Voskový epilóg

Voskový epilóg

Dnes, na odstránenie ochlpenia, dievčatá a ženy používajú širokú škálu možností, a najpopulárnejší je vosk. Medzi hlavné výhody použitia tejto kompozície patrí účinnosť a dlhodobé výsledky. Moderní výrobcovia vyrábajú pre tento postup rôzne nástroje kvality. Osobitná pozornosť by sa mala venovať voskovému epilógu.

štruktúra

Epilogický vosk na odstraňovanie chĺpkov je veľmi populárny medzi dievčatami a ženami. Tento úspech je výsledkom mnohých pozitívnych vlastností produktu. Osobitná pozornosť by sa mala venovať zloženiu pasty, pretože obsahuje veľké množstvo prírodných zložiek. V dôsledku toho, po ukončení procedúry, koža nevykazuje podráždenie, ako je to často pri použití iných metód.

Základom nástroja sú nasledujúce komponenty:

  • včelí vosk. Látka má protizápalový účinok na pokožku, zabraňuje vzniku sucha. Okrem toho má tento nástroj antibakteriálny účinok;
  • parafínový vosk. Základ tejto látky obsahuje oleje a vitamíny, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o pleť. Vďaka prítomnosti parafínového vosku vzniká filmový efekt;
  • základné zložky kurkumy. Táto možnosť je široko rozšírená v potravinárskom priemysle a nedávno sa aktívne používa v oblasti kozmetiky.

Základný vosk obsahuje olej zo santalového dreva, ktorý zvlhčuje pokožku a zabraňuje vysušeniu.

Kľúčové výhody

V porovnaní s mnohými kozmetickými prostriedkami na depiláciu a depiláciu, prezentované na pultoch obchodov, má Epilog vosk významné výhody. Prvá vec, ktorú si všimnite - nástroj je vhodný pre všetky typy pleti. Môže sa dokonca aplikovať na citlivé oblasti a použiť na odstránenie chĺpkov z oblasti bikín. Prírodné zložky poskytujú jemný účinok na pokožku.

Dôležitým faktorom je antialergénny prostriedok.

Vzhľadom na vysoký obsah rastlinných zložiek vo výrobku, pokožka netrpí podráždením. Reakcia môže nastať výlučne s individuálnou intoleranciou. Po použití vosku sa pokožka stáva hladšou. Vlasy na tele sú odľahčené a riedené pod vplyvom kompozície. Hlavnou výhodou vosku je dlhodobý účinok. To výrazne uľahčuje starostlivosť o pleť, najmä v lete.

Aplikácia kompozície

Na začiatku stojí za zmienku, že návod na použitie náradia je vždy vyznačený na originálnych výrobkoch. Ak nie sú na obale žiadne informácie, došlo k falošnému záznamu. Pokiaľ ide o proces použitia voskového epilógu, skladá sa zo 4 stupňov. Ak chcete začať zloženie musí byť uvedená na konzistenciu tekutého medu. V tomto prípade je najlepšie použiť mikrovlnný alebo vodný kúpeľ. Samotný proces netrvá veľa času, príprava kompozície trvá 2-3 minúty.

Ďalším krokom je aplikácia. Na tento účel použite špeciálnu drevenú stierku, ako je uvedené v návode na používanie vosku.

S pomocou takéhoto nástroja je hustá kompozícia rovnomerne rozložená po koži po smere rastu vlasov. Zvláštnosťou je, že vrstva má strednú hrúbku.

Po aplikácii je potrebné niekoľko minút počkať, kým vosk nestvrdne. Optimálny čas je 10 minút. Počas tohto obdobia sa kompozícia zmení na film, ktorý sa nelepí na prsty. Vo finálnej fáze musí byť vosk odstránený. Pomalým pohybom sa nepodarí odstrániť túto masu, preto je najlepšie urobiť všetko náhle. Musíte odstrániť film proti rastu vlasov.

recenzia

Počas výberu zloženia Epilogu by sa mala venovať osobitná pozornosť preskúmaniu zákazníkov.Vďaka takýmto poznámkam budete môcť rozpoznať falošné. Mnohé ženy poznamenali, že výrobok má nielen nepríjemný zápach, ale tiež pripomína piesok. To sú hlavné znaky, ktoré pred vami - falošný. Originálny vosk Epilogue je prezentovaný vo forme granúl. Preto kompozícia vyžaduje ošetrenie na parnom kúpeli. Vosk má navyše neutrálnu arómu a počas aplikácie by sa nemali vyskytovať žiadne nepríjemné pachy.

S cieľom zabezpečiť kvalitu kompozície si môžete prečítať recenzie odborníkov.

Mnohí kozmetológovia hovoria, že Epilog je skutočná „spása“ pre tých, ktorí majú citlivú pokožku. Po odstránení filmu nedochádza k podráždeniu pokožky, ako je to často pri iných metódach. Podľa odborníkov je hlavnou výhodou vosku bezpečnosť. Počas používania kože nie je takmer zranený. Mnohí používatelia mali radi dlhodobý účinok po aplikácii. Koža zostáva dlhodobo mäkká a vlhká vďaka účinkom prírodných zložiek.

Názor zákazníka na tento nástroj na depiláciu sa dozviete z nasledujúceho videa.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky