Neobvyklý make-up

Neobvyklý make-up

Okrem klasického každodenného make-upu a make-upu s červenou rúžom a šípkami existuje mnoho nezvyčajných typov dekorácií vašej tváre. Jedným z nich je fantasy make-up. Vyzerá to veľmi nezvyčajné a nezvyčajné a spravidla sa používa pri fotení, prehliadkach alebo rôznych večerných podujatiach.

História fantázie tvorí

Ľudia začali dlhú dobu zdobiť svoje telo a tvár nezvyčajnými maľbami a vzormi. Dokonca aj zástupcovia primitívnych kmeňov maľovali svoje telá rôznymi rituálnymi vzormi. Potom bolo ťažké nazvať ho plnohodnotným make-upom.

Ľudia si boli viac vedomí výzdoby svojich tiel v starovekom Egypte, Ríme a Grécku. V tejto dobe začali ušľachtilé ženy a muži opravovať svoje nedostatky pomocou make-upu. Snažili sa čo najlepšie zachovať mladosť a krásny vzhľad. Živým príkladom fantasy make-upu času je Kleopatra s jej magickým make-upom.

Fantastický make-up vo forme, v akej ho teraz vnímame, začal získavať popularitu v 80. rokoch minulého storočia. Potom sa mnohí začali zapájať do cosplay a maľovanie na telo. Zároveň sa začal aktívne venovať pozornosť telesnej umenie.

Talentovaný kreatívny dizajnér je schopný premietnuť do reality takmer akúkoľvek fantáziu, maľovať nielen tvár, ale aj telo.

Hlavnou podstatou nezvyčajného make-upu je, že sa nepoužíva na nápravu niektorých chýb, ale na vytvorenie nového obrazu a na zmenu niektorých detailov vlastného vzhľadu. Fantasy make-up môže byť klasické aj asymetrické. Dievčatá často nakreslia len jednu stranu svojej tváre, pričom druhú stranu nevytvoria takýmto nezvyčajným spôsobom.

Umenie make-up môže byť vykonané v takmer každom predmete. Často je tvár jednoducho vymaľovaná rôznymi abstraktnými vzormi. Aj make-up môže byť prispôsobený vášmu obrazu. Napríklad, ak ste oblečený ako lesná víla alebo snehová kráľovná, potom vám vhodný make-up, pozostávajúci zo snehových vločiek alebo listov, vysledovaný na tele a tvári, bude dokonale vyhovovať.

Aj keď sa popis make-upu vo fantasy štýle zdá byť intuitívny pre vás, potom to môže byť ešte dosť ťažké vykonať, ak nie ste profesionál a nemáte špeciálne kresliace zručnosti.

Výhody a nevýhody

Báječný make-up niekto môže zdať veľmi zvláštne. To je pravdepodobne jeho hlavnou nevýhodou. Ak sa cítite nepohodlne pod šikmým pohľadom, potom sa vám tento make-up nebude páčiť. Okrem toho je potrebné pripomenúť, že pôvodné typy make-upu nie sú vhodné na každodenné použitie.

Ale tento typ make-upu je takmer ideálny pre rôzne nezvyčajné oslavy. Na párty venovanej Halloweenu alebo na Nový rok bude takýto make-up veľmi vhodný. Originálny make-up je vždy najlepší spôsob, ako vyniknúť. Okrem toho týmto spôsobom môžete vždy zdôrazniť dôstojnosť ich vzhľadu.

typy

Existuje niekoľko typov fantázie make-up. Môžete zafarbiť nielen tvár, ale aj telo. Na tento účel sa používajú rôzne farby a vzory. Pozrime sa na hlavné typy takéhoto make-upu a všetky jeho vlastnosti.

Umenie tváre

Najbežnejšou možnosťou je maľovať tvár všetkými druhmi vzorov. Tento make-up je dobrý, pretože vám umožňuje nastaviť vlastnosti vzhľadu a urobiť niektoré rysy tváre jasnejšie a presnejšie.Napríklad môžete urobiť úplne neobvyklý očný make-up s prvkami fantázie. S týmto make-up budete vyzerať dobre v takmer akejkoľvek slávnostnej situácii.

Umenie tela

Ďalšie populárne make-up možnosť je sfarbenie celého tela. Umenie tela môže byť jednoduché s farbami, ale aj s kamienkami a ďalšími objemovými detailmi, ktoré zdobia celé telo.

Často pre všetky druhy fotografických výhonkov je telo maľované pod rôznymi zvieratami alebo dokonca štylizované ako rastliny. Všetko závisí od toho, čo by mal byť váš obraz.

Kto je vhodný?

Neštandardný make-up v štýle fantázie zvyčajne vyberajú mladé dievčatá. Koniec koncov, je to na mladé krásy, že nezvyčajné vzory a nástenné maľby vyzerajú krásne a vhodné. Pre mladých ľudí sú tiež relevantné rôzne štylizované make-up, opakovať niektoré slávne postavy anime, knihy alebo filmy.

Tento originálny druh make-upu, kupodivu, je teraz stále viac a viac populárne medzi nevesty. Mladé dievčatá chcú byť v tento deň výnimočné a zdôrazňujú svoju prirodzenú krásu nielen prirodzeným svetlým make-upom, ale aj niektorými nezvyčajnými rozprávkovými vzormi. Takéto módne trendy sú veľmi povzbudzujúce, pretože to znamená, že dievčatá sa stávajú uvoľnenejšími a neboja sa experimentovať.

Na svadbu, samozrejme, len málo ľudí by súhlasilo s maľovaním tváre tigra na tvári alebo premenilo svoj obraz na upíra, ale malé pokusy sú celkom prijateľné. Napríklad, dotýkať sa orchideí, zostupujúcich od ramena k ruke, alebo pastel maľby pod čipkou, ktorá je dokonale kombinovaná s jemnými svetlými šaty.

Tiež relevantné neštandardné make-up na tvár a telo počas Halloween, vianočné večierky alebo iné nezvyčajné udalosti.

Nástroje na vytvorenie

Fantasy make-up je veľmi ťažké urobiť na vlastnú päsť. Ak ste nikdy nepracovali s kefami alebo dokonca namaľovali na papier, potom bude pre vás ťažké vykonať transformačný postup. Ak sa však rozhodnete urobiť takýto krok, musíte vedieť, čo je pre vás užitočné.

Tonálne prostriedky

Ako každá make-up, aj fantázia vyžaduje, aby bola základňa dokonalá. Za týmto účelom vyrovnajte kožu pomocou základu alebo bežného podkladu. Pleť pomôže urobiť dobrý krém s tonizujúcim účinkom rovnomernejšie. Profesionálni vizážisti často používajú výrobky obsahujúce silikón. To vám umožní aj pokožku, skryť jemné vrásky, pupienky a nepravidelnosti kože. Okrem toho týmto spôsobom pripravíte kožu na aplikáciu farebných produktov, ktoré bez základu môžu upchať póry alebo poškodiť pokožku.

Môžete tiež potrebovať drobivý prášok. Ale to je, ak nechcete maľovať celú tvár s farebnými vzormi.

Tiene a ceruzky

Ak chcete vytvoriť farebný make-up, budete určite potrebovať farebné tiene. Najlepšie je kombinovať matný a lesklý, aby ste dosiahli najzaujímavejší výsledok.

Budete tiež potrebovať kozmetické ceruzky na make-up. Odborníci odporúčajú, aby ste ich používali v rôznych stupňoch tvrdosti. Pevnejšie pomôžu vytvoriť jasnú líniu a mäkké a polotučné tuky možno ľahko zatieniť. Vyzerá to zaujímavý make-up, vyrobený výlučne ceruzkou.

Maľovanie na tvár

Svetlá a kvalitná maľba na tvár je vhodná, ak plánujete ozdobiť celé telo. Snažte sa, aby najlacnejšie produkt tak, aby váš vybraný produkt nespôsobuje alergie. Okrem toho musí byť trvalé, aj keď máte v pláne urobiť len jeden fotenie. Takže budete mať istotu, že prostriedky nebudú vymazané z kože a zmiešané.

štetec

Kvalitné kefy sú tiež potrebné na make-up. Vyberte si veľké aj malé, aby ste mohli kresliť malé detaily a maľovať na veľkých plochách pokožky.

Extra dekor

Samozrejme, že vo fantasy make-up nemôžete robiť bez najrôznejších dekoratívnych prvkov. Všeobecne platí, že všetko závisí od toho, aký bude váš obraz.Upravte všetky dekoratívne detaily pod ním. Môžu to byť farebné perie, kamienky alebo iné zaujímavé detaily.

Ako sa prihlásiť?

  • S cieľom vytvoriť naozaj krásny fantastický make-up, musíte byť schopní kresliť a mať dobrý pocit chuti. Autorský make-up by mal byť jedinečný a vhodný pre váš štýl.
  • Vykonávanie make-upu v nezvyčajnom štýle by nemali byť príliš štandardné a nudné. Uvoľnite svoju fantáziu a trochu experimentujte. Ale zároveň nezabudnite, že iba postupné zavádzanie všetkých dôležitých bodov vám umožní získať krásny obraz o vašom tele.
  • Hoci štýl fantázie - to sú jasné farby a nezvyčajné vzory, základom pre tento make-up by mala byť stále klasika. Najprv musíte pripraviť tvár.
  • Postupne aplikujte všetky produkty.ktoré pomáhajú opravovať nedokonalosti pleti a robia ju dokonalejšou. Pokožku prekryte ľahkou vrstvou primeru, tonálnymi prostriedkami a pomocou korektora opravte nedostatky. Pamätajte si, že vo svetlom make-up nie je miesto pre pupienky, jazvy a iné nezrovnalosti.
  • Potom podčiarknite krásu vašich očí ceruzkami a tieňmi. Môžete maľovať nielen základňou očí, ale aj kresliť šípky alebo kvetinové vzory na chrámy alebo na čele. Opatrne zastierajte všetky prechody, aby boli obrázky čo najprirodzenejšie.
  • Vo fantasy make-up je všetko povolené - Použitie svetlých farieb, neobvyklých farebných vložiek alebo maskary. Môžete držať na tvár kamienky, flitre, aby rozptyl farebné iskry alebo maľovať s trblietavými odtiene.
  • Maľovanie na tvár sa aplikuje na tvár a telo. Na to potrebujete šikovnú kefu a špongiu. Ak nemôžete kresliť, ale stále chcete vytvoriť niečo neobvyklé, použite šablónu. Môžete si ho kúpiť, alebo dokonca sami.

Čo kombinovať?

Krásne fantasy make-upy vyzerajú nevhodné. Preto je potrebné ich skombinovať s ďalšími detailmi a vytvoriť plnohodnotné obrázky. Kreativita je v tomto prípade vítaná. Štýl vo vlasoch a make-up by mal zapadnúť do vášho oblečenia. Premýšľajte o všetkom do najmenších detailov a každý bude nadšený svojím neobvyklým spôsobom.

Ako urobiť nezvyčajný make-up nájdete v nasledujúcom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky