Oblek z bundy a sukní

Oblek z bundy a sukní

Moderné dizajnéri diverzifikovali sortiment dámskych oblekov natoľko, že sa dnes líšia nielen textúrou, krajčírstvom a farbami, ale aj ich základnými prvkami. Na súčasných trhoch nájdete kostýmy pozostávajúce z bundy a nohavíc alebo sukní. Ale v tejto sezóne, módne odborníci radia venovať osobitnú pozornosť kombinácii sukne a svetre. Aké sú hlavné výhody takýchto oblekov a aké vlastnosti sa líšia.

Vlastnosti a výhody

Obleky, ktoré sa skladajú zo sukne a bundy, sa medzi ostatnými líšia. Na jednej strane umožňujú zdôrazniť eleganciu obrazu a na druhej strane experimentovať a dopĺňať vzhľad novými a štýlovými prvkami. Ak sa teda klasické modely kostýmov nezmestia do každodenných šatníkových prvkov a neklasického príslušenstva, potom v prípade sukne a šatiek môže byť tento luxus ponúkaný.

Aby však oblek pozostávajúci zo sukne a bundy dokonale zapadol do niektorého z vašich obrázkov, musí zodpovedať niekoľkým funkciám naraz:

  1. Základné prvky obleku by mali byť navzájom harmonicky kombinované vo farbe a textúre. Je dobré, ak sú tiež zdobené rovnakou potlačou.
  2. Všetky prvky kostýmu sa musia starostlivo vyberať podľa typu postavy a podujatia. Pre obchodné imidž vyhovujú prísne modely rovnakých materiálov identických farieb. Môžete slávnostne experimentovať s obrázkami a dopĺňať ich modelmi viacfarebných tkanín a prvkov.

Zaujímavé je, že slávnostné obrazy neskoro začali čoraz viac dopĺňať kostýmy pozostávajúce zo sukne a top.

Aký je názov kostýmovej sukne a krátke top

Zvyčajne sa takéto obleky nazývajú jednoducho - bandáž. Napriek tomu, že sa skladajú z prvkov zhodných v textúre a farbe, nemožno ich pripisovať banálnym verziám kostýmov, aj keď sú neklasické. Neobvyklý model dáva len hornú časť súpravy - bunda, ktorá vždy vystavuje žalúdok.

Často sa takéto modely kostýmov vytvárajú z materiálov rôznych typov, ale v procese šitia sa vždy dodržiava jedno dôležité pravidlo. Takže, ak je vrch doplnený čipkou, guipure, alebo inými prvkami, ktoré vyčnievajú oproti všeobecnému pozadiu, potom by mala byť sukňa doplnená takýmito prvkami. A predsa nielen kostýmy sukne a top moderné ženy dopĺňajú svoj šatník.

Módne štýly a modely

zimné

V chladnom období, dievčatá radšej vybrať kostýmy zložené z pletené sukne a saká. Modely si môžu kúpiť v obchodoch alebo si vytvoriť svoje vlastné, nákup mohér, vlny, angora alebo akékoľvek iné priadze a experimentovanie so vzormi.

letné

Kostýmy pre horúce obdobie sú zvyčajne vyrobené z prírodných materiálov - ľanu alebo bavlny. V letnej verzii sa dlhý rukáv zimného modelu sveter zmení na krátke alebo krátke a sukňa ide z maxi a midi do mini, aj keď nie vždy.

urastený

Obleky vyrobené z vrchu a sukne nie sú vhodné na každodenné nosenie. Je lepšie ich nosiť na romantické akcie, v miestach, kde chcete vyzerať ako zvodné a štýlové.

večerné

Tieto druhy kostýmov sa líšia od ostatných predovšetkým tým, že sú vyrobené z kvalitných a elegantných tkanín. Môže to byť hodváb, organza, guipure, zamat alebo akékoľvek iné materiály dobrej kvality.Zaujímavé je, že rozsah moderných oblekov sa môže líšiť podľa rôznych kritérií.

Podľa typu top

Vrchný detail obleku zohráva nezvyčajne dôležitú úlohu pri tvorbe obrazu. Preto pri vytváraní novej kombinácie sa dizajnéri snažia experimentovať a ohromovať. Najobľúbenejšie sú tieto modely kostýmov:

S vrcholom

Obleky s čo najkratšími blúzkami dávajú prednosť mladým a sebavedomým jednotlivcom. Je zaujímavé, že s pomocou takého obleku môžete nielen demonštrovať napäté brucho, ale tiež sa môže pochváliť chutnou formou hrudníka a atletických rúk.

čipka

Tento vrch je ideálny pre vytvorenie zvodného obrazu. V kombinácii s krajkovou sukňou bude vyzerať čo možno harmonicky.

krátky

Vrch, pokrývajúci len výstrih, bude dokonalým doplnkom k vysokoodolnej sukni vo večernom pohľade. Aby ste vytvorili obraz zvodného alebo športového, môžete tento vrchol doplniť sukňou s výstrihom alebo rozšírením.

plodina

Flared top je najlepšie kombinovaný s úzkymi a krátkymi sukňami. V tomto prípade je obzvlášť dôležité, aby sa rešpektovala rovnováha objemov.

S plášťom

Oblek, ktorý sa skladá zo sukne a bundy, sa dá úspešne kombinovať s plášťom. Je dôležité mať na pamäti, že skrátené bundy sú najlepšie kombinované s dlhými sukňami a naopak.

S blúzkou

Takýto set vyzerá najlepšie v obchodnom duchu. Kombinácia sa zdá byť celkom štýlová, ak ju pridáte s klasickými topánkami a elegantným doplnkom.

S mikinou

Veľmi neštandardný model vrchu, ktorý najlepšie ladí s rozšírenou sukňou. Kombinácia sa ukáže byť celkom teplá a útulná, ak ju doplníte topánkami, teniskami, teniskami a topánkami. Súprava je vhodná na každodenné nosenie.

Baskovia

Baskické modely sú ideálne pre dievčatá, ktoré chcú vizuálne zväčšiť boky. Zvyčajne sa takéto súpravy skladajú z sveter s baskou a úzkou sukňou alebo sukňou s baskou, ktorá je doplnená pevným sveterom.

S vestou

Ideálne na vytvorenie kancelárskeho obrazu v kombinácii s blúzkou. Vesta v takýchto modeloch má zvyčajne dosť hlboký výrez a je navrhnutá tak, aby sa pod spodkom nosila blúzka s dlhým rukávom.

S korzetom

A toto je verzia kostýmu pre plné mladé dámy. Šnurovanie korzetu dokonale koriguje líniu pása, čo predstavuje pomerne atraktívnu bedrovú líniu pre každého.

Podľa typu sukne

Sukne v modeloch dámskych oblekov môžu byť aj iné. Týka sa to nielen vlastností dĺžky, ale aj vlastností krajčírstva. Aký druh mikiny najlepšie zo všetkých tých iných alebo iných modelov sukní.

Vysoký pás

Na sukňu s vysokým pásom sa zmestia skrátené modely bundy a podlhovasté bundy. Takéto modely sa viac harmonicky pozerajú do imidžu podniku.

Tužka sukne

Klasická sukňa, ktorá najlepšie kombinuje klasický top - sveter bez výrezu, blúzky alebo bundy.

S plnou sukňou

S našuchorenou sukňou, pevnou rolbou a svetre. Nie je zlé možno nazvať kombináciou nadýchanej sukne a vesty.

S sukňou slnka

Tento model sukne ide dobre s košele a blúzky bez rukávov. Úspešné možno považovať za kombináciu takejto sukne s sveter.

V závislosti od dĺžky sukne

Dizajnéri mali vždy osobitný postoj k dĺžke šiat. S pomocou nej sa snažili diverzifikovať rozsah oblečenia a dovoliť dievčatám experimentovať s obrazom. Ako môžu dievčatá vyzerať sami, so zameraním na dĺžku sukne?

midi

S úzkou sukňou midi môžu dievčatá kombinovať orezané bundy a svetre s voľným strihom. S rozšírené sukne, blúzky a svetre s krátkymi rukávmi sú najlepšie kombinovať.

dlho

S sukňou na členky si môžete vytvoriť veľmi elegantný večerný vzhľad, ktorý kombinuje s čipkami svetrov a inými typmi „top“ s brilantnou textúrou.

Na podlahu

Sukne s dlhými rukávmi sa hodia do blúzok bez rukávov, pletených svetrov a ležérnych košieľ.

farby

Dizajnéri vždy venovali náležitú pozornosť farebným sadám. Aké sú teraz najmódnejšie modely?

červená

Jasne červené farby dievčatá zvyčajne vyberajú na slávnostné obrázky. Príležitostné a obchodné looku sú často doplnené kostýmovými modelmi v prísnejšom burgundskom sortimente.

biela

Oblek v snehobielej farebnej schéme vždy dáva obraz slávnosti. Zriedka sa vyberá pre obchodný vzhľad, pretože odtieň je skôr značkový, ale ak chce žena byť v centre pozornosti, potom pre ňu neexistuje lepšia možnosť.

Husa nohy

Oblek s veľmi originálnou potlačou, kombinujúci dva kontrastné odtiene, vyzerá najlepšie v biznise a striktne.

materiály

Na šitie sukní a búnd, dizajnéri používajú rôzne materiály. Obchodné modely môžu byť vytvorené z úpletu, bavlnenej a kostýmovej tkaniny, ale na slávnostné obrázky môžu byť použité čipky a čipky.

Ako si vybrať

Módni odborníci radia vybrať modely oblekov s orientáciou na vlastný typ postavy. Nevýhody siluety je lepšie skrývať za množstvo tkanín alebo opravných vložiek a výhody chvály.

Čo nosiť

Je možné kombinovať sadu sukne a bundy ako s dennou, tak s obchodnou obuvou. Hlavná vec je zamerať sa na celkový štýl oblečenia a obrazu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky