Banánový make-up

Banán tvorí

Make-up v štýle "banán" - to nie je niečo nezvyčajné a extravagantné. V praxi tento make-up vyzerá a beží veľmi jednoducho. Naučíte sa, ako sa to robí týmto spôsobom a kto má rád tento make-up, z tohto článku.

rysy

Mike hore v tomto štýle dostal svoj nezvyčajný názov kvôli tomu, že obrysy, ktoré sú kreslené na viečku pomocou tiene a ceruzky, pripomínajú exotické ovocie, ktoré miluje mnoho. Ak urobíte všetko správne a vyberiete si správne farby, potom bude tento make-up vyzerať krásne a zaujímavé pred vašimi očami.

Je ľahké urobiť tento make-up - trochu praxe, a budete rýchlo naučiť, ako správne upraviť tvar očí. Odborníci radia pri vykonávaní takéhoto make-upu, aby kombinovali svetlé a tmavé farby. Odtieň v rovnakom čase sa môže veľmi líšiť v závislosti od vašich prianí a vlastností vzhľadu.

Táto technika je vhodná aj pre dievčatá rôzneho veku. Takto môžu mladé dievčatá aj zrelé ženy namaľovať svoje oči. Ale kvôli svojej jasnosti a výraznosti je najčastejšie zvolený ako večerný make-up.

Avšak, ak používate nahé odtiene, potom všetko môže vyzerať veľmi diskrétne.

Aj tento typ sa často používa ako svadobný vizáž. Ľahké a perleťové odtiene v kombinácii so sebou a dobre zatienené dopĺňajú jemný a ženský luk, vďaka čomu je takmer dokonalý. Aj v takýchto prípadoch sa často používajú všetky druhy iskier a kamienkov.

Aké farby si vybrať?

Ak chcete make-up vyzerať perfektne, musíte byť schopní vybrať si tie správne odtiene, ktoré sa hodia k vášmu typu farieb. Kombinácia jasných a jasných tieňov vo všeobecnosti robí výraz výraznejším. Ak máte bohatú farbu očí z prírody, potom správne vybrané kontrastné tiene urobia tieň ešte jasnejším a zaujímavejším.

Tento make-up sa často vykonáva ceruzkou. Tu musíte použiť minimálny počet tieňov a všetky hlavné čiary sa kreslia pastelkami pre oči.

Ak plánujete robiť make-up deň, potom budete musieť zásobiť na svetlé tiene. Win-win je klasický béžový odtieň, ktorý vyhovuje všetkým bez výnimky. Tmavovlasé krásy s hnedými očami make-up umelci odporúčajú zvoliť hlbšie odtiene. Základom je zelené oči a modrooké oči ako sivé tiene. Tmavá farba by mala byť z rovnakej gama. Takže ak je svetlý odtieň, ktorý máte v teplom rozsahu, potom tmavší by mal byť rovnaký, a naopak.

Pre večerný vzhľad môžete použiť jasnejšie a sýtejšie farby. Zároveň však treba pripomenúť, že všetky ostatné podrobnosti musia byť presné. Robiť make-up v tomto štýle, musíte sa uistiť, že tón pleti je hladký, a obočie majú správny tvar.

Zvážte tiež, koľko make-upu vyhovuje tvaru a vlastnostiam vašej tváre. Tak napríklad, ak máte okrúhle oči a tvár, potom je tento make-up najlepšie vzdať sa. Ale ak sa vám páči tento typ make-upu, môžete experimentovať s klasickou technikou a urobiť obvyklé detaily trochu viac predĺžené. To bude prínosom len pre vás.

A ak máte klasickejší tvar očí, potom by ste nemali nič meniť v štandardnom make-upu.

Make-up krok za krokom

Ak sa vám páči technika "banán" s pridaním farebnej slučky, potom by ste sa mali určite naučiť, ako farbiť oči týmto spôsobom, najmä preto, že realizačná schéma je veľmi jednoduchá.

Vyberte si vhodné farby, vďaka ktorým bude váš vzhľad otvorený a farba očí bude sýtejšia a hlbšia. Tiež zásoby na kefy rôznych veľkostí.Je žiaduce, aby ste mali aspoň dve z nich - jednu pod svetlými tieňmi a druhú - pod tme. Takže váš make-up bude vyzerať elegantne a farby sa nebudú miešať do špinavého miesta na viečkach.

Predtým, než budete maľovať oči sami, bez ohľadu na to, čo plánujete urobiť - s tieňmi alebo ceruzkou, musíte vyrovnať tón tváre. Základ pre tento make-up by mal byť takmer dokonalý. Ak je vaša pokožka pokrytá pupienkami a inými nedokonalosťami, môžete použiť základný náter alebo základňu, sú schopní pripraviť si tvár na hustú vrstvu tónu. Použiť nadáciu, opraviť problémové oblasti pomocou korektora, a ak je to potrebné, opraviť make-up s práškom.

Potom, čo ste pracovali na make-up základne, pokračujte zdôrazniť svoje oči. S cieľom udržať makeup dlhšie, budete musieť použiť kvalitný základ na viečka alebo len prášok pohybujúce sa časť. To platí najmä v prípade, že vaše oči prirodzene nevydržia make-up. To platí pre dievčatá s kožou, ktorá je náchylná na tuk a pre mladé dámy s previsnutým viečkom.

Potom môžete pokračovať v kreslení obrysu. Najčastejšie sa to robí pomocou mäkkej ceruzky. Nemalo by byť veľmi ostré, aby čiary boli široké a ľahko zatienené. Počnúc nakreslením kontúry je spodné očné viečko zvýraznené čiernou alebo inou tmavou farbou.

Tmavé a kreslené mobilné očné viečko. Tiene musia byť zatienené len pozdĺž ryhy nad povrchom pohybujúceho sa očného viečka. Obrysy by nemali byť jasné, takže ich treba opatrne zastierať vhodnou kefou. Potom jemne pripojte obidve čiary. Prechod by mal byť hladký a čistý. Roh oka by mal byť čo najtmavší.

Ďalšou fázou je zmena kefy. Vezmite ten, s ktorým budete aplikovať svetlý produkt na povrch pohybujúceho sa očného viečka. Keď je všetko hotové, pomocou ceruzky alebo skosenej kefy s tmavými tieňmi nakreslite tmavý pruh pozdĺž línie rias. Posledná fáza tohto make-upu - farbenie rias tmavou maskarou.

Ako vidíte, v takomto make-upu nie je nič ťažké. Potom, čo sa niekoľkokrát pokúsite urobiť tento make-up, „naplníte svoju ruku“ a budete môcť experimentovať s kombináciou farieb a s istotou kresliť hladké línie na vašich očiach.

Snažte sa kombinovať nielen základné odtiene, ale aj niektoré menej známe farby. Môžete napríklad vyskúšať vlastný make-up s použitím vínových alebo tmavofialových tieňov. Môže sa to zdať nezvyčajné, ale vo svojom voľnom čase sa môžete pokúsiť experimentovať. Možno tento nový štýl sa vám páči.

Make-up "banán" je skvelou voľbou pre každodenný život aj pre špeciálne podujatia, keď chcete vyzerať čo najlepšie a priťahovať pozornosť.

Ako urobiť make-up "banán", pozri nasledujúce video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky