Kostýmy pre novorodencov

Kostýmy pre novorodencov

Je vo vašom živote krásne dieťa? Potom je čas vybrať si kostým pre túto malú a takú dôležitú osobu, pretože podľa psychológov a špecialistov by malo byť dieťa od detstva obklopené krásou.

Vlastnosti a výhody

Kostým pre novorodencov je niekoľko odevov. Predpokladom je kombinácia jednej farby a štýlu. Prečo je lepšie kúpiť oblek ako jednotlivé položky?

Príjemný kostým pre novorodenca:

  • šetrí čas - nepotrebuješ putovať po obchodoch pri hľadaní vhodného vrcholu alebo dna;
  • elegantný vzhľad - kdekoľvek dieťa ide, v obleku, ktorý vždy vyzerá štýlovo a moderne;
  • úspora nákladov - často pevné obleky pre novorodencov sa stávajú cenovo dostupnejšou alternatívou ako individuálne nákupy.

Módne trendy

Kostýmy pre chlapcov, nedávno narodené, dnes veľa. A samozrejme prvá a najdôležitejšia je žaloba na prepustenie. Musí byť pohodlný a atraktívny, pretože bude uložený ako rodinné dedičstvo.

Nie je to tak dávno, kostým pre extrakt bol zložený až z 10 vecí. Netreba dodávať, že koľko nepohodlie urobilo rúcho v niekoľkých vrstvách oblečenia, ktoré dalo dieťaťu Toto sa, samozrejme, neuskutočnilo. Vrstvy pomáhali udržiavať teplo a chránili novorodenca pred podchladením.

V súčasnej dobe, s vylepšením materiálov, potreba viacvrstvového obväzu už nie je potrebná. Dnes v letnom obleku na vyhlásenie môže obsahovať sklz, tričko s gombíkmi, ponožky, čiapky a elegantné plienky. Existujú však možnosti "telo + posuvníky".

V jarnom a jesennom teplom období môže letná súprava doplniť fleecovú kombinézu a obálku s malou vrstvou izolácie. V zime bude potrebná teplá obálka alebo kombinéza z ovčej kože alebo izolačných látok novej triedy.

Prechodom extraktu prichádza tichý domáci čas. Jednoduché obleky z prírodných tkanín budú pre neho užitočné. Odmietnite svetlé farby, pretože novorodenec môže pociťovať úzkosť a strach z takýchto agresívnych farieb. Mäkké modré, zelené, tlmené žlté a biele odtiene dokážu doplniť príjemné domáce kostýmy.

V závislosti od toho, či dieťa trávi väčšinu času v plienke alebo bez nej, je dôležité vybrať správne prvky kostýmu. Prekĺznutie bude nenahraditeľné pre novorodenca v plienkach, dokonale zatvára chrbát a ľahko sa opiera o dieťa.

Ak sa matka rozhodne, že plienka sa vyžaduje len mimo domova, potom možnosti s posuvníkmi budú tou najlepšou voľbou. Nohavice sa pohodlne zmenia bez prebudenia dieťaťa.

Výber správneho kostýmu pre váš domov, je čas sa zastaviť s výberom chôdze kostým. Na leto sa tiež zmestí sklz, alebo sandpiper - model s krátkymi rukávmi a nohavicami nohavíc, v tandeme s klobúkom, čiapkou a ponožkami. Stojí za to pripomenúť, že ľahká čiapka pri chôdzi s dieťaťom vykonáva nielen estetickú funkciu, ale tiež chráni pred vetrom a slnkom. Niektoré obleky sú tiež doplnené rukavicami proti poškriabaniu. Pozrite sa na tento detail, pretože je schopný chrániť oči a jemnú pokožku pred nekoordinovanými pohybmi omrvinky.

V chladnom počasí sa fleece obleky stali módnym trendom. Tento umelý materiál dokonale udržuje teplo a nespôsobuje alergiu na jemnej pokožke dieťaťa.

Alternatívou k fleece obleku je vlnený oblek vo forme kombinézy alebo nohavice s blúzkou. Populárne sú dnes remeslá so zaujímavým pletením.

Ale pravdepodobne, výber elegantných oblekov pre novorodenca sa stáva najuniverzálnejším a všestranným. Výlet na kliniku alebo na návštevu môže byť skutočnou dovolenkou pre mamu, pretože je príjemné vidieť vaše dieťa v krásnych veciach.

Medzi veci "na ceste von" vyniknúť džínsy. Niektoré z ich modelov sú vyrobené z elastickej tkaniny, zatiaľ čo iné sú vyrobené z prírodného, ​​doplnené štýlovou džínsovou potlačou.

Trojdielne obleky alebo imitácia sa stali ďalším módnym módnym oblečením. Zahŕňajú tričko, nohavice a vestu. Ľahká a pohodlnejšia možnosť by bola kombinéza, napodobňujúca klasický oblek, alebo blúzka so šitou vestou.

Časté sú aj kostýmy s vtipnými postavami zvierat. Napríklad medvede, zajačikovia a levie mláďatá sa stali populárnymi kresbami pre chlapcov. Kresba sa nachádza na plášti a na zadnej strane nohavíc, alebo na spodnej strane nohavíc.

Kostýmy pre deti, ktoré opakujú výtlačky pre dospelých a štýly vyzerajú štýlovo. Napríklad tepláková súprava mikín s nohavicami, doplnená pruhmi, robí dieťa vtipným a veľmi módnym.

Napriek množstvu modelov nezabudnite, že hlavná vec je váš novorodenec, ktorý nemá rád dlhý a nezrozumiteľný proces nazývaný „obliekanie“. Zastavte svoju voľbu len na tých modeloch, ktoré sú pohodlné a rýchle na nasadenie a vzlietnutie.

Ako si vybrať kostým pre deti

V obrovskom výbere detského oblečenia je ľahké sa zmiasť. Bez ohľadu na atraktívny vzhľad obleku však vždy pamätajte, že:

  • Detský kostým by mal byť vyrobený z prírodných tkanín. Umelé materiály môžu byť prítomné len na vonkajšom povrchu, nie v kontakte s pokožkou;
  • Pohodlie modelu je hlavným kritériom kostýmu pre novorodenca. Tesné struny a zipsy v tesnej blízkosti pokožky by sa nemali používať. Tlačidlá sú považované za najbezpečnejšie armatúry pre deti;
  • kvalita materiálu musí byť vysoká a švy sú čisté, pretože detské kostýmy podliehajú mnohým praniam a žehleniu bez problémov;
  • nie je nutné kupovať kostýmy zblízka, pretože dieťa rastie veľmi rýchlo. Toto pravidlo platí najmä pre čiapky, ktoré sa v prvom veľmi zmenšujú;
  • ponožky by tiež mali byť o niečo väčšie ako noha dieťaťa, aby nedošlo k narušeniu prietoku krvi;
  • Spony nesmú byť na zadnej strane.

Pri výbere kostýmu nezabudnite, že novorodenec ešte nemôže povedať, že je nepohodlný. V snahe o krásu a príťažlivosť kostýmu, nezabudnite premýšľať o omrvinky, pretože jeho pokoj teraz závisí len na vás.

Štýlové obrázky

Biela sklz s modrým lemom a motýlikom je vhodnou voľbou pre návštevu kliniky. Vďaka gombíkom medzi nohami v obleku je ľahké vymeniť plienku.

Módny oblek „mikina + nohavice“ vyzerá štýlovo a veľmi moderne. Neprítomnosť detskej tlače neznižuje zábavný vzhľad. Tlačidlá na vešiaku uľahčujú proces obliekania dieťaťa.

Trojdielny oblek, ktorý obsahuje sveter, modrú košeľu a bielu kombinézu, je štýlovou voľbou, ktorá je vhodná pre výtok aj pre príchod hostí.

Oblek zložený z bielej polokošele a polo overaliek s ramennými popruhmi bude jednoduchou a pohodlnou voľbou pre letnú prechádzku.

Unisex verzia príjemnej mliečnej farby chráni pred chladným vetrom. Čiapka a topánky z mäkkej priadze. Kombinovaná kombinéza je tiež vyrobená z jemnej vlny.

Roztomilý kostým sa skladá z sveter, nohavice a čiapky bude zdobiť akékoľvek dieťa. Blúzka je doplnená roztomilým vzorom myši a čiapka je ozdobená ušami. Nohavice sú vybavené tlačidlami medzi nohami pre pohodlnú výmenu plienok.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky