Make-up pre fotenie

Make-up pre fotenie

Profesionálny make-up pre fotenie - kľúč k úspechu streľby. Eliminuje vyčerpávajúce spracovanie fotografií pomocou grafických editorov a umožňuje, aby boli snímky bezchybné. Tento make-up má množstvo funkcií.

Funkcia make-up pre fotografovanie

Bez ohľadu na miesto natáčania, zvolenú tému, obrázok, oblečenie, doplnky, make-up by mal byť vhodný a atraktívny. Profesionálny make-up je umenie, harmónia fantázie a prirodzenosti. Skúsení make-up umelci to nazývajú make-up pre fotografie, v ktorých sú akcenty nastavované šikovne - a zároveň obraz nie je bez individuality.

Dnes, make-up pre fotenie nie je vybraný len ženami. Už dávno sa stalo normou, aby si ho objednali pre fotenie detí - počnúc predškolským (a dokonca aj materským) vekom. Ak dievčatá reagujú na takýto jav pokojne, mužský make-up na fotenie spôsobuje veľa protichodných názorov. Je však radikálne odlišný od ženy a vôbec sa nepodobá obrazu hudobného idolu. Toto je len nástroj na získanie atraktívnych fotografií, v ktorých človek vyzerá v najlepšom svetle.

Medzi vlastnosti make-upu pre fotografovanie patria:

  • Profesionálny prístup. Toto nie je len štandardný kozmetický postup. Make-up je práca vizážistky, ktorá presne vidí, kde je korekcia potrebná av akom objeme. To je bezchybnosť každej línie a mŕtvice.
  • Prirodzenosť ako základ obrazu. Úspech fotografie závisí od správnej aplikácie kozmetiky. Make-up pre fotografiu je pomerne nasýtený, ale nevyvoláva pocit zahltenosti a efekt masky. Možno použiť celý arzenál kozmetiky, ale tvár by mala vyzerať prirodzene.
  • Žiadna socha. Kamera je schopná zachytiť preťaženie make-upu, ktorý sa na prvý pohľad zdá krásny a vhodný. Z týchto fotografií často vyzerá úplne iná osoba.
  • Súlad so zamýšľaným obrazom. Výber kozmetiky nemôže byť náhodný ani univerzálny. Dôležité nie je oddelené starostlivé spracovanie odtieňov (rúž, očné tiene, prášok), ale harmónia farebnej palety make-upu, oblečenia, účesu a zvoleného charakteru.
  • Ušľachtilá paleta odtieňov kozmetiky. Kyselé a jedovaté tóny sú neprijateľné: ani svetlý make-up ich nepotrebuje. Takýto dôraz zjednoduší štýl a urobí obraz bez chuti. Dokonca aj chytľavý a kreatívny make-up môže byť vytvorený so slušnou škálou farieb bez toho, aby o nich kričali.
  • Použitie "správnej" kozmetiky. Aj keď sa fotografovanie vykonáva zriedka, kozmetika by mala byť primeraná veku, typu pokožky a prispôsobovať sa jej tónu. Najlepšie make-up produkty budú označené HD, čo poskytuje maximálnu prirodzenosť s hustou vrstvou aplikácie.

Make-up pre fotenie dnes nie je len ťah obrazu. Vo svojom význame je porovnateľný so svadobným make-upom, keď sú aj malé nedokonalosti neprijateľné. Pomáha vyrovnať sa s vytváraním správnej nálady a prispieva k dokonalému priebehu streľby.

Make-up závisí od zvolenej témy fotografie. Môže to byť:

• prírodné (prírodné);

• svetlé;

• nezvyčajné (tvárové umenie);

• kreatívne.

Každý druh je predmetom špecifického prípadu. „Sezóna“ fotografovania ovplyvňuje aj farebnú paletu a intenzitu aplikácie. Napríklad mäkké a teplé tóny spôsobujú, že obraz je teplý, takže budú vhodné aj v lete. Zimné fotografovanie potrebuje chladné tóny farebnej palety.

Pohlavie a vek sú tiež dôležité:

  • samice - nie je obmedzený vo výbere kozmetického delostrelectva a môže byť jemný a kreatívny;
  • dieťa - vylučuje množstvo kozmetiky, zdôrazňuje šarm veku;
  • samec - umožňuje minimálny zásah so zameraním na čistú pokožku.

Jedným zo súčasných pravidiel fotenia (ulica, štúdio) je voľba kozmetickej textúry. Odlesky make-up môže zničiť vzhľad, čo osobe neporiadok. V tomto prípade, krásny make-up na fotografiu zachytiť nebude fungovať.

Obľúbené miesta

Dnes je výber miest na fotenie rôzny. Streľba môže byť vykonávaná v prírode, doma, v štúdiu a dokonca aj na pláži. Voľba závisí od predstavivosti a schopností fotografa, ako aj od želania zákazníka.

Prírodné fotografické relácie sú jednou z najobľúbenejších možností. Nič nebude zdôrazňovať krásu okamihu ako zelené listy stromov, divoké kvety, jesenný park, farebné listy, pláž alebo biely sneh. Ak je fotograf profesionálom vo svojom odbore, pozadie fotografie bude vyzerať tak, ako keby bolo zastrelené na najlepších miestach sveta.

Je vhodné nasýtený make-up s výraznými rysmi tváre, takže sa nestratia na všeobecnom pozadí.

Domáca fotografia vám umožňuje zachytiť tie najlepšie chvíle šťastného rodinného života. Toto nie je minimalistický štýl s každodenným make-upom, ako sa môže zdať: je to celý svet, ktorý možno demonštrovať emóciami a pocitmi. Tento make-up umožňuje celý arzenál kozmetiky - s vhodnou voľbou odtieňov v prospech prirodzenosti.

Foto session v štúdiu - druh hry. To je prípad, keď sa make-up môže líšiť v stupni intenzity. Nesmieme však zabúdať na to, že štúdiové svetlo môže znížiť sýtosť skutočného make-upu. Ak sa streľba koná v štúdiu, intenzita make-upu by mala byť väčšia. Denné (prirodzené) osvetlenie je mäkšie, takže make-up môže byť jemnejší a prirodzenejší.

ktorým sa

Účes - dôležitý bod streľby. Bez neho make-up nebude vyzerať krásne. Foto session je špeciálna príležitosť, takže len nechať vlasy voľné nie je možnosť. Je potrebné, aby im objem, krútenie krivé kadere. Dokonca aj obvyklý štýl podnikania žena neakceptuje jednoduchosť pri streľbe. Je potrebné položiť, či je to skromný romantický alebo luxusný večerný vzhľad.

oblečenie

Potrebné oblečenie sa vyberá s prihliadnutím na zvolenú tému a pomáha lepšie preniknúť do atmosféry fotografie. Vďaka nej sa obraz stáva relevantným a úplným.

Voľba oblečenia by mala byť starostlivo spracovaná, inak obraz nezodpovedá téme, pozadia a expozícii.

nápady

Téma fotenie je veľmi rôznorodá. Skúsení fotografi môžu ponúknuť tie najneobvyklejšie nápady s kostýmmi a interiérom, ktoré vyhovujú všetkým preferenciám.

Najrelevantnejšie a najzaujímavejšie témy natáčania sú:

• morské fantázie (obraz morskej panny, mládeže, kapitána, sirény);

• tmavé náčrty (upíri, Halloweenské diela, duchovia);

• podnikové streľby (skvelé pre portfólio);

• rodinnú dovolenku (na vianočný stromček, vianočné scény, narodeniny, rekreáciu v prírode);

• motívy kvetov (expozícia veľkými a objemnými farbami);

• obrázok amazonu (štýl zvodky, často na pláži);

• fotografické stretnutia v očakávaní dieťaťa (jemné a dotykové momenty);

• romantické a svadobné produkcie (milostné príbehy na fotografiách);

• prvé bábätká (v zvyčajných alebo kostýmovaných šatách - krstiny, obraz kvetu, balerína, mačiatko a iné);

• modelové portfóliáo (výhodné perspektívy modelov plánovanej práce);

• bábkové obrazy (detská streľba s rozšírenými vnútornými predmetmi, veľké kefy na vlasy, zrkadlá, luky, v ktorých dieťa hrá úlohu bábiky Barbie, Winx);

• športové vystúpenia v posilňovni alebo na ulici (Preukazovanie krásy a fit tela).

Fotografická relácia sa môže skladať z dvoch alebo troch tém a tiež sa môže uskutočniť v konkrétnom dohodnutom farebnom rozsahu (modrá, ružová, sivá). V tomto prípade, oblečenie, make-up a vybavenie odrážajú vo farbe.

Pre tehotné

Osobitnou témou je čakanie na dieťa. Ak sa počas tohto obdobia nezdá byť alergický na kozmetiku, môžete si dovoliť tiene, riasenku a rúž. Odtiene lepšie vybrať prírodné. Sú to svetlé, béžové farby, čokoláda, hnedá, sivá a dymová. Je lepšie odmietnuť čiernu farbu tieňov: zjednoduší to obraz a pridá tieň. Nepoužívajte červené pigmenty: spôsobia, že oči budú ospalé, opuchnuté a slziace.

Vo všeobecnosti bude make-up intenzívnejší ako každodenný, ale nie taký jasný ako večer:

• pomocou hnedej ceruzky, pozdĺž línie rastu rias trávia tenkú čiaru;

• cez líniu a celé storočie rozdeľujú tiene na tón tmavší ako je prirodzená farba pokožky, vykonávajúca operáciu;

• začínajúc od stredu horného viečka, Tiene jasnejšie zvýrazňujú vonkajší roh, hladko spájajú odtiene;

• tmavý tón dokončí tieňové prehrávanie: aplikuje sa tenkým štetcom, zdôrazňujúc vonkajší roh a mierne zastretý;

• ak chcete zvýšiť účinok veľkých očí, Môžete použiť čiernu ceruzku, čím sa zvýši jas vonkajšieho rohu;

• vnútorný roh sa zbaví červeného podtlaku používanie bielych tieňov s povinným tieňovaním;

Konečným nádychom bude maskara.

Amazon make-up

Obraz zvodnej krásy - obľúbená téma spravodlivého sexu. Vzhľadom k tomu, že tento štýl znamená prirodzené svetlo, práca využíva ombru s jemným opradením:

• po aplikácii základne na horný pohyblivý, ako aj na dolnom viečku a na vnútornom kútiku položili svetlé tiene a tieňovali ich;

• do dolného viečka sú pridané tmavšie tiene, jemne spája dva tóny;

tmavšia farba zvýrazňuje vonkajší kútik oka a pridajte hĺbku nakreslením záhybu nad horným viečkom s tieňom;

tmavý tón je kombinovaný s ostatnými dvomi, v prípade potreby zložte záhyb pomocou kefy;

• obočie mierne zvýrazňuje zostávajúci tieň na strapci, bez toho, aby ste zabudli hrebeň špeciálnym štetcom;

• pozdĺž rastu rias horného viečka nakreslite čiaru ceruzkou, nezabudnite na vonkajší roh, potom ľahko prepojte čiaru s tmavým tieňom;

Zostáva, aby sa oči s maskary: tri vrstvy na horných riasach, jeden alebo dva - na spodnej strane;

• riasy sú česané, odstránenie lepkavosti.

Ak chcete, aby bol obrázok zmyselnejší, Môžete make-up pery ružovkasté alebo koralové rúž.

Pre rodinnú streľbu

Mama make-up by mal preniesť nielen vonkajšiu, ale aj vnútornú krásu. Je to odpočinkový, zdravý a šťastný vzhľad. Potrebuje dôraz na zdravie pokožky.

Ak je vek dieťaťa (detí) malý, postačuje na to, aby pokožka zaprášila. Dievčatá môžu make-up riasy a mierne odtieň očí s odtieňmi prírodných odtieňov.

Chlapci a muži nepotrebujú extra „dekor“: drobivý prášok je viac ako dosť. Samozrejme, ak je potrebná úprava kože, musíte to urobiť. V opačnom prípade bude zjavný výskyt neudržiavanej kože na pozadí krásnej matky.

Podrobný návod a pravidlá

Ak nemôžete využiť služby profesionálneho vizážistu, môžete robiť všetko doma. V tomto prípade je základom urobiť krok za krokom master class a striktne dodržiavať všetky odporúčania. Výučba stylistov zvyčajne nie je taká zložitá, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Hlavná vec je odmietnuť princíp „čím viac, tým lepšie“. Návody na make-up potešia najlepší výsledok, ako keby ste sa pokúsili experimentovať s lekárom.

Základné pravidlá make-upu sú:

• povinné používanie databázy;

• rovnomerný a čistý tón tváre;

• bez mastnoty;

• kompetentné umiestnenie akcentov;

• hlavné zameranie - oči;

• nedostatok súperenia očí, obočia a pier;

• aplikovať tón nielen na tvár, ale aj na dekolt.

výcvik

Nie je žiadnym tajomstvom, že úspech make-upu závisí do značnej miery na čistote pokožky tváre. Nikdy make-up nebude vyzerať krásne, ak je tón tváre zapálený, tam sú podráždenie na koži, tmavé kruhy okolo očí alebo vekové škvrny.To narúša prízvuk a núti fotografa dlhú dobu „čistiť“ pokožku pomocou grafického editora.

Nezáleží na tom, či sú plánované farebné alebo čiernobiele snímky: koža by mala byť hladká, čistá a krásna. Musíme sa o jej zdravie postarať vopred. Ak je to potrebné, riešte problémové oblasti tváre.

Make-up by nemal nič kaziť: objednávanie fotenia, je potrebné si uvedomiť nielen o zdraví a kráse tváre. Je dôležité, aby bol pohľad odpočatý. Preto sa oplatí postarať sa o spánok vopred, a tiež nezabudnúť, aby vaše nechty v poriadku: také maličkosti môžu okamžite zničiť dokonalý obraz.

Okrem toho, pred fotografovaním by ste nemali piť veľa tekutiny, aby sa vaša tvár nezdala opuchnutá. Nejedzte korenené potraviny, aby nedošlo k provokácii akné. A nebuďte horlivý s použitím kroviny: silné podráždenie kože neskrýva žiadny make-up.

Ako to urobiť sám?

Pred použitím make-upu, musíte vyčistiť pokožku, umyte ju studenou vodou: to zúži póry a spomalí produkciu mazu. Potom potrebujete tonikum. Ak chcete vyrovnať tón tváre pomocou základne dvoch odtieňov: tmavé dať prvú vrstvu, maskovanie celkového pozadia.

Svetlý tieň hrá úlohu korektora a pomáha, ak neexistuje korektor. S ním úplne skryť akné a tmavé kruhy okolo očí. Vrstvy by nemali byť príliš husté, inak sa krém zanesie a vrásky sa môžu objaviť vo všetkých kráse na fotografii, čím sa zvýraznia výrazy tváre.

Po základoch sa na tvár nanesie sypký prášok, pričom nezabudnite na hladký prechod z tváre do oblasti dekoltu. Odtieň prášku by mal byť identický s pleťou.

Tak, aby sa tvár na fotografii nezdala bledá, aplikujú trochu červenať a pokračujú, aby sa oči.

Oči a obočie

Oči - zrkadlo duše, to je základ make-upu. Mali by vyniknúť na pozadí bezchybnej kože. Aby ste sa stali hlavným zameraním, potrebujete starostlivé kreslenie. Make-up umelci odporúčajú používať základňu pred použitím tiene: tak kozmetika nebude valiť do záhybov očných viečok, a make-up bude držať dosť dlho, bez toho aby museli byť opravené.

Make-up umelcom sa odporúča, aby nepoužívali očné linky: pridáva niekoľko rokov veku a mení tvar očí, zbavuje ich ich prirodzenej krásy. Po práci s tieňmi pozdĺž rastu rias pohybujúceho sa očného viečka nakreslite čiaru čiernou alebo hnedou ceruzkou. To dá výrazný pohľad. Ak chcete, aby bol otvorený a zväčšil veľkosť očí, môžete označiť vonkajší kútik ceruzkou, chodiť pozdĺž rastu rias s bielymi tieňmi a potom tvoriť svoje riasy s riasenkou a nezabudnúť ich otáčať pomocou kulmy.

Obočie by malo byť o niečo ľahšie ako oči. V ideálnom prípade, brunetky majú mierne ľahší tón ich vlasov, a blondínky majú tón dva tón. Tvar obočia zdôrazňujú ceruzkou, potom odtieň štetcom, čím sa odstráni ostrá čiara.

pery

Hlavným pravidlom dôrazu nie je súperenie. Pysky musia byť zmyselné a prirodzené. Olejový lesk a perleť sú vylúčené.

Ak chcete, aby vaše pery vyzerali bacuľaté, ale prirodzené, môžete použiť zaujímavú techniku: do stredu sa aplikuje jasná rúž a štetcom sa natiahne do kontúr. To vytvára vizuálnu úľavu a neprerušuje dôraz na oči.

Ak je tón pier jednotný, odporúča sa zakriviť obrysy ceruzkou podobného odtieňa, inak nebude fotografia ani s obrysmi.

Ako urobiť make-up pre fotenie - v ďalšom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky