Make-up pre blížiace sa storočie

Make-up pre blížiace sa storočie

Správne aplikovaný make-up - To je, samozrejme, kľúčom k úspechu každej ženy. Že je schopný dať sviežosť tvárou a skryť existujúce nedostatky a problémové oblasti. Vďaka rôznym technikám je možné napraviť incíziu očí alebo závesného viečka niektorých žien. Dosiahnutie neodolateľného vzhľadu pomocou kozmetických prípravkov je možné len ak správne umiestnite akcenty. Ak sa chcete ponoriť do podrobností aplikácie, je potrebné zvážiť niekoľko funkcií.

rysy

Aby závesné viečko nespôsobilo nepríjemnosti pri použití make-upu, musíte poznať triky, ktoré vám pomôžu vybrať farebnú paletu tieňov, ceruzku alebo špeciálne navrhnuté gély. Nasledujúce odporúčania pomôžu dozvedieť sa o niektorých zložitostiach, ktoré zdôrazňujú výhody a skryjú nevýhody:

 1. Použiť typ make-upu, , Ktorý bude skrývať zónu hroziaceho storočia, je potrebné len s pomocou tmavých odtieňov tieňov. Svetlo alebo lesklý efekt zvýrazní. Môžu byť aplikované na rohy oka, pretože v tejto časti sú doslova otvorené.
 2. Ženy nad 50 rokov Potrebujete výživový základ pre make-up. Nedovolí, aby sa tiene valili a upchávali vrásky.
 3. Ak ste vlastníkom blížiaceho sa storočia, to znamená, že tekuté očné linky sú prísne zakázané. Môže sa zmeniť na čiernu ceruzku. Potrebujete kresliť šípky len od polovice storočia. Ďalšia technika kreslenia šípok iba zhoršuje situáciu a robí oči očividnejšie a smutnejšie.
 4. Ženy s týmto typom očných viečok monitorovať stav obočia. Mali by odvádzať pozornosť od kapoty, aby boli čo najviac zdvihnutí a rozšírení. Tým sa vytvorí vizuálny efekt.
 5. Stojí za to zabudnúť použiť všetky prostriedky na dolnom viečku. Výber tejto oblasti ceruzkou alebo tieňom môže všetko zhoršiť.
 6. Pozrite, musíte dať výraznosť pomocou tieňov a aplikovaním svetlého oparu, zvýrazňujúc ho tmavou vrstvou pernatej palety tieňov.
 7. Pre tento druh make-upu mali by ste si vybrať dobré odolné výrobky, ktoré nebudú vymazané a nebudú sa v priebehu niekoľkých hodín skĺznuť z mobilného veku. Musíte si kúpiť vysokokvalitnú kefu, ktorá môže zatieniť tiene a make-up pomocou techniky dymových očí.
 8. Je potrebné venovať pozornosť riasam. Hrubé vrstvy maskary budú len pokaziť make-up - mal by sa aplikovať tenkou vrstvou, po zvlnení rias kliešťami. Tento dôraz otvorí oči a urobí z neho hlbší.
 9. Pamätajte na to že tmavé odtiene tieňov sa aplikujú na vonkajší roh viečka, svetlo - na vnútornú a strednú časť na strednú alebo dolnú časť.

Recepty na make-up

Očné viečka hroziaceho typu dávajú pohľad na malátnosť, únavu a nevýraznosť. Aby to skryli, umelci na make-up používajú obrovské množstvo techník, ktoré vám umožnia zabudnúť na túto malú chybu. Správna náprava tejto funkcie pomôže niektorým z techník, ktoré sú obľúbené medzi odborníkmi:

 • Ak chcete skryť ťažké horné viečka, najprv musíte venovať pozornosť obočiu. Mali by byť zdvíhané ceruzkou alebo inými špeciálnymi prostriedkami - napríklad tieňmi. Dať im geometriu, musíte znížiť obočie s zvýrazňovačom zdola, ktorý bude vizuálne zdvihnúť.

Ak nie je základ pre make-up, môžete použiť korektor pred použitím očné tiene. Každá aplikovaná vrstva musí byť zatienená smerom k chrámom. Ľahké tóny - v rohoch očí, nasýtené alebo tmavé - v hornom viečku.Použitím tejto techniky je možné aplikovať a zatieniť tiene, ktoré presahujú hranice očných viečok. Je potrebné zakázať tekutú vložku, ktorá bude len oči vyzerať ťažšie.

 • Ak chcete zvýšiť znížené oči, make-up umelci používajú niekoľko tajomstiev. Prvým je zdôrazniť obočie, ale nie ceruzkou, ale len tieňmi (v malom množstve a pomocou skosenej kefy). Zdvihnite spodný riadok pomocou zvýrazňovača.

Druhým tajomstvom je rozptýlenie pozornosti od viečok - pomocou tieňov prirodzených odtieňov. Najúspešnejšou kombináciou je béžová a hnedá farba, aplikovaná na obvod viečka a mimo neho.

Posledným tajomstvom je nahradiť očné linky na tiene. Očné linky sú malé a blízke, čo poškodí vizuálny dojem.

 • Jednou z najobľúbenejších techník je ceruzková slučka, ktorú zvládne každý. Je dosť veľkolepá a extravagantná. Táto technika pomáha, aby bol pohľad otvorenejší, môže zväčšiť vzdialenosť medzi očami.

Pri použití takejto techniky je potrebné vziať do úvahy, že svetlé a perlové farby nie sú kategoricky vhodné. Je potrebné použiť iba tiene s hustým základom - najlepšie tri alebo viac odtieňov.

Pomocou takejto techniky sa nakoniec objaví slučka na viečku. Smyčkový efekt je skvelý pre majiteľov blížiaceho sa storočia, pretože ho zdvíha a odvádza pozornosť od tašky. Tento make-up sa vykonáva v akomkoľvek rozsahu, je pomerne ľahký a jednoduchý, vhodný pre denný aj večerný obraz.

 • K dispozícii je tiež zdvíhací make-up, ktorý dáva tvár omladzujúci účinok. Jeho implementácia si však vyžaduje viac pozornosti a času ako bežný make-up.

Make-up umelci zosvetliť všetky dostupné tváre dutiny pomocou korektorov, a vydutia maska ​​pod vrstvou hustého tmavého základu alebo prášku. Hlavnou úlohou tejto techniky je zdvihnúť obrysy tváre pomocou správne nakreslených rovnobežiek. Pre takéto make-up svetlé odtiene rúže, brilantné tonálne prostriedky, rôzne očné linky a prášky nebude fungovať.

Veľké chyby

Make-up je druh nástroja, ktorý potrebujete vedieť, ako používať. Bol vytvorený s cieľom zlepšiť ženské vlastnosti, dať dobre upravený a svieži pohľad na tvár, zdôrazniť existujúce výhody. Ale existuje určitý počet chýb, ktoré ženy robia bez toho, aby si toho všimli a neuvedomili si to.

Make-up, aplikovaný zlým spôsobom, môže nielen urobiť tvár smiešne, ale aj pridať vek.

Aby sa predišlo takýmto situáciám, je potrebné chyby analyzovať:

 1. Pri kreslení šípok vyhnúť sa účinku starostlivosti smerom nadol. Takáto chyba spôsobí, že pohľad bude smutnejší ako v skutočnosti.
 2. Oko pri aplikovaní tieňov by malo byť zatvorené. Pri otvorených očiach sa môže kozmetika aplikovať nerovnomerne, prerušovane, nerovnomerne.
 3. Tiene s perleťovým tieňom a flitre, zamerajte sa len na problém. Môžu urobiť očné viečka opuchnuté a ťažké, pretože majú lesklý olejový základ. Takéto tiene možno aplikovať len pod čiaru obočia, aby ste ich maximalizovali.
 4. Vnútorný kútik oka nie je možné maľovať s dúhovými tieňmi, je nutné používať iba svetlé odtiene, ktoré nedávajú efekt disproporcionality očí.
 5. Je potrebné upustiť od priameho a zakrivené obočie, pretože prvé z nich zvýši účinok očných viečok, a ten bude dávať tvár vystrašenému výrazu.
 6. Tekuté očné linky je potrebné odstrániť nahradením ceruzkou.
 7. Nenechávajte čisté a rovné čiary. Uvedenie tieňov, musia byť tieňované od vrstvy k vrstve. Dokonca aj pri použití ceruzky, by nemali byť viditeľné, pretože môžu zviditeľniť všetky nevýhody.
 8. Hlavná chyba je ignorovanie základne pod make-up. Bez neho môžu tiene ležať škaredo a zvinúť sa, čo dá nedbanlivosť a nedbanlivosť.
 9. Najčastejšou chybou je nesúlad. Nadmerné farby a odtiene poškodia obraz, čím sa situácia zhorší.
 10. Nezabudnite zvlniť riasy. Dlhé otvorené riasy iba otvoria oči a zvýšia oči, zakryjúc závesné viečko.

Problém hroziaceho storočia je veľmi jednoducho a jednoducho maskovaný. Je len potrebné poznať nejaké triky, šikovne ich uviesť do činnosti, a čo je najdôležitejšie, vyhnúť sa zjavným chybám, ktoré zavádzajú disharmóniu do make-upu.

Ako sa prihlásiť?

Ak chcete make-up vyzerať veľkolepé, nestačí mať vysoko kvalitné drahé kozmetiky. Veľa závisí od aplikačnej techniky a vlastných zručností. Ak chcete prilákať pozornosť iných, zdôrazniť existujúce výhody a volať obdivné pohľady pomôže tipy, ktoré sú založené len na správnej aplikácii kozmetiky.

Hnedé oči sú najčastejšie, sú vhodné pre takmer celú farebnú paletu tieňov a ceruziek. Pre túto farbu očí existuje špeciálna technika aplikácie. Stojí za zváženie v etapách:

 1. Najprv pripravte kožu na aplikáciu make-upu, po odstránení olejového lesku špeciálnymi prostriedkami.
 2. Venujte zvláštnu pozornosť obočiu. Opatrne nakreslite obrys a vyplňte prázdne miesta s tieňmi obočia, čím vytvoríte požadovaný tvar.
 3. Pre hnedé oči sú vhodné čokolády, zelené a zlaté tiene. Aplikujte vybranú paletu na horné viečko, jemne zatienite. Môže sa tiež aplikovať tesne nad povrch viečka.
 4. Štetec s tieňmi nakreslí hranicu. nad horným viečkom a rohom pod uhlom k hornej časti obočia.
 5. Pod kefou na obočie so svetlými tieňmi, vizuálne zdvihnúť čiaru obočia.
 6. Farebné tiene na spodnom viečku stredné odtiene.
 7. Použite tmavý odtieň pozdĺž mihalníc, jemne zatienené.
 8. Zvláštnu pozornosť venujte sfarbeniu mihalníc. Mali by byť natreté strednou vrstvou a vyzerať úhľadne, bez toho, aby sa zlepili hrudky.

Vďaka tejto technike bude zobrazenie jasné a otvorené.

Odborníci sa domnievajú, že zelená farba očí je najuniverzálnejšia, pretože im vyhovuje takmer akýkoľvek odtieň tieňov a ceruziek. Z najvhodnejších bronzových, medených, fialových a zelených odtieňov. Jednoducho vyzerajú. Ak chcete vytvoriť tento efekt, musíte dodržiavať základné odporúčania:

 1. Matný pigment farbu hornej časti viečka. Ružový pigment je vhodný pre svetlú pokožku a hnedú alebo čiernu pre tmavú pokožku.
 2. Základné pravidlo - starostlivé zatienenie okrajov a čiar, čím sa vytvára efekt svetlého oparu.
 3. Na prelome storočia nakreslite čiaru zmiešajte ho, získajte tmavý pruh.
 4. Vo vonkajšom rohu miešajte tmavé tiene, Pomocou kefy urobte hladkú líniu smerom k vnútornému rohu oka, čím skryjete existujúcu hranicu.
 5. Dolné viečko (menovite horná časť) maľovať zelenými tieňmi, opäť prekryť a skryť hranicu.
 6. Swag kefa od žiaka švihnúť do vonkajšieho rohu. Ak sa vynechá, nakreslite prúžok pozdĺž očného viečka kefou s tieňmi (bližšie k chrámu) a vizuálne zdvihnite tieto rohy.
 7. Venujte pozornosť obočiu. Ceruzky kreslia čiary, napodobňujú chĺpky tam, kde sú medzery.

Technika použitia tieňov pre modré a sivé oči má rovnaké vlastnosti. Stylisti odporúčajú ružové, zlaté, strieborné a tyrkysové odtiene. Postup je nasledovný:

 1. Použite strieborný odtieň na hornom viečku a vymaľte ho levanduľovými tieňmi, starostlivo zatienením, aby nebol viditeľný ostrý prechod.
 2. Od polovice storočia K rohu oka pripojte fialové tiene v tvare písmena V, zmes.
 3. Dolnú časť oka podtrhnite ceruzkou.
 4. Maľujte mihalnice.

Make-up systémy pre rôzne tvary očí

Každý typ oka je vhodný pre rôzne aplikačné techniky a rôzne farby tieňov. Ak má dievča krásne oči úzkeho ázijského tvaru, musíte zistiť, ako ich vymaľovať a aké odtiene si vybrať pre kvalitný make-up:

 1. Nad horným viečkom musí držať čiaru.
 2. Pripojte dva tvorili čiary.
 3. Použite matné odtiene na vnútornom rohu oka a na hornom viečku, čo dáva hĺbku vzhľadu.
 4. Farebné tiene na spodnom viečku tmavá paleta, väčšinou čierna a hnedá. Zmes dobre.
 5. Nad riasami dajte ceruzku.
 6. Kučeravé mihalnice s kliešťami, aplikujte maskaru, odstráňte prebytok.

Majitelia okrúhlych malých očí musia zatieniť existujúci záhyb pomocou nižšie opísanej techniky:

 1. Osvetlite celú časť storočia. až po spodnú líniu obočia so svetlými tieňmi. Nakreslite tenkú čiaru budúceho záhybu s tmavými tieňmi.
 2. Dim strednú časť oka, skryť vydutú buľvu. Zosvetlite vnútorný roh.
 3. Zo stredu oka stmavte časť očného viečka, vytvorenie svetlého oparu. To urobí jablko nie tak prominentné.
 4. Pod čiarou obočia av rohu oka Aplikujte svetlé tiene alebo zvýrazňovače a tieňujte čo najviac.
 5. Dobre maľované riasy bude posledný dotyk v make-upu.

Ďalší tvar oka má mandľový tvar. Majitelia tohto formulára majú možnosť nerobiť komplexný make-up, ktorý trvá dlho. Môžu len zdôrazniť výhody ľahkého make-upu. Môžete napríklad označiť vonkajšie a vnútorné rohy oka a natiahnuť čiary do chrámov. Najdôležitejšou vlastnosťou budú dlhé riasy.

Tento účinok možno dosiahnuť prostredníctvom dôkladnej riasenky alebo falošných rias. To je to, čo dá maximálnu hĺbku pohľadu.

Dievčatá, ktoré majú hlboko uložené oči, sa môžu zdať zamračené a nespokojné kvôli nesprávnemu make-upu. Aby ste tomu predišli, musíte si zapamätať techniku ​​aplikácie make-upu pre tento typ oka:

 1. Vyberte svetlé odtiene a aplikovať jeden z vybraných na celý povrch storočia a trochu vyššie.
 2. Kresliť šípky ktorý musí nevyhnutne mať tenkú líniu, ktorá presne zapadá do rias.
 3. Je potrebné dodať riasam objem s riasenkou, aplikovať v 2-3 vrstvách. Pre najvýraznejší vzhľad môžete zvýšiť riasy.
 4. Pre hlboké oči sú vhodné hrubé obočie, ale nie príliš nízke.
 5. Pery dosť jemný make-up by mal vyniknúť a chytiť oko.

V súčasnej dobe, správna aplikácia make-up môže skryť aj tak malé chyby, ako blízko-nastaviť oči, čo dáva mnoho žien nepohodlie a nepohodlie. Stojí za zmienku, že veľa hviezd má rovnaký problém, ale šikovne ho opravujú a zvýrazňujú. Na to je potrebné vziať do úvahy kľúčové tajomstvá:

 1. Aplikujte na roh oka a stred svetlých svetlých očných viečok. Mali by byť len svetlé tóny, ale nie perlové a brilantné.
 2. Na vonkajší roh aplikujte tmavé odtiene. Je potrebné vziať do úvahy, že nie je potrebné ich zastierať.
 3. Nakreslite šípky s tekutou vložkou. Treba poznamenať, že čiara by mala začínať od vnútorného okraja, hladko sa pohybovať k vonkajšiemu okraju. Nie je potrebné zahusťovať šípku, mala by byť čo najbližšie k línii rastu rias bez toho, aby bola zakrytá otvorená časť viečka.
 4. S týmto usporiadaním očných rias, prísne zakázané. Je potrebné farbiť alebo pestovať riasy len z vonkajšieho okraja, nedosahujúceho stred.
 5. Obočie pre oči v blízkosti musí byť riedený na základni, hrot musí byť dlhší.

Mnoho celebrít už dlho dokázalo, že široké oči nie sú chybou, ale výrazným rysom, ktorý robí ženu špeciálnou a jedinečnou. Pomôže to správnemu zavedeniu make-upu, ktorý opticky znižuje vzdialenosť:

 1. Ako je známeObočie by malo začať tam, kde končí krídlo nosa. Ak sú obočia umiestnené blízko seba a oči sú širšie, je to plus, pretože vizuálne pomáha spojiť oči. Ak sú obočia umiestnené ďalej, je potrebné ich kresliť ceruzkou.
 2. Pre tento typ očných tieňov kombinovať, kombinovať, aplikovať ich špeciálnym spôsobom.Ak sú zvolené tmavé a svetlé odtiene, tmavé sa aplikujú z vonkajšej časti a tieň v polovici storočia. Svetlo sa aplikuje na roh oka a odtieň do stredu.
 3. MMôžete použiť očné linky ale bez šípok. Linka musí nevyhnutne ísť na tenký prúžok zo stredu oka a zahusťovať na vonkajšiu časť.

Príklady hviezd

V súčasnosti hviezdy podľa ich príkladu robia niektoré špeciálne zmeny v oblečení a make-upu. Často pri prezeraní fotografií svetských dievčat chcem opakovať make-up a vyzerať rovnako extravagantne. Za týmto účelom môžete zvážiť niektoré varianty hviezdneho make-upu a prijať ich.

Experimentovanie v make-upu je v súčasnosti vítané. Eva GreentAuger používa túto techniku ​​a celkom úspešne. Víno rúž, spodné očné viečko a šedo-zelené dymové oči zdôraznil všetky prednosti francúzskej herečky a pridal chuť na jej večerný make-up.

Emma Stone - vlastník takých prvkov, ako je závesné viečko Pre denné make-up, americká herečka využila liner, robiť šípy, a zdôraznil vnútornej časti storočia. Hlavnú úlohu v takomto ľahkom make-upu zohrali načechrané riasy.

Letný make-up Rachel McAdamsová rôzne prírodné, on nyudovy. Vymyslela si len riasy a zvýraznila jej pery ružovou rúžom, ale to boli tie malé ťahy, ktoré jej priniesli ľahkosť a vzdušnosť.

Amanda Seyfried drží na make-up v odtieňoch hnedej, používa čierne tiene. Smoky očné tiene a objemné riasy urobili obraz agresívnejším, ale nezbavili ženskosti.

Pre každodenný make-up Masha Ivakova používa len nahé odtiene rúže a riasenky, čím zvýrazňuje riasy. To je dosť na to, aby tvár vyzerala svieža a odpočívala.

Ako slávnostný make-up na modeli červeného koberca Doutzen Cruz používali dymovo hnedo-zelené odtiene, dymové oči, zvýraznené objemnými riasami. Samozrejme, že nie bez nahej ružovej rúže.

Makeup pre blížiace sa storočie - v ďalšom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky