Make-up pod "mäty" šaty

Make-up pod

Tropické farby sú v móde každé leto, takže každé dievča má šaty z mäty. Je to jemná, veľmi dievčenská farba. To je často kúpil pri promócii alebo svadbu priateľky, ktoré sa konajú v letnej sezóne. Šaty tohto odtieňa zdobia každý - blond, bruneta, červeno vlasy ... Napriek tomu, že šaty môžu byť veľmi univerzálne, make-up nie je vhodný pre každého. Aké farby a štýly vytvoria jeden súbor - čítajte ďalej.

deň

Ak chcete začať, definujme svetlý deň make-up pod „mincovňou“.

Ak dáte na oblečenie v priebehu dňa, s najväčšou pravdepodobnosťou to bude kokteil svetlo WC alebo viac obchodné oblečenie, ale nie na celý večer, čo znamená, že make-up môže byť celkom ľahké a nenápadné.

 • Večná klasika. V skutočnosti, ako make-up ako čierne šípky, jednotný tón tváre, dobre definované obočie, trochu červenať a svetlé rúž - to je možnosť, ktorá existuje mimo čas a oblečenie. Jediné, čo môžete opraviť obrázok, prispôsobiť ju farbe šaty - tón ​​rúže. Snažte sa priniesť do obrazu trochu „bláznovstva“ a urobiť pery ružové, ako je to v prípade Barbie. Pre dennú verziu je celkom prípustné. Môžete urobiť trochu svetlejšiu farbu, podobne ako cukrovú vatu. Ak nie ste tak vzdušný, nie príliš svetlé hnedej hnedej rúž bude tiež relevantné, dostanete akýsi štýl kancelárie.
 • "Hot-zima." V závislosti od toho, či sú vaše šaty teplé alebo studené, si môžete vybrať zlaté alebo strieborné odtiene na svetlý deň „dymové oči“. Ak tón oblečenia ide viac do modrých - strieborných cool poznámok v make-upe zdôrazňujú integritu obrazu. Ak sú farby teplejšie, zlatý alebo bronzový odtieň vyhovuje viac.

Tieto tri kovy môžu byť ľahko zmiešané dohromady, takže prechod z chladu do najteplejšieho, ak je pre vás ťažké vybrať si len jednu vec.

 • Minimalizmus. Ak máte dobrú pleť bez akné, vekové škvrny a iné nie najpríjemnejšie chyby, môžete si dovoliť minimum kozmetiky.

Pridajte trochu rovnomerný tón pomocou primeru, veľmi ľahkého prášku alebo BB krému. Potom, čo bodka použiť červenať, farbiť svoje riasy s čiernou alebo hnedou riasenkou, a aplikovať trochu lesk na pery s konečný dotyk, a môžete zvážiť svoj vzhľad úplný.

 • Vyberte trikolóru. Ďalšou bežnou technikou je použitie troch farieb. Tu sú niektoré dobré biele kombinácie v základni, ktoré môžete použiť:
  • Biela - Nahá - Hnedá;

  • Biela - zaprášená ružová - strieborná alebo zlatá;

  • Biela - oranžová žltá - sivá;

  • Biela - modrá - aqua;

  • Biela - svetlo fialová - fialová;

  • Biela - ružová - vyblednutá karmínová;

  • Biela - ružovkastá - koralová;

  • Biela - béžová - koralová.

Ak vylúčime bielu farbu, ale vezmeme do úvahy, že oblasť v rohu oka bližšie k nosu vo všetkých variantoch bude mierne osvetlená zvýrazňovačom, potom si môžete vymyslieť niečo zaujímavejšie. Napríklad:

 • Svetlomodrá - citrónová - modrá;

 • Bledomodrá - jemná limetka - fialová;

 • Beige - Mint - Coral;

 • Mincovňa - zlatá - bronzová;

 • Béžová - zlatá - tmavo modrá;

 • Béžová - kovová - čierna.

Môžete fantazírovať ešte viac možností, hlavnou vecou v takejto technike je postupovať krok za krokom a dobre tieňovať prechody tak, aby boli čo najhladšie a dostanete efekt ombre.

Tieto chvíle sa týkali make-upu na očiach, ale toto nie je všetko, pozrime sa na pery. Budete vždy vyhrať, ak použijete matné nahé odtiene.Sú univerzálne, pomôžu zviazať očný make-up a tón oblečenia s jednou niťou a zároveň môžu ľahko dosiahnuť účinok zosilnenia pier.

Priehľadný lesk alebo malé iskry v tóne prirodzenej farby pier by tiež boli vhodné. Ak chcete pridať akcenty a zvýrazniť pery, potom je hlavná vec vybrať si studené tóny pre studené a teplé pre teplé. V opačnom prípade neexistujú žiadne prísne obmedzenia.

Keď sa vyvinul denný obraz, môžete pristúpiť k analýze večerného make-upu.

večerné

Popoludňajší obraz má právo byť slávnostnejším, komplexnejším a vážnejším z hľadiska zloženia vrstiev a sýtosti farieb. Prebytok prirodzeného osvetlenia nás núti k tomu, aby sme s veľkou usilovnosťou kreslili tiene a pohľady, aby sa obraz stal plnohodnotným obrazom. Čo možno urobiť:

 • Klasické pozostatky. Spomenieme si na prvú verziu denného make-upu. Všetko, čo je potrebné, aby sa tento vzhľad večer je pridať trochu zvýrazňovač do oblasti pod obočím, do rohu oka, na lícnej kosti a zmeniť farbu rúž na viac šťavnaté. Veľmi krásna s mätovou farbou bude kombinovaná čerešňa, hlboký vínny odtieň, vínová, šarlátová ako krv alebo hrubá ako repa. Nezabudnite na pravidlá "horúce" a "studené" a všetko bude v poriadku.
 • Obľúbené "dymové oči". Pravdepodobne by sa táto technika mohla dať na prvé miesto, presunúť klasiku, pretože budete súhlasiť, v podstate celý večerný make-up je vytvorený na jeho základe.

Tradičná čierna môže byť matná, bez akéhokoľvek lesku. Zvlášť krásne to bude vyzerať s modrými očami. Môžete použiť trblietavé farby, sú univerzálne. Tiež skúste riedenie čiernej s veľkými trblietkami alebo kamienky lepené na lepidlo na riasy.

Okrem takejto temnej variácie si dajte šancu urobiť make-up v hnedých tónoch. Čokoládové odtiene vyzerajú prirodzenejšie, ale zároveň zvýrazňujú a zdôrazňujú vzhľad. Vhodná môže byť aj slivovočervená make-up, pretože hra kontrastov je vždy zaujímavá.

 • Banán a mäta. Nie, nehovoríme o kokteile. Ak ste nevedeli, existuje taká technika aplikácie make-up na oči s názvom "Banana". Základom je veľmi zaujímavý tvar šípky. Môže byť nakreslený v čiernej alebo hnedej farbe a farby výplne sú podľa vášho uváženia. Môžete pridať kovové poznámky alebo matné, v blízkosti pleti. Táto technika otvára obrovské pole pre vašu predstavivosť a experimenty.

Hlavná vec, ak sa rozhodnete, že očný make-up bude navrhnutý takýmto spôsobom, nepreháňajte ho farbou pier. „Banán“ je svetlá technika a dva akcenty na tvári sú už pohyblivé.

 • Grécky make-up. Jeho technika pripomína „dymové oči“, ale tón tieňov rámujúcich oči by mal byť oveľa ľahší, ale očné linky na horných a dolných radoch rias by sa naopak mali jasne vyznačovať.

Veľmi často sú mätovo farebné šaty vyrobené vo forme starovekej gréckej tuniky. Mäkké záhyby, plynulý lem, rúško, ako na antických sochách ... S týmto štýlom bude grécky make-up vyzerať obzvlášť vhodný. Vyplňte obraz jemnými veľkými kaderami a nikto vás neodlíši od skutočnej bohyne.

 • Trámy. Ak vaše šaty sú bujné, napríklad, jeho sukňa je vyrobená z multi-vrstvené pletivo, v make-upu tiež nebolí reprodukovať účinok niečo vzdušné, svetlo.

V tomto prípade môžu byť tiene zanedbané alebo dodajú hladkú matnú farbu. Ale riasy môžu byť usporiadané zaujímavým spôsobom.

Pre horný rad je celkom vhodný klasický, nie príliš hrubý a dlhý pár falošných rias a spodná časť môže byť zdobená strapcami. Nepripevňujte ich pevne, ponechajte malé medzery. Je tu niečo také ako divadelné, dokonca klaunské, ale nie vždy večerné podujatia sa konajú vo filharmónii s klasickou hudbou a šampanským. Niekedy to môže byť priateľské stretnutie v bare alebo klube, kde bude svetelný vtip vnímaný celkom adekvátne.

Rúž na tomto obrázku bude priradený sekundárnej úlohe.Nemala by byť neviditeľná, ale ani ona by nemala ťahať celú pozornosť. Vyberte farebné, ale nie príliš sýte farby a obrázok bude kompletný.

Posledná vec je povedať, že úspech vášho make-upu a celkového vzhľadu bude vždy závisieť od prípravnej prípravy a začne zdravým spaním a dobrou výživou. Nie je možné zabiť na mieste s vreckami pod očami a červenými žilami v očiach.

V lete, keď chcete nosiť svetlé farby ako mincovňa tak často, ako je to len možné, mali by ste mať určite chvíľku pre seba. Len aby sme si urobili prestávku, pochopili, že život je krásny a usmieva sa.

Pamätajte, že to nie je šaty alebo dokonca kozmetika, ktorá robí dievča vyzerať krásne, ale naopak!

Ako urobiť make-up v mäty tóny - v ďalšom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky