Pánske kostýmy Hugo Boss

Pánske kostýmy Hugo Boss

Existuje značka, ktorá vyrába oblečenie len pre elitnú spoločnosť? Áno, a táto značka má veľmi významné meno - Hugo Boss. V súčasnosti sortiment spoločnosti zahŕňa rôzne druhy oblečenia pre každú príležitosť: obleky a vesty, košele a nohavice, kabáty a vetrovky, bundy, tričká - to nie je úplný zoznam prvkov pánskeho oblečenia od elitnej značky. Prečo sa táto ochranná známka považuje za elitnú? Ak chcete odpovedať na túto otázku, musíte sa pozrieť do histórie značky.

O značke

História spoločnosti siaha do roku 1923, keď sa nemecký krajčír Hugo Ferdinand Boss rozhodol otvoriť malú továreň na odevy na výrobu športových a pracovných odevov. Vo vojnových rokoch sa začali v továrňach a v povojnových rokoch vytvárať uniformy pre vojakov - oblečenie pre poštárov a pracovníkov železníc. Spoločnosť v tých dňoch už bola slávna, no skutočná sláva prišla až v roku 1953, keď dizajnér spoločnosti vytvoril prvý pánsky oblek. Model kostýmu sa vyznačoval eleganciou a klasickým štýlom, takže okamžite prilákal mnoho spotrebiteľov. Ale špeciálna popularita značky je spôsobená nielen všestrannosťou výrobkov.

Vlastnosti a výhody produktov

Hlavnou výhodou oblečenia od Hugo Boss je, že je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. S cieľom zabezpečiť si suroviny spoločnosť spolupracuje s talianskymi továrňami na výrobu tkanín. Piocens poskytuje Hugo Boss s cashmere, Solbiatti s vysoko kvalitnou bavlnou a ľanom, a Laura Piani s módnym materiálom teraz pretiahnuť.

Vynikajúca kvalita tkanín umožňuje, aby sa oblečenie od značky čo najviac trvanlivé v praktických vlastnostiach a dobrom vzhľade. Je to dobrá kvalita v kombinácii s obchodným štýlom a rovnako ako zástupcovia podnikateľského sektora a pomerne vysoko postavení zástupcovia. Klasické kostýmy z Hugo Boss dnes získavajú známych diplomatov, filmových hercov, športovcov a len ľudí s príjmom. Oceňujú skutočnosť, že oblečenie tejto značky dokáže zdôrazniť stav a vytvoriť luxusný obraz.

Je zaujímavé, že výrobcovia oblečenia zo značky berú do úvahy nielen záujmy podnikateľov. Pre non-formals sú vytvorené kostýmy, ktoré sú klasické, prispôsobené každodennému životu. Takéto modely kostýmov sa vyznačujú jasnejšími odtieňmi, neobvyklým strihom a ďalšími detailmi. Ale najzaujímavejšie je, že aj v takom neformálnom obraze vyzerá človek veľmi zdržanlivo a vkusne.

Predstavte sa v modelovej rade značky a oblečenia v športovom štýle. Je vytvorený s prihliadnutím na anatomické vlastnosti a je maximálne prispôsobený pre aktívne typy aktivít. Príležitostné oblečenie značky Hugo kombinuje strohosť klasiky a slobodu štýlu mládeže. Nohavice, svetre a košele môžu byť navzájom kombinované a vytvárajú veľmi štýlové obrazy. Napriek rozsiahlej ponuke produktov od Hugo Boss by som chcel venovať osobitnú pozornosť modelom oblekov.

Prehľad modelu

Najobľúbenejšie sú modely kostýmov, ktoré sa líšia v nasledujúcich vlastnostiach:

  1. Bunda má rovný alebo polorezaný strih, má jednotný odtieň, prichádza s podšívkou, ktorá priľne k hlavnej tkanine s horúcim lepidlom.
  2. Gombíky na bunde sú plastové, nie sú šité ručne a tkanina pre exteriér je prirodzená. Môže to byť ľan alebo bavlna, ak hovoríme o letnom modeli a vlne, ak ide o zimný model.
  3. Manžety rukávov sú zvyčajne šité pevne a podšívka je viskóza alebo bavlna.
  4. Nohavice idú so zipsami, doplnené kovovými gombíkmi a doplnené jednoduchým koženým opaskom.
  5. Tričko je vyrobené z bavlnenej tkaniny a je doplnené plastovými gombíkmi, línia je dvojitá a do goliera sú vložené špeciálne kosti.
  6. Väzby sú vyrobené z prírodného hodvábu a jeho šírka je 6 - 8 cm.

Tento model kostýmov je vytvorený v rôznych farebných variáciách, ale najčastejšie je použitý tmavý rozsah farieb.

Drahšie modely kostýmov sa líšia v nasledujúcich funkciách:

  1. Bunda môže byť doplnená vlnou alebo bavlnenou prírubou, ktorá je položená medzi hlavnou tkaninou a podšívkou.
  2. Gombíky nie sú prišité na bundu, nie plastové, ako v predchádzajúcej verzii, ale na perle.
  3. Podšívka je výhradne prírodná a niektoré detaily môžu byť šité na model ručne.
  4. Surovinou na výrobu takýchto kostýmov sú talianske tkaniny, a to Drago, Guabello, Loro Piana, Ferla.

Takéto modely kostýmov vyzerajú oveľa lepšie ako tie predchádzajúce, ale vzhľadom na vysoké náklady sú vyberané len na špeciálne príležitosti.

Štýlové obrázky

Hugo Boss robustné kostýmy môžu byť doplnené rovnako ako stout príslušenstvo a obuv. Pre harmóniu obrazu je lepšie vybrať si ich z kolekcie rovnakej značky. No, posledná časť obrazu môže byť parfém od tejto spoločnosti.

Ak chcete vytvoriť priamejší štýl, môžete sa pokúsiť experimentovať a hrať s kombináciami jednotlivých prvkov oblečenia z Huga. Najzaujímavejšie sú nasledujúce obrázky:

Azúrová košeľa s gombíkmi na golieri, klasický strieborný oblek a biele šnurovacie topánky.

Tričko je svetlo ružovej farby, béžová bunda, biele šortky a čierne topánky v klasickom štýle.

Čierna košeľa s malým prúžkom, oblek rovnakého tieňa a motýlika. Ako topánky - klasické topánky v čiernej farbe.

Tmavomodrá košeľa bez kravaty a modrý oblek doplnená čiernymi klasickými topánkami.

Modré nohavice, biele tričko a sivá bunda, topánky. Náhrdelník hodvábny šál ako doplnok.

Tričko s koralovou farbou, béžový oblek a topánky s vysokými podrážkami v čiernej farbe.

Prúžkovaná košeľa, modrá bunda, biele nohavice a čižmy. Obraz môže byť doplnený mužskou kabelkou.

Stručne povedané, nebojte sa experimentovať so spôsobom, ako získať dokonalú kombináciu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky