Make-up so šípkami

Make-up so šípkami

Hovoria, že oči sú oknom do duše. Možno to vysvetľuje, prečo spravodlivý sex venovať veľkú pozornosť očný make-up. Na druhej strane sú ženy často motivované jednoduchou túžbou vyzerať krásne a zvýrazňovať svoje oči, čím sa stávajú výraznejšími, viac. Na tento účel sa používajú rôzne techniky a nástroje a jednou z najobľúbenejších možností na úpravu tvaru očí je make-up so šípkami.

Čo je make-up so šípkami?

Existuje mnoho rôznych verzií tohto make-upu, ale takzvaný egyptský štýl bol dlho považovaný za klasickú možnosť. Tento make-up je veľmi populárny, ospravedlňuje jeho dlhú históriu.

Tento typ make-upu poskytuje dostatok príležitostí pre experimenty, pretože neexistuje jediná šablóna, ktorá by dokázala, ako by mal tento make-up vyzerať. Zvyčajne sa dievčatá riadia vlastnou predstavivosťou a myšlienkami, ktoré potom stelesňujú vo svojich očiach - buď ako make-up pre každý deň, alebo ako večerný vzhľad.

Najprv musíte pochopiť, aké typy šípov sú a ako sa líšia od seba. takže:

  • Tenké šípky Sú to skvelý spôsob, ako zvýrazniť vaše oči bez toho, aby robili svetlý make-up. Bude to vhodné pre každodenný obraz, pretože vytvorenie sotva viditeľných šípov nezaberie veľa času. Tento postup si nevyžaduje vysokú úroveň zručností.
  • Dvojitá šípka vhodné pre tie dievčatá, ktoré sú unavené pomerne jednoduchým a nenápadným make-upom. Preto môžete najprv urobiť jednu šípku a potom aktívne zaostriť na dolné viečko.
  • Šípka na periePravdepodobne jeden z najuniverzálnejších trikov. Je vhodný pre každodenný vzhľad s jemnými tónmi, beztiažovými textúrami a hladkými líniami. Bude to ideálne riešenie pre večer. Stačí zmeniť farebnú schému, pridať lesk - a tu je pripravený luxusný obrázok!

Vlastnosti a výhody

V rôznych situáciách sú potrebné rôzne možnosti - napríklad niekedy potrebujete jemný make-up, ktorý bude vyzerať prirodzene a obraz bude viac „svetlý“. V takýchto prípadoch sú šípky nevyhnutné na vytvorenie krásneho, ženského a jemného vzhľadu. Na druhej strane je tento make-up pomerne jednoduchý na to, aby sa premenil na smrteľnú a zvodnú pomocou kombinácie šípok s červenou rúžom. Ona bude pôsobiť ako prízvuk v tomto make-up, ktorý dodá zvádzanie na vzhľad dievčatá.

V týchto dvoch príkladoch je možné ľahko vidieť, že šípky sú veľmi všestrannou technikou vo videní. Môže sa použiť na rôzne príležitosti a udalosti v živote. To je vďaka tomu, že šípy nikdy nevyjde z módy a budú vždy populárne.

Okrem toho existuje veľké množstvo rôznych variácií šípov, ktoré sú už kvôli určitým trendom sezóny. Nedávno populárne šípky s perím, ktoré sú známe svojou univerzálnosťou. Sú dokonale kombinované so svetlým make-upom a perfektne zapadajú do jemného obrazu. Univerzálny a slávny make-up s dvoma šípkami. Pri plánovaní experimentu je však potrebné zistiť, aký druh tohto make-upu vyhovuje jednotlivým vonkajším znakom. Toto treba mať na pamäti pri výbere farby vložky a ceruzky.

Farebné šípky sú hitom tejto sezóny.Obzvlášť populárne sú nielen viacfarebné, ale aj brilantné varianty - vytvoria odlišný efekt na oči, budú schopní korigovať svoj tvar.

Mnoho dievčat, ktoré si vyberajú farbu očných liniek, sa riadi úvahami o ich obľúbenej farbe, ale táto pozícia je nesprávna, pretože často vedie k vytvoreniu absurdného obrazu. Paleta kozmetiky musí byť kombinovaná s externými údajmi.

Klasickou verziou tohto make-upu sú čierne šípky, ktoré získali popularitu v polovici minulého storočia. Je to kvôli popularite takýchto hollywoodskych krás Marilyn Monroe a Audrey Hepburnováktorí všetky svoje názory ukázali luxusný obraz, kde bol hlavný prízvuk pustený očami.

Čierne šípky sú vhodné pre absolútne každého, pretože ide o extrémne univerzálny odtieň, ktorý kombinuje s akýmkoľvek typom vzhľadu a akýmkoľvek spôsobom. Jediný mínus, ktorý možno nájsť v tomto make-up je možné vizuálne zníženie očí. Čím menšie sú oči, tým je šípka tenšia. Z tohto dôvodu sa dievčatá obracajú na farebné očné linky - nielenže osviežujú make-up, ale aj vizuálne zväčšujú oči, čím vytvárajú efekt otvoreného vzhľadu.

To platí najmä pre ženy, ktoré majú úzke oči. Táto možnosť je veľkou príležitosťou na ich nápravu.

Je však dôležité vedieť, že musíte vybrať paletu ceruziek, ktorá bude zodpovedať farbe dúhovky.

Pokiaľ ide o "lesk", je potrebné poznamenať, že sú schopní dodať výrazu výraz. Populárna zlatá a strieborná vložka. Budú hrať zaujímavé ako na slnku, tak aj vo večernom svetle. Vzhľadom na intenzitu týchto odtieňov sa neodporúča používať ich v kombinácii so svetlými tieňmi - keď robíte make-up pre každý deň.

Druhy make-upu

Ako bolo uvedené vyššie, technika strelca je veľmi rôznorodá, naučiť sa to nie je také jednoduché. Aby sme však vytvorili skutočne krásny obraz, je potrebné pochopiť, aké možnosti vízie existujú.

Vzhľadom k tomu, umenie viesť oči sa šíri po celom svete z východu, potom na začiatok stojí za zváženie tzv orientálne make-up. Je známe, že hlavnou charakteristickou črtou východoázijského regiónu je prísnosť morálky, ktorá sa odráža vo všetkých sférach života, vrátane vzhľadu dievčaťa.

Práve preto ženy vytvárajú matný každodenný make-up s pomocou čiernych šípov, ktoré dokonale predlžujú oči a robia z nich mandľový tvar (ako niektorí hovoria, „mačka“).

Takzvaná klasická forma šípov vznikla na prelome 50. a 60. rokov minulého storočia. V tejto verzii žena zlyhá očné viečka, nie toľko, aby sa upravil tvar očí. Robia to preto, aby im dali empatiu a dôraz na túto oblasť. Od tej doby, tieto obrazy sú často používané divas na červenom koberci, rôzne večerné akcie. Dnes, stylisti vykonávať túto techniku ​​so svetlom, svetlé tiene, pretože to vytvára ďalší kontrast a dáva vzhľad dynamiku.

Niektoré dievčatá radi vytvárajú šokujúce pohľady, a preto kreslia široké, hrubé šípky - podľa vzoru kedysi populárneho Amy winehouse, Je však dôležité pochopiť, že performer mal scénický obraz, ktorý sa v každodennom živote nepoužíval veľmi často. To je hlavná chyba, ktorú urobili ženy: takéto rozhodnutia nie sú vhodné na denný make-up, pretože sú príliš svetlé na každodenný vzhľad.

Okrem toho tieto šípky kategoricky nemožno použiť ako make-up pre blížiace sa storočie, pretože budú robiť výraz tváre unavený, a vzhľad - nudný a ťažký. Vzhľadom na intenzitu očných liniek budú samotné oči vyzerať malé.

V týchto prípadoch je potrebné obrátiť sa na svetlý očný make-up, ktorý bude prezentovaný, napríklad, nahé tiene a najlepšie čierne, sivé alebo hnedé šípky. Kombinácia tieňov prirodzenej palety a nie veľmi chytľavé očné linky je pomerne jednoduché riešenie na vytvorenie jednoduchého, jemného a jemného make-upu pre každý deň.

Pre večerný večer bude vhodná viacfarebná a metalizovaná kozmetika. Vzhľad orámovaný zlatom alebo strieborným leskom ohromí tých okolo vás svojou krásou. Dievča bude považované za veľmi odvážne, pretože ani dnes sa každá dáma nerozhodne vytvoriť taký chytľavý vzhľad.

Odporúčame hladký prechod z klasiky na avantgardu ako prechodnú verziu s farebnými šípkami. Oranžová a karmínová sa ťažko používajú v každodennom živote, pretože vyžadujú profesionálny prístup a pochopenie špecifík produktu. Ale tmavo zelená, indigo alebo nasýtené víno poskytne všetkým dievčatám dostatok príležitostí na experimenty.

Hlavným pravidlom pre vytvorenie akéhokoľvek vzhľadu je moderovanie. Súhlasím, vyzerá to smiešne, keď obchodná dáma príde do práce s večerným make-upom, takže musíte byť vedený nielen svojou predstavivosťou. Mal by sa obmedziť na sociálny kontext a činnosti, na ktoré sa to alebo ono doplňuje.

Čo kresliť?

Dnes je trh s kozmetickými výrobkami naplnený množstvom kozmetických výrobkov, preto na vytvorenie make-upu „účasť“ používajú nielen ceruzku, ale aj mnoho iných prostriedkov.

Veľmi populárne tekuté očné linky s kefou, Takáto kozmetika bude ideálnou voľbou pre tie dievčatá, ktoré už trénujú a môžu s istotou kresliť aj šípky. Pri použití tohto nástroja je potrebné brať do úvahy tekutú konzistenciu produktu a nepreháňať ho množstvom očnej linky na kefke, inak dostanete hrubé široké šípky, ktoré idú ďaleko od každého. Nadmerná vložka bude vytlačená na hornom viečku - bude to len pokaziť obraz.

Tieto vložky sú k dispozícii v rôznych farbách, vrátane metalizovanej palety.

Očné linky Má rad výhod v porovnaní s konvenčnou kvapalinou. Vďaka svojmu tvaru leží pohodlne v ruke a poloha značky priamo ovplyvňuje tvar šípok a ich smer. Problém nadmerných finančných prostriedkov na kefke tu chýba, pretože pri použití tohto typu očnej linky sa kozmetika vždy používa rovnomerne a hospodárne. Problém s týmto produktom je len to, že rýchlo schne, takže neexistuje žiadny spôsob, ako opraviť výsledné chyby. Nástroj by sa mal používať čo najšetrnejšie.

ceruzka je tradičný spôsob, ako vytvoriť takýto make-up. Takéto šípy pomôžu nenápadne korigovať tvar očí. Nemôžete sa báť chýb, pretože ceruzka je ľahko vymazaná. Pre tých, ktorí sa práve začínajú učiť strelcov, bude najvhodnejším produktom mäkká ceruzka - alebo nástroj na báze prášku, ktorý bude mať za následok nie celkom jasný obrys. Treba však poznamenať, že pri jednoduchosti použitia mínusové ceruzky je skutočnosť, že takýto povlak môže rozmazať alebo vyblednúť.

tieň Zaujímavé, pretože vám umožní vytvoriť mäkký make-up - napríklad, pernatá šípka, základ, pre ktorý je často tie isté tiene. Táto možnosť je vhodná najmä pre denný obraz, v ktorom nie sú žiadne jasné čiary, ale je tu ľahkosť.

Očné linky s gélovými alebo krémovými textúrami Používajú ho najmä profesionálni vizážisti, pretože takáto kozmetika vyžaduje vysokú úroveň zručností a dostatočné skúsenosti s komplexnými nástrojmi. Takto nakreslené šípky dokonale zapadajú - ani pri aplikácii okamžite nevyschnú, takže existuje možnosť napraviť niektoré nedostatky a nepresnosti.Okrem toho sú gély a krémy perzistentné.

Je dôležité mať so sebou špeciálne príslušenstvo pre aplikáciu tohto výrobku - ploché skosené kefy.

Je dôležité pochopiť, že výber kozmetiky závisí od toho, aký účinok chcete dosiahnuť. Ak je cieľom vytvoriť elegantný večerný make-up s miernym dotykom vinobranie, potom by ste mali použiť tekuté očné linky - možno pomocou trblietky a metalizovaných častíc. Na druhej strane, ak vytvoríte jemný make-up, mali by ste sa obrátiť na tiene, ceruzky alebo rôzne pigmenty. Takéto šípy budú rovnako výhodné pozrieť sa na denný obraz vo forme "sólistov" make-upu a večer.

Hlavná vec je, že textúry sú navzájom kombinované a sú vhodné pre konkrétnu udalosť.

Aplikácia a použité techniky krok za krokom

Potom, čo sa zaoberal typmi make-upu a potrebných nástrojov, stojí za to hovoriť o tom, ako urobiť make-up. Od prvej chvíle, šípky nie sú ďaleko od každého, takže by ste nemali byť rozrušený, ak naraz narazíte na chyby. Sú nevyhnutné a môžu ich stanoviť iba bežní lekári. Aby ste sa vyhli väčšine typických problémov, mali by ste pochopiť lekciu, v ktorej je proces vytvárania očného make-upu opísaný postupne.

Pred použitím očných liniek je potrebné urobiť tón tváre. Na tento účel skrýva korektor problémové oblasti. Je potrebné vyrovnať tón tváre s tonálnym nástrojom. Je potrebné pripraviť očné viečka. Aby to bolo potrebné, musia byť odmastené a dať na ne špeciálne mlieko, v ktorom nie je alkohol, a potom - základný náter.

Ak plánujete používať tiene, nemusíte „hrať“ s farbami. Je lepšie použiť nahý tieň - možno s ľahkými jiskrami. To vytvorí prirodzený obraz, ktorý je obzvlášť dôležitý pre letný make-up. Na druhú stranu, ak vytvoríte oko-lov make-up, potom by ste sa mali pozrieť na hustú konzistenciu s tmavou paletou: modrá, zelená, hnedá.

Šípky Henny sú obzvlášť krásne, ale tento materiál je pomerne ťažké používať, takže sa nepoužíva veľmi často. Môžete hrať na kontrast a vytvoriť make-up s bielymi alebo lesklými šípkami, ktoré vyzerajú avantgardne a revolučne. Zakryte si oči a opatrne nakreslite čiaru. Ak sa ukázalo, že je nerovnomerné, môže sa opraviť. Aby ste sa vyhli chybám, môžete použiť špeciálne šablóny, ktoré vám umožnia kresliť perfektné šípky. Je lepšie kresliť tenké čiary, pretože bude jednoduchšie pridať niekoľko ťahov, než odstrániť chyby.

Pokúste sa nakresliť šípky čo najbližšie k línii rias. Ak to chcete urobiť, môžete vytiahnuť malé viečko. Maľujte riasy maskarou, ale vyhnite sa efektu "pavúk". Znižuje náklady na obraz. Strelci vyzerajú obzvlášť impozantne s dlhými (napríklad falošnými) riasami. Pamätajte si, že jednotlivé detaily vzhľadu by mali byť navzájom kombinované, aby zodpovedali rúžu tvaru, farbe a typu šípok. Win-win je použitie prašného ružového odtieňa ako náteru na perách.

Ak sa chcete dozvedieť, ako vytvoriť dokonalý make-up, dozviete sa viac podrobných inštrukcií a praktických cvičení.

Kto je vhodný?

Existuje veľké množstvo nápadov na realizáciu šípov v make-upu. Kto sa stará, čo:

  • Pre mandľové oči vhodné sú šípky ľubovoľnej hrúbky, dĺžky a ohybu. Hlavná vec - nenechajte sa zapojiť do experimentov, pretože tento tvar očí je perfektný. Nie je potrebné niečo opravovať, ale môžete všetko pokaziť. Preto pre dievča s týmto typom očí je lepšie použiť časovo overené možnosti šípok: dvojité, perie a klasické.
  • Okrúhle oči je potrebná korekcia vo forme ich predĺženia, preto ženy používajú tekuté očné linky, ktoré kreslia dlhú šípku. Táto technika zahŕňa odstránenie šípky za oko.
  • ázijský Musíte kresliť širokú čiaru pozdĺž línie rias. Je schopný vizuálne oboplávať oči, ale je dôležité, aby neboli ťažké oči.
  • Dievčatá, ktoré majú hlboké očiTreba mať na pamäti, že čiara šípky by nemala byť príliš tvrdá a hrubá. Použite mäkké textúry a podčiarknite spodné viečko bielym ceruzkou. Vďaka tomu bude vzhľad „jednoduchý“.
  • S vydutými očami je potrebné skryť nadbytočný objem. Na tento účel použite nie príliš nasýtenú hnedú alebo sivú farbu (vyberte ceruzky). To zakryje opuch pod očami.
  • Vizuálne zvýraznite horné viečko Môžete, vedúci šípka šípky do chrámu - ale nie moc, tak, aby nedošlo k účinku ťažký vzhľad.
  • Najťažšie prípad v make-up oka - visí viečko, to neumožňuje plne odomknúť potenciál make-up a robí vám odmietnuť používať šípky. Aj keď sú hotové, všetko sa prekrýva s horným viečkom, ktoré visí nad pohyblivou časťou. V tomto prípade je potrebné obmedziť tiene a maskaru. Aj s týmito nekomplikovanými nástrojmi môžete vytvoriť luxusný make-up.

Tvar očí nie je jediným kritériom, podľa ktorého by sa mal zvoliť typ šípok. Dôležitým bodom je typ farby - napríklad brunetky a hnedé ženy sú vhodné pre takmer všetky odtiene očných liniek, ale pre blondínky je výber obmedzený len na svetlé a sivé odtiene, ktoré nebudú kontrastovať so vzhľadom.

Šípky - jeden z najobľúbenejších typov make-upu, ktorý dokáže zmeniť dievča, čím sa jej vzhľad "otvorí" a expresívne. Na dosiahnutie správneho efektu musíte veľa trénovať. Zakaždým, keď sa očný make-up dostane lepšie a lepšie, a obrazy budú luxusné, ale zároveň jemné.

Šípky pomôžu zdôrazniť výraznosť veľkých očí a vizuálne zväčšiť malé oči. V tomto videu sa zozbieralo 6 možností pre rôznych strelcov.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky