Svadobný make-up pre hnedé oči

Svadobný make-up pre hnedé oči

Svadba je pre každého dievčaťa veľmi dôležitým dňom, a preto chcete vyzerať neodolateľne! Obraz krásnej princeznej, idúci dole uličkou, sa skladá z krásnych šiat, elegantných topánok, jedinečného účesu, originálnej manikúry a make-upu. Svadobný make-up pre hnedé oči vám umožní používať neuveriteľne rozsiahlu paletu farieb a vytvoriť naozaj nezabudnuteľný obraz.

Funkcia svadobný make-up pre hnedé oči

Niet pochýb o tom, že svadobný make-up sa líši od každodenného, ​​takže otázka jeho aplikácie musí byť pristupovaná veľmi zodpovedne.

Niekoľko dní pred oslavou by ste sa mali obrátiť na vizážistu a rozhodnúť o výbere. Odporúča sa urobiť niekoľko typov make-upu, vyfotiť ich a potom vybrať ten najlepší. Takže sa môžete vyhnúť problémom a zachrániť nervy na svadobný deň. Nemusíte sa obávať, že make-up sa nezmestí pod šaty a topánky - alebo dokonca nie je v súlade s účesom.

Farba vlasov nevesty môže pomôcť s hľadaním palety tieňov, červenať, rúž. Tu je niekoľko tipov.

brunety

Majitelia tmavých vlasov by si dávali pozor na zlaté a piesčité farby tieňov. Odhalia individualitu a zdôraznia krásu nevesty. Oči by mali byť zhrnuté s čiarou strednej hrúbky - to dodá obraz tajomstvo. Ale rúž je lepšie si vybrať alebo bledoružová, zdôrazňujúc svetlosť obrazu, alebo tmavé a bohaté odtiene vínovej, béžovej a koralovej. Rúž bude posledným nádychom obrazu.

blondínky

Ak je pani majiteľkou blond vlasov, potom môže odporučiť chladné farby odtieňov: modrej, modrošedej, mäkkej fialovej, ružovej. Takéto dievčatá budú čeliť krémom, hnedastým, zlatým, strieborným a sivastým odtieňom. Blush pre tvár je vybrať broskyňové tóny. Rúž by mal byť prirodzený a prirodzený odtieň koralov alebo ruže. Všetky tieto malé tajomstvá pomôžu zdôrazniť obraz roztomilých a tajomných zlatovlátok.

Hnedé vlasy, ryšavé a blond

Majitelia týchto kučier by nemali robiť svetlý make-up, len dosť zdôrazniť výhody už existujúce. Hlavné odtiene tieňov, ktoré by mali byť použité pri vytváraní svadobného make-upu sú béžová, zelená, jemná fialová a ľahká terakota. Je dôležité poznamenať, že na obrázku je lepšie použiť čokoládové alebo sivé očné linky, a nie čierne. Namiesto rúže stojí za to si vybrať jemný koralový alebo karamelový lesk.

A majitelia tajomných zeleno-hnedých očí budú mať záujem naučiť sa niektoré funkcie.

Pomocou šedo-zelených odtieňov môžete zvýrazniť hnedú farbu dúhovky, ktorá sa aplikuje zlatozelene. Nepoužívajte moč, hnedé a zelené odtiene, pretože to môže viesť k vizuálnej fúzii farby očí s tónom tieňov. Je lepšie zvoliť tóny svetlejšie alebo tmavšie ako clona. Nebojte sa použiť bohaté farby - ako fialová, tmavo šedá a tmavo zelená.

Druhy make-upu

Mnohé nevesty dávajú prednosť klasickému make-upu. Ich snehovo biele, smotanové alebo béžové šaty, elegantné účesy sú najvhodnejšie pre jemné pastelové palety tieňov, mierne zdôrazňujúce oči, rúž bledo ružový tón. To všetko doslova poháňa ženícha bláznivé a je si na neho dlho pamätá všetci prítomní na svadbe.

tvorivé

Len veľmi odvážne dievčatá sú pripravené „vrátiť sa“ do 60. rokov a vyskúšať si tieto odvážne obrázky.Tu bude najdôležitejšia úloha hrať chytľavé šaty extravagantný štýl a svieži účesy. Pokiaľ ide o make-up, tu funguje toto pravidlo: jasnejšie, tým lepšie. Bolo by však vhodnejšie mať zloženie perlového tieňa v hnedastých a modrých tónoch. Nebojte sa falošných rias. To bude vyzerať jasné a výrazné, ak použijete kontúry pier tmavšie ako rúž.

retro

Táto možnosť je vhodná pre krásne dámy, ktoré sa chcú rozhodnúť pre vintage šaty s výšivkou a korálkami. Tento obrázok je však vhodný pre dievčatá s veľmi ľahkou farbou pleti (majitelia tmavej alebo opálenej kože by sa mali obrátiť na iný štýl). Biele tiene sa aplikujú na očné viečka, ktoré sú porazené tmavohnedými odtieňmi. Oči sú zdôraznené silnými, ale úhľadnými šípkami. Nakoniec sa na pery aplikuje jasná rúž.

avantgarda

Dievčatá, ktoré si zvolia taký obraz s tmavou a opálenou pokožkou, môžu stlmiť pleť prášku, ktorá je čo najbližšie prirodzenému tónu. Oči zdôrazňujú tmavú kozmetickú ceruzku, na perách nedávajú zvláštny dôraz, ale len mierne ovplyvňujú ich brilanciu. V účese budú vhodné kvapky kučery, rany a dokonca aj mierne šupinatá hromada.

Smoky oči

Tieto "dymové oči" doslova vyhrali srdcia hnedých očí, pretože zdôrazňujú výraznosť a hĺbku očí. Smoky oči možno nazvať technikou použitia make-upu, a mnohí sú zvyknutí na skutočnosť, že sa vykonáva v tmavých farbách. Takýto make-up nie je vždy vhodný v obraze nevesty. Ak hovoríme o svadobnom make-upe v štýle dymových očí, tu sa často používajú hnedo-béžové tóny. Takýto gradient odtieňov tieňov len zdôrazňuje jemný obraz budúcej ženy.

Nemôže zlyhať pritiahnuť pozornosť menej známych, ale nie menej zaujímavé nápady pre svadobný make-up.

"Oči mačiek"

Kľúčovú úlohu tu zohrávajú výrazné šípky, hladko smerujúce nahor z vonkajšieho rohu oka.

Jednoduché nahé

Tento doplnok osloví dievčatá, ktoré chcú minimum kozmetiky. Jemné a svetlé odtiene, sotva znateľná rúž a malé množstvo prášku - to je dosť pre elegantný obraz nevesty.

Mnoho dievčat má dosť zručností, aby sa krásny make-up. Avšak, pokiaľ ide o svadbu, aj tie dievčatá, ktoré sa rozhodnú urobiť svadobný make-up na vlastnú päsť, pristupujú k tejto otázke s plnou zodpovednosťou. Nemôžu sledovať len svoje denné návyky, takže prvá nuancia v tomto biznise je výber kozmetiky.

Ako si vybrať kozmetiku?

Každá svadba by mala spĺňať pravidlo „3 v 1“ (deň, večer a foto), čo znamená, že kozmetika použitá v aplikácii musí byť trvanlivá a kvalitná.

atrament

To sa stáva, že počasie môže hrať krutý vtip a "udeliť" svadobný obrad so zrážkami. Bez vodotesnej maskary určite nie je. Táto nuancia musí byť na prvom mieste. Pre nenápadný vzhľad potrebujete čisté riasy, takže v žiadnom prípade by nemali byť hrudky. Záver: riasy by mali byť tvrdé, držať tvar, atrament na nich by sa nemal šíriť. Môžeme odporučiť pomerne nízke náklady na jatočné značky: Clinique "Lash Power" (veľmi vysoká kvalita, nevymyje sa v studenej vode, odolná, priemerná cena je 1500 rubľov) a Lumene "Blueberry Wild Curl" (veľká riasenka, farbené riasy bez hrudiek celý deň, priemerná cena je 500 rubľov).

očné linky

Hlavná vec je tu stále odolnosť voči vode. Je rovnako dôležité, aby kefa alebo aplikátor boli dostatočne tenké, aby držali hladké a čisté línie. Tu môžete odporučiť nasledujúce kozmetické značky: Maybelline "Master Precise" (odolná, udržuje celý deň, priemerná cena je 400 rubľov), Lancome "Granodiose Liner" (veľmi tenký aplikátor na aplikáciu, hladký a nasýtený riadok na dlhú dobu, priemerná cena je 1500 rubľov), Lumene "Nordic Chic Eveliner" (vysoko kvalitný hypoalergénny produkt, jasná a krásna línia, priemerná cena je 600 rubľov).

pomáda

Tu je dôležitá trvanlivosť, ako aj to, ako pohodlne bude kozmetika na perách. Samozrejme, nie posledné miesto je rozsah odtieňov, je ľahké podplácať dievča s krásnou farbou. Odporúčame nasledujúce značky: Estee Lauder "Pure Color Love Lipstick" (krémová textúra, perzistentná, rozsiahla paleta farieb, priemerná cena - 800 rubľov), Clinique "Pop Lip Color Limit" (vysoko kvalitné rúže, ktoré vydržia dlhú dobu, vynikajúce farby, priemerná cena je 600 rubľov), L'Oreal "Farba Riche Matte závislosť" (Trvalá matná rúž s nádhernou paletou, priemerná cena je 500 rubľov).

Make-up základňa

Výber vysoko kvalitného základu poskytne stopercentnú odolnosť voči make-upu. Hlavným kritériom pre výber tohto typu kozmetiky je odolnosť, ako aj jednotný náter. Clarins "Eclat Minute" (hydratačný, vytvára hladký tón, trvá dlho, priemerná cena je 1500 rubľov), stabilný tón nadácie, trvalý prostriedok, priemerná cena je 2800 rubľov) - tieto dva produkty sú obľúbené v boji o kvalitu make-upu.

očné tiene

Veľa sa o nich povedalo, je to naozaj kľúč k krásnemu obrazu. Aby zostal až do konca svadobného dňa, je potrebné, aby boli tiene vysokej kvality. Tiene by mali byť ľahko aplikovateľné, neodlúpnite sa a nevalejte. Spoľahlivé tu možno volať Smashbox "Photo Matte Eyes Palette" (priemerná cena - 3000 rubľov), Lumene "Nordic Chic Pure Color Eyeshadow" (priemerná cena - 700 rubľov), Pupa "4 oči Palette Ombretti" (priemerná cena - 550 rubľov).

Veľa závisí od kvality tieňov, ale základ pre nich je menej dôležitý, potom je zaručený vynikajúci výsledok. Mali by sa uviesť tieto prostriedky na doplnenie: MAC Prep Prime 24-hodinová rozširujúca očná základňa (stabilná základňa pre oči, priemerná cena je 2000 rubľov), Lumene "Nordic Eyeshadow Primer" (veľký základ, ľahko sa aplikuje a trvá dlho, priemerná cena je 800 rubľov).

Ako sa prihlásiť?

 1. Najprv musíte odmasťovať pokožku. Dokonca aj tie najlepšie kozmetické výrobky sa môžu v procese valiť v dôsledku aktívnej práce mazových žliaz.
 2. Aplikačná základňa pod make-upom. Ak je koža suchá, potom je vhodná hydratačná a mastná pleť.
 3. Ďalej aplikujte nadáciu. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov by ste mali zvoliť krémovú tekutinu, ktorá skryje kvalitu nedokonalosti pleti.
 4. Použitie červenať. Po prvé, červenať ružové odtiene sa aplikuje na jablká tváre, a potom hnedé farby sú načrtnuté. Robia to podľa určitého princípu: tam, kde sú už tiene, ich posilňujte.
 5. Tieň. Pre lepší účinok naneste základný náter. Ďalej aplikujte tiene, na to je vhodné použiť špeciálne štetce. Svetlé odtiene sa aplikujú na vnútornú stranu viečka a tmavé na vrchol. Sú tienené smerom k obočiu. Môžete tiež zdôrazniť líniu očí šípkami.
 6. Riasenky. Tu je hlavná vec, aby sa chyba s výberom produktu, potom nebudete musieť stáť pred zrkadlom na dlhú dobu, aby sa krásne ozdobiť riasy, budú tak expresívne, farbené a bez hrudiek.
 7. Obočie. Niekoľko dní pred svadbou sa odporúča obočie vytiahnuť. Priamo v deň oslavy sú zdôraznené kozmetickou ceruzkou - veľmi opatrne, aby sa do obrazu harmonicky zmestili. Blondes oblek hnedé, sivé a béžové tóny. Hnedé a čierne odtiene budú mať tmavo hnedé a čierne odtiene.
 8. Pery. Pred aplikáciou je potrebné mierne práškové pery, potom rúž môže trvať dlhšie. Samotná rúž sa aplikuje úhľadne a striedmo, aby sa udržal dlhý čas a nespôsoboval nepríjemné pocity.

Stojí za to zoznámiť sa so zaujímavou myšlienkou krásnej svadobnej tvorby krok za krokom:

 1. Naneste tieňový náter na celý povrch viečok. Zachráni "život" vášho make-upu až do konca svadobnej oslavy.
 2. Tiene sa aplikujú na horné pohyblivé očné viečko, tónom v tomto štádiu je zvoliť priemer.
 3. Tmavé tiene sa aplikujú na vonkajší roh a potom v polovici storočia.
 4. Vnútorný roh je zastrčený analogicky k predchádzajúcemu kroku.
 5. V oblasti záhybu medzi pohyblivými a fixovanými viečkami sa aplikujú tmavé tiene - ako keby sa vytvoril čistý oblúk, ktorý spája vonkajší pernatý kútik oka a vnútorný.
 6. Obočie je zvýraznené zosvetlením hornej časti svetlými béžovými alebo teplými pieskovými odtieňmi.
 7. Pomocou očnej linky (ceruzka) jemne zvýrazňuje kontúry rias.
 8. Aplikuje sa mascara a nakreslí sa spodný obrys oka.
 9. Biela ceruzka je potrebná na nakreslenie oblasti v dolnom viečku.
 10. Blush sa aplikuje na lícne kosti pomocou svetlých broskyňových farieb.
 11. Rúž sa aplikuje na pery v jemných ružových tónoch.

Taký jednoduchý a elegantný make-up bude vyhovovať takmer akémukoľvek obrazu a bude harmonický.

Tajomstvo umelcov

 1. Keď je make-up pripravený, Je žiaduce dodatočne ho upevniť špeciálnym sprejom na upevnenie make-upu - napríklad NYX "Matte Finish". Tento nástroj pomôže znížiť stupeň mastnej kože a lepšie fixovať aplikovanú kozmetiku na tvár.
 2. Make-up umelci neodporúčajú používať veľké trblietky pre make-up, nebudú vyzerať veľmi atraktívne a na fotografiách sa zmenia na nevhodné body.
 3. Ak chcete, aby make-up vyzeral skvele, Musí sa aplikovať v dobre osvetlenej miestnosti.
 4. Odporúča sa vyhnúť sa tučným riadkom preto sa oči môžu javiť menšie.
 5. Nemali by ste si vybrať rúž a farbu rúže, aby zodpovedali dekoráciám alebo farbe oblečenia, aby ste stratili chuť obrazu.
 6. Ak sa nevesta chystá navštíviť kozmetička a vziať kurz čistenia a hojenie kože tváre pred svadbou, je lepšie to urobiť niekoľko dní pred svadobným obradom, aby sa zabránilo nepríjemným prekvapeniam.

Ako vytvoriť svoj vlastný svadobný make-up pre hnedé oči, pozri nasledujúce video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky