Make-up pod tyrkysové šaty

Make-up pod tyrkysové šaty

Je to vždy príjemné pre dievča nosiť tyrkysové šaty, táto farba je príjemná na pohľad a môže sa stať nielen krásne ležérne oblečenie, ale aj slušné večerné šaty, alebo napríklad šaty pre maturitu. A ak je správne vybrať make-up pre takéto šaty, potom to bude ideálny doplnok k obrázku.

O módnych trendoch

 • Pre tyrkysové tóny tieňov, ktorý je mimochodom v súčasnosti v trende, tenká šípka prechádzajúca cez horné viečko alebo malé množstvo tieňov z vonkajšej strany viečka sa môže stať veľkolepým prízvukom.
 • Hnedooká alebo zelenooká móda Mali by ste si vybrať odtieň tyrkysovej, podobný smaragdovo nazelenalý. Brown-eyed brunetka s chladnou farbou alebo blondína s modrými očami by mali používať chladné modrasté tóny pre make-up.
 • Veľmi módne dnes používať make-up modré a čierne šípky. Možnosti sú rôzne - niekto má rád dvojitú šípku nakreslenou na hornom viečku a niekto preferuje čiernu šípku na hornom a tyrkysovom alebo s modrým odtieňom na dolnom viečku.
 • Tyrkysová je perfektná farba lila, fialové tóny, denim. Ale každý jednotlivý prípad zahŕňa starostlivý výber farieb, takže šaty sú doplnené jemnými a hladkými tónmi a nekonkurujú im.
 • Elegantný večerný make-up na tyrkysové šaty - v zlatých tónoch. Kombinácia zlata a tyrkysovej alebo modrej je vždy spojená s luxusom a bohatstvom. Avšak, make-up v tomto štýle sa odporúča len pre ženy spravodlivého pohlavia typu teplých farieb.
 • Striebro môže byť výhodné, To, samozrejme, nie je luxusom zlata, ale tiež vyzerá celkom elegantne a priťahuje pozornosť. Výborným výberom make-upu pre tyrkysové oblečenie budú ostatné šípky v hornom viečku - jedno zlato a jedno striebro.
 • Tyrkysové oblečenie dokonale ladí s make-upom, vyrobené v štýle "nahý". Jeho pokojné tóny budú môcť osviežiť jasnú a bohatú tyrkysovú farbu. To bude vynikajúci doplnok k obrazu, a zároveň outfit nezostane v tieni svetlý make-up.
 • Denný make-up pre tyrkysové šaty Vyzerá lepšie s matnými tónmi, a večer je lepšie používať šumivé tiene. Pri neutrálnom make-up na oči zapadajú zameranie na pery. Módne dnes matné rúž tmavého tónu bude vynikajúcou kombináciou pre tyrkysové. Vyberte si z vín, sliviek a fialových tónov. Vhodná je aj klasika v červenej alebo mrkvovej farbe, ktorá tiež ladí s tyrkysovou.

Opravte výber tieňa

Je dôležité zvoliť správne tiene tak, aby bol akcent vo všetkých líčidlách nasmerovaný na oči. Tiene v hnedastých a béžových odtieňoch sú vhodné na každodenné použitie. Môžete si vybrať pre oči a šťavnaté tyrkysové farby, tón je rovnaký ako šaty.

Make-up na večer na strane tyrkysovej je najatraktívnejší v zlatých a strieborných tónoch. Aj keď sú dievčatá, ktoré preferujú iné farby - lososové a koralové odtiene. Pre milovníkov kontrastov by fialová gama bola vhodnou voľbou.

pomáda

Ak make-up dievčatá by mala zdôrazniť krásu očí, potom rúž by mal byť vybraný tak jemný a neutrálny, ako je to možné, napríklad béžová. Pysky s transparentným leskom budú tiež vyzerať celkom harmonicky.

V opačnom prípade, keď je make-up oka v upokojujúcich tónoch, rúž na tyrkysové šaty, vyberte si bohatý a bohatý tón. Odtieň slivky alebo vína bude robiť, klasické červené tóny nebudú zbytočné.

Kroky krok za krokom

Pri tyrkysovej strane vytvoriť slušný make-up môže byť rôzne možnosti. Existuje schéma na jeho realizáciu, ktorá využíva tri tyrkysové odtiene:

 • svetlo tyrkysová;
 • tyrkysová;
 • tmavo tyrkysová.

Pokiaľ ide o nasýtenie, môžu byť prekryté odtiene úplne odlišné, bude to do značnej miery závisieť na tom, v ktorú dennú dobu sa make-up na tyrkysové šaty vykonáva.

Ak chcete pracovať, musíte skladovať tri špeciálne kefy:

 • vo forme bežného aplikátora;
 • kefa, ktorá sa bude miešať;
 • jemný štetec na čistenie čiar.

Akcie sa musia vykonať v nasledujúcom poradí:

 • svetlé tiene dajte pod obočie a prelepte ich;
 • stredný odtieň Nakreslite „ležiace“ písmeno „V“ nad pohyblivú časť očného viečka a mierne presuňte vonkajší roh nad a ďalej od mosta nosa. Tým sa dosiahne účinok zväčšenia očí a zvýšenia očných viečok;
 • najtmavší tón aplikujte na oblasť pohybujúceho sa očného viečka a potom načrtnite čiarku na samotných koreňoch rias horného viečka;
 • náhle premeny zmesipohyb kefy do hornej vonkajšej časti očného viečka;
 • pre dolné viečko a pre vnútorné očné viečka použite svetlé strieborné alebo trblietavé biele tiene. Mali by byť brané veľmi málo a aplikované veľmi opatrne;
 • rúž na daný make-up by sa mali vyberať z prírodných odtieňov v súlade s typom pokožky dievčaťa: broskyňami, hnedastými alebo bledoružovými odtieňmi. Zodpovedá jej tón by mal a červenať. V tomto prípade sa make-up dostane najviac harmonické.

Ďalšie variácie sú pozoruhodné:

 1. Žena v tyrkysových šatách Je ľahko schopný stať sa smrteľnou krásou, ak sa jej make-up a manikúra vykonávajú v čiernych tónoch. To je možné dosiahnuť použitím uhlíkového odtieňa s bohatou konzistenciou, ako aj všetkých druhov šedých odtieňov. Hlavnou vecou je nezabudnúť na črty štruktúry ženskej tváre, pretože napríklad by sme nemali sledovať malé oči do rámov z čiernych šípok.
 2. Môžete bezpečne používať vytvoriť make-up v strieborných tónoch. Aplikujú sa ako obrys alebo ako povlak rohov očných viečok. Ľahké a trblietavé strieborné tóny sa dajú aplikovať na vonkajšiu časť očného viečka a pod obočím - takže vzhľad dievčatá dostane sviežosť a otvorenosť.
 3. Béžová hnedá je najvhodnejší pre vytvorenie nevinného romantického obrazu ženy v tyrkysových šatách, ako aj pre viac slabé a dokonca sexuálne. Nahý make-up s prírodnými tónmi urobí ženu neodolateľnou v každodennom živote. Tmavý tón v tomto prípade môže byť použitý na nakreslenie čiary pozdĺž rastu rias, dodá výraz expresivity. Brown-eyed si môže vybrať akékoľvek varianty hnedých odtieňov, ale nie tie, ktoré možno nazvať červená.
 4. Vždy odvážne kombinujte tyrkysové a fialové, ale pamätajte, že má schopnosť sústrediť sa na únavu. Takže je lepšie predvídať všetko vopred - a základ pod make-upom, a tón.
 5. Nevzdávajte sa na zelených tónoch v make-up pre tyrkysové oblečenie, však za takýchto okolností musíte byť veľmi opatrní. Faktom je, že make-up v zelených odtieňoch by bol vhodný len v prípade, že tyrkysová na šaty má zelený odtieň.

Ale tu môžete experimentovať - ​​možno make-up v zelených tónoch vyhovuje zeleným alebo lieskovým očiam ženy. Je lepšie zvoliť zelený tón pre make-up studený, ale pre tmavú tvár v tyrkysových šatách je vhodný teplý - všetko je veľmi individuálne a vyžaduje experimenty.

Dôležité nuansy

Predpokladá sa, že kombinácia ružového make-upu s tyrkysovým oblečením vytvorí príliš frivolný obraz, ale v tomto prípade stojí za to experimentovať - ​​možno táto kombinácia bude vyzerať dosť harmonicky a efektívne na niektorých ženách.

V klasickej verzii sa odporúča použiť modré a azúrové tóny, v ktorých je malý odtieň tyrkysovej farby.Tento efekt sa dá ľahko dosiahnuť napríklad zmiešaním odtieňov modrej s tyrkysovou (doslova potrebujú kvapku).

Tento make-up je najvhodnejší pre blondínky. Ale to isté by nemalo byť príliš modré, odporúča sa použiť prechodné odtiene a starostlivo premiešať okraje.

Makeup umelci tipy

Ak budete počúvať rady ľudí, ktorí vedia, profesionálov, potom bude váš make-up vyzerať dokonale a dokonale doplní váš obrázok v šatách z tyrkysovej farby:

 1. Oči žiaduce sumarizovať použitím svetlosivej alebo striebornej ceruzky. Čiara, ktorú kreslíte, by mala byť tenká a veľmi elegantná.
 2. Hue maskara si môže vybrať nemusí byť len čierna. V tomto prípade môže byť make-up relevantnejšia šedá, hnedastá alebo dokonca piesková gama. Farba tyrkysová riasenka bude vyzerať harmonicky, ale len ak sa zhoduje s tónom oblečenia.
 3. Mnohí Rouge neukladajú - len na mierne zvýraznenie lícnych kostí.
 4. Chcete make-up v tyrkysových farbách - použite na to ceruzku tohto odtieňa na označenie šípok na horných viečkach a mierne zvýraznite dolné. Ako tiene vyberte iba béžové odtiene.
 5. Nebojte sa experimentovať, Koniec koncov, všetko je známe v porovnaní, a to, čo sa nezmestí jedna žena môže vyzerať tak organicky a atraktívne, ako je to možné k inému. Ak vaša obľúbená farba nie je v súlade s šaty, ale nemôžete ju odmietnuť, môžete experimentovať a urobiť z neho zaujímavý prízvuk.
 6. Majstrovstvo prichádza so skúsenosťami, a čím častejšie budete vyskúšať rôzne možnosti pri vytváraní make-upu, tým skôr sa naučíte, aby sa váš obrázok naozaj krásny - ohromujúci, svetlý a jedinečný.

Ako urobiť make-up pod tyrkysové šaty, pozri nasledujúce video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky