Make-up obočia

Make-up obočia

Krásne obočie je zvláštnou vizitkou ženy. Dávajú vzhľad expresivitu a transformujú tvár. Ženy im venujú veľkú pozornosť dnes aj pred mnohými rokmi. Ak chcete vybrať správny tvar, urobte obočie - úloha nie je najjednoduchšia. Sú tu určité pravidlá. Pozorovaním ich môže byť žena očarujúcejšia.

make-up

Je potrebné pochopiť, ako správne tvoriť obočie, v závislosti od typu osoby. Ak chcete dať požadovaný tvar, môžete sa uchýliť k službám špecialistu alebo vykonať túto procedúru krásy sami pomocou sprievodcu krok za krokom.

Je veľmi dôležité nerobiť chyby, inak bude nesprávny tvar deformovať aj správne črty tváre.

Preto nie každé dievča sa odváži vykonávať takýto postup sama. Mnohí ľudia dôverujú tejto práci profesionálnym vizážistom a potom sa držia vo forme s make-upom.

Ako si vybrať kozmetický salón?

V súčasnosti je k dispozícii množstvo služieb - až po rozšírenie umelých chlpov. Tetovanie je pomerne radikálne opatrenie, ktoré eliminuje krásy z nutnosti robiť make-up každý deň, ale bude ťažké opraviť chyby.

Aby bolo bezpečnejšie a produktívnejšie dostať sa bližšie k ideálu, je lepšie čítať recenzie a analyzovať skúsenosti zákazníkov.

To vám umožní dôverovať konkrétnemu pánovi a dokonca byť pokojnejší pre výsledok. Skutočný profesionál vám postupne vyberie formulár, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu konkrétnemu prípadu.

Make-up ceruzka

Prirodzene krásne obočie je darom prírody, ktorá poteší nie všetky dievčatá. Ak máte úplne úspešnú prirodzenú formu, najjednoduchším spôsobom je nakresliť obočie ceruzkou, ktorá sa hodí k vášmu typu farby. Takže môžete ušetriť peniaze.

To je dobrá voľba pre dievča, ktoré chce vyzerať dobre. Pinzety, ceruzky, špeciálne farby, očné tiene a gély - títo pomocníci vám pomôžu postupne vytvárať krásny make-up a dosahovať pozoruhodné výsledky.

Ako si vybrať formulár?

Je potrebné určiť typ osoby, pretože obočie sa vyberá presne podľa neho, nie naopak. Dokonca aj tie najmódnejšie obočia môžu urobiť tvár menej atraktívnou, ak sa vyberú nesprávne. Nerobte túto jednoduchú krásu chybu. Pamätajte si, že v móde dnes - prirodzenosť a stručnosť.

K dispozícii sú nasledujúce možnosti:

  • Tvár oválneho tvaru je považovaná za ideálnu (z hľadiska moderných kánonov krásy). Taká tvár zapadne obočie hladký rovný tvar.
  • Okrúhla alebo hranatá tvár bude zdobená zauzleným obočím.
  • Trojuholníkový tvar dobre zapadá do hladkého zaobleného obočia.

Doma

Keď obočie dostane potrebnú formu, je veľmi dôležité opraviť výsledok a držať sa ho. Na to stačí mať na ruke pinzetu a ceruzku. V ideálnom prípade sa predpokladá, že obočie by malo byť odtrhnuté každých 4-5 dní. Odborníci odporúčajú vykonať tento postup ráno, keď prah bolesti je dostatočne nízky. Nezabudnite pracovať pred spracovaním pinzety alkoholový roztok, ktorý zabráni vniknutiu baktérií.

Než začnete vyťahovať chĺpky, musíte určiť začiatok, najvyšší bod (spravidla toto miesto je nad žiakom) a koniec.

Pluck chlpy je potrebné postupne: od vnútorného rohu k vonkajšiemu. Ak ste to nikdy predtým neurobili, je najlepšie postupovať do mäkšej formy. Radikálny prechod z hrubého obočia na ultratín môže zmeniť tvár nad rámec uznania. Okrem toho môže byť výsledok sklamaním, takže je lepšie použiť špeciálnu šablónu.

Ak vám príroda neposkytuje hrubé obočie, potom je pre externé nastavenie ideálna špeciálna ceruzka (alebo tieň). Aby bol efekt čo najbližšie k ideálu, je najlepšie nezaťažovať špeciálne výrobky, inak lacná kozmetika pokazí celý vzhľad.

Pri práci na make-up by ste mali načrtnúť obrys a zatieniť potrebnú plochu.

Najlepšie je tieniť od najvyššieho bodu ohybu, klesať dole, čo umožní dosiahnuť prirodzenosť. Ak má obočie nadmernú hrúbku a potrebujete ho zjemniť, mali by ste použiť špeciálny gél.

Pozrite sa, ako robiť make-up obočia doma, v ďalšom videu.

maľovať

Niekedy kvôli určitým okolnostiam naozaj chcem zmeniť farbu obočia. Môže to byť spôsobené zmenou obrazu alebo skutočnosťou, že chcete, aby obočie bolo svetlejšie alebo tmavšie.

Na tieto účely vyrábajú špeciálny náter, ktorý poskytuje trvalý účinok a pri praní a iných hygienických postupoch sa nevypiera.

Najdôležitejším odporúčaním je vybrať si značku, ktorá získala dôveru a vhodnú farbu. V opačnom prípade bude veľmi ťažké opraviť chybu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky