Dvojradový oblek pre mužov a ženy

Dvojradový oblek pre mužov a ženy

Tempo moderného bývania z nás robí funkčné a pohodlné oblečenie. Nie je vždy možné meniť oblečenie v intervaloch medzi prácou a stretnutím s priateľmi alebo stranou. Preto oblek pre mužov a ženy už dávno presahuje rámec kancelárskeho štýlu, čo z nás robí bližší pohľad na taký dôležitý detail skrine. Poďme diskutovať o čoraz obľúbenejšom obleku s dvoma prsiami.

Čo to je?

Na začiatok, poďme zistiť, čo je to dvojradový oblek. Jeho charakteristickým znakom je prítomnosť dvoch radov gombíkov na bunde alebo vesta. Tiež na zadnej strane bundy odspodu by mala byť malá štrbina - štrbina. Je navrhnutý tak, aby sa pri nosení nedržali bundy. Dno môže byť prezentované ako nohavice, tak aj sukňa, ak ide o ženskú voľbu.

Vlastnosti a výhody

Na rozdiel od klasickej dvojradovej bundy je dvojradová verzia viac neformálna a uvoľnená.

Výhody obleku s dvoma prsiami:

 • Neformálnejší pohľad, vďaka ktorému by bol oblek vhodnejší na pohľad na rôzne podujatia;
 • Modernejšia a mladistvá bunda vám umožní vybrať si sady s rôznym štýlom nohavíc a sukní;
 • Vystrihaná bunda nielenže zvýrazňuje napnutú postavu, ale tiež vám umožňuje cítiť sa v takýchto odevoch menej obmedzených. Pre kostýmy je to významná výhoda.

Módne trendy

Taký významný kus oblečenia, ako oblek, v dámskej a pánskej móde nie je zbavený pozornosti dizajnérov a výrobcov. Každá sezóna mení módne štýly a farby, zatiaľ čo oblek sám na dlhú dobu nevychádza z módy.

Pre mužov

Návrhári ponúkajú mužom širokú škálu farieb. Voľba štýlov oblekov pre mužov nie je iná. Predstavujeme Vašej pozornosti najnovšie trendy v oblasti pánskych oblekov.

módy

V novej sezóne výber štýlov nie je plný rôznorodosti. Muži sú vyzvaní, aby si vybrali len strih nohavíc pre svoju súpravu. Pri výbere bundy si môžete vybrať počet gombíkov: môžu byť 2,4 alebo 6. Musíte sa tiež rozhodnúť, či bude vaša bunda fit alebo fit.

Ale výber nohavíc kompenzuje skromný rozsah štýlov hornej časti obleku.

Vyberte si chudé, klasické rovné alebo zámerne široké nohavice. Bold fashionistas dizajnéri sú pripravení ponúknuť na výber bundy. Skrátené a dlhé - pre každú variantu existuje variant dĺžky a strihu.

farby

Na množstvo farieb pre pánske obleky, dizajnéri zjavne nie sú lakomí. Môžete si vybrať jasnú farbu alebo nezvyčajnú tlač. Všetko záleží na vašich preferenciách. Najmodernejšie farby v novej sezóne:

 • Klasické čierne, sivé a béžové farby. Vhodnejšie pre obchodné obleky, ale so správnou kombináciou, môžete vytvoriť svetlý každodenný vzhľad.
 • Hlboké modré a zelené sú obľúbené v sezóne pre pánske obleky. Vhodné v kancelárii aj na párty.

Nenechávajte bez pozornosti kostýmy z potlačených textílií:

 • V páse. Aby ste nevyzerali príliš pestrofarebne, vyberte si jeden detail obleku s takýmto vzorom. Môže to byť bunda alebo nohavice. Táto farba vám pomôže opticky upraviť tvar. Pre formálne príležitosti si vyberte oblek s plytkým, sotva viditeľným prúžkom.
 • Flóra a fauna. Kvety a vtáky zdobia rôzne výtvory módnych majstrov. Podobný vzor sa dostal do pánskych oblekov. Buďte opatrní: tlač by nemala byť príliš malá alebo svetlá.Majte na pamäti, že takéto súpravy sú vhodnejšie pre mladých mužov.
 • Cell. Malý klasický alebo veľký dizajnér - všetky typy takéhoto vzoru sú vhodné pre pánske obleky v novej sezóne.

Pre ženy

Vzhľadom k tomu, double-breasted oblek požičal od mužov usadil v dámskom šatníku, dizajnéri od sezóny do sezóny sa hýčkať s rôznymi štýlmi a farbami.

módy

V novej sezóne sú módne značky pripravené ponúknuť vám výber medzi bundou a vestou.

Dámska dvojradová bunda môže byť ženská - skrátená a vybavená, môže sa podobať mužovi, byť rovná a pretiahnutá.

Rovnaké pravidlo platí pre vestu. Ale častejšie môžete nájsť predĺženú vestu v pánskom štýle.

Spodná časť môže byť reprezentovaná sukňou alebo nohavicami.

Ženy sú ponúkané prísne sukne na ceruzky alebo frivolné sukne A-line.

Rez nohavíc je ponúkaný zúžený, úzky, priamy, rozšírený alebo široký.

Niekoľko sezón v rade v módnom štýle pajam. Dvojradový set, ktorý vyzerá ako pyžamá, je najaktuálnejším trendom medzi ženskými modelkami.

farby

Dámske návrhári ponúkajú jednofarebné svetlé farby, alebo vzor charakteristický pre klasické mužské súbory. Kombinácia horných a dolných častí rôznych farieb v jednej sade je vítaná. Najobľúbenejšie farby novej sezóny:

 • Klasické čierne, biele a sivé farby.
 • Hlboké odtiene modrej, zelenej, vínnej, baklažánu.
 • Svetlé farby: fuchsia, citrón, fialová, koralová.
 • Mäkké ženské odtiene: práškové, broskyňové, mliečne.
 • Postavy si vyberajú tradične pre pánske šatníkové skrine: malý článok, prúžok.

Ako si vybrať

Tento model nie je vhodný pre každého kvôli vlastnostiam rezu. Dvojitý rad gombíkov zvýrazňuje všetku pozornosť na žalúdku, preto by majiteľ takejto bundy mal mať štíhly tvar.

Štýl kostýmu vizuálne robí rast kratší, takže z neho by mali byť vyhodení ľudia s nízkou hmotnosťou. Ženy môžu kompenzovať nedostatok rastu pomocou topánok s podpätkami.

Pri výbere by ste sa mali zamerať na dva dôležité parametre: farbu a veľkosť.

 • Výber farby obleku, uistite sa, že zodpovedá typu vášho vzhľadu a doplnkov.
 • Je tiež lepšie zvoliť rozsah farieb na základe ročného času a cieľa vybraného oblečenia. Na jar av lete si vyberte svetlé a svetlé farby, pre chladné obdobie tmavšie, hlboké odtiene sú vhodnejšie.
 • Majte na pamäti, že kancelária bude vyzerať vhodnejšie pre tradičný vzor a umiernené farby, a na párty všetci ocenia jasnú farbu, nezvyčajnú tlač a zaujímavý štýl.
 • Vyberte model vhodnej veľkosti. Dávajte pozor na fit: rukávy by nemali byť krátke pre vás, rovnako ako dĺžka nôh, všetky tlačidlá by mali byť ľahko upevnené, nikde by nemali byť zhromaždené.

Čo nosiť

Dvojradový oblek ide dobre s rôznymi prvkami oblečenia a obuvi.

 • Muži aj ženy by ho mali nosiť s klasickými modelmi. Ženy ho môžu kombinovať s kožuchmi.
 • Zástupcovia oboch pohlaví môžu vyzdvihnúť rôzne unisex topánky, aby vyhovovali: chelsea topánky, mokasíny, brogues, oxfords.
 • Neformálne kostýmy môžu byť kombinované s ležérnymi topánkami, ako sú tenisky a klzáky.
 • Dámy môžu doplniť obraz topánky, topánky, členkové topánky s pätami alebo baletné topánky.
 • Je vhodné nosiť oblek s klasickou blúzkou alebo košeľou, s rolákmi a svetrami.
 • Pre slávnostné príležitosti, muži by mali doplniť obraz s kravatu alebo motýlik, ženy oblek šatku.

Všestranný, vhodný pre obe pohlavia, praktický a pohodlný - je to všetko o obleku s dvoma prsiami. Ak váš šatník ešte nie je, je čas ísť nakupovať.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky