Coral šaty make-up

Coral šaty make-up

Tam sú farby, ktoré sú vhodné pre všetkých - brunetky, blondínky, ryšavky. Coral - jedna z nich. Jedná sa o ušľachtilý odtieň, ktorý vám môže priniesť kráľovnú alebo vytvoriť veľmi nezvyčajný obraz. Musíte byť schopní nosiť také zložité farby, a jeden z aspektov, ktoré budú zodpovedné za celkový štýl je zručne vybraný make-up.

Je potrebné začať s rozdelením cieľov, zdôrazniť určité rozdiely v typoch make-upu.

Vaše šaty môžu byť leto alebo deň. V tomto prípade bude make-up bližšie k prírodným odtieňom. Druhou možnosťou je vybrať šaty na večerný večer. V tomto prípade sa líši. Aby ste sa vyhli chybám, mali by ste starostlivo pochopiť nuansy.

Prinášame do pozornosti video o make-up pod koralové šaty na oslavu.

Leto / deň

Štýly pre prvú polovicu dňa alebo horúce dni sú odlišné, ale existujú všeobecné smery. S najväčšou pravdepodobnosťou bude dĺžka končí na kolenách. Možno, že šaty budú mať veľa "vzduchu" a objem vytvorený s volánmi alebo volánikmi. Je možné, že pás bude ozdobený príslušenstvom vo forme pásu alebo malej retiazky. Určite vo vašej hlave ste už nakreslili určitý model oblečenia. Súhlasím, tmavé dymové oči s týmto obrázkom vôbec nezapadajú.

Ak chcete zvýrazniť oči, môžete použiť nasledujúce farby a štýly:

  • Samozrejmosťou budú kovové odtiene. Zlato, striebro, bronz - tieto farby sú univerzálne, sú vhodné pre brunetky aj blondínky. Môžete urobiť krásne prechody zo striebra, uložené v rohu oka, na zlato, potom - na bronz. Ak je tento make-up dobre zatienený, tvár bude vyzerať veľmi jemne a atraktívne.
  • Môžete pridať trochu trblietavé špinavé ružové na vaše oči. Takáto „zaprášená“ nejednoznačná farba v dennom make-upe dáva len ďalší tieň. Ak aplikujete mierne tmavší odtieň na dolné viečko, vaše oči sa stanú veľmi expresívne, ale neprejdú cez okraj. Nemôžete použiť základňu pre oči, aby nedošlo k ďalšiemu farebnému pigmentu, ktorý je súčasťou tieňov. Potom sa make-up ukáže menej vzdorujúci.
  • S hnedými očami to bude vyzerať veľmi krásne červené, a nie vyblednuté, ale dosť jasné, Tak, že obraz nejde do večera, nemaľujte si pery horúcimi kvetmi. Pokúste sa použiť transparentný lesklý alebo matný rúž, podobný odtieň k vašej prirodzenej farbe. Nepreháňajte to rouge a zvýrazňovačom.
  • So zelenými očami bude veľmi matná sivá farba vyzerať veľmi diskrétne a diskrétne. Získajte trochu dymový vzhľad, ktorý môže byť doplnený o bobule alebo oranžovú rúž.
  • Najdemokratickejšou možnosťou je rovnomerný tón tváre, priesvitná základňa aplikovaná na očné viečka a riasy, starostlivo farbené tmavou maskarou. Tak jednoduché, ako je to len možné, ale je možné vidieť, že sa o seba staráte.
  • Nie je to zlé a kontrast vyzerá svetlý make-up v modrom alebo aqua. Je to dokonale hnedé brunetky.
  • Nahé líčenie je vždy výhra. Vyzerá čo najprirodzenejšie a dokonale sa hodí k akémukoľvek oblečeniu. Kombinujte matné a lesklé prvky, aby bol vzhľad zaujímavejší.

Sedem korálových šatov make-up možnosti sú dosť, aby vyzerali inak každý deň. Zmeniť odtiene, techniky a zlepšiť svoje zručnosti make-up umelca.

večerné

Ak je teraz všetko jasné s denným make-upom, potom sa ešte musíte zoznámiť s dizajnom tváre na večer.Keď desiatky mäkkých lámp jemne osvetlia miestnosť reštaurácie alebo baru, hrá ľahká hudba, všetci sú v dobrej nálade a zrazu sa objavíte v úžasných koralových šatách na podlahe, make-up by mal byť naozaj dokonalý. Osoba v tomto okamihu by mala „hrať s farbami“. Takže stojí za to robiť možnosti:

  1. Vaše oči sú zahalené tmavými dymovými očami ako hustá hmla. Tón pleti je podobný porcelánu, len malé červenanie zdobí líca, a mäkký tón karmínovej rúže vyniká na perách s jasným bodom. Veľmi atraktívny klasický vzhľad, ktorý sa nedá nájsť. Doplňte ju veľkými kaderami a naozaj sa z vás stane kráľovná!
  2. Možno, že vaše šaty majú veľmi jasnú silu, dokonca prísne. Potom na tvári, samozrejme, by mala byť klasika. Elegantné čierne šípky, elegantná tvár s najrovnomernejším tónom, mierne zvýraznená pomocou bronzerových alebo rouge lícnych kostí a chladného odtieňa červenej rúže, ktorý pomáha vizuálne bieliť zuby. Tento obraz je vždy na mieste, vždy vyhrá, je nemožné nevenovať pozornosť. To môže byť znovu s vlastnými rukami.
  3. Ďalšou neuveriteľne atraktívnou možnosťou, ktorá bude dokonale kombinovaná s farbou oblečenia, je grécky make-up. Ak chcete cítiť bohyňu Olympu, aplikujte zlaté tiene na horné a dolné viečka a pridajte čokoládu alebo bronzovú farbu pod obočie av rohu oka (bližšie k chrámu). Linky na rast rias zvýrazňujú čiernu alebo tmavohnedú. Môžete použiť ceruzku aj tieň alebo očné linky. V diere medzi okom a nosom, "pokles" niektoré svetlé tiene alebo zvýrazňovač. Po dokončení dôkladne premiešajte všetko tak, aby prechody z farby na farbu boli čo najhladšie.

Pery s týmto make-upom je lepšie nie príliš svetlé. Môžete použiť nude rúž. Ak si vyberiete medzi matnými odtieňmi a trblietkami, potom je lepšie dať prednosť prvej možnosti, pretože oči a tak bude dávať kovové oslnenie.

Tvarovanie obočia

Pri akejkoľvek technike večerného make-upu majú obočie veľký význam. Nezabudnite ich naskladať a dať im správny tvar. Ak chcete pridať objem, dobre tieň ceruzku alebo obočie tiene v blízkosti nosa. Je lepšie začať kresliť jasnú čiaru označujúcu formu od stredu. Uistite sa, že hrebeň na vlasy. Môžete ich opraviť voskom alebo gélom - tieto prostriedky vás nenechajú v rozhodujúcom momente.

Teraz, keď máte všetky tieto znalosti, nie je tak ťažké vytvoriť si pamätný obraz., S najväčšou pravdepodobnosťou, s takýmto súborom možností, ďalšie koralové šaty sa čoskoro objaví vo vašom šatníku.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky