Make-up pre modré oči

Make-up pre modré oči

Ako rôzne modré oči môžu byť! V niektorých dámach je pohľad plný nehy, ako krabica mačiatok, av iných prenikne ľadom, ako meč skúseného bojovníka. Inteligentne nastaviť správny tón pomáha make-up. Ako šikovne hrať s farbami, tvarmi a podtónmi, aby sa zo Snežnej kráľovnej v niekoľkých ťahoch kefy premenili na anjela, povedzme vám hneď teraz.

rysy

Stručne povedané, kľúčovou črtou make-upu bude schopnosť ísť z extrémnych do extrémnych. Blue-eyed šialene ísť najjasnejšie, najsladšie odtiene nahé matné palety, ale aj vzhľad môže vyzdobiť agresívne červené iskry, a to bude vyzerať jednoducho úžasné. Dokonca aj maximálna čierna farba len zvýrazní jas modrej. Oči sa nestratia a nezmiznú v množstve farieb, ktoré ich obklopujú.

Ak chcete urobiť jemný make-up, nebojte sa použiť ružové odtiene. To môže byť buď najľahší, sotva vnímateľný odtieň, alebo skôr nasýtené ružové, klasické farby Barbie. Všetky odtiene béžovej a svetlošedej sú tiež k dispozícii.

Čo sa týka jasnejšieho večerného make-upu, všetky odtiene metalických odtieňov (zlato, striebro, bronz, ružové zlato) sú ideálne pre modrookých ľudí. Čierne "dymové oči" - výhra. Hlboké tóny vín alebo krvavočervené farby tiež dokonale zvýrazňujú modrú farbu a zvýrazňujú vzhľad, čím sa stávajú dravými.

Skutočné farebné riešenia

Modré oči sa ťažko kazia, takže make-up môže byť jasný, tmavý, nahý, v hnedých tónoch, fialový, ružový, béžový - absolútne. Zvyšok sú nuansy, ktoré sú pomerne početné: tvar očí a tváre, farba vlasov, vek, oblečenie ... Avšak, farebné riešenia nie sú všetky funkcie, ktoré je potrebné prediskutovať. Venujte pozornosť umiestneniu a tvaru očí.

Pre hlboké nastavenie

Vašou hlavnou úlohou bude vyhladiť rozdiely v hĺbke obočia a viečka. Pre tieto recepcie sa najčastejšie používa mierka svetlej farby, obzvlášť dobré sú pastelové tóny. Pohyblivé viečko by sa malo obrátiť na tmavšie „oblečenie“. Spodná línia rias a vonkajší kútik oka sú tiež vizuálne zväčšené použitím tmavých farieb. Oblasť hraničiaca s horným záhybom očného viečka by mala byť pokrytá prechodným stredným odtieňom a oblasť nad obočím môže byť zafarbená najjasnejším, dokonca perleťovým tónom. Extra lesk pomôže, aby bol vzhľad ešte širší, takže namiesto tieňov môžete použiť zvýrazňovač.

Pre tých najmenších

Prvá vec, ktorú musíte mať na pamäti, ak máte malé oči - čierne očné linky - vaše Achillovej päty. Odhoďte ho, ak už jeden máte, a ak nie, nikdy nekupujte. Nemôžete ho používať dobre. Váš verný spoločník by mal byť biela ceruzka, ktorá by sa mala aplikovať na vnútorné viečko.

Ďalším užitočným nástrojom vo vašej kozmetike je kulma.

Skrútené mihalnice otvárajú oči a vizuálne robia oči viac ako v skutočnosti. Neodporúča sa používať falošné riasy. Oni, podobne ako čierne silné šípky, veľmi skryjú priestor. Ak chcete zvýšiť ich hmotnosť, zvýšiť riasy, ale nie príliš hrubé. Môžete vyskúšať zväzky, ale s nimi tiež potrebujete poznať mieru.

Šedá paleta je vhodná pre modré oči. S ním môžete pridať dobrý objem a zároveň zdôrazniť farbu dúhovky. Nižšie nájdete postupné inštrukcie „dymové oči“ v sivej farbe, ktoré si môžete zopakovať bez pomoci skúseného vizážistky.

Pre veľké

Na prvý pohľad sú takéto oči snom, ale ich majitelia môžu čeliť aj niektorým ťažkostiam. Napríklad veľké oči môžu byť príliš okrúhle. V tomto prípade je najlepšie použiť šípky. Dajte svojim očiam trochu východnej estetiky, mierne vytiahnite rohy, aby ste dosiahli väčšiu expresivitu.

Ak je problém veľkých očí je, že sú príliš vydutý, použite minimálne očné linky a maximálne tiene.

S maskarou sa tiež snažte, aby ste to nepreháňali. Niekoľko vrstiev havranovej farby vás urobí komickou Elvirou, milenkou tmy. Ak chcete vytvoriť kontúru, aplikujte ju ceruzkou a na vnútornú stranu oka. Na pohyblivú časť očného viečka aplikujte tmavé odtiene tieňov a oblasť pod obočím natrite svetlými farbami. Hlavná vec - nepoužívajte perlové odtiene na to, budú pridávať zbytočné objem, ale len matné aj farby. Ak chcete posilniť pigment, použite základný náter.

Po definovaní tvaru očí nezabúdajme na taký dôležitý faktor ako farba vlasov. V závislosti od odtieňa a teploty sa môže líčenie značne líšiť.

Vyberáme podľa farby vlasov

Pre blond

Klasická ruská krása má šedo-modré oči a hnedé vlasy. Dievčatá s takýmito údajmi nechcú preťažiť viacvrstvový náročný make-up. Sú veľmi vhodné ako jednoduchý a prirodzený vzhľad. Malá maskara, dokonca aj pleť s kvapkami rouge oranžových alebo ružových odtieňov, rovnako ako malé elegantné šípky alebo mierne zaprášené svetlo make-up v odtieňoch šedej - to bude stačiť, aby vyzerali úžasne. Ak je to večerný make-up, môžete pridať trochu zlata alebo dokonca hrdzavé odtiene, čo vytvára zdanie "dymové oči". Hladké prechody - hlavné tajomstvo úspešného make-upu.

Pre červenú

Ak je vaša prirodzená farba červená, znamená to, že máte prirodzene bledú pokožku. V tejto situácii už oči na tvári vyčnievajú z jasného miesta. Na vytvorenie zaujímavého make-upu postačí malá maskara a svetlé trblietavé ružové odtiene. Tento make-up vyzerá dosť drahý a nie je príliš ťažké ho vykonávať.

Tiež patríte k typom dievčat, ktoré sa na vystúpenie z davu postarajú o toľko jasnej rúže.

Šťavnatá cyklámenová farba na perách, trochu červenanie na lícach, pomocou primeru a dobrého základu odstránime pehy a ste pripravení ísť. Červenovlasé krásy, a tak nie moc, ale také veľkolepé a ešte viac, takže sa nemusíte báť, určite si spomeniete.

Ak sa získa červená farba a všetko, čo sa chcete opaľovať, zlaté odtiene na vás budú vyzerať najlepšie. Experimentovať s farbami dúhy, máte šancu vyzerať ako školáčka, ktorá tajne používa kozmetickú tašku od svojej matky. Nepoužívajte honosné farby a nukleárne nuansy. Ak chcete oživiť tvár, urobte to na úkor rúže. Všetko vám bude vyhovovať, počnúc od hnedej a končiacej béžovou, takmer transparentnou.

Pre hnedovlasé ženy

Ak ste taký Megan Fox, takmer všetko vám bude vyhovovať. Zradný oranžový, nebezpečný fialový alebo dokonca had smaragdovo zelený, všetko môže byť „v čase“. Jediná vec, ktorú musíte venovať pozornosť je tón. Studená alebo teplá - to je otázka. Nezasahujte do farieb rôznych teplotných režimov. Ak vaše vlasy dávajú červenú, nemali by ste používať studené odtiene v make-upu. To spôsobí nesúlad obrazu. Váš súbor by mal byť harmonický, preto dávajte pozor na odrazy a črty pigmentov, rozptyľujúce iskry a správanie sa tieňov v prirodzenom svetle. Predtým, ako dáte make-up na oči, môžete si to vyskúšať na zadnej strane ruky.

Vyberte podľa typu osoby

Najdôležitejšou úlohou pri nastavovaní make-upu na tvári tváre bude červenať, zvýrazňovače, bronzery, vo všeobecnosti všetko, čo možno pripísať sochárskej technike.

Priamo samotná farba očí ovplyvní tón rovnakého prášku.Napríklad, s bledou pokožkou a modrými očami, ružové cukrové farby budú vždy vyzerať skvele, a na viac opálenej koralovej oranžovej dokonale zdôrazní modrý odtieň. Môžete použiť takzvaný "pečený" červenať, kde je okrem hlavnej matnej farby často lesk lesku. Blue-eyed je lepšie si vybrať prášok so zlatými granulami, a nie so studeným svetlom.

obdĺžnikový

Dlhá brada a vysoké čelo musia byť vyvážené. Vizuálne okolo tváre, začervenanie v strede a zatienenie v horizontálnom smere. V strede brady naneste pomerne výrazný červenavý vzhľad. Je lepšie odtieň farbou prstami od stredu k okrajom, presne na oválnom tvári. Okrem toho môžete zvýrazniť lícne kosti, trocha prachu.

Tieňov je lepšie vyzdvihnúť svetlé odtiene, pretože vizuálne otvoria oči. Nezabudnite na zvýrazňovač. Aplikujte ho pod obočie a cez lícne kosti. Okrem toho môžete zosvetliť vonkajší kútik oka, ten istý zvýrazňovač alebo biele matné tiene s tým urobia vynikajúcu prácu.

kolo

Boj proti nedostatku ostrých rohov a dobre definovaných línií. Ak to chcete urobiť, budete musieť vziať prášok niekoľko tónov tmavšie ako prirodzený tón pleti a stmavnúť lícnej kosti oblasti. Ak chcete pridať rouge, vložte ich do tvaru trojuholníka z líca na nos s ostrým koncom smerujúcim k uchu. Na zvýraznenie očí môžete použiť hnedé alebo čierne škvrny pozdĺž kontúry. Hlavná vec - dobre prelínať líniu. Je lepšie sa vzdať jasných šípok, urobiť viac make-upu s tieňmi, aby ste mohli hrať s hlasitosťami tak, ako ich potrebujete.

námestie

Široké čelo a prakticky rovnobežne s ňou rovnaká široká dolná čeľusť naznačujú, že make-up vyhladí trochu hrubé čiary. Uistite sa, že používate tónový základ na nastavenie jasného tónu spodnej časti líca a brady. Môžete použiť bronzer alebo prášok pár tónov tmavšie, než je obvyklé na stmavnutie dolnej čeľuste a lícnych kostí. Pokúste sa dosiahnuť trojuholníkovú tvár.

Dôležitým aspektom v tejto forme budú obočie.

Musíte sa uistiť, že majú ohyb, takže opakujú tvar vášho oka. Zároveň by linka nemala byť príliš geometrická. Prechod by mal byť mäkký, hladký, ako jemná morská vlna.

Pokiaľ ide o tiene, nepoužívajte jasné farby alebo mnoho rôznych farieb v jednom obraze, budú priťahovať pozornosť len na vysoké čelo. Keď robíte kontúru, zabudnite na čierne očné linky, s modrými očami by bolo lepšie pozrieť sa na hnedú, sivú alebo fialovú ceruzku.

Druhy make-upu

Make-up pre modré oči, však, ako pre všetky ostatné sú nasledujúce typy:

 1. Príležitostná. Pastelové farby, veľmi opatrné tieňovanie a najprirodzenejší vzhľad sú kľúčovými konceptmi make-upu pre každý deň. Nemala by byť príliš chytľavá, aby neodvádzala pozornosť od práce, ale je dostatočne štýlová, aby ste sa cítili čo najlepšie.

 2. Classic. Dokonca aj tón tváre, očí s šípkami, elegantné a malé, letné prírodné červenať a bohaté pery.

 3. Prirodzené. Jeho funkciou nie je len minimum kozmetiky, môže to byť tak málo, hlavná vec je použitie odtieňov v blízkosti prirodzenejších farieb. Čiernu riasenku vymeňte za hnedú, uistite sa, že ste očné linky zmiešali so špongiou, prioritou je odtieň nepriehľadných kvetov a pery sa dajú natrieť ceruzkou na mäkší tón. Toto je skvelá letná možnosť.

 4. Výstupný obrázok Tmavé odtiene, trblietky, svetlé farby - to všetko si môžete dovoliť večer. Vaša tvár sa môže premeniť na umelecké dielo akéhokoľvek žánru - pop art, japonské motívy, vintage a tak ďalej. Kľúčové slovo v tomto make-upu - "image".

Nápady na veľkolepé snímky, ktoré možno realizovať nezávisle:

 1. Orientálny make-up. Ak chcete, aby vaša pozornosť venovala všetku pozornosť, nie je nič lepšie, ako si vybrať takúto techniku ​​na juhu. Je úprimná a tajomná.Veľmi hrubá vrstva rias a dlhých čiernych šípok, ktoré zachytávajú horné viečko a dolný rad mihalníc, tvoria vzhľad drahej bagety.

 2. Svetlé slávnostné. Nie je to tak dôležité, kam idete: na narodeninovú oslavu, firemnú párty alebo len na stretnutie s priateľmi, si dnes večer môžete dovoliť trochu farby. Skúste napríklad pridať šťavnaté oranžové odtiene. Keď z nosa nosa zastierajú perlový lesk a od druhého okraja urobíte tmavý prechod, make-up bude vyzerať magicky a dokonale zvýrazní modrú farbu vašich očí.

 3. Theater. Líši sa dramatickým obrazom a jasnými farbami. Toto je make-up, ktorý bude viditeľný zo vzdialených riadkov. Dlhé falošné riasy, akvamarínový tón na vodnej línii, ľahké osrstenie hustých tmavých okienok, elegantná šípka a hrubé „dymové oči“ vo fialových tónoch. Je to fascinujúce, fascinujúce a mohlo by byť dobre vykonané na vlastnú päsť.

 4. Doplňte si špecifické šaty alebo oblečenie. Samozrejme, väčšina dievčat má záujem o make-up pod bielymi šatami. Áno, svadobný make-up je jedným z najobľúbenejších typov. Nepreťažujte obraz nevesty svetlými tieňmi. Najčastejšie sú oči zdobené dymovými a ružovými kvetmi. Ak chcete, aby bol obraz ušľachtilejší, použite matné odtiene. Veľmi mäkké šípy nakreslené pomocou tmavých tieňov tiež prinesú romantiku do obrazu a svieži rad falošných mihalníc pridá obraz bábiky, nevinnosti a sviežosti.

  Nezabudnite na červenavý a veľmi jemný lesklý lesk na pery.

  Často, dievčatá s modrými očami milujú vyzdvihnúť šaty, aby zodpovedali dúhovky, takže modré alebo tyrkysové šaty je populárna voľba. Make-up v tomto prípade môže byť veľmi podobný svadbe. Rovnaké ľahké a mäkké, ale zároveň viacvrstvové a atraktívne.

Vyberte si make-up v závislosti od veku:

 • Mládež make-up by mohlo byť živšie. Chcete pridať žltú - skúste červeno - lahodné. Mládež je dobrá, pretože je veľmi ťažké ju pokaziť, takže ak chcete experimenty, nie je na to lepší čas. Môžete použiť iskry, kamienky, perie, falošné riasy - akékoľvek nové predmety a trendy budú pre vás dôležité.

 • Vek make-up pre ženy nad 50 rokov by mali byť zdržanlivejšie. Viac pozornosti by sa malo venovať tónovaniu pleti a vyrovnaniu reliéfu ako jasným farbám. Použite primery, aby boli vrásky menej viditeľné, tonálny základ alebo hustý prášok pomôžu skryť pigmentáciu a nedokonalosti. Trochu červenať dá sviežosť, krásny, mierne upravený tvar obočia zníži roky, a prirodzené farby budú vyzerať jasnejšie.

Podrobný sprievodca pre začiatočníkov

Pozrime sa na jednu z najuniverzálnejších techník, ktoré môžu vytvoriť ľahký tón a hustý večerný obal. Tento štýl neobmedzuje vek, šaty alebo farbu vlasov. Samozrejme, hovoríme o dymových očiach.

Vytvoríme obraz na príklade dymovo sivého odtieňa, ktorý je ideálny pre modré oči. Konáme v etapách:

 1. Spočiatku pripravte oči, položte základňu pod tieň. To je dôležité, pretože nástroj nielenže vyrovnáva povrch a umožňuje veľmi jemne zatieniť tiene, ale tiež zvyšuje farbu. Primer tiež predlžuje odolnosť make-upu, ktorý sa pre mnohých stane dôležitým faktorom.

 2. Dolné očné viečko sme obliekli do vlaku sivých tieňov. Je lepšie, ak sú vodotesné alebo super-odolné, pretože tiene pod očami počas dňa sa môžu rozpadať a rozmazávať kontúry.

 3. Horné pohyblivé viečko je natreté v rovnakom tóne kreslenie mierne mandľového tvaru. Centrum storočia môže byť navyše zdobené trblietavým svetlejším odtieňom šedej.

 4. Vodné potrubie ako je uvedené vyššie a pod jasným obrysom čiernou ceruzkou. Je tiež dôležité, aby bola vodotesná, inak sa celá konštrukcia rozpadne za pár hodín.

 5. V hornom záhybe storočia naneste tmavo hnedý tón a veľmi dobre premiešajte.

 6. Priestor pod obočím Môžete zosvetliť pomocou zvýrazňovača alebo matných bielych tieňov.

 7. Vo vnútornom rohu oči pridávajú prízvuk z jasných koralových tieňov.

 8. Riasy stočiť a odtieň maskaru. Môžete použiť viacero vrstiev.

Ako vidíte, je to pomerne jednoduchý spôsob, ako vyzerať zaujímavo, a to napriek skutočnosti, že „dymové oči“ sa používajú na to, aby videli všetko v čiernych hustých farbách, make-up bude veľmi ľahký, plný úväzok.

Teraz, keď máte úplne iné príklady a možnosti inšpirácie, môžete ľahko meniť svoj make-up každý deň. Snažte sa zdôrazniť všetky výhody, najmä zvýrazniť modrú zrak, pretože je to taká vzácnosť. Denný, večerný, slávnostný, dokonca aj svadobný make-up bude teraz vždy perfektný, pretože viete, čo vám bude vyhovovať a ako môžete šikovne skryť nedostatky.

Byť krásna a nezabudnite, že najlepšia dekorácia, ktorá môže zdôrazniť jas očí je váš úprimný úsmev.

Dozviete sa viac o tom, ako vytvoriť dokonalý make-up pre modré a modré oči z nasledujúceho videa.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky