Čo nosiť s červeným oblekom?

Čo nosiť s červeným oblekom?

Červený oblek vyberajú sebavedomé a vášnivé ženy, ktoré chcú pritiahnuť pozornosť na seba. Je potrebné pripomenúť, že táto farba je veľmi zákerná, takže musíte mať dobrý vkus, aby ste sa v komunite mohli v takýchto šatách vhodne prezentovať. Existuje názor, že muži vždy reagujú na ženy v červenej farbe a na to míňajú peniaze ochotnejšie, pretože vnímajú takú jasnú farbu ako pozvanie na intimitu. Aby sme sa nedostali do dvojitej a nepríjemnej situácie, pozrime sa bližšie na to, ako si vybrať a čo stojí za to mať červený oblek.

Módne trendy

Hlavným trendom, ktorý podporujú dizajnéri na niekoľko sezón, je červený nohavičkový oblek s nahým telom. Ale pre tento obraz musíte mať bezchybnú postavu. V opačnom prípade budete vyzerať nepríjemne. Vyzerá to zaujímavo červený oblek s otvoreným chrbtom - táto možnosť je vhodná ako večerné šaty. Ale aj pre neho musíte mať dobrú postavu. Okrem toho, dizajnéri sú rôzne variácie kostýmov, môžu byť s sukňou alebo nohavice.

Pri výbere oblečenia so sukňou dávajte prednosť rovnému strihu alebo ceruzke.

Nohavice môžu byť zúžené, rovné, rozšírené - vyberte si tú, ktorá vyhovuje vašej postave.

Ako si vybrať a kto bude vyhovovať

Návrhári tvrdia, že červený oblek sa hodí absolútne každej žene, napriek veku a typu postavy. Musíte však zvoliť správny odtieň červenej farby podľa typu vašej farby.

  • Zimné žena - To sú brunetky so svetlou pokožkou. Tan na ich koži je zlý, červenať sa na lícach javí veľmi zriedka. Farba očí dievčat tohto typu farby môže byť hnedá, modrá, modrá. Vonkajší chlad ženy-zima je zvýraznený žiarivo červenou farbou a vínnymi odtieňmi.
  • Žena na jar líši sa v ružovej farbe pleti, v lete sa často objavujú pihy, červenavé záblesky ľahko a rýchlo. Spravidla je to majster blond vlasov. Ich oči sú svetlé: sivé a zelené. Takéto ženy sa dobre hodia do takých odtieňov červenej ako šarlátová, čerešňová, koralová, oranžová, tehlová.
  • Žena leto môže byť ako s modrastým odtieňom pleti a ružovkastým. Tan na nich padá hladko a krásne. Pre takéto dievčatá je charakteristická popolnatá farba vlasov, nachádza sa aj ako svetlý odtieň v brunetkách. Oči môžu byť modré alebo sivé. Tieto ženy sú vhodné pre brusičovú farbu, karmínové, všetky odtiene vínnej farby.
  • Žena jeseň Rôzna teplá farba pleti, trochu žltkastá. Úpal je veľmi zlý, v podstate taký typ farby horí pod horiacimi lúčmi. Jesenné ženy sú svetlé, s červenými a hnedými vlasmi. Farba očí môže byť modrá, jasne zelená, sivá, orechová. Pre takéto ženy sú vhodné odtiene červenej so žltým odtieňom: jaseň, mrkva, granátové jablko, losos a paradajky.

Okrem toho, pri výbere červeného obleku je potrebné mať na pamäti, že každý odtieň tejto farby má svoju vlastnú vekovú skupinu. Napríklad, čerešňa, šarlátové odtiene a žiarivo červená sú ideálne pre mladé dievčatá a ženy. Pre staršie ženy, je lepšie zvoliť viac "vážne" tóny: víno, tmavo červená, lingonberry.

Keďže červená je magnetom pre názory iných ľudí, musíte si uvedomiť, že ženy s uniformami by sa mali zdržať montáže modelov kostýmov.pretože vyduté brucho a veľké boky sa zdajú byť ešte väčšie. Takáto väzbová farba však vyzerá perfektne na štíhlych a vysokých ženách.

Čo nosiť

Je potrebné pevne si uvedomiť, že nemôžete kombinovať červenú s červenou, vyzerá vulgárne a ukazuje váš zlý vkus. Je tiež prísne zakázané kombinovať červenú so zvieracími odtlačkami. Týmto spôsobom budete vyzerať lacné a vtipné. Pre červený oblek musíte hrať na kontrastoch, takže najlepšou možnosťou by bolo kombinovať ju s bielou (vrátane mlieka a smotany) alebo čiernou.

Pre mladé dámy bude úspešná kombinácia červenej s jemnou ružovou alebo práškovou farbou.

Ak chcete vytvoriť obraz podnikania žena, vyberte nepriehľadné voľné blúzky a topy. Vaše špeciálne postavenie bude klásť dôraz na väzby rôznych štýlov: tenké dlhé, motýlek, volán (ale to je pre viac slávnostný vzhľad). Pre večerný outfit sú vhodné strihané vrcholy tmavých tónov.

Výber obuvi a doplnkov

Pri výbere obuvi a doplnkov pre červený oblek dávajte prednosť tmavým tónom, ktoré prinesú váš vzhľad. Zvážte, že šperky rovnakej farby ako kostým bude vyzerať škaredo. Červený oblek sám o sebe je ornament, preto nevyžaduje jasné dodatky.

Uprednostnite ľahké náušnice, tenké náramky a retiazky, krúžky s nízkymi kľúčmi. Najlepší kov v tomto prípade je zlato. Ale nemali by ste s ním ísť cez palubu, pretože môžete vyzerať ako cigánka.

Vyberte si malé tašky, ktoré sa zmestia do vašej ruky, napríklad, obálka spojky je vhodná pre obchodný štýl, malá spojka pre stranu. Zároveň si vyberte farbu tašky, aby zodpovedala farbe blúzky a topánky.

Pri výbere obuvi dávajte prednosť pravej koži. V každom prípade by mal byť vysoký podpätok, pretože plochá podrážka s červeným oblekom bude vyzerať smiešne. Môžete si vybrať klasické čerpadlá, sandále, obuv na platforme. V chladnom období, kotník topánky a vysoké topánky bude robiť. V tomto prípade je potrebné pripomenúť, že topánky a uggs sú zjavne zlou voľbou.

Čo tvorí

Červená farba je veľmi náročná, takže pri výbere kostýmu majte na pamäti, že ak sú na tvári sčervenanie, pimples, potom budú len zdôrazňovať jasnú farbu. Tvár by mala byť dobre upravená a make-up bezchybný, nepreťažený make-upom.

Ak chcete vyzerať krásne, potrebujete:

  • Skryť nedokonalosti pleti, ak nejaké existujú, tonálnymi prostriedkami, pričom tvár by mala byť prirodzená, bez toho, aby cítila masku.
  • Obočie by malo byť prirodzenej farby s jasnými hranicami.
  • Dôraz na oči pomôže šípy a nadýchané riasy. Farba pier by mala zostať prirodzená.
  • Ak sa sústredíte na pery, zdvihnite tón na farbu obleku. Oči v tomto prípade môžu byť identifikované len pomocou maskary alebo ich nechať úplne nenatreté.
Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky