Deň make-up

Deň make-up

Make-up je čarovný prútik mnohých žien, ktoré môžu transformovať a diverzifikovať svoj imidž. Make-up sa môže líšiť v závislosti od udalosti, pre ktorú to robíte. Rozlišujte medzi denným a večerným make-upom, je to absolútny opak. Denný make-up je prirodzený vzhľad, líši sa tým, že obsahuje väčšinou pokojné tóny. Ak chcete vytvoriť vysokokvalitný prírodný make-up, musíte poznať jeho vlastnosti, aplikačnú techniku ​​a niektoré tajomstvá profesionálnych vizážistov.

Vlastnosti a výhody

Deň make-up má nasledujúce vlastnosti: zdá sa, že je to veľmi jednoduché a univerzálne, ale zároveň taký make-up vyzerá veľmi krásne. S ním môžete vyjadriť svoju náladu, ale nevyzerá to vulgárne. Tento make-up vám umožní vždy vyzerať perfektne, najmä v náročných dňoch. Hlavným make-upom je, že by mal byť veľmi zaujímavý, mal by vyzerať svetlý, ale zároveň zostať relevantný.

Základný make-up sa líši v závislosti od toho, aký typ vzhľadu máte. Zároveň je dôležité zvoliť make-up, ktorý vám najlepšie vyhovuje, pretože denný make-up je najbežnejšou formou. Je to jeho dievčatá, ktoré používajú ísť do práce, kde trávia veľa času. Okrem toho by mal byť tento make-up vysoko kvalitný a odolný. Najčastejšie počas pracovného dňa nie je čas na jeho opravu. Kozmetika musí vydržať 6 až 8 hodín.

Obzvlášť dôležitý je princíp kvalitného denného make-upu v lete, pretože kozmetika s nízkou kvalitou zloženia sa v dôsledku vysokej teploty na tvári jednoducho topí. Môžu tak pokaziť váš vzhľad. To je dôvod, prečo je pre prirodzený denný make-up potrebné získať iba vysoko kvalitné výrobky a farby by mali zodpovedať vášmu typu vzhľadu.

Pre hnedé oči krásny výhľad na denný make-up bude kombináciou prírodného béžového tonálneho rámca so svetlými béžovými tieňmi s bledoružovými alebo mliečnymi odtieňmi. Zároveň šípka pozdĺž línie rastu rias bude vyzerať veľmi zaujímavo, pričom by mala byť veľmi tenká a nevyzerať vulgárne. Ak chcete vytvoriť, je lepšie použiť hnedé odtiene. Najlepšie zo všetkého je, ak denný make-up nebude predstavovať prísne línie. Všetky by mali byť hladké a prechody - nie veľmi nápadné. To je dôvod, prečo šípky lepšie odtieň.

Pre zelené oči je lepšie používať denný make-up s ľahšími odtieňmi. Odporúča sa zakryť viečka bielymi alebo svetlými béžovými tieňmi. V lete môžete použiť broskyňové odtiene tieňov. Je lepšie, ak sú tiene vo vnútornom rohu oka svetlom a smerom k vonkajšiemu rohu trochu stmavnú. Šedé tiene môžu byť použité na to, je tiež dôležité, aby tieň hranice dobre. Nepochybne je potrebné použiť maskaru na denný očný make-up (môže byť predĺženie, skrútenie). Najlepšie je, aby sa mihalnice vytvárali v jednej vrstve, aby sa tak veľmi nezaujímali.

Pre dievčatá s modrými očami dokonale svetlý ružový odtieň. Veľmi krásne vyjadrujú tieň modrých očí. Môžete použiť aj sivé očné linky a biele tiene, zatiaľ čo kontúra musí byť tieňovaná. Pre sivomodré oči vhodnejšie sivobiele tiene, ktoré by sa mali tiež hladko do seba. Oči možno kresliť úhľadnými šípkami - čiernou ceruzkou.Môžu priniesť nielen horné, ale aj dolné viečko. Bude veľmi zaujímavé vyzerať tenké a ostré krátke čiary.

Ak chcete urobiť denný make-up, je dôležité poznať technológiu jeho implementácie, pretože je veľmi odlišná od večerného typu make-upu. Ak nosíte okuliare, môžete vyzdvihnúť make-up pre ich rámy. Šípky vyrobené v rovnakej farbe ako okraj vyzerajú veľmi zaujímavo, ale toto pravidlo funguje len pre tupé tóny. Toto je veľmi štýlové a zaujímavé riešenie pre kancelársku prácu.

Typy denného make-upu

Každodenné make-up sa môže líšiť v závislosti od ročného obdobia. Letný make-up sa zvyčajne vykonáva v teplejších odtieňoch, pričom sa často používa dostatočne odolná kozmetika. Mnoho žien sa v lete opaľuje, takže ich koža sa stáva tmavšou. Z tohto dôvodu sa snažia nepoužívať studený typ tohto make-upu.

Nasledujúce odtiene sú najvhodnejšie pre letný make-up: béžové, broskyňové, svetlohnedé, mliečne, svetlé olivy, ľahké koraly a ďalšie teplé farby.

Pre módne zimné make-up, ženy používajú chladnejšie tóny. Radšej maľujú pery v ružových odtieňoch a tiež v studenej broskyni. Oči ženy maľujú odtieňmi modrej, modrej, ružovej, fialovej, bielej, šedej a niektorých tmavých odtieňov. Make-up umelci sa odporúča používať pastelové farby pre denné make-up. Letné make-up je jemný a ľahký make-up, môže byť použitý pre tematické fotenie. Na tento účel si môžete vybrať rôzne možnosti.

Je tiež potrebné zvážiť typ vzhľadu. Pre blondínky je veľmi ľahký make-up dokonalý. Najlepšie je dávať prednosť svetelným tónovým základom. Kozmetičky neodporúčajú modrooký blondínky používať svetlé tiene, pretože táto kombinácia môže vyzerať veľmi zvláštne.

Odborníci odporúčajú nahradiť tiene sivými alebo svetlohnedými ceruzkami na oči, s ktorými môžete nakresliť úhľadnú šípku a tieň. Ak máte radi tiene, potom môžete použiť akékoľvek prirodzené odtiene nude farieb.

Použite maskaru. Je veľmi dobré, ak nie je čierno-čierna, ale ľahšia - napríklad šedá alebo hnedá. Pokiaľ ide o farbu pier, jemne broskyňové, béžové a béžovo-ružové tóny sú ideálne pre blondínky. Odporúča sa používať matnú rúž. Svetelný lesk je tiež prijateľný. Make-up umelci odporúčajú používať hnedé oči s niektorými inými kombináciami. Môže to byť svetlohnedé a ružovkasté odtiene tieňov, teplé svetlé koralové odtiene rúže alebo lesku.

Brunette deň make-up by mal mať tiež funkcie. Klasický prírodný make-up by mal urobiť vzhľad jemnejší a ženský. Ženy s tmavými vlasmi a tmavou pokožkou sa odporúča použiť vhodnejší základ pleti, ktorý je lepšie pokryť drobivým práškom na vrchole ľahšej základne. Pre brunetky, slivky a svetlo fialové očné tiene bude vynikajúcou voľbou pre očný make-up. Taký svetlý make-up môže vyzerať veľmi jemne, to je veľká slávnostná možnosť.

Pre majiteľov veľkých očí je lepšie používať tmavšie, ale prirodzené odtiene. Brown-eyed brunetky sú lepšie uprednostňovať zlaté, ružové a mliečne odtiene tieňov. Majitelia zelených očí najviac pôjdu modrastými, béžovými a olivovými odtieňmi tieňov. Ak ste krása s nezvyčajnou kombináciou modrých očí a tmavých vlasov, potom sú dokonalé hnedé a sivé tiene. Tento druh denného make-upu môžete diverzifikovať s broskyňovými odtieňmi. Pokiaľ ide o pery make-up, brunetky sú vhodnejšie koralové a ružové tóny. Neustále obľúbená brunetka je béžová matná rúž. S jeho pomocou môžete urobiť veľmi krásny deň make-up.Lícne kosti môžu byť pokryté broskyňou alebo bledoružovou červenatosťou.

Samostatným typom make-upu je avantgarda. To je veľmi extravagantný a originálny make-up vzhľad, ktorý vám umožní vyniknúť. Typicky, tento make-up je večer a noc, ale to môže byť použitý pre dovolenku alebo schôdzku vo dne. K tomu, oblek jeho deň možnosť. Najdôležitejšie pravidlá avantgardného make-upu - asymetria, dlhé a nezvyčajné línie, prítomnosť dekoratívnych vzorov, ako aj abstraktné vzory. Pre tento make-up sa okrem toho zvyčajne používajú kovové farby a kamienky.

Ak chcete vytvoriť avantgardný make-up každý lesk je perfektný. Tento typ denného make-upu je prirodzenejší ako večerný make-up. Jej základom sú veľké šípky na očiach. Zároveň sú spravidla kreslené pastelkami. Pre očný make-up v avantgardnom štýle vyberte svetlé tiene s trblietkami.

Veľmi často sú kamienky rozložené pozdĺž línie rias. Pravidlom je, že mihalnice maľujú jasnejšie, zvyčajne sa používajú čierne, modré alebo fialové odtiene. Lips make-up umelci tiež zdôrazniť, takže avantgardný make-up. Najčastejšie sa na tento účel používajú šťavnaté odtiene a zaujímavý lesk na pery, ktoré ich robia objemnejšími. Takýto doplnok je príležitosťou ukázať svoju fantáziu a vyjadriť individualitu. Je ideálny pre ženy, ktoré milujú experimenty.

Ako si vybrať kozmetiku?

Pre denný make-up môžete ľahko vyzdvihnúť kozmetiku. Ak nechcete neustále opravovať svoj prirodzený make-up, mali by ste vedieť, aké typy make-upu IPB sú k dispozícii. Je to permanentný make-up, ktorý sa vyznačuje zvýšenou stabilitou. To môže byť trvalé make-up obočie, oči alebo pery. S ním môžete zabudnúť na rúž, ceruzku na obočie a oči. To vám umožní farbu pokožky so špeciálnymi pigmentmi na dlhú dobu, pričom výsledok môže byť zachovaný viac ako rok. V niektorých prípadoch viac ako dva roky.

Tetovanie je škvrna na koži, pričom môže vyzerať veľmi prirodzene. Pokiaľ ide o obočie, v tomto prípade sú všetky vlasy vypracované. Nemôžu byť ani zmätení. Očné tetovanie môže vytvoriť efekt sviežich rias. S takýmto prirodzeným make-upom sú všetky medzery medzi chĺpkami na viečkach ťahané malými ťahmi - takto sa pridáva hrúbka mihalníc. S pomocou tetovania, môžete kresliť šípky na dlhú dobu. Ak chcete urobiť permanentný denný make-up na pery, potom je tetovanie veľmi dobré rozhodnutie, pretože pery sú sýtejšie. V tomto prípade môžete použiť prírodné béžové, ružové a koralové odtiene. Takže môžete výrazne zmeniť tvar pier a vizuálne ich zväčšiť.

Ak nechcete robiť takýto permanentný make-up z akéhokoľvek dôvodu, potom môžete použiť bežnú kozmetiku. S ohľadom na prirodzený make-up pier, je najlepšie zvoliť nie veľmi svetlé rúže, ale nemusí to byť nevyhnutne veľmi veľmi ľahké. Je dôležité používať nie príliš nasýtené odtiene, všetky by mali byť tlmené. Perfektné pre tento prirodzený tón rúže. Je lepšie, ak sú matné. Svetlý lesk na pery sa dá tiež použiť na vytvorenie denného make-upu - je dôležité, aby farby neboli veľmi jasné.

Môžete tiež použiť vložku na pery, s ktorou je ľahké vytvoriť krásny obrys. Je dôležité, aby sa jeho farba zhodovala s odtieňom rúže, inak bude takýto make-up na pery vyzerať vulgárne.

Ak nechcete zvýrazniť pery, môžete ich prikryť priesvitným leskom, ktorý ich robí vizuálne baculatejším, ale je lepšie zamerať sa na oči.

Pokiaľ ide o kozmetiku pre oči, v tomto prípade musíte skúsiť vyzdvihnúť svetlý tieň. Lepšie, ak sa vzdáte očných viečok. Ak sú vaše obľúbené medzi všetkými kozmetiky, skúste, aby linky hladké a tieň je. Šípky by mali byť krátke.Je lepšie, ak ich používate samostatne, nie v kombinácii s tieňmi. Ich okraj by nemal byť príliš zakrivený a nie príliš dlhý.

Je dôležité vziať do úvahy určité pravidlo: ak sa sústredíte na pery, v žiadnom prípade nezdôrazňujte jasné oči, inak sa môže váš denný make-up jednoducho zmeniť na večer. Ak ste si svoje pery zakryli veľmi svetlým tónom, môžete uprednostniť zaujímavejšie odtiene tieňov. Je lepšie používať monochromatické tiene, ale niekoľko podobných tónov rovnakej farebnej škály, ktoré by sa mali plynulo premieňať. Pokiaľ ide o riasy, mali by byť vyrobené tak, aby vzhľad výraznejšie, ale nepoužívajte farebné maskary počas dňa, pretože je to viac večer verzia. Je lepšie dávať prednosť hnedým tónom jatočného tela, pretože takýto make-up bude vyzerať prirodzenejšie.

Denný make-up má aj určité funkcie. Snažte sa použiť tonálny rámec s ľahkou textúrou, nemal by byť hustý a mať tmavý odtieň. Okrem toho by sa pleť nemala líšiť od farby krku a dekoltu. Nevytvárajte efekt masky. Je lepšie používať prírodné teplé odtiene, ktoré najlepšie vyhovujú vašej pleti.

Snažte sa použiť ľahké BB a CC krémy, pretože nemajú veľmi hustú textúru, majú hydratačný účinok. Neupchávajú póry a jemne sa šíria po tvári. Pri výbere červenať sa snažte dať prednosť svetlým odtieňom. Perfektnou možnosťou by boli červenavé gule, pretože ležia veľmi ľahká vrstva. Aplikujte ich špeciálnym štetcom.

Ako správne aplikovať?

Deň make-up je celkom jednoduché robiť doma. Je na to veľa nápadov, je ľahké ich preložiť do reality, ale je dôležité vedieť, čo je súčasťou tohto make-upu. Je potrebné vykonávať všetky ranné procedúry, všetky tieto make-up, spravidla sa uplatňuje v dopoludňajších hodinách. Po prvé, mali by ste očistiť pokožku špeciálnym mliekom alebo tonikom. Pre dievčatá s mastnou pleťou je lepšie dávať prednosť gélu na pranie. Potom je potrebné aplikovať ľahký zvlhčovač a nechať ho úplne absorbovaný po dobu 10 minút. Na kvalitné krém kozmetika bude klesať oveľa lepšie. Potom je potrebné aplikovať kozmetiku krok za krokom.

Najprv musíte urobiť dobrý a vyrovnaný tón tváre. Najlepšie je začať používať základ v jasnom dennom svetle. Takže si môžete všimnúť všetky chyby tváre a okamžite ich odstrániť. Ak si všimnete nejaké chyby, môžete ich skryť korektorom a potom ich zakryť nadáciou. Pokúste sa vybrať ten najprirodzenejší odtieň, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu pleti.

Ak máte tmavé kruhy pod očami ráno, je nutné aplikovať korektor ružového odtieňa. Všetky tieto nástroje pre tvár by mali byť použité v etapách: prvý, korektor, ktorý môže skryť pupienky a sčervenanie, potom korektor skryť kruhy pod očami, a na konci - tonálne základ. Make-up krém by mal byť aplikovaný s jemnými masážnymi pohybmi. Je rozložená po tvári od stredu k strane. V žiadnom prípade sa nemôže vrátiť, inak sa bude krém hromadiť v záhyboch okolo nosa a pier.

Najlepšie je použiť špongiu na denný make-up, pretože to pomôže odstrániť prebytočnú kozmetiku tým, že tvoria viac prirodzené.

Potom musíte obočie tvarovať, pretože môžu urobiť výraz výraznejší a rysy tváre - jemnejšie. Ak máte veľké rysy tváre, skúste zväčšiť obočie. Tvar je možné nastaviť pomocou špeciálneho gélu na obočie na báze vosku. Ak máte na obočiach bledé chĺpky, môžete ich jemne odfarbiť špeciálnym nástrojom, ale pokúste sa pridať niekoľko odtieňov k prirodzenej farbe chĺpkov, nič viac, aby takéto obočie vyzeralo prirodzene. Ďalším krokom je aplikovať očné tiene alebo očné linky. Pri výbere tieňov použite pravidlá pre kombinovanie farieb s typom vzhľadu. Najlepšie je zvoliť tón jednej farebnej škály.

Ak chcete vytvoriť jasnejší prírodný make-up, musíte použiť jemné mliečne alebo krémové odtiene. Ďalšia etapa - použitie červenať. Môžu byť tiež aplikované na oči, aby sa zaujímavé miesto akcenty. Potom musia byť rozložené po lícnych kosťach s úhľadnou šikmou čiarou, ktorá vedie od uší k perám. Nemala by však dosiahnuť tieto dva krajné body. Potom môžete ísť na použitie maskary. Najlepšie sa aplikuje v jednej vrstve. Tieto pravidlá musia byť prísne dodržiavané, jediný spôsob, ako získať prirodzený deň make-up.

Po všetkých týchto postupoch môžete tvár zakryť svetlým práškom, lepšie pre prírodný make-up používať drobivé prostriedky s ľahkou textúrou. Posledným bodom bude farbenie pier. Ak to chcete urobiť, je lepšie použiť rúž, a to musí byť použitá po očné linky, ak sa rozhodnete použiť. Je tiež lepšie aplikovať v jednej vrstve tak, aby farba nebola príliš nasýtená.

Odporúča sa odstrániť prebytočnú rúž s vložkou, aby sa mierne stlmil tieň - najmä s ohľadom na viac šťavnaté tóny.

Ak máte suché pery, môžete použiť ľahký balzam na pery jemného odtieňa alebo zvlhčujúci lesk. Po tomto, váš deň make-up je u konca, môžete bezpečne ísť do práce alebo na obchodné rokovania. V tomto prípade budete vyzerať ohromujúci, ale veľmi zdržanlivý a vôbec nie vulgárny.

Tajomstvo umelcov

Ak chcete, aby profesionálny deň make-up, musíte poznať techniku ​​použitia kozmetiky. Každý profesionál môže ukázať majstrovskú triedu v make-upu, pričom robí rýchly, ale krásny make-up. Všetci kozmetológovia odporúčajú používať určité tajomstvá prírodného make-upu. Musí byť veľmi opatrný. Všetky ťahy by mali byť ťahané, ale zároveň - hladké.

Poukazujú tiež na to, že tajomstvo dokonalého prirodzeného make-upu je, že keď je vytvorené, svetlo by malo byť rozptýlené rovnomerne po celej tvári. Nemala by sa vzťahovať len na jednu jeho časť.

Stylisti a vizážisti odporúčajú používať farby, ktoré najlepšie vyhovujú vášmu odtieňu pleti, farbe očí a pier. Snažte sa prispôsobiť farbám kozmetiky, ktoré sú o niekoľko tónov tmavšie, ale nič viac. Toto pravidlo neplatí pre nadáciu, musí presne zodpovedať vášmu pleti.

Všetci umelci make-upu veria, že sa musíte sústrediť len na jednu časť tváre: buď zvýrazníte pery, alebo sa sústredíte na oči. Ale zároveň sa musíte pokúsiť aplikovať kozmetiku, aby sa z diaľky zdalo, že to vôbec nie je. Ale blízko všetkých jemných a elegantných línií by malo byť viditeľné.

Pre denné make-up, make-up umelci odporúčajú používať iba prírodné, nie veľmi bohaté odtiene. Môžete urobiť veľmi zaujímavý dymový očný make-up, šikovne tieňovanie tieňov. Dá sa vytvoriť pomocou kombinácie šedých a bielych odtieňov. Pomôže zamerať sa na oči a zdôrazniť ich. Make-up umelci odporúčame použiť matný tón, aby sa vaše pery. Podľa nich je to veľmi dôležité v posledných rokoch. Matný rúž je lepšie kúpiť v nahých tónoch.

Všetci vizážisti odporúčajú používať špeciálne štetce na aplikáciu denného make-upu: ploché kefy na nadáciu, široké kefy na prášok, ako aj aplikátor na očné tiene a tenkú retnú kefku. S pomocou týchto nástrojov môžete urobiť profesionálny make-up: umožňujú vám perie linky a urobiť je veľmi hladký a krásny. Make-up umelci odporúčajú používať iba prijateľné pre denný tón výstup - najlepšie nie veľmi svetlé. Osobitná pozornosť by sa mala venovať rouge: musia byť prítomné v dennom make-upu a vytvoriť účinok ľahkého prirodzeného červenania. Tým, že tieto tipy, budete vyzerať veľmi krásne, a váš make-up bude priťahovať mnoho nadšených vyzerá.

recenzia

Takmer všetky dievčatá robia deň make-up, zatiaľ čo po radu umelcov make-up. Krásky sa dokonca podarí urobiť sviatočný make-up, ktorý zároveň vyzerá veľmi prirodzene. Je ideálny pre oslavy a dôležité stretnutia. Dievčatá napíšu recenziu klasického denného make-upu: nemala by byť veľmi chytľavá, ale účinná.

Dievčatá tiež písať, že vo dne sa snažia zabudnúť na šípy a kontúry pre oči a pery. Zvyčajne robia len hladké čiary a prechody, pričom používajú výlučne pastelové farby. Dievčatá píšu, že pomocou denného make-upu môžete tiež zmeniť tvar tváre. Majiteľom okrúhlej tváre ženy sa odporúča, aby si maľovali lícne kosti pomocou prírodného korektora odtieňov a broskyňovej červenavosti, aby vizuálne zúžili svoju tvár.

Ženy naznačujú, že tón denného make-upu musí byť zvolený v závislosti od farby očí a vlasov. Tvrdia tiež, že je veľmi ťažké nájsť tipy, ako používať make-up a make-up typy pre hnedovlasé ženy. To je dôvod, prečo krásky radia (na základe ich životných skúseností) pre tento typ dievčat robiť make-up v hnedých tónoch. Tieňmi by mali byť kávové a mliečne odtiene, s pridaním béžovej. Takéto očné make-up môže byť vykonané pomocou jemných olivových tónov.

Dievčatá naznačujú, že matná béžová rúž vyzerá veľmi výhodne. Všetci hovoria, že make-up je najdôležitejším druhom make-upu, pretože ho vidia všetci ľudia. Je to najdlhšie, a preto by mal byť takýto make-up veľmi kvalitný a odolný. Všetky ženy venujú veľké množstvo času a úsilia na vytvorenie prirodzeného denného make-upu, ktorý je neodolateľný po celý deň.

V tomto videu nájdete krok za krokom návod na vytvorenie svetlého denného make-upu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky