Make-up pre typ farby Leto

Make-up pre typ farby Leto

Aby bol váš make-up vždy dokonalý, musíte správne pristupovať k otázke výberu kozmetiky a poznať základné pravidlá ich kombinácie. Aby ste nestratili viac peňazí a času na niečo, čo vám nevyhovuje, musíte vedieť, na ktorý typ farby by ste mali byť pripísaní. Mnohí ľudia vedia, že existujú štyri hlavné typy farieb: "Zima", "jar", "leto" a "jeseň". Dámy, ktoré vedia o vlastnostiach každého systému a ktoré farby sú vhodné pre každý z nich, vždy vyzerajú atraktívne. Ale nie okamžite premýšľať o vzory. Je potrebné prijať tieto vedomosti, určiť typ a dobiť všetko svojou krásou. Mnoho dievčat sa zaujíma o make-up pre „letný“ typ farby.

Aký je typ farby?

Typ farby - Toto je sada tónov a odtieňov, ideálne prispôsobená hlavným vlastnostiam ženy Je užitočné, aby každý vedel, aký typ zastupujete, nielen umelcov a kozmetikov. Tieto znalosti pomôžu vyzdvihnúť oblečenie a vyhnúť sa chybám pri získavaní nevhodnej kozmetiky. Hoci mnoho žien je dokonale vybraných prostriedkov pre seba, a to aj bez toho, aby vedel, "ich" systém.

Určite svoj typ je dosť jednoduchý, pretože to nezávisí od znamenia zverokruhu alebo dátumu narodenia. Stačí sa len pozorne pozrieť na seba v zrkadle vo svetle dňa. Farba vlasov, očí a kože - to je celý zoznam potrebných informácií., Štýlový obraz priamo závisí od týchto detailov. Napríklad make-up pre typ farby "Summer" zahŕňa použitie studených tónov.

Rozdiely od ostatných

Zosobniť teplý gamut "Jar" a "Jeseň"a studené - "Summer" a "Winter", V palete teplých typov prevládajú červené a žlté tóny a studená je založená na modrej. Každá možnosť stojí za zváženie podrobnejšie:

 • "Jar". Dievčatá s takýmto farebným vzhľadom majú ľahkú a tenkú pokožku. Vlasy sú zvyčajne svetlé blond alebo pšeničný med so zlatým leskom, obočie a mihalnice sú veľmi ľahké. Oči sú tiež najjasnejšie tóny - od svetlomodrej po hnedú. Pre dievčatá s týmto typom sa vyznačuje ľahkým červenaním a ružovými perami. V teplom období by mali byť jarné ženy opatrné pred slnkom, pretože ich koža je veľmi citlivá a môže rýchlo horieť. Najlepšie kvety budú teplé žlté a oranžové, broskyňové, mäkké zelené, hnedé a azúrovo modré odtiene.
 • "Summer". Tento typ sa nebojí vystavenia slnku, pretože koža týchto dievčat dokonale vníma opálenie. Ich koža je svetloružová alebo svetlosivá. Kučery môžu byť hnedé aj popolavé. Každá farba očí - sivá, hnedá, modrá. Pysky sú zvyčajne bledoružové. Najlepšie zo všetkých týchto mladých dámy sa hodia do chladných farieb: modrá, studená ružová, biela.
 • "Jeseň", Teplo týchto žien je viditeľné okamžite. Farba ich vlasov predstavuje celý červeno-červený rozsah. Koža je teplá, zlatý tón, oči sú mäkké matice. Slnko tieto ženy veľmi dobre netoleruje, ale ľahké opálenie len zvyšuje ich mäkkosť a príťažlivosť. Farebná schéma pre tento typ: všetky teplé farby červenej, červenej a hnedej, smaragdovo zelené a teplé sivé farby.
 • "Winter", Tento typ predstavuje krásu s tmavými vlasmi, s tmavou alebo bielou pokožkou. Oči expresívnej hnedej, zelenej alebo modrej. Paleta odtieňov zahŕňa bohaté červené a smaragdové tóny.

Toto sú hlavné typy farieb, ktoré odborníci odlišujú. Ale všetky ženy sú jedinečné a mnohé z nich kombinujú svojím vzhľadom vlastnosti dvoch typov. Existuje však ďalšia klasifikácia, ktorá zahŕňa až 12 vonkajších schém.

Vlastnosti "letných" dievčat

Zástupcovia spravodlivého pohlavia takéhoto typu sa vyznačujú „studeným“ vzhľadom. Pravdepodobne patríte do tohto typu, ak máte nasledujúce funkcie tváre:

 • Svetlá koža biela alebo mierne ružovkastá.
 • Shag studených farieb: svetlohnedá alebo gaštanová.
 • Oči všetkých svetlých tónov, mihalnice pokojných farieb.
 • Obočie, pehy alebo móly sivastých tónov.
 • Červenať na lícach - studené ružové alebo karmínové.

Nie je potrebné rozrušovať, ak je jeden z parametrov vyradený zo všeobecnej schémy. To znamená, že musíte mierne upraviť niektoré body make-upu.

Ak si vyberiete správnu farebnú schému, potom dievčatá s letným typom farby budú vyzerať istejšie. Zčervenanie zmizne z tváre kvôli príliš tesnej polohe ciev. Vzhľad bude výraznejší a fascinujúci. V nevhodných tónoch vyzerajú „letné“ mladé dámy bolestivo a unavene, ich vzhľad stráca lesk a príťažlivosť. Ak reprezentujete tento typ, nestrácajte zo zreteľa informácie, ktoré potrebujete na výber chladných a mierne rozmazaných farieb. A potom budete vyzerať perfektne.

Druhy make-upu

"Letné" dievčatá používajú kozmetiku bohaté studené tóny. Je to veľmi dôležitý bod, na ktorý by sme nemali zabúdať. Nemali by ste kupovať kozmetiku teplých tónov, inak je pravdepodobnosť získania opačného efektu vysoká. Odporúča sa dodržiavať prirodzené studené odtiene. Ideálne make-up, ktorý vyzerá skvele na absolútne žiadne dievča tohto typu bude nasledovné: béžová tónový nástroj pre vyrovnanie farby pleti, chladné ružové červenať zvýrazniť lícne kosti, béžové tiene, tmavo šedá ceruzka vytvoriť prízvuk na oči, svetlo ružové rúž odtieň.

Ak dievča uprednostňuje zdôrazniť len krásu jej očí, potom by si mala pamätať na niektoré nuansy. Malo by to začať výberom tieňov - musíte dať prednosť studeným tónom. Užitočné odporúčania:

 • Pre ženy s modrýma očami sú najlepšie lila alebo pastelovo modré odtiene a šedý odtieň ceruzky.
 • Pre majiteľov hnedých očí sú najvhodnejšie azúrové tiene odtieňov a zelenej alebo hnedej ceruzky.
 • Krásky so zelenými očami zapadajú do tlmených zelených alebo fialových tieňov v kombinácii so sivou alebo tmavozelenou ceruzkou.

Môžete robiť make-up pomocou niekoľkých odtieňov tieňov - napríklad šedá s fialovou alebo ružovou s mätou. Mascara dokončí make-up a doplní hĺbku obrazu. Na tento účel je najlepším prostriedkom tmavo šedý alebo nasýtený čierny tón. Ďalší dôraz bude kladený na očné linky.

Tie "letné" dámy, ktoré sú zvyknuté sústrediť sa na svoje pery, by si mali pamätať niektoré pravidlá. Ak máte jasné pery, potom rúž pre nich by mala byť svetloružová. Horiace hnedooké krásy dokonale zapadajú do tmavých studených tónov rúže a lesku. Nie je však nutné aplikovať produkt v príliš hustej vrstve, stačí len zakrúžkovať pery kontúrovanou ceruzkou a jemne zafarbiť vhodnou farbou rúže. Najlepšie zo všetkých pre dievčatá letného typu tmavo červenej, čerešňovej a studenej karmínovej rúž sa priblíži. V žiadnom prípade by nemali dostať oranžové a teplé odtiene.

Ak to zhrniem, možno jednoznačne povedať, že je najlepšie vybrať paletu studených „zimných“ odtieňov na líčenie.

Ako si vybrať kozmetiku?

Chystáte sa do obchodu pre kozmetiku, musíte presne vedieť, aké nástroje a aké tóny chcete kúpiť. Nájdenie kozmetického výrobku nie je jednoduché. Je potrebné nielen určiť váš typ farby, ale aj vybrať niektoré prostriedky so zameraním na vaše obľúbené farby v oblečení. Pre každý kozmetický výrobok pre "letné" mladé dámy majú svoje vlastné kritériá výberu:

 • rúž, Tento liek by mal byť uzavretý v studených ružových tónoch. V žiadnom prípade by nemal dostať červenať teplý tieň.
 • Tieň. Kozmetika pre oči by sa mala udržiavať v palete modrých odtieňov: od modrej až po tmavomodrú. Stojí za to sa zdržať jasných červených a oranžových tónov.
 • Očná ceruzka. Môže to byť každá studená nasýtená farba. Stojí za to vyhnúť sa len červenohnedým poltónom.
 • Riasenky. Tmavá maskara vám bude vyhovovať: čierna, tmavo sivá alebo dokonca nasýtená fialová. Ale z modrej a zelenej farby je lepšie sa vzdať.
 • Rúž. Dievčatá tohto typu budú vyhovovať všetkým odtieňom ružovej, fialovej a červenej rúže. Výnimkou sú jasne červené, čokoládové a oranžové farby.
 • Nadácia alebo prášok, Dbajte na transparentné prostriedky studených odtieňov. Vyhnite sa nákupu teplých béžových alebo ružovkastých kozmetických prípravkov. Tiež nie je potrebné kupovať príliš hrubé fondy so zlatým leskom.

Ako sa prihlásiť?

Existujú určité nuansy pri použití make-upu. Zástupkyne "Spring" a dievča ako "Summer" vytvoria svoje obrazy rôznymi spôsobmi. Farbenie prichádza na záchranu - špeciálne tabuľky s najlepšími farebnými kombináciami (v závislosti od typu farby).

Ak chcete vytvoriť "letné" ležérne make-up, sprievodca ponúka túto možnosť:

 • Vrchné očné viečko zvýraznené tmavou ceruzkou.
 • Na povrchu celého horného viečka naneste lila odtieň strieborného odtieňa.
 • Riasy zvýrazňujú pomocou tmavej maskary: čiernej alebo šedej.
 • Krása pery zdôrazňujú mäkkou ružovou rúžom s chladným tieňom.

Pre večerný make-up je vhodná nasledujúca možnosť:

 • Ľahká koža musí byť vyrobená viac aj s pomocou nadácie. Môžete tiež použiť špeciálny korektor na odstránenie kruhov okolo očí a starostlivosť o jemnú pokožku.
 • Horné viečko by malo byť zvýraznené studenými bielošedými tieňmi.
 • Strednú časť storočia možno odlíšiť pomocou pastelových olivových odtieňov.
 • Tmavo sivé tiene by sa mali aplikovať na vonkajší kútik oka, aby sa vytvorila malá, krásna šípka.
 • Dolné očné viečko by malo byť urobené tmavou ceruzkou. Zmiešajte make-up, takže hladké prechody.
 • Riasy zvýrazňujú tmavú maskaru.
 • Lícne kosti zdôrazňujú ružový ruměnec, na pery aplikujú nie veľmi žiarivo ružový lesk.

Makeup umelci tipy

Kapitáni môžu na prvý pohľad určiť typ vašej farby. Niekedy na to stačí, aby mali obvyklú fotografiu, v ktorej sú jasne viditeľné znaky vzhľadu. Letný typ farieb je možno najčastejšie v Rusku. Make-up umelci radi pracujú so zástupcami tohto typu, pretože s nimi môžete robiť takmer čokoľvek. Niektorí majstri môžu vytvoriť absolútne všetky make-up pre dievčatá, pri dodržaní všetkých pravidiel make-up pre takýto typ. Hlavnou úlohou každého pána je vybrať konkrétnu kozmetiku pre určité dievča, pretože nikto nezabúda na individualitu. Maskérky zároveň dávajú prednosť výrobkom, ktoré dokážu skryť všetky nedostatky a vyzdvihnúť prednosti každej ženy.

Kozmetičky odporúčajú, aby dávali prednosť prírodným prírodným odtieňom. Súčasne by mal byť make-up založený na vašej nálade, pretože určitá nálada pomáha vytvoriť presne taký obraz, aký potrebujete. A zohráva veľmi dôležitú úlohu. Majstri hovoria o potrebe správneho výberu oblečenia - v závislosti od typu farby. To pomôže ženám vždy vyzerať módne a štýlovo. Dokonca aj letný typ, ktorý sa na prvý pohľad môže zdať šedý a neatraktívny, iskrí novými farbami, ak správne kombinujete farby oblečenia s odtieňmi make-upu.

Pre typ farby "Summer" Môžete si urobiť ľahký make-up s použitím minimálneho množstva kozmetiky a zároveň vyzerať prirodzene. Táto rada by sa mala zohľadniť pri vytváraní denného make-upu. Ak máte presne tento typ, potom by vo vašom arzenále mali byť iba produkty studených odtieňov.Nemyslite si, že odcudzujú ostatných. Naopak, s ich pomocou môžete vytvoriť krásny obraz, ktorý pritiahne maximálnu pozornosť.Profesionálni vizážisti vám poradia, aby ste sa vyhli akýmkoľvek teplým farbám v kozmetike, inak sa dievčatá môžu nechtiac nepozorne vydať.

Nie každá žena môže určiť typ svojho vzhľadu. Dokonca aj niektorí profesionálni majstri sa môžu uchyľovať k používaniu špeciálnych nástrojov, aby sa nemýlili s typom farieb. Ako už bolo spomenuté, v našej krajine je najobľúbenejším typom leto. Preto pri vytváraní vlastného štýlu väčšina žien preferuje studené farby. Poznať všetky výhody a nevýhody vášho typu farieb, môžete ľahko vytvoriť ohromujúci obraz, ktorý vám dá dobrú náladu.

Ako si vybrať make-up pre typ farby "Summer", pozri nasledujúce video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky