Make-up pre vypuklé oči

Make-up pre vypuklé oči

Ženský vzhľad by mal byť krásny a tajomný, pretože priťahuje obdivné pohľady druhých. Aj keď sa vám zdá, že vaše oči nie sú pre vás ideálne, môžete vždy opraviť svoje chyby a urobiť svoj vzhľad neodolateľným. Musíte sa to naučiť. V tomto článku sa dozviete, ako môžete urobiť make-up pre vypuklé oči tak, že sa zdajú byť bližšie ku klasickému kánonu krásy.

Základné pravidlá

Prispôsobenie prirodzených vlastností vlastného vzhľadu môže byť veľmi jednoduché pomocou základnej sady nástrojov a nástrojov na make-up. Najprv musíte milovať svoj vlastný odraz v zrkadle a vidieť všetky výhody. Dávajte pozor na to, čo vaše krásne oči dávajú obraz umenia a špeciálnu rafinovanosť. Hlavná vec je správne zdôrazniť vlastnosti vášho vzhľadu a klásť potrebný dôraz na vaše oči.

Je veľmi dôležité, aby všetky prechody boli dobre zatienené - pred veľkými očami budú jasné čiary určite zbytočné.

Hlavným pravidlom je, že nemusíte jasne kresliť kontúru očí. Nepoužívajte ceruzky alebo tekuté tiene, aby ste načrtli obrys veľkých a okrúhlych očí. Lepšie nakreslite čiaru s ľahkými ťahmi a dobre premiešajte produkt. Vďaka tomu bude vzhľad hlbší a kontúra očí bude hladká.

Aby vaše oči vyzerali správne, použite všetky možné triky, ktoré im pomôžu roztiahnuť sa. Najdôležitejšie a najznámejšie pre všetkých sú šípky. Musia byť nakreslené úhľadne, takže nie sú príliš tenké, ale tiež neposkytujú extra hrúbku. Špičky šípov by mali byť jemne zatienené. Aby ste to uľahčili, použite mäkkú ceruzku alebo sledujte šípku pomocou tieňov a špeciálnej šikmej kefy.

Dôležité je tiež správne kombinovať farby. Pohyblivé očné viečko je zafarbené svetlejším odtieňom a tmavá farba je aplikovaná na ohyb viečka. Aby boli oči menej konvexné, prineste tmavú farbu za okraj pohybujúceho sa očného viečka takmer k obočiu.

Trik s atramentom je dievčatám známy od šesťdesiatych rokov. V týchto časoch, slávne top modely používajú maskaru, aby sa jedno zameranie na oči. Maľovali svoje riasy len jednou vrstvou, zatiaľ čo chĺpky vo vonkajšom rohu boli zafarbené v niekoľkých vrstvách a vizuálne vytiahli oči.

Snažte sa vyhnúť dymovému štýlu make-upu. Neodporúča sa tieniť tmavé tiene na celom povrchu pohyblivého očného viečka. Taký dramatický efekt len ​​kazí všetko.

Dievčatá s vypuklými očami nejdú ako trblietky a "mokré" tiene. Aj keď sú teraz v trende, snažte sa vyhnúť nadmernému lesku na viečkach. To bude len zničiť make-up. Je lepšie dávať prednosť klasickým matným tieňom, ktoré pritiahnu menej pozornosti.

Postupné vykonávanie

Je to pomerne jednoduché, aby sa make-up na veľké oči, hlavná vec je riadiť sa pokynmi bez porušenia základných pravidiel. Stojí za zváženie, ako vykonať krok za krokom dokonalý make-up.

Bude potrebné pripraviť tvár na ďalšie postupy. Tvár by mala byť hladšia, hladšia a žiarivejšia zvnútra. Na dosiahnutie tohto efektu naneste základný náter na pokožku alebo jednoduchý zvlhčovač. Za týmto účelom zmiešajte tónový základ so štetcom alebo špičkami prstov. Keď je tón tváre vyrovnaný a hlavné nevýhody sú nepostrehnuteľné, môžete pokračovať na zaostrenie na oči.

Pre krásne oči je dôležité maximalizovať dokonalý dizajn. Ak sa v 60. rokoch nevenovala osobitná pozornosť, teraz je dôležité, aby obočie bolo trochu viditeľnejšie a zreteľnejšie.To možno vykonať pomocou tieňa alebo ceruzky. Ak sú obočie prírody takmer dokonalé, vlasy jednoducho upevnite transparentným gélom.

Ďalej choďte na tieňovanie viacfarebných tieňov. Základňa sa vykonáva vo svetlej farbe, ďalšie akcenty sú tmavšie.

Poslednou fázou je použitie maskary. Natrite štetcom a základňou a rohmi očí. Nie je potrebné brať klasickú čiernu maskaru. Môžete si vybrať hnedý alebo modrý odtieň.

Kreatívne nápady

Okrem klasického make-upu, ktorý je vhodný na každodenné stretnutia s priateľmi alebo na prechádzku, môžete využiť aj iné nápady.

Odviesť pozornosť

Ak nechcete, aby ostatní dávali pozor na vaše veľké oči, odvrátili pozornosť od nich pomocou veľkých a krásne navrhnutých obočia. Je to veľmi jednoduchý ťah, ktorý zároveň funguje vždy win-win. Aby bolo obočie krajšie, musí byť mierne zvýšené.

Ak tomu tak nie je, potom je možné drobné preskočenie ľahko upevniť pomocou jednoduchého svetelného prízvuku pod obočím. Použite jasný zvýrazňovač alebo jednoduché tiene bez viditeľného šimmu. Takýmto spôsobom môžete obočie zatieniť a vizuálne urobiť viac vzdialenosť medzi ním a okom. Obočie samotné bude vyzerať jemnejšie a krásnejšie.

V tomto prípade musí byť samozrejme samotná forma čistá a čistá. Vzdať jasné obočie v prospech viac prírodných krás. Použite dobre zatienené tiene alebo mäkkú ceruzku na obočie. To určite poteší každého, kto vás obklopuje.

Natiahnite oči

Vizuálne vytiahnite oči, ako už bolo spomenuté, najjednoduchším spôsobom pomocou šípok. Ale tu stojí za to zvážiť, že by nemali byť príliš jasné. Grafické tmavé šípky, nakreslené s maximálnou presnosťou - to nie je to, čo potrebujete. Použite mäkkú ceruzku, ktorá je veľmi ľahko zatienená. Takýto jednoduchý pohyb umožňuje vizuálne roztiahnuť a mierne otvoriť oči. Z tohto pohľadu sa zdá hravé a otvorené.

Pridajte viac farieb

Ďalšou zaujímavou možnosťou je použitie bohatých krásnych farieb. Najlepšie je obmedziť tie tóny, ktoré sú pre vás najvhodnejšie. Ak máte svetlý typ farby, dávajte prednosť mäkkým a teplým odtieňom. V opačnom prípade vyberte chladnejší tón, ktorý bude vyzerať priaznivo pred vašimi očami. Samozrejme, nezabudnite, že svetlé a tmavé odtiene by mali byť dokonale kombinované. Toto pravidlo je relevantné pre všetky make-up, a zdôrazniť veľké a okrúhle oči, taky.

7 fotografie

Objemné a vypuklé oči sa môžu stať vašim "čipom". Hlavnou vecou je byť schopný správne umiestniť akcenty. Zdôraznite svoje oči zodpovedajúcimi farbami a hladkými čiarami a vždy budete vyzerať výnimočne. Mali by ste byť schopní vybrať si kozmetiku a používať ju - v tomto prípade bude váš obraz dokonalý.

Ako urobiť make-up pre vypuklé oči, pozri nasledujúce video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky