Svadobný make-up

Svadobný make-up

Jednou z najvýznamnejších udalostí v živote každej dievčatá je svadba. V tento deň by malo byť všetko dokonalé. Zástupcovia spravodlivého sexu dávajú pozor na každú maličkosť, vrátane správne zvoleného make-upu. V tento deň by mala nevesta svietiť v celej svojej sláve. V tomto článku sa pozrieme na hlavné črty svadobného make-upu, ako aj na to, ako vytvoriť individuálny luk správne.

rysy

Všetky nevesty sen stelesniť svadbu svojich snov. Navyše, každé dievča chce byť v tomto dni najpôsobivejším a najatraktívnejším. To je dôvod, prečo by ste mali venovať osobitnú pozornosť svadobné make-up. Zvážte jej hlavné črty:

 • Štýlový svadobný make-up musí zdôrazniť krásu a šťastie vašej tváre. Stojí za zmienku, že tento make-up sa líši od večera, pretože sa vykonáva menej často, a preto by mal byť dokonalý.
 • Nezabudnite že všetky odevy, šaty, doplnky by mali byť úspešne kombinované s make-upom. Iba v tomto prípade môžete urobiť hotové svadobné luku.
 • S pomocou dobre vybraných a vytvorený obrázok sa na fotografii neodrazí. Ale to sú obrázky, ktoré vás v budúcnosti zahrejú príjemnými spomienkami na túto slávnostnú udalosť.
 • Musíte vyzerať perfektne a deňa vo večernom svetle. Okrem toho, make-up by mal byť perzistentný. Koniec koncov, svadba začne ráno a končí neskoro večer. Preto by mali byť vhodne zvolené všetky prostriedky a samotný make-up by mal byť niečo medzi priemerom večera a svetlom.
 • Dokonalý svadobný make-up by mala zdôrazniť dôstojnosť nevesty a aktívne skryť všetky nedostatky. Až potom sa budete cítiť sebaisto a nič vám nezničí vašu náladu.
 • Vyberte si potrebné účesy k vášmu štýlu. Všeobecne platí, že je lepšie vopred premýšľať o koncepcii obrazu a urobiť skúšobné možnosti. Potom budete určite vedieť, že na váš najdôležitejší deň budete vyzerať neodolateľne.
 • Ak sa vydáš v zime, Stojí za to použiť základňu pre make-up. Použite aj hustý tónovací prostriedok a vždy vodotesnú maskaru a očné linky.
 • Ak sa rozhodnete zapečatiť vašu rodinu v lete sa uistite, že budete mať po ruke termálnu vodu. Tiež balenie ľahký BB krém, korektor. Nerobte v takom čase a bez ľahkého prášku, matných utierok, vodotesnej riasenky a očnej linky.
 • Pre pery je lepšie používať perzistentnú rúž. a balsam v zime.
 • Ak chcete, aby bol výraz výraznejší, Môžete sa uchýliť k kozmetickým procedúram a mihalniciam. Takže môžete dobiť celý váš atraktívny vzhľad.
 • Nezabudnite si pripraviť make-up na tvár. Ide o pomerne dôležitú udalosť, ktorá by sa nemala zanedbávať. Koniec koncov, nezdravé kože je veľmi ťažké skryť, a to aj pod najlepšou kozmetikou. Určite by ste mali urobiť šupku na tvár, šupky na určitý čas pred svadbou.
 • Nezabudnite na všetky detaily. Akcent môže byť malá vec. Takže je potrebné nastaviť obočie, dať im požadovaný tvar.
 • Tiež stojí za to venovať pozornosť o rozdieloch v make-upu pre rusovlasé krásy, brunetky a blondínky. Je potrebné starostlivo vybrať všetky prvky make-upu. Potom bude váš obraz dokonalý.

Druhy make-upu

Existuje mnoho typov make-upu, ktoré môžete použiť, vrátane tejto udalosti. Jedným z najčastejších je prirodzená prírodná možnosť. Nazýva sa aj jemný, ľahký.Spravodlivý sex oceňuje jeho jednoduchosť, univerzálnosť a zároveň atraktívnosť. Takto jednoducho zdôrazníte svoje výhody a skryjete nevýhody. Zvyčajne takéto možnosti zahŕňajú použitie kozmetických prípravkov z prírodných odtieňov. Môže byť béžová, čokoládová, bronzová a ďalšie. Stojí za zmienku, že takýto make-up je ľahké vytvoriť aj doma.

Ak dávate prednosť svetlejšiemu make-upu, môžete zdôrazniť svoju originalitu, napríklad červenou rúžom alebo vytvoriť veľkolepý a piercingový vzhľad so šípkami. Populárna voľba je teraz "Smokey Ice". Dymové oči určené na zasiahnutie každého človeka v srdci. Dostanete hlboký a výrazný vzhľad. V tomto prípade môžete použiť rôzne odtiene.

Stojí za to pripomenúť, že rovnaký štýl pre červené, tmavé a svetlé vlasy nebude fungovať.

O týchto nuanciách budeme diskutovať v článku nižšie. Na svadbe a možnosti s falošnými riasami sú módne. Samozrejme, že určite vyzerajú veľkolepé, ale môžu spôsobiť značné nepohodlie. Je lepšie zvoliť si špeciálnu maskaru, ktorá pomôže dosiahnuť podobný efekt.

Ako si vybrať kozmetiku?

Stojí za to pripomenúť, že nákup kozmetiky by mal byť len v profesionálnych obchodoch. V opačnom prípade môžete naraziť na falošný a kaziť nielen svoju náladu, ale aj vaše zdravie. Preto sa uistite, že každý výrobok má kvalitu, tesnosť atď.

Preto je vhodné vybrať vhodné kozmetické výrobky. Mnohé dámy radšej používajú predĺžené riasy. Iné dámy radšej používajú vhodnú maskaru, ktorá pomôže vytvoriť podobný efekt bez kozmetického zásahu.

 • Pre tmavovlasé dámy by mal použiť tmavší tón v make-upu. Tón, červenanie, očné tiene a očné tiene a iné kozmetické prostriedky sa môžu použiť na tónovanie tmavších odtieňov. Odborníci však odporúčajú obočie, aby zvýraznili dva odtiene tmavšej farby, než je zvolený rozsah farieb. Svadobný make-up by mal byť elegantný, ale nie okázalý. Pamätajte si to.
 • Ak máte ľahké kučery, potom by ste mali použiť jemné broskyňové tóny v make-upu. Mal by byť čistý s ružovou farbou. Táto citlivosť umožní takýmto ženám zdôrazniť ich príťažlivosť. Preto by sa mali použiť krémy, ceruzky, červenanie a rúže, ktoré nemajú ostrý kontrast s prirodzeným tónom dermy tváre. Ak sa však rozhodnete kresliť šípky, potom si môžete vybrať rúž viac šťavnaté odtiene. Mimochodom, tento make-up bude optimálny pre malé oči.
 • Pre rusovlasé krásy je vybrať si možnosť. Zvyčajne majú tieto ženy príliš svetlú pokožku. Venujte osobitnú pozornosť upokojujúcim odtieňom. Dokonale zapadá do obrazu korálových, béžových odtieňov, produktov v hnedých odtieňoch. Ale ružové a oranžové je lepšie neuplatňovať.

Tiež nezanedbávajte tieň očí., Pre tých, ktorí majú hnedú farbu, je lepšie aplikovať očné linky a tiene tmavých odtieňov. Napríklad čokoláda je veľmi vhodná. Tiež hnedé oči budú vhodné modré alebo strieborné svadobný make-up. Osobitosť a lila, ružové, hnedé a béžové odtiene sú dobre zdôraznené. Očné linky a maskary nechali byť čiernymi tónmi.

Zelené oči budú vyzerať priaznivo s čiernym, zeleným alebo hnedým očné linky. Tiene by mali používať tichý tón. Vhodné ružové možnosti, hnedá. Môžete tiež experimentovať s korálovými odtieňmi. Pre modrookých predstaviteľov spravodlivého pohlavia, ako aj pre sivé oči, vhodné sú jemné tonality hnedej, broskyňovej, béžovej, striebornej farby.

Pokyny pre každú aplikáciu kozmetiky sú veľmi jednoduché. Ak si želáte, môžete si vytvoriť štýlový make-up doma.Najdôležitejšou vecou je spočiatku rozhodnúť o koncepcii luku, či vytvoríte obraz v gréckom štýle alebo chcete ukázať všetok luxus a krásu svadobných šiat.

Ako sa prihlásiť?

Svadba - svetlá udalosť, pamätná, ale vo väčšine prípadov nákladná. Samozrejme, môžete sa obrátiť na pomoc vysoko platených profesionálnych stylistov, make-up umelcov, kaderníkov vytvoriť módne luku. Ženy, ktoré chcú ušetriť čas, úsilie a peniaze, si však môžu sami zarobiť. V tomto prípade budete môcť presne zachytiť obraz, ktorý vám vyhovuje. Tak sa poistíte proti nepríjemným prekvapeniam na taký rozhodujúci deň.

Tak, aby sa vaše vlastné ruky je ľahké. Technika môže byť iná. Zvážte postupne jednu z možností:

 • Vykonávať kvalitné a štýlové doplňte si budete potrebovať všetky potrebné nástroje a zariadenia. Preto stojí za to zodpovedný prístup k výberu každého kozmetického výrobku.
 • Povinné štádium bude čistenie dermis, Koniec koncov, neudržiavaná koža nemôže byť skrytá ani pod silnou vrstvou kozmetiky. Je nevyhnutné, aby sa pokožka zvlhčila. To pomôže rovnomerne rozdeliť make-up na tvári.
 • Pre normálne vyrovnanie primerov vhodných pre pokožku. Pomôže aktívne skryť nedostatky a dodať stabilitu make-upu. Použitie tohto kozmetického výrobku môže spôsobiť, že povrch kože bude matný alebo lesklý.
 • Ďalším krokom bude uplatňovanie tonálneho rámca. Je to ona, ktorá v kombinácii so základným náterom dodá vašej tvári zamatový odtieň. Treba poznamenať, že toner by sa mal distribuovať nielen na pokožku tváre, ale aj do vlasovej línie, ako aj do oblasti krku a dekoltu. Mala by byť starostlivo sledovaná, aby ste nemali farebný kontrast a všetko je dobre zatienené.
 • Potom venujte osobitnú pozornosť oblasti očí., Ak to chcete urobiť, skladujte na vhodnom korektori. To pomôže skryť vekové škvrny, vrásky, pupienky a začervenanie. Aj tento nástroj vám pomôže ísť dobre s inou farebnou kozmetikou.
 • Teraz môžete pokračovať v procese použitia červenania. Roztiahnite prsty pozdĺž lícnych kostí pomocou ľahkých pohybov končekov prstov. Stojí za to robiť až do línie rastu kučier. Ale nejdú nad chrámy. Nepreháňajte to. Nadmerná látka nebude na vašej tvári vyzerať atraktívne. Je dôležité zvoliť si odtieň kozmetického výrobku.
 • Ak chcete vyzerať veľkolepé na svadbe, a ešte viac na fotografiách, Nezanedbávajte bronzer. To je zvyčajne úhľadne rozdelené pod lícne kosti. Takže línie sa stávajú ešte výraznejšími.
 • Teraz prišlo otočenie zvýrazňovača. Pomocou tohto nástroja môžete vytvoriť svetlé oblasti dermis, čím zdôrazníte atraktívny tvar tváre. Malo by sa to vykonať opatrne a starostlivo. Potiahnite oko cez vnútorný kútik oka pod obočím, obrys pier.
 • Teraz je potrebné zdôrazniť linku brovok. V súlade s tým stojí za to ich korekciu, v prípade potreby farbenie. Môžete tiež použiť špeciálne kontúrovacie ceruzky alebo špeciálny fixačný gél.
 • Potom môžete aplikovať na očné viečka vybrané tiene. Je lepšie zvoliť nahú možnosť. Je lepšie, ak sú kozmetické výrobky jemné, čo najbližšie k farbe očí a odtieňa pokožky. Môžete si tiež vybrať z lila, čokolády, zlata. Všetko bude závisieť od vašej snímky a od farby samotnej nevesty. Stojí za to pripomenúť, že svetlý odtieň by mal byť aplikovaný na vnútorný roh oka a najtmavší - na vonkajší roh. Dôkladne premiešajte všetko a dosiahnite hladký prechod.
 • Ak máte malé oči, nebuďte rozrušený. Ich vizuálne zväčšenie môžete dosiahnuť pomocou bielej kozmetickej ceruzky. Musia starostlivo maľovať cez rohy očí. Pohybujte sa pozdĺž dolného viečka.
 • Na zdôraznenie výraznosti vzhľadu, Treba použiť obrysovú ceruzku. Ľahké ťahy zdôrazňujú líniu rastu dolnej riasy. Pomocou kvapalného očného pera nakreslite na horné viečko čistú tenkú šípku. Odborníci odporúčajú použiť očné linky čo najbližšie k mihalniciam, pričom nezanechávajú žiadne medzery.
 • Teraz choď na samotnú ríbezlu. Vyzbrojení pinzetou, stočíme ich. Potom sme výsledok opravili pomocou maskary. Niektoré dámy zdobia viečka s kamienkami. Tu hlavné podmienky - nepreháňajte to.
 • Bude priťahovať osobitnú pozornosť a vaše pery. Pre-prášok je. Potom obrys obkreslite vhodnou ceruzkou. Malo by byť mäkké. Potom môžete aplikovať rúž, lesk, dať vaše pery zvodný vzhľad. Zvyčajne nevesty radšej zdieľať make-up s ružovými perami. Môžete však experimentovať s inými odtieňmi. Hlavná vec je, že sa vám hodia.

Pamätajte, že atraktívny a štýlový make-up môžete vytvoriť vlastnými rukami. Hlavnou vecou je vybrať správne a vysoko kvalitné výrobky.

Ako urobiť svadobný make-up sami, pozri nasledujúce video.

Profesionálne tipy na make-up

Urobiť najviac štýlový svadobný make-up môže byť ľahko a jednoducho, ak budete počúvať rady odborníkov vo svojom odbore, Prvým odporúčaním, ktoré dávajú umelci, je skúška. Aby ste vylúčili všetky druhy nepríjemných prekvapení a prekvapení na najdôležitejší deň pre vás, musíte urobiť aspoň raz make-up, ktorý vytvoríte na svadbu. To je nevyhnutné predovšetkým pre vás, aby ste pochopili, či ste si vybrali správnu kozmetiku a umiestnili všetky farebné akcenty. Aspoň skúška make-up nikomu neublížil.

Ak sa svadba uskutoční v lete, musíte zásobiť termálnou vodou. Taký sprej okamžite osvieži vašu tvár, zatraktívni. Pre blížiace sa storočie odborníci radia, aby sa proces make-upu nevytváral pozdĺž očného viečka (ako v klasickej verzii), ale aby sa vytvorilo viečko priamo pozdĺž blížiacej sa časti. Takže váš vzhľad bude výraznejší a môžete opraviť malé chyby.

Nemyslite si, že farby a odtiene, ktoré sa vám páčia, sú ideálne pre váš vzhľad. Pre hnedé vlasy ženy, brunetky, blondínky, ryšavky majú svoj vlastný rozsah úspešných farieb, a preto make-up. Stojí za to dodržať. Jednoduchá, ale dôležitá rada je poskytovaná všetkými kozmetológmi - uistite sa, že prejdete čistenie tváre. Samozrejme, toto by sa nemalo robiť v predvečer identity, ale aspoň týždeň.

Existujú aj dôležité odporúčania, ktoré by sa mali dodržiavať. Prepnite na ľahšiu diétu. Je potrebné opustiť ostrú, slanú, vyprážanú čokoládu. Tieto produkty spôsobujú kožné vyrážky. Je lepšie postarať sa o svoje zdravie a krásu dermis, vypiť dva litre nesýtené čistenej vody denne. Takže môžete nielen odstrániť toxíny, ale aj zlepšiť celkový stav tela.

Je potrebné dodržať správny režim. Zdravý spánok má veľký vplyv na vzhľad a stav pokožky tváre. Nezabudnite spať 8 hodín. Zároveň nie viac ako 10 hodín. V predvečer svadobného dňa by ste mali mať dobrý spánok, relaxačný kúpeľ, relax.

Výber odtieňov make-upu bude závisieť od zvoleného luku. V tomto prípade hrajú významnú úlohu a oblečenie, doplnky a štýl svadobnej dekorácie. Pamätajte, že béžové tóny budú univerzálne. Sú dokonale kombinované s ľubovoľným typom farieb a zapadajú do akéhokoľvek obrazu.

Keď ste vybrali správny make-up, vytvorili ste make-up, uistite sa, že sa pokúsite vziať nejaké fotografie s bleskom. Make-up by nemal byť presýtený alebo naopak príliš bledý. Pamätajte si, že dovolenka bude trvať celý deň, čo znamená, že by ste mali vybrať matné a odolné možnosti.

No, posledná, ale dôležitá etapa pri vytváraní dokonalého make-upu je úsmev. Toto je vaša svadba, deň, na ktorý ste čakali už od detstva, a nenechajte nič stmavnúť vašu dovolenku.Šťastný deň by mal byť plný úsmevov.

Módne trendy a nápady

 • Módne trendy v tomto roku zahŕňajú rôzne trendy. Takže, zostáva na vrchole popularity tvoria v štýle Nyud. Je to prirodzený alebo prírodný obraz, ktorý priťahuje pozornosť, robí nevesta fascinujúcim, ľahkým a elegantným. Mimochodom, takýto štýl si môžete vytvoriť doma. Dôležité je len postupovať podľa odporúčaní odborníkov.
 • Aj tento rok prichádza móda do bielej kože. Takže, teraz sa nemusíte mučiť pred dôležitým dňom, choďte do solária. V trende a kučeravé šípky. Pomôžu zdôrazniť vašu osobnosť a svetlé pery umiestnia hlavné akcenty.
 • Na vytvorenie romantického luku nevesty Väčšinou platí klasický make-up. Tu môžete použiť sušienky, broskyne, ružové tóny. Nezabudnite na lesk na pery a červenať sa.
 • Účinok mokrej kože sa v tomto roku stal módnym. Haze ustupuje do pozadia. Je nevyhnutné, aby sa tonálny rámec uplatňoval čo najtransparentnejšie a najľahšie. Použite sypký prášok s trblietavým efektom.
 • Dym je ľad pomáha zdôrazniť krásu a hĺbku nevesty pohľad. Tento štýl získava na popularite. Nezabudnite dobre zastierať kozmetiku.

Nech si vyberiete akúkoľvek možnosť, hlavná vec je dobrá nálada a pozitívny postoj.

Viac informácií o módnych trendoch vo svadobnom make-up 2017 nájdete vo videu nižšie.

recenzia

Početné recenzie spravodlivého sexu naznačujú, že si môžete vytvoriť svoj vlastný svadobný oblúk vo svojom vlastnom dome. Mnohé dámy zároveň dávajú pozor na šaty, snažia sa urobiť obraz harmonickým a štýlovým. Všetky ženy súhlasia s tým, že kozmetická taška by mala mať vysokú kvalitu, čo znamená, že by mala byť zakúpená len v odborných obchodoch.

Ženy zdôrazňujú, že pastelové farby sú najvhodnejšie pre akýkoľvek obrázok. Áno, a tento make-up vyzerá prirodzenejšie. Dievčatá si všimnú, že je najlepšie robiť make-up pomocou denného svetla. Takže môžete urobiť to najpresnejšie a atraktívne.

Mal by byť riadený radami umelcov na make-up a vytvárať obrazy vhodné pre hnedé oči, zelené oči, modrooké krásy atď. Zvážte tvar očí. Napríklad, niečo, čo je vhodné pre ázijských ľudí, sa nebude zdať príťažlivé pre veľké oči.

Pick up a vhodné vybavenie. Môže to byť ceruzka alebo veľká aplikácia kozmetiky. Nekontrolujte si čas na testovanie možností. Takže môžete pochopiť, čo vám presne vyhovuje a bude čas na opravy.

Pozreli sme sa na to, ako môžete vytvoriť atraktívny a moderný svadobný make-up. Teraz sa musíte len rozhodnúť o koncepte vašej akcie, vybrať vhodný štýl a farebnú schému. Nezabudnite na všetky odporúčania profesionálnych špecialistov, potom bude vaša práca perfektná a svadba bude ešte lepšia, ako ste očakávali.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky