Korekcia voskového obočia

Korekcia voskového obočia

Obočie upriamiť pozornosť na oči, takže vzhľad výraznejšie. Ako nezabudnuteľná Lia Akhedzhakova vo filme "Office Romance" povedala: "Obočie by malo byť tenké a tenké, ako niť a prekvapené."

Moderné módne trendy diktujú trochu iný vzhľad, viac prirodzenosti a prirodzenosti. Ale krásne, dobre udržiavané obočie bez chĺpkov v rôznych smeroch je stále relevantné pre ženy.

Preto sa mnoho dievčat uchýliť k postupu depilácie obočia. Túto operáciu môžete vykonávať rôznymi spôsobmi, s použitím obyčajných pinziet a odstraňovaním každej extra srsti zvlášť, alebo použite modernú metódu - korekciu obočia voskom.

Tento spôsob, ako sa zbaviť nadbytočnej vegetácie na obočie získava veľkú popularitu ako v kozmetických salónoch a doma.

výhody

V porovnaní so štandardnou epiláciou pomocou štandardnej pinzety má korekcia obočia voskom niekoľko výhod:

 1. Rýchly spôsob na odstránenie chĺpkov - tento postup vám zaberie v priemere 15 minút, pričom min.
 2. dostupnosť - všetky potrebné zariadenia a súčiastky sa predávajú v kozmetických obchodoch, takže si doma môžete robiť svoje vlastné modelovanie bez toho, aby ste utrácali peniaze za drahé postupy v kozmetických salónoch.
 3. Trvalý účinok - po vykonaní takejto epilácie by sa mal po 3 týždňoch vykonať druhý postup korekcie. A dievčatá, ktorých vlasy rastú pomaly, môžu po 6 týždňoch znovu operovať. Pri iných spôsoboch depilácie sa objavujú nové vlasy 4-5 dní po zákroku.
 4. Vysoký výkon - pomocou pinzety je veľmi ťažké odstrániť drobné chlpy a pomocou vosku môžete odstrániť akúkoľvek „vegetáciu“ na tvári.
 5. Menej bolesti - okamžite odstráňte veľké množstvo prebytočných chĺpkov, nemusíte ich vytiahnuť jeden po druhom, takže bolestivé pocity nie sú tak výrazné a dlhotrvajúce.
 6. Žiadne vedľajšie účinky z modelovania obočia týmto spôsobom. - ak to urobíte správne, potom sa na Vašej tvári neobjaví žiadne začervenanie, podráždenie alebo akýkoľvek druh peelingu.

Stojí za to venovať pozornosť tomu, že na registráciu korekcie nadočnicových oblúkov s použitím vosku by mali vlasy narásť o 4 milimetre. Ak je dĺžka nedostatočná, nebudú môcť zachytiť. Ak sú vlasy príliš dlhé, efekt bolesti bude výraznejší.

cons

Ako každá iná depilácia, aj vosková korekcia má určité nevýhody:

 1. Budete musieť trochu cvičiťak plánujete urobiť tento proces sami doma. Od prvého okamihu môže byť tvar obočia ďaleko od ideálu.
 2. Ak sa postup vykonáva nesprávne, môže dôjsť k podráždeniu. Starostlivo vyberte sprievodcu, u ktorého žiadate o opravu a modelovanie, a tiež starostlivo preštudujte pokyny pred odstránením nežiaducich chĺpkov.

Tam sú niektoré kontraindikácie, v prítomnosti ktorých voskovanie stojí za to odmietnuť:

 • v prítomnosti osobnej neznášanlivosti včelích produktov;
 • s rozvojom zápalových procesov, prítomnosti rán alebo rezov v oblasti očí;
 • ak máte v mieste opravy veľký počet mólov alebo bradavíc;
 • kožné ochorenia v akútnom štádiu;
 • s poruchami obehového systému.

Ak vyššie uvedené kontraindikácie nie sú, potom môžete začať modelovanie vosk obočie.

typy

Na korekciu obočia sa používajú špeciálne očné vosky:

 • hot;
 • nízka teplota;
 • chlad.

Pozrime sa na každý nástroj samostatne.

horúco

Tento nástroj môže byť vyrobený vo forme gule alebo kocky. Zahŕňa rôzne živice, ako aj olivový a citrónový olej.

Predtým, ako aplikujete takúto látku na problémovú oblasť kože, by sa mala zahriať na 60 stupňov.

Najčastejšie sa používa v kozmetických salónoch, pretože je veľmi dôležité nielen ohrievať vosk na určitú teplotu, ale aj udržiavať ho v teple počas procesu aplikácie.

Nízka teplota

Tento nástroj je vyrobený z včelieho vosku a borovicovej živice. Získava tekutú konzistenciu pri teplote 45 stupňov. Vyznačuje sa rýchlym ochladzovaním, takže nepoškodzuje malé cievy a kapiláry umiestnené v horných vrstvách epidermy.

prechladnutie

Je považovaný za jeden z najdostupnejších nástrojov, ktoré sa používajú doma. Je veľmi vhodné používať, pretože látka, ktorá obsahuje vosk, sa už aplikuje tenkou vrstvou na malý kus látky alebo papiera.

Pred prilepením na kožu sa musia voskové pásy mierne zohriať, preto sa musia medzi dlaňami trieť. Mechanizmus účinku tohto kozmetického prípravku je podobný sádre: \ t

 1. Je potrebné prilepiť prúžok k pokožke.
 2. Mali by byť ostré pohyby proti rastu chlpov, aby sa odstránil takýto prúžok.

Ak chcete samostatne používať doma, môžete zastaviť výber na niektorý z vyššie uvedených produktov pre odstránenie chĺpkov. Hlavná vec je byť vedený vlastnosťami a typom pokožky.

štruktúra

Hlavnou zložkou, ktorá je súčasťou depilačných činidiel, je včelí vosk. Ďalšími zložkami sú rôzne typy živíc, napríklad borovica. Na zmäkčenie pokožky sa používajú rôzne oleje.

Pri výbere určitého prostriedku na korekciu obočia sa riadi citlivosťou epidermy na zložky, takže jej aplikácia nevedie k podráždeniu.

Ak sa objaví negatívna reakcia, použitie takéhoto depilačného prípravku sa musí okamžite opustiť.

Čo je lepšie?

Existuje mnoho rôznych ochranných známok, ktoré prenajímajú prostriedky na korekciu vosku na obočie.

Uvádzame niekoľko nástrojov, ktoré sú veľmi obľúbené v reálnom sexe:

 • "Sheading Shurri vosk"Od amerického výrobcu vo forme podobá obočie hrebene. Takéto pruhy majú zakrivený vzhľad a sú schopní dokonale zachytiť tie oblasti kože, na ktorých pinzety sú najčastejšie používané na odstránenie nežiaducich chĺpkov. Táto sada obsahuje špeciálne pruhy pre horné a dolné obočie. Vďaka. Proces modelovania vám zaberie maximálne 10 minút a môžete ľahko odstrániť aj tie najmenšie chĺpky.
 • "Parissa Brow Shaper"sú vyrobené z hypoalergénnych látok, takže sú vhodné aj pre citlivé epidermy, náchylné k alergickým prejavom."
 • Sally hansen - tento výrobca vyrába špeciálnu súpravu na korekciu obočia. Vosk môže byť roztavený v mikrovlnnej rúre bez použitia špeciálneho zariadenia. Zloženie tohto výrobku obsahuje iba prírodné zložky. Pomocou tejto sady môžete získať profesionálny výsledok ako po návšteve salónu krásy.
 • "RuWeye voskový bozk"- tento filmový vosk nespôsobuje žiadnu bolesť a je ideálny na modelovanie obočia. Bude to vynikajúci nástroj na vlastné použitie v domácnosti."
 • Veet - tieto voskové pásy sa vyznačujú zvýšeným komfortom, pretože aj malé chĺpky sa rýchlo a ľahko zachytia. Má príjemnú vôňu ruží.

Ako odstrániť doma?

Postup na opravu obočia voskom doma bude vyžadovať určitý tréning a zručnosť od vás.

Proces modelovania je nasledovný:

 1. Vezmite si vlasy z tváre. Môžu byť pripevnené za vlásenky alebo použiť obväz alebo šatku. V opačnom prípade môžete neúmyselne zasiahnuť svoje pramene.
 2. Zvážte obočie: dĺžka srsti by mala byť optimálna na odstránenie (od 4 milimetrov).
 3. Hrebeň. To možno vykonať špeciálnym štetcom alebo štetcom z nepotrebnej maskary.
 4. Podľa návodu roztopte vosk a privediete ho na požadovanú teplotu.
 5. Vyčistite oblasť kože, na ktorej bude depilácia vykonaná. Môžete použiť akékoľvek antiseptické dermatologické činidlo.
 6. Pomocou drevenej tyčinky jemne naneste vosk na oblasť pokožky, kde sa vyžaduje korekcia v smere rastu vlasov.
 7. Na vrch položte kúsok papiera alebo látkový pásik.
 8. Natiahnite kožu prstami, aby ste znížili bolesť a ostro odstráňte prúžok proti rastu vlasov.
 9. Použite sedatívum na odstránenie začervenania alebo podráždenia.

Pásy, ktoré poskytujú požadovaný tvar obočia, sa dajú oveľa ľahšie aplikovať. Pripevnite ich na požadovanú oblasť pokožky a odstráňte ich ostrými pohybmi proti rastu chĺpkov.

recenzia

Mladé dámy, ktoré používajú obočie korekciu s voskom na vedomie, že to bude trvať nejakú prax a zručnosti získať dokonalý tvar.

Dievčatá, ktoré používajú tento spôsob odstraňovania nežiaducich chĺpkov na obočia, sa domnievajú, že ide o jemný spôsob odstraňovania, ktorý prináša omnoho menej bolesti ako bežné pinzety.

Korekcia obočia voskom je rýchly a efektívny spôsob, ako sa zbaviť nežiaducich chĺpkov a schopnosti dať im krásny tvar.

V ďalšom videu si pozrite podrobný popis procesu voskovania obočia.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky