Pánsky oblek v klietke

Pánsky oblek v klietke

Muž v kockovanom obleku vyzerá neuveriteľne šikovne, ale zároveň rezervovane. Módna geometrická tlač je spojená s niečím prísnym, odvážnym a šľachtickým. Je schopný radikálne zmeniť svojho pána k lepšiemu.

Môžeme bezpečne povedať, že mladý muž v takých šatách má určite dobrý vkus.

rysy

Klietka je jednou z najviac trendy trendov v tejto sezóne. Dokonale sa kombinuje s mnohými outfitmi a robí obraz efektnejším.

Dobre sa hodí tenký muži vysoký. Trojrozmerný vzor urobí obraz vizuálne väčší a širší.

Musíte pochopiť, že tento vzor je považovaný za sebestačný, takže miluje obyčajné košele a doplnky.

Kockovaný oblek bude vyzerať dobre v kancelárii, v každodennom živote alebo na podujatí. Niektorí muži ho odvážne pridali k základnému šatníku.

Typy tlače

Madras, Ľahká viacfarebná bunka, ktorá je spojená s mnohými s Indiou. Vyzerá veľmi pozitívne, ale vo väčšine prípadov, rustikálne.

tartan, Toto je známa škótska klietka, ktorá sa chváli na mnohých výrobkoch a doplnkoch. Mimochodom, značka Burberry vlastní patentovanú verziu tartanu.

Čierne hodinky, Líši sa v tom, že sa skladá z troch základných farieb. Čierne hodinky sa skladajú z čiernych, modrých a zelených buniek. Vyzerá veľmi prísne a niektorí ho spájajú s maskovaním.

Prince of wales, Je založený na dvoch základných farbách, ktoré sú potlačené tretím odtieňom. Tento vzor je považovaný za najbežnejší.

Husa nohy, Malý vzor vyzerá ako malé nohy husí na svetlom pozadí. Je pomerne slávny, ale v tejto sezóne je menej populárny. Najbežnejšia kombinácia bielej a čiernej.

drevorubač, Ide o striedanie dvoch kontrastných farieb. Spočiatku existovali iba červené a čierne štvorce, ale teraz sú bežné aj iné odtiene.

Módne trendy

Teraz sú v móde módne a textúrované materiály. Tweed bundy sú v tejto sezóne veľmi žiadané. Kockovaný vzor účinne dopĺňa túto tkaninu a robí obraz mäkkým a útulným.

Tiež, popularita získavania výrobkov z voľného strihu, ktoré vyzerajú docela baggy.

Majú radi baculatých mužov, ktorí neradi zdôrazňujú svoje nedostatky. Táto súprava je vhodnejšia na každodenné použitie.

Ďalší trend trval niekoľko sezón. Teraz, mnoho mužov miluje zastrčiť hrany nohavíc. Zvlášť zaujímavé sú nohavice s kontrastnou látkou. Takéto modely sú veľmi štýlové a originálne kombinované s vysokými topánkami.

Neobvyklé farebné kombinácie tiež pôsobia. V móde trochu tlmené a neštandardné odtiene. Medzi nimi sú horčica, svetloružová, chladná sivá a vínová. Nemenej módne sú čokoláda, tmavo modrá, bohaté zelené a béžové tóny.

Ako si vybrať a kto bude vyhovovať

Vyberte si oblek na základe vlastných preferencií. Farba vzoru by mala byť príjemná a pomerne pokojná. Príliš svetlé a honosné kombinácie sú vhodnejšie pre mladých stylistov. Muž vo veku by mal dávať pozor na tmavé a tlmené odtiene.

Ak sa chystáte na oslavu alebo si vyberiete kostým na prácu, venujte pozornosť vybaveným modelom. Ramená by mali byť jasne na mieste a nohavice by mali byť uprostred topánok. Priamo strihané nohavice vyzerajú najviac stav a prísne.

Mimochodom, svetlá tlač je vhodnejšia pre blondínky a brunetky by mali venovať pozornosť tmavým farbám. Nezabudnite na vlastnosti farebného typu.

Nezabudnite vopred premýšľať s inými vecami. Väčšina šatníkov by sa mala spojiť s novým setom. V opačnom prípade budete musieť kúpiť ďalšie oblečenie špeciálne pre túto vec.

Ak si chcete kúpiť klasický univerzálny oblek, potom dávajte pozor na šedý oblek s bielymi obrysmi. To bude vyzerať skvele s väčšinou výrobkov a pýcha miesto vo vašom základnom šatníku.

Čo nosiť

Kockovaný oblek sa nemusí nevyhnutne kombinovať s košele. Teraz sú populárnejšie aliancie.

Biele bavlnené tričko bude vyzerať skvele so súpravou tvídovej čokolády. Výplň dotvárajú perforované topánky čiernej alebo hnedej farby.

Klasický modrý oblek s bielymi obrysmi štvorcov bude vyzerať skvele s bielou alebo modrou košeľou. Nezabudnite pridať kravatu a topánky tmavej farby.

Svetlé farebné oblečenie vyzerá celkom mlado. Môžete mať s sebou čierny alebo biely rolák. Jedná sa o veľmi moderný a moderný tandem. Doplňte jeho štýlové šnurovacie topánky.

Môžete tiež pravidelne používať bundu a nohavice samostatne. Kockovaný top s jumperom a džínsy budú obzvlášť módne. Na nohy sa môžu nosiť mokasíny alebo mokasíny.

Nohavice môžu byť kombinované s rôznymi košele a svetre.

Čo sa týka vrchného ošatenia, vhodnejšia je pre kockovaný oblek plášť priameho strihu z hustej tkaniny alebo štýlový trenčkot. Vždy sú doplnené taškou alebo obchodnou taškou.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky