Kožený dámsky oblek

Kožený dámsky oblek

Pravá koža! Zvyčajne sa z nej vyrába najkvalitnejšie vrchné oblečenie a obuv. V módnej sezóne roku 2017 však existoval skutočný kožený boom a teraz v zbierkach slávnych módnych návrhárov nájdete nielen kožené topánky, čižmy a saká, ale aj ďalšie šatníkové predmety tohto materiálu - nohavice, svetre, sukne a pod. Oblečenie, ktoré v tejto sezóne určite zaujme štýlová fenka, je kožené oblek - istí módni odborníci. Čo robí tento odev odlišným od ostatných prvkov skrine?

Vlastnosti a výhody

Hlavnou výhodou koženého obleku je, že vám umožní vytvoriť veľmi brutálny a výnimočný obraz. V nej bude dievča vždy vyzerať nezávisle, štýlovo a sebestačne, čo určite zaujme mužov. S pomocou koženého obleku môžete ostatným demonštrovať svoju víziu sveta, povedzme, ak ste zástupcom rockovej alebo motorkárskej kultúry.

Tento obraz môže byť vnímaný mnohými ako hrubý a vzdorný a niektorí všeobecne vnímajú úprimných milovníkov kožených textúr tak trochu bláznivo. Kožený oblek je teda ideálny pre tých, ktorí sa neboja byť v centre pozornosti a počuť názor niekoho iného na svoj vkus a štýl.

Ďalšou charakteristickou črtou koženého obleku je, že vždy vyžaduje dôkladnejšiu starostlivosť než akúkoľvek textíliu. Časté umývanie kožených výrobkov rýchlo vedie k odfarbeniu materiálu a jeho deformácii a prach a nečistoty na takýchto odevoch sú vždy výraznejšie. Správne čistenie koženého obleku by malo využívať špecializované prostriedky na starostlivosť o ne. Ale jedna vec je istá - s opatrným postojom bude kožený oblek určite trvať viac ako tucet rokov.

Módne trendy

V módnych kolekciách 2017 sa nachádzajú modely kostýmov, ktoré kombinujú rôzne textúrované materiály. V kolekciách Philipp Plein nájdete trblietavé kostýmy z matnej, lesklej kože a štýlových dekoratívnych prvkov. Škála koženej textúry Emporio Armani a Chanel je v dokonalej harmónii s kožušinou av kolekciách kože Blumarine má štruktúrovanú štruktúru a je doplnená prvkami z matnej kože.

Pri pohľade na niektoré z kostýmov moderných dizajnérov je dokonca nemožné okamžite predpokladať, že sú vyrobené z kože, takže sú zdobené. Klasické čierne odtiene kostýmov v tejto sezóne sú zriedené viac originálnymi pieskovými a hnedými farbami, ako aj bordó a červenými farbami. Hady a kovové hroty, ako aj reťaze a pruhy, sa bežne používajú ako dekorácie na takéto kostýmy.

Ak chcete, aby kožený oblek bol viac zdržanlivý, môže byť kombinovaný so sieťovinou a ozdobený výšivkami. Vyzerá to celkom štýlový kožený oblek s kryštálmi, ktorý sa nachádza v zbierke Tibi. Kombináciu kože s guipure a zamatom možno nájsť v kolekciách Fendi. Ako vidíte, kožené kostýmy tejto sezóny sú tak rozmanité a nezvyčajné, že si ich môže dovoliť aj obdivovateľ klasického štýlu.

Ako si vybrať

Kožený oblek môže pozostávať z rôznych prvkov. To môže byť bunda, nohavice a sukne alebo vesty, šortky a top. Pri výbere vhodného modelu je potrebné poznamenať, že je lepšie obliecť si siluetu siluety v pevnom strihu koženého oblečenia a skryť nevýhody za oblekom voľného strihu. Pomáha tiež korigovať siluetu hraním na kontrastoch. Tmavšie oblasti kostýmu vizuálne zmenšia siluetu, zatiaľ čo kontrastné oblasti ju zvýšia.Kompetentná kombinácia textílií textílií tiež vytvára korekčný efekt.

Čo nosiť

Kožené obleky môžu byť kombinované s rôznymi prvkami šatníka, v závislosti na obraze.

  1. Ak chcete vytvoriť prísnejšie looka, môžete kombinovať kožené nohavice a sako s vestou kostýmovej tkaniny a blúzku s kravatou.
  2. Neformálny vzhľad vytvorí rolák, ktorý sa nosí pod koženou bundou av harmónii s nohavicami.
  3. Obraz romantické vám umožní vytvoriť kožený oblek s sukňou alebo ten, ktorý kombinuje čipky prvky.

Ale topánky na oblek je lepšie vybrať si kožu. Jej štýl by mal byť v súlade so štýlom oblečenia. Takže, ak budete musieť doplniť demi-sezóna oblek model s topánkami, potom vyberte topánky alebo členkové topánky, a ak v lete, potom topánky.

Štýlové obrázky

Príslušenstvo pomôže vytvoriť obraz s koženým oblekom skutočne štýlovým. Môže to byť beztvarý vak z rovnakého materiálu ako oblek, alebo pás s masívnou prackou. Pri kombinovaní obrazu by ste nemali zabúdať na harmóniu farieb. Všetky položky oblečenia by mali byť zladené v jednej palete farieb, potom bude obrázok vyzerať najviac harmonicky. Šperky pre kožený oblek nie je vždy nutné, pretože ak je model sám doplnený o masívne prvky dekoru, môžu len preťažiť obraz.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky