Očný make-up pre blondínky so sivými očami

Očný make-up pre blondínky so sivými očami

Blondínky sa vždy vyznačovali jasným vzhľadom a sexualitou, príkladom toho je sex symbol Marilyn Monroe. Prirodzený magnetizmus však prestane fungovať, ak sa nestaráte o seba, správne vyberiete make-up a oblečenie. Zaujímavým doplnkom k blond vlasom sú oči farby mokrého asfaltu - alebo len sivé. Tí, ktorí dávajú kovový lesk, prísny a bezedný - vždy priťahovali mužov. Správny make-up pre blondínky so sivými očami je skutočné umenie, ktoré má množstvo špecifických vlastností.

Funkcie make-upu

Hlavnou úlohou make-upu pre blondínky so sivými očami je zdôrazniť prirodzenú krásu a dať trochu viac jasu.

Blonďaté dievčatá sú pozoruhodné svojou krehkosťou a nežnosťou obrazu, preto je dôležité nerušiť ich prirodzené tajomstvo. Odtieň kučier blondín môže byť odlišný v očnej make-up, je dôležité spoliehať na farbu vlasov tak, že tvár je v súlade s účes. Nemali by ste zabudnúť na tón pleti pri výbere farieb v make-up-opálených a bielych blondín majú úplne iný typ farby.

Farebné riešenia

Svetlomodré blondínky s tmavými alebo svetlosivými očami by sa mali vyhnúť ťažkým a kričiacim odtieňom.

Sú zdobené jemnými farbami, nude make-up, ktorý pomôže, aby sa obraz ešte jednoduchšie. Použitie modro-čiernych odtieňov v make-up je prísne zakázané, inak môžete dosiahnuť obraz Inda, nie anjela. Nebojte sa, že svetlé tóny z vás urobia sivú myš - naopak, dodajú vzhľad svetla a zvýraznia prirodzené prednosti. Opálené blondínky so sivými očami idú tmavými odtieňmi, ktoré sú v súlade s pokožkou a zdôrazňujú výraznosť vzhľadu.

Avšak, ťažkosti pri výbere farebných riešení očný make-up pre blondínky s šedými očami je dosť. Všetko kvôli chybe - prirodzenej rozmanitosti odtieňov, odtieňov a odtieňov blond. Profesionálni vizážisti a stylisti zdôrazňujú niekoľko základných odtieňov blond vlasov:

 • popol blond;
 • klasická blond (v niektorých uskutočneniach pšenica);
 • tmavá blond;
 • tradičné svetlo hnedé.

Je dôležité mať na pamäti: ľahšie vlasy, jemnejší make-up. Pred aplikáciou kozmetiky určite určte odtieň pokožky a kučier.

Šedooké krásy s tmavými blond alebo klasickými odtieňmi vlasov budú vyhovovať ružovo-práškovým a tónovým základom, odtieňom nebeských a morských odtieňov, ako aj modrej maskarke. Tieto farby budú zdôrazňovať oči a budú v súlade s kučeravkami.

Ak máte sivé oči a popol vlasy, potom hlavnou úlohou očného make-upu je podčiarknutie a zvýraznenie, so zameraním na oči. V prípade neúspešného výberu farieb sa zmeníte na šedú myš. Je dôležité použiť v make-upu zlaté, bronzové odtiene prášku, rovnako ako hnedá maskara a tiene. Tieto teplé, ušľachtilé farby "zahrejú" obraz a zdôrazňujú krásny lesk vlasov.

Šedooké dievčatá a ženy s vlasmi z pšenice môžu bezpečne používať tonálnu základňu práškovej farby, ale strieborné alebo tmavo modré tiene môžu zvýrazniť hĺbku očí. Okrem toho, všetky odtiene blond zmes dobre s béžovou, dužinou a piesku farieb. Doplňte v tomto rozsahu dodá obraz teplo a prirodzenosť. Make-up umelci jeden von Nasledujúce pravidlá v očný make-up pre blondínky so sivými očami:

 • lepšie vyberte si teplé odtiene tieňov a očných liniek, nie zima.
 • Musíte zabudnúť na existenciu čierneho jatočného tela a tej istej očnej linky, Odporúča sa používať hnedú, modrú alebo sivú.
 • Najúspešnejšie odtiene: mäso, karamel, káva, marhule, čokoláda, sivá, nebeská.

Výber kozmetiky

Ak chcete make-up zostal dlho a nie "plával" v najvhodnejšom okamihu, musíte si vybrať vysoko kvalitné kozmetiku a aplikovať ich v určitom poradí. Výber kozmetiky je dôležitou súčasťou úspešného make-upu. Potrebná kozmetika vytvoriť dokonalý make-up:

 • Základ. Začnite s primerom - transparentný základ pre make-up. Je to on, kto znie tón a robí povlak neviditeľným. Pri výbere základného náteru dávajte pozor na jeho textúru: nemala by byť príliš tekutá, lepkavá alebo mastná. Nezabudnite, že svojej tvári môžete dôverovať len osvedčeným kozmetickým značkám. Blondínky môžu použiť základňu s reflexnými časticami v kompozícii. Takýto základ pod make-upom dodá tvári lesk.
 • Tón. Na základný náter ako aj zvýrazňovač sa nanesie základný náter. Tieto nástroje pomôžu skryť nedostatky a pripraviť tvár na aplikáciu tieňov a červenať. Pre očný make-up je veľmi dôležité pripraviť očné viečka tak, aby sa tiene v priebehu dňa neotáčali.
 • Blush. Najčastejšie je koža blondín ľahká a má sklon k chybám - začervenanie, zápal a ružovka. Blush pomôže dať tvár zdravší vzhľad a poskytnúť úľavu.
 • Tieň. V lete používajte krémové odtiene, pretože suchá kozmetika sa rýchlo valí. Šedé oči priťahujú pozornosť, takže make-up by sa mal držať celý deň. Použitie suché tiene, nezabudnite pripraviť očné viečka aj v zime - dať základ a tónový základ.
 • Rúž. Lipstick pigment by nemal byť príliš tmavý - to je hlavné pravidlo. Pamätajte tiež na starostlivosť o pery: pred použitím rúže, aby sa maska ​​s medom alebo len použiť hygienické rúž. Vo dne sú blondínky obzvlášť vhodné pre nasledujúce produkty: jemný ružový lesk, matná rúž v karamelových odtieňoch. Pre večerný make-up je lepšie používať farby s korálovým pigmentom.

Postupné inštrukcie každodenného make-upu

Každodenný make-up je oveľa dôležitejší ako ten večerný, pretože je to obraz pre každý deň, ktorý je vtlačený do pamäti väčšiny. Ak chcete vyzerať skvele, zvážte odporúčania uvedené v tomto dokumente pokyny:

 • editovať problémových oblastí pomocou korektora a zladiť tón tváre s tonálnym základom.
 • opatrne nátierka cez lícne kosti a nos, tekutý zvýrazňovač, ktorý ich rozjasní a uvoľní tvár.
 • Použiť červenať v jednej vrstve. Prejdite z líšt "jabĺk" do rohov pier. Zmes dobre.
 • hrebeň a zdvihnite obočie špeciálna ceruzka.
 • Používajte len dve farby tieňov pre očný make-up: vo vnútornom rohu - svetlejší odtieň, na vonkajšom okraji oka - tmavší.
 • platiť hnedá maskara na riasy v dvoch vrstvách, namaľujte cez spodný rad - dávajte pozor len na vrchol.
 • parník lepšie nepoužívajte.
 • Aplikujte na pery starostlivo transparentný alebo bledoružový lesk.

Ako urobiť krásny make-up pre sivé oči, pozri nasledujúce video.

tajnosť

Skúsení umelci sa vždy uchyľujú k iným triky urobiť dokonalý make-up:

 • Špecifický make-up štýl To môže dať obraz divokosť a divokosť, ako by ste stál vo vetre na dlhú dobu, alebo len kúpal v slanom mori.
 • Zlikvidujte základy tonálu mastná a hrubá textúra, ako aj krémová textúra. Transparentný zvýrazňovač a korektor, ľahká tekutina alebo BB krém je všetko, čo potrebujete.
 • Použiť ruměnec len s plochou kefou. a v jednej vrstve av letnom období dávajú prednosť bronzátoru.
 • Ak používate chladné odtiene tieňov, riasenka by mala byť sivá, a ak je teplá, mala by byť hnedá.
 • Odmietnuť z vína a bordó odtiene rúžeUprednostnite karamelové alebo koralové farby.
7 fotografie

Najdôležitejšou vecou je vyriešiť typ farby a kúpiť paletu tieňov požadovanej farby. Použite svoje vedomosti o make-up a nezabudnite vyčistiť kefu po každej aplikácii.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky