Vek make-up

Vek make-up

Moderná žena v každom veku je povinná používať dekoratívnu kozmetiku. Existujú špeciálne pravidlá pre aplikáciu make-upu na vyblednutej pokožke. Vek make-up - to je to, čo musíte zvládnuť každú pevnú dámu. Hlavnou vecou je milovať sa a odložiť trochu času, aby ste sa o seba postarali.

Čo je to?

Všetky ženy, bez ohľadu na to, aké sú staré, 30, 60 alebo 70, sen vyzerať mladšie. A niekedy to robia.

Dnes, vďaka najnovším úspechom kozmetológie, väčšina žien v elegantnom veku zabudla, aké sú vrásky. Moderná žena venuje veľkú pozornosť starostlivosti o tvár. Omladzujúce procedúry, zdvíhanie, doma aj pri návšteve salónov krásy, ako aj dobrá dedičnosť, môžu oddialiť ich vzhľad až do veku 60 rokov. Pravda je, že nielen vrásky dávajú vek. Niekedy pozorujeme, že pani je prakticky neprítomná, nie sú tam žiadne pigmentové škvrny, tvár má zdravú farbu, ale vyzerá staršie ako jej vek. Ukazuje sa, že hlavná vec, ktorá sa stane s kožou tváre a silne ovplyvňuje vzhľad je skutočnosť, že elasticita je stratená, oválny tvar tváre rozbije svoju geometriu. Pozoruje sa výskyt previsnutých očných viečok, vreciek pod spodnou časťou oka, ústa klesajú v rohoch, prehĺbia sa nasolabiálne záhyby. To všetko pridáva niekoľko rokov.

V tejto situácii nestačí často navštevovať salón a starať sa o pokožku tváre doma. Pre ženy elegantného veku, make-up začne mať na prvoradý význam. Je nemožné, ako v mladosti, zdôrazniť dôstojnosť.

Graficky, vekový make-up je postavený na korekcii všetkých smerov zostupných línií, jeho úlohou je obrátiť ich, dať im iný smer nahor.

Samozrejme, s pomocou jedného make-upu, 50-ročná žena sa nestane mladou dámou. Avšak, kompetentné proti starnutiu make-up bude transformovať, takže je niekoľko rokov mladší a sviežejší.

Vlastnosti a výhody

Hlavným rysom veku make-up je jeho prirodzený charakter.

Moderná žena v elegantnom veku už nie je tak náchylná k vzniku vrások vďaka najnovším technológiám v oblasti kozmetiky. Charakterom tohto make-upu je predovšetkým zamaskovanie zmien súvisiacich s vekom. A hlavné zmeny sa týkajú straty elasticity.

Tvár mladej dámy sa líši od mladej dámy: vyznačuje sa zníženou líniou očných viečok, posunom v rohoch pier, prejavom nasolabiálneho zloženia. Dekoratívna kozmetika, aplikovaná šikovne a kompetentne, dokáže zamaskovať všetky tieto zmeny, ktoré prišli s vekom, vizuálne ich redukovať. To je výhoda a rys starnutia make-up.

Charakteristickým rysom očného make-upu pre zrelé ženy je, že sú odlíšené, zdôrazňujú ich. Rúž vo veku by nemal byť jasný, aby sa nezvyšoval vek.

Primárnou úlohou make-upu po 40 rokoch je „urobiť“ čerstvejšiu a dobre upravenú tvár zrelej ženy. Minimálnou úlohou nie je starnúť sa, maximálnou úlohou je, aby vyzerala mladšie.

Samozrejme, nemôžete zmeniť pevnú dámu na mladé dievča, ale každá žena je povinná vytvoriť dojem mladej a peknej ženy akéhokoľvek veku.

Druhy make-upu

Príležitostné a večerné typy proti starnutiu make-up majú svoje vlastné vlastnosti.

Postupne analyzujte make-up techniku ​​starnúcej kože na každý deň.

Každodenné make-up je založený na maskovacích prípravkoch, napr. Základný krém alebo korektor.Skryť vrásky, dekoratívna kozmetika je vybraná v rovnakom odtieni, možno ľahší, nie tmavší ako prírodná pleť.

Make-up umelci sa odporúča použiť korektor na zvýraznenie vrásky, záhyby na koži tváre. Výrobok sa musí opatrne aplikovať tak, aby neboli viditeľné hranice aplikácie.

Na poprášenie použite sypký prášok, ktorý sa skladá z reflexných častíc.

Po 40 rokoch by sa mala venovať zvláštna pozornosť obočiu. Neudržiavané obočie pridáva vek. Silné nastavenie pinzetou, a pri absencii obočia, môžu ženy využiť moderné prostriedky: permanentný make-up.

Vekový make-up je zvláštny na to, aby sa čiary lícovali smerom nahor. Oči a pery v rohoch musia opticky zdvíhať.

Pre tieň musíte použiť matné teplé odtiene. V prítomnosti tmavej pigmentácie v spodnej časti viečka nemožno použiť odtieň fialovej a modrej farby.

Čierna ceruzka je kategoricky kontraindikovaná.

Make-up umelci vo veku make-up odporúča použitie len nenápadné červenať odtiene broskyne, ruže. Na korekciu oválu osoby vo veku sa pod lícou lícnej kosti aplikujú tmavšie sčervenanie a svetlejšie sa aplikujú na konvexnú časť lícnej kosti.

Postupne strácajú ženské pery výrazný obrys, znižuje sa ich objem, okolo seba sa objavujú nežiaduce záhyby. Všetky tieto nevýhody musia byť vzaté do úvahy, keď je make-up na rty viac ako 40 rokov. Aby sa udržali rúž lepšie a dlhšie, umelci na make-up používajú obrysovú ceruzku, zatiaľ čo línia ťahu môže byť o niečo vyššia ako prirodzený obrys. Hue kontúrová ceruzka musí byť kombinovaná s farbou rúže, môže byť o niečo ľahšia.

Večerný alebo dovolenkový make-up pre dospelé ženy by mal byť živší a výraznejší ako každý deň.

Mladé dievčatá sú často plaché používať červenú rúž. A majú pravdu, tradične červené pery sú výhodou veku a na mladé dievča vyzerajú smiešne.

Musíte poznať niektoré nuansy večerného make-upu.

Po prvé, pre šarlátovú rúž, dokonalé pozadie je jednoducho potrebné, je to základ, ktorý sa bude zhodovať s farbou na prirodzený tón pleti tváre.

Výrazný pohľad na ženu vo veku urobí dokonalý tvar obočia, úhľadne nakreslenú čiaru šípky okolo očí a dve vrstvy maskary len na horných riasach, spodné by nemali byť namaľované tak, aby neboli zvýraznené vrásky.

S problémami s blížiacim sa storočím nie je vítané použitie tieňov.

Sviatočný make-up s červenou rúžom by mal byť dokonalý a skrášliť pevnú dámu.

Je založený na bezchybných perách s jasným obrysom. To sa dosahuje pomocou ceruzky, ktorá zodpovedá rúžu, kontúra je mierne zastrčená smerom do stredu.

Potom pomocou štetca aplikovať šarlátovú rúž. Pre väčší objem sú pery práškované a opäť farbené rúžom.

Ako si vybrať kozmetiku?

Vek make-up by sa mal líšiť od akejkoľvek inej umiernenosti a úhľadnej aplikácie. Musí vyzerať drahý, slušný a zároveň nepostrehnuteľný.

Na vykonanie takéhoto make-upu používajte iba vysokokvalitné trvalo udržateľné prípravky a len jemne rozptýlenú textúru. Podľa make-up umelci, tieto výrobky pokrývajú kožu s veľmi tenkou vrstvou, a účinok masky nie je pozorovaný. Takáto kozmetika vyzerá veľmi prirodzene. Čím staršia dáma, tým viac jej obraz vytvorený pomocou make-upu by mal byť dobre upravený. Preto zastavujeme výber dekoratívnej kozmetiky len na kvalitných, overených a známych značkách.

Kozmetický priemysel vyrába rôzne produkty pre komplexnú starostlivosť o pleť po 40 rokoch. Jedná sa o lieky proti starnutiu, ktoré výrazne zlepšujú jej stav. Použite linku proti starnutiu Capt, Dior. Pre starostlivosť o pokožku okolo očí, make-up umelci odporúčajú anti-aging očný krém. "Dior Capture Totale Soin Regard Multi-Perfection".

Je veľmi dôležité zvoliť si farebnú škálu kozmetiky, ktorá je najviac harmonická v tóne na tvár, ktorá už bola vystavená fotoalbumovaniu.Voľba farieb by nemala byť príliš svetlá, ale mala by osviežiť prirodzenú pleť.

Veľký význam sa prikladá maskovaniu zmien, ku ktorým dochádza s vekom.

Napríklad, škvrny na hnedej tvári môžu byť odstránené ružovým korektorom (napr. "Bobbi Brown Bisque Concealer").

Základ je zvolený v rovnakom tóne ako koža alebo mierne ľahší. Podľa textúry je žiaduce vybrať tonalnik so saténovým efektom. Ženy vo veku sú neprijateľné používať lieky s leskom, kontraindikovanými a matovacími prostriedkami. Voľný prášok je tou najlepšou voľbou. Diorskin Poudre Libre.

V zložení dámy vo veku je vhodnejšie použiť jemné červenanie Menard alebo "Dior Blush", mali by mať jemnú textúru.

V očných linkách sa voľba zastaví na kontúre. Collistar, ktorý má kefu s ostrým hrotom, ktorý vám umožňuje aplikovať tenkú čiaru pri hladení. Tiene sa odporúčajú na výber prírodných alebo pastelových odtieňov. Textúra by mala byť matná alebo saténová. Ale perlové tiene len zdôrazňujú vrásky, takže musia byť opustené. Päť paliet saténových tieňov Dior - To je to, čo potrebujete.

Rúž je vhodnejší na výber prirodzených tónov, bližšie k svetlu, pretože tma pridá vek. Relatívna jasnosť rúže však nebolí, pretože svetlý odtieň môže vytvoriť ženu bez tváre.

Podšívka na pery dodá vašim perám objemollistar Lesk na pery. Musí byť aj vo svojom arzenále.

Aktualizujte si make-up tašku a potom sa vám podarí.

Ako sa prihlásiť?

Využitie poznatkov o technike aplikácie dekoratívnej kozmetiky pre starnúcu pleť pomôže dosiahnuť dobrý výsledok vo vizuálnom omladení.

Podrobný návod na aplikáciu make-upu proti starnutiu.

Krok 1 - korekcia obočia.

Ženy neberú vždy obočie vážne, ale sú to tí, ktorí môžu ovplyvniť radikálnu transformáciu. Hustota obočia je stará, ich absencia robí tvár nezaujímavou. Keď sa obočie drží na zlatom priemere: dobre udržiavané obočie by malo mať jasnú líniu. Je potrebné vytiahnuť príliš dlhé chĺpky, preto ich zdvihneme, aby sme odvrátili pozornosť od znížených viečok.

Krok 2 - tón ​​tváre.

Najprv je potrebné osviežiť oči korektorom pre oblasť okolo očí, ktorá má uťahujúci účinok. To bude maskovať nežiaduce pigmentácie očných viečok a oblasti pod očami.

Odtieň tváre po 40 rokoch je potrebné čo najtenšie. Blednutie pokožky vyžaduje jemnú manipuláciu, je veľmi citlivá, takže základ je lepšie aplikovať čistými rukami, mäkkými pohybmi.

Tónovanie je ukončené aplikáciou sypkého prášku. Ona bude robiť jej rysy tváre mäkšie, dať pani dobre upravený vzhľad a opraviť make-up.

Krok 3 - očný make-up.

Make-up umelci veľmi starostlivo vybrať tón ceruzky alebo očné tiene na správne obočie. Zvyčajne sa vyberá tak, aby zodpovedalo vlasom. Existuje však výnimka: používanie čiernej farby v blondínach a brunetkách je prísne zakázané. Bolo by vhodnejšie použiť nástroj iných odtieňov, napríklad šedej alebo hnedej. Na tónovanie obočia použite špeciálnu ceruzku. Má suchú textúru a aplikovaný vzor obočia je prirodzenejší. Niektorí dospelí dámy obočia obočia pre oči. To by sa nemalo robiť, pretože textúra tohto nástroja je príliš mäkká, takže obočie zlyhalo a bude vyzerať neprirodzene.

Nasaďte čiaru šípky tesne k okraju rias, úhľadne a tenko. Musí však smerovať nahor.

Niektoré grafické techniky a koloristické tajomstvá pomôžu dosiahnuť omladzujúci efekt pomocou tieňov. Ak si vyberiete tie správne odtiene, môžete výrazne osviežiť vaše oči, urobiť z nich výrazné. Svetlé tiene sa odporúčajú na zakrytie oblasti pod obočím, ružovo zakrivené viečko. Hlavným pravidlom veku make-up grafiky je vizuálne zdvihnúť prirodzenú líniu.

Krok 4 - makeup na pery.

Dámy vo veku nemajú dostatok objemu pier, pridáva ich presne vysledovaná vrstevnica. S ním sú rohy pier zvýšené, obrysy horného pery sú mierne prehnané, kreslenie trochu nad prirodzenou čiarou. Ak chcete, aby sa pery na perách predlžovali a vyzerali prirodzene, po nanesení kontúry od okraja do stredu zastrelíme ceruzku.

Krok 5 - červenať.

Bez rouge make-up po 40 rokoch bude nedokončený. Aplikujte odtiene od ružovej po broskyňu. Na lícne kosti by sa mala aplikovať veľmi tenká vrstva červenania a potom odtieň. To umožní starnú tvár viac čerstvý vzhľad.

Makeup umelci tipy

Make-up umelci dať nejaké tipy na použitie veku make-up.

 • Odporúča sa aplikovať tón na tvár rukami, a to na končeky prstov. U starších žien je koža porézna, je dobre spracovaná len aplikovaním lieku s krátkymi, náhlymi pohybmi - je vhodnejšie to urobiť prstami.
 • Jeden z koloristických tajomstiev vizážistky: šedá pigmentácia je odstránená fialovým korektorom. Škvrny na koži hnedé odstraňuje ružový korektor.
 • Kontrola očného make-upu na otvorenom viečku. Vo veku make-up s uzavretým viečkom na otvorenom môže byť jednoducho nie je vidieť.
 • Spravidla platí, že po 40 dolných riasach už nie sú farbené, v extrémnych prípadoch, maľovať cez malú časť rias na vonkajšom rohu oka s maskarou.
 • Vizážisti odporúčajú vykonať korekciu obočia vo forme čiarky, okrúhle obočie u dospelej ženy vyzerá smiešne. Je prirodzenejšie kresliť obočie nie ceruzkou, ale pomocou tieňov. Obočie by malo byť kontúrované bodkovanou čiarou, ťahmi a nemala by byť plná čiara.

Vek make-up má niekoľko tabu.

 • Vek make-up neumožňuje použitie hromadnej maskary, pre ženy vo veku je vhodnejšie použiť najčastejšie maskary.
 • Použitie akejkoľvek perlete nie je povolené. Minimum, ktoré je povolené, je malé množstvo priamo pod obočím.
 • Make-up umelci sa odporúča nahradiť čierne mäkšie, napríklad, aby tmavé odtiene šedej alebo hnedej.
 • Farba očných liniek alebo maskary nikdy nezaberie červenohnedý odtieň. Tento tón zvýrazňuje začervenanie očí.
 • Modré a fialové odtiene len posilňujú dojem podliatin pod očami.
 • Vek make-up nikdy nepoužíva oranžové a limetkové odtiene - to je tiež zákaz.

recenzia

Početné recenzie na ženy a make-up umelci ukazujú, že vo veku-súvisiace make-up, hlavná vec je jeho prirodzenosť, preto by ste mali pristupovať k make-upu individuálne, v závislosti na prirodzených údajov.

Mnohé ženy v elegantnom veku používajú tento make-up a cítia sa ako najlepšie.

Trieda Master pre ženy, ktoré sú bližšie k 50, nájdete na nasledujúcom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky