatúrnej žene bude kratšia verzia vyzerať lepšie. Dámy s ladami budú môcť ľahko nájsť svoje šaty na ceruzky, pretože vďaka štýlu pomôžu skryť niektoré chyby. Nedostatok švu na opasku, vizuálne rozšíri postavu a hustá tkanina v páse z neho robí harmonickejší. Krásne prsia, ktoré majú často plné dievčatá, budú primerane zdôraznené.

Krásne modely a štýly

Oblečenie na ceruzky už dávno presahuje svoj pôvodný štýl. A hoci kľúčové body zostávajú nezmenené, hlavne silueta, objavujú sa mnohé nové detaily a nuansy.

Obrovské množstvo strihov, už dlho nie je obmedzené na loď. Môže to byť výstrih do V, prázdny stojací golier alebo hlboký výstrih. Originálne kusy abstraktného geometrického tvaru s mnohými ostrými rohmi sa dostali do módy. Vrchol oblečenia môže byť vyrobený aj v štýle gangu. Krásny strih na chrbte zmení šaty na večerný outfit.

Klasickú dĺžku tesne pod kolenom dopĺňajú mini a maxi. Po pridaní načechranej sukne na bežnú sukňu a jej prišití na úrovni kolien dizajnéri vynašli nový štýl: šaty z morskej panny.

Okrem obvyklých šiat bez rukávov sú tu aj zimné modely. Majú dlhé rukávy, vysoký golier a teplú látku. Tam sú krátke a 3/4 rukávy, rukávy s flounce alebo manžety. Obrovské množstvo ďalších prvkov môže ozdobiť moderné ceruzky. Jedná sa o vrchné a zvarené vrecká, ďalšie záhyby, manžety, obojky, veľké a malé gombíky, zipsy. Neexistuje prakticky žiadne obmedzenie pre predstavivosť dizajnérov.

Šaty s pálením

Tento model by mal byť venovaný osobitná pozornosť, pretože sa objavil relatívne nedávno, ale takmer okamžite sa stal trendom. Baška je široký volánik, ktorý sa podobá minisukni. Je šitá na šaty na páse. Tento prvok sa stal obzvlášť obľúbeným v šatách, skôr elegantných, ale aj v každodenných modeloch, dievčatá, ktoré bývajú na vrchole módy, nie sú zanedbávané. Stojí za to pripomenúť, že baskičtina dáva objem bokov, takže sa hodia štíhle vysoké dievčatá. Pre majiteľov krátkeho vzrastu je lepšie tento štýl odmietnuť, pretože sa mu podarí znížiť už krátku postavu na polovicu. Úzke boky, Basque zdobia a dodajú im potrebný objem a ženskosť.

Obľúbené farby

V tridsiatych rokoch minulého storočia, keď sa z dôvodu nedostatku narodili ceruzkové šaty, bol zdržanlivý, často tmavý, vo farbe. S rozvojom módneho priemyslu sa spektrum farieb rozšírilo, ale donedávna zostali ceruzkové šaty súčasťou obchodného šatníka a patrili výlučne do klasického štýlu. Bolo to monotónne a matné.Ale móda diktuje svoje vlastné pravidlá, zavádzajúce všetky nové prvky do klasiky, transformujúc ich do rôznych štýlov. Teraz na lávkach môžete vidieť nielen svetlé farby, ale aj rôzne výtlačky, vrátane niekoľkých farieb naraz, napríklad geometrických alebo kvetinových.

čierna

Každý vie, malé čierne šaty od Chanel, môže to byť aj ceruzka šaty. To sa hodí absolútne každú príležitosť. A každá žena by to mala mať. Postava v takýchto šatách bude vždy vyzerať skvele. Môžete ho nosiť v kancelárii pridaním saka alebo šálu na krk. Zároveň je ideálny pre párty, dokonca aj s najprísnejším obliekaním.

červená

S týmto oblečením si každé dievča môže vytvoriť svoj vlastný obraz a určite bude sexy. Majitelia bielych červených šatiek vám pomôžu vyzerať veľmi elegantne, aby sa stali hollywoodskou divou, ak použijete jasnú rúž na zápas. Ale na tmavej pleti bude vyzerať skvele.

Červená farba je vhodná len pre špeciálne príležitosti. Je svetlý a samozrejme žena v červenej farbe pritiahne pohľady iných. V týchto šatách môžete ísť na oslavu alebo do divadla. V určitom termíne to bude tiež nevyhnutné.

modrý

Modrá farba, jedna z najkrajších, je elegantná a hlboká. Vhodné aj pre špeciálne príležitosti, nie pre každý deň. Modrá ide veľmi dobre s čiernou, musíte si to pamätať pri výbere príslušenstva.

béžový

Takéto šaty ako čistý list. To môže byť dokončená s veľkým množstvom vecí. Súčasne pri výbere farieb môže byť prakticky žiadny limit. Môžete nosiť rôzne šatky a šatky, blejzre akejkoľvek farby a štýlu, obľúbené šperky.

Okrem toho, že sa kombinuje s pančuchovými nohavičkami alebo pančuchami, bude možné vyzerať vyššie a štíhlejšie.

zelená

Tu bude veľa záležať na tieni. Tlmené, mokré odtiene sú vhodné pre prácu a každodenný život. Svetlé smaragdové lesklé látky - to je večerná verzia, dokonale kombinovaná so zlatými šperkami.

ružový

Obľúbená farba všetkých malých princezien. Ružové šaty budú vyhovovať mladej a štíhlej osobe. Farba je ideálna na leto, krásne zdôrazní opálenie. Staršie ženy by to mali odmietnuť. Aspoň v klasických šatách.

Tkaniny a textúry

Konečný výsledok a celkový dojem z neho bude závisieť od tkaniny, z ktorej sú šité špecifické šaty.

atlas

Úplne večerná možnosť. To môže vyzerať veľmi elegantné a drahé. Je mimoriadne dôležité, v tomto prípade, kvalita tkaniny, musí byť veľmi vysoká, inak šaty budú vyzerať naopak lacné a zbytočné lesk.

pletený

Ženská a zároveň pohodlná, ktorá o takej veci nesníva. V pletených šatách, môžete prísť do práce, av kaviarni s priateľmi po. Je dôležité si uvedomiť, že úplet môže ukázať chyby na obrázku, ak je tenký. Modely hrubého úpletu sa naopak prejavia ako vlečný efekt, takže by ste ich nemali odoberať, aj keď je postava ďaleko od ideálu.

čipkový

Najsvätejšia možnosť. Často sa v takýchto šatách vyrába sfarbená podšívka, ktorá vytvára pocit jej neprítomnosti. Výber takéhoto oblečenia, musíte venovať pozornosť kvalite a vzoru samotnej čipky. Všetko by malo vyzerať ušľachtilé a elegantné, pretože s takou tkaninou sa dá veľmi ľahko posúvať do vulgárnosti.

Silná nepružná tkanina

Pomôže to vytvoriť jasnú siluetu bez chýb. Skryje nedostatky a zdôrazní výhody. Takáto tkanina neumožňuje obliekať si šaty s veľkosťou menšou alebo väčšou. Tu všetko musí prísne dodržiavať parametre. Až potom bude dokonale sedieť a vyzerať správne.

dĺžka

Dĺžka oblečenia je jedným z jeho hlavných parametrov. Záleží na tom, kde bude možné ísť, a na koho sa dá postaviť.

krátky

Krátke šaty môžu vyzerať veľmi atraktívne, ale len na majiteľa štíhlych nôh. Celé dĺžky dievčatá by radšej inú dĺžku.S vekom, mini nie je vždy vhodné, aj keď nohy umožňujú, aby sa nosí, musíte byť opatrní. Výnimkou môže byť pláž alebo letná nezáväzná prechádzka.

Pod kolenom

To je klasická dĺžka ceruzky šaty, je perfektný a je ako každý. A tenké a plné. Vyzerá vždy elegantne a sofistikovane. Táto dĺžka bola pôvodne koncipovaná. Šaty pod dĺžkou kolena môžu byť nasadené v kancelárii, na obchodnom stretnutí. Zastupovanie ženy, každý ju vidí.

Táto dĺžka vám umožní nosiť šaty v uvoľnenejšej atmosfére, ak je štýl neutrálnejší. Neobmedzuje pohyb ani pri chôdzi alebo pri nakupovaní.

dlho

Dlhá ceruzková doska sa stala relatívne nedávnou. V tejto verzii existuje niekoľko štýlov. Samozrejme, že sú vhodnejšie na večerné východy, pretože je ťažké si predstaviť také šaty v inom prostredí.

Čo nosiť

Vzhľadom k tomu, klasická verzia ceruzky šaty, tieto šaty sú strednej dĺžky, v ktorej nie sú žiadne rukávy, by mal byť nosený bez pančucháče. V štipke, a tu všetko musí byť starostlivo zvážené, môžete nosiť veľmi tenké, takmer nepostrehnuteľné pančuchy alebo dužiny. Farebné a čiernejšie pančuchy sa nikdy nedajú nosiť, ak sú ruky otvorené.

Teplé šaty vyrobené z hrubého úpletu, ktorý má dlhé rukávy, možno kombinovať s akýmikoľvek pančuchami, ktoré zodpovedajú farbe. Ak šaty majú výstrih, môžete pridať šatku. S vysokým golierom, môžete nosiť šperky, ak šaty nemá žiadne ďalšie prvky, hlavná vec je nepreháňať to.

Perá a pumpy na ihlových podpätkoch sú perfektným vzhľadom. Ale v modernej móde, vzhľadom na niektoré transformácie, šaty sú už prijateľné nosiť sandále alebo topánky iných štýlov. V tomto prípade je päta potrebná, v každom prípade, a bolo by lepšie, keby bola tenká. S jesenné šaty kombinovať členkové topánky, nemali by byť hrubý a čo najotvorenejší. Vyžaduje sa aj päta.

Štýlové obrázky

Šaty na ceruzky môžu byť prezentované v rôznych variáciách, takže je možné vybrať si obrázok tak, aby bol štýlový, módny, krásny a individuálny.

Svetlý a elegantný set môže byť vytvorený pridaním čiernych klasických topánok do červených šatiek, čierneho kabátu tesne pod kolenom a doplnkov rovnakej farby: hodinky, opasky, slnečné okuliare.

Béžový obchodný vzhľad môže byť zatienený hnedým pásikom a tmavšími okuliarmi. Béžové bodce a veľká polkruhová taška s pevným rámom môžu byť doplnené dlhými náušnicami a veľkým krúžkom.

Krásne šedé šaty s čipkovými vložkami, doplnené striebornými veľkými náušnicami v štýle vintage a spojkou vytvoria elegantný večerný vzhľad. Posledný dotyk - strieborné sandále s tenkým popruhom na vysokom tenkom podpätku.

Zbrusu nový 2016

Módni návrhári, ako predtým, súhlasia, že dĺžka ceruzky by mala byť tesne pod kolenom, ale existujú výnimky. Napríklad, Carven prepustený a krátke modely.

K dnešnému dňu by mala byť ceruzka šaty uzavreté, čo najviac, nemajú veľké kusy. S takýmto prístupom súhlasia Boss a Dolce & Gabbana.

Rôzne obojky, ktoré zdobia šaty sa stali nápadné módne predmety na výstavách takých slávnych domov ako Valentino, Christian Dior, Chanel, a mnoho ďalších.

Známy kancelársky štýl Louis Vuitton a Valrntino ponúkajú kombináciu s modernými detailmi.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky