"Smoky oči" pre zelené oči

Smoky oči pre zelené oči

Pôvodný make-up nazvaný „dymové oči“ alebo „dymové oči“ sa v poslednej dobe stal veľmi populárnym. Okrem klasickej verzie, vyrobenej v názve dymovo čierne tóny, existujú aj farebné odrody. Jeho technika je dosť jednoduchá na to, aby ju používal každý deň, a dojem je taký, že počet priaznivcov tohto typu make-upu neustále rastie.

Správna aplikácia dymového make-upu vyžaduje zváženie odtieňa zelených očí, farby vlasov a kože dievčaťa. Keďže zelené oči dodávajú svojmu majiteľovi určitú záhadu a mystickú príťažlivosť, technika „dymových očí“ môže tento dojem zlepšiť.

Vzhľad tohto make-upu ženy znovu zvážiť tradičné názory na kompatibilitu jeho odtieň a farbu očí. V prvom rade je to práve vďaka kontrastnej povahe tohto typu make-upu, ktorý umožňuje zdôrazniť hĺbku očí na všeobecnom pozadí tváre. Dodatočným bonusom je schopnosť opraviť niektoré nedokonalosti vzhľadu, napríklad vizuálne zväčšiť oči, zmeniť ich tvar alebo prispôsobenie.

rysy

„Smoky eyes“ je ľahký make-up, ktorému dominujú mäkké prírodné tóny, ale nie je to hra s kontrastmi. Hlavným pravidlom tohto typu make-upu je absencia jasných línií a ostrých prechodov z jednej farby do druhej. Oči sú zároveň obkolesené tmavou ceruzkou pozdĺž línie rias a čierna riasenka je silne aplikovaná na samotné riasy.

Celkový tón tváre by mal byť hladký, matný, svetlý prírodný odtieň. Iba oči sú podčiarknuté tmavou (zvyčajne hnedou alebo čiernou) ceruzkou a tieňmi tej istej gama. Intenzita ich farby je minimálna na línii obočia a postupne sa zvyšuje s prechodom na horné viečko.

Všetky riadky by mali byť dobre zatienené, aby sa vytvoril „dymový“ dojem. Je lepšie tieniť tiene štetcami rôznej hrúbky a nie aplikátormi.

Hoci spočiatku „dymové oči“ vznikli ako večerný make-up, možno ho použiť aj ako jeden deň, pričom si zvolíte vhodný tón pre nastavenie. Vybrané odtiene na denný make-up sú mäkšie a ľahšie ako na večerný make-up. V tomto viditeľnom kontraste bude v rámci každodenného obrazu zbytočný.

Ďalšou výhodou tejto techniky je, že vám umožní vziať do úvahy všetky nuansy exteriéru. V súlade s tým je možné vybrať krásnu make-up verziu pre blondínky a hnedovlasé ženy, pre majiteľov sivozelených a žltozelených očí.

Farebné riešenia

Pri výbere farby kozmetiky je žiaduce dodržiavať 2 zákony:

 • Ľahká pokožka a vlasy majiteľa zelených očí vyžadujú svetlejšiu farbu make-upu;
 • Farba očí znamená, že rouge a rúž by mali byť matné, v blízkosti prirodzeného tónu.

Pre zelené oči

Smoky oči make-up pre zelené oči by nemali byť vykonané v klasickej farbe popola-uhlia. V tomto prípade budú víťazné odtiene nasledujúce odtiene:

 • Červeného purpuru;
 • Zlatá hnedá;
 • bronzu;
 • Olivovo hnedá;
 • piesok;
 • Brick.

Ako súčasť make-upu pre zelené oči by nemali používať modré, modré alebo ružové odtiene.

Pre blondýny so zelenýma očami je šedá make-upová voľba dobrou voľbou, ale môžete tiež zvážiť jej jasnejšie variácie.Takže, ak má dievča elegantnú bledú tvár, potom môže vykonať večerný make-up v tučných vínových, vínnych alebo fialových odtieňoch, dobre zatieniť každý tieň.

Pre sivozelené oči

Pre sivozelené oči, ktoré sa často vyskytujú u červenovlasých žien, budú robiť tmavohnedo-burgundské a svetlejšie práškové tiene, ktoré dodajú očiam hlbokú hĺbku. Tieňov je žiaduce vybrať si matný, bez prebytočného lesku.

Byť pomerne všestranný, "dymové oči" make-up existuje v 2 variantoch:

 • Večer, jasnejší a kontrastnejší;
 • Denná, jednoduchá a nenápadná.

Každý typ vyžaduje svoju vlastnú aplikačnú techniku, avšak tieto techniky sú bežné:

 • Vonkajší kútik oka je odtiahnutý ceruzkou v smere obočia, čo trochu zužuje tvar oka a je ideálny pre tých, ktorých oči sú prirodzene veľké a okrúhle;
 • Tiene sa aplikujú v širokých ťahoch až po dno obočia; Je to veľkolepý spôsob pre ženy so zníženými rohmi očí.

večerné

Odvážnejší sortiment je vhodný pre večerné dymové očné odrody: burgundské odtiene s čiernym očné linky alebo zlaté bronzové odtiene s hnedou farbou.

Ak má dievča tmavé vlasy, môžete si vybrať fialovo-fialové a fialové odtiene. Zvážte, že obrázok vytvorený v podobnom rozsahu, napríklad, ak sú démonické, svetské funkcie kompatibilné s vašou osobnosťou. Ak nie je vo vašom pláne vytvorenie obrazu vamp, vyskúšajte si farbu moky, mliečnej čokolády, bronzu alebo zlata. Šedé tóny sú pre brunetku sotva vhodné - tónový tón skryje ich prirodzenú expresivitu.

Na svadbu

Na svadbe sa tradične vykonáva make-up v jemných pastelových odtieňoch. Preto bude vaša verzia "dymových očí" založená na matných hnedých, béžových alebo sivých odtieňoch, animovaných kvapkou fialovej. Nie je to zlé kombinuje jemný hnedý tón make-up s ružovkastý základ pre očné viečka.

Blush a rúž sú tiež vybrané upokojujúce prírodné farby, čo najbližšie k obvyklej farbe kože a pier nevesta.

deň

Pravidlom pre denný make-up je absencia ostrých kontrastov a neobvyklých textúr (perleť, lesk). Dôkladná a sofistikovaná verzia bude make-up, vo veku v khaki, mliečnej čokoláde, a očné linky a ceruzka nesmie byť použitý. Ak chcete vyzerať štýlovo, nie je potrebné robiť to pre show.

Ako sa prihlásiť?

Správne urobiť make-up "dymové oči" nie je tak ťažké. Najprv sa inštrukcie uskutočňujú krok za krokom. V budúcnosti budete ľahko navigovať pri výbere farieb a nakresliť čiary s istotou.

Postupnosť krokov pri použití make-upu je nasledovná:

 • Vytvárajte dokonale rovnomernú farbu pokožky: dobre ju očistite a tónujte, používajte denný výživný alebo hydratačný krém, potom aplikujte tón a prášok na celý povrch tváre vrátane očných viečok.
 • Vyberte si ceruzku, ktorá zodpovedá farbe odtieňov odtieňa - farba kávy, čokolády a menej často - čierna, močiar, oliva, sivá.
 • Nakreslite hladkú, pomerne širokú čiaru pozdĺž obrysu rastu rias a kefujte ju štetcom.
 • Aplikujte svetlé tiene (napríklad karamelové, béžové, krémové odtiene) na horné a dolné viečka do stredu zvnútra, osviežte oblasť pozdĺž spodného okraja obočia a bližšie k nosnému mostíku s bielou.
 • Pre zvyšnú polovicu storočia, dať tmavší odtieň (čokoláda, káva, hnedá) na vonkajšom rohu a dobre premiešajte. Čím väčšia je plocha obsadená tmavými tieňmi, tým výraznejší je vzhľad.
 • Odtieň ceruzka prírodná farba (hnedá alebo čierna), ktorá zodpovedá farbe vlasov.
 • Naneste riasenku na riasy, ktorá im dodá objem a našuchorenie.

Tajomstvo umelcov

Kúzlo zelených očí možno zdôrazniť nasledujúcimi šikovnými trikmi:

 • Oči môžete opticky zväčšiť nakreslením čiary na vonkajšom rohu jasnejšej, čím sa riasa na riasy na tomto mieste s hrubšou vrstvou.
 • Je možné zúžiť veľké okrúhle oči ťahaním jasnej čiary ceruzkou na korene rias zo strany v blízkosti dúhovky. To by sa malo robiť veľmi starostlivo, snažiť sa nedráždiť oči.
 • Hoci mnoho dievčat má sklon experimentovať a snažiť sa nenasledovať cestu najmenšieho odporu, najvhodnejšia farba tieňov pre zelené oči bola a zostane zelená, ktorej variácie možno počítať aspoň za tucet. Ich vlastným spôsobom, smaragd, tyrkys, malachit, olivový, močiar, svetlo zelené odtiene vyzerajú fascinujúce.

Tipy na výber kozmetiky

Vyberte si špeciálne palety so tieňmi pre zelené oči, v ktorých sú odtiene reprezentované svetlými a tmavými variantmi. Existujú špeciálne make-up tiene "dymové oči", napríklad vyrába Maybelline New York.

Začiatočníci môžu začať s odtučnenými ceruzkami dvoch odtieňov, ktoré sa ľahšie zatienia. Budete tiež potrebovať 3 kefy: budete kresliť jemné, elegantné čiary s tenkou kefou, tieň tiene v hornej časti očného viečka so strednou hrúbkou kefy a vytvoriť kresbu v strede viečka s hustou kefou.

Nemali by ste si vybrať tekuté očné linky, ktoré vám umožnia kresliť iba tenkú grafickú čiaru. Je žiaduce ho nahradiť ceruzkou.

Mascara si musí vybrať veľkosť, s predĺžením. Budete ho musieť zahusťovať, takže sa uistite, že vľavo nie sú žiadne hrudky: po vyschnutí riasenky si riasy rozotrite štetcom.

Nezabudnite na prirodzenú ceruzku na obočie - sivú a hnedú pre blondínky, čiernu - pre brunetky.

Tienenie nadácie, základ pre očné viečka a červenanie by mali byť prirodzené, nude štýl.

Rúž by mal vybrať matný prírodný odtieň pre denný make-up a jasnejší večer. Obrys pier by mal byť načrtnutý ceruzkou s rovnakým odtieňom ako rúž, jemne zatienením ceruzky pomocou bavlneného tampónu. Ak chcete, aby vaše pery mali objem, aplikujte transparentný lesk v strede horných a dolných pier.

Môžete tiež použiť zvýrazňovač na zvýraznenie vnútorného rohu oka a lesk na oživenie make-upu.

Make-up "dymové oči" zostáva jednou z najobľúbenejších techník impozantného večera a každodenného make-upu, pretože je založený na súčasnej módnej prírode. Umožňuje však použiť kontrast na prispôsobenie individuálnych vlastností tváre a dodať očiam väčšiu hĺbku a tajomstvo. To je ideálny make-up pre špeciálne príležitosti. Je vhodný pre všetky ženy bez ohľadu na vek a typ farby, aj keď to vyzerá prirodzenejšie u mladých dievčat ako u dospelých.

Ako urobiť "Smoky eyes" pre zelené oči, pozri nasledujúce video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky